Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED panel MARSII 700W (Test)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 17

14 den 12/12
dnes poradny pruplach vodou se snizenym PH cca 5,6-5,9 (mam jen kapky)
Jinak dopuji zalivka: HESI COCO 5ml na 1L + k tomu 2-3x tydne Enzyms a 2ml na 1L HESI BOOST + 1x tydne postrik HESI BOOST 1ml na 1L -ma snim nekdo zkusenosti,mohu pouzivat casteji?

Teplota Noc:17-20
Den:22-23.max
Vlhkost: prumer 65% box i mistnost resim snizeni aspon na 50%



to Pine: http://www.topledgrowlight.com/led-...grow-light.html
da se to sehnat i v Cechach ale neco si tam prihodi

Old Post 14-11-2014 v 00:35 AM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 18





foto

Old Post 14-11-2014 v 01:10 AM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 19

Čus, máš to moc pěkný. Mám v plánu jet taky led od Marshydro, akorát 300W v menší skříni, takže držim palce, ať se daří:-)

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 14-11-2014 v 13:20 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 20




25 den 12/12

teplota zvednuta : den 24-28
noc 20-24
vlhkost snizena rozmezi od 40% do 55%max.(po zaliti)
PH: +- 5,8-6,0
EC: nemel jsem metr tak jsem dopoval podle navodu vyrobce dnes jsem
zmeril namichanou davku a pouze 1,2 tak jsem to zvedl na 1,8

Zacinam pomalu pridavat PK 13/14 a plnou davku HESI BOOST

Jinak sorry za kvalitu fotek fotim mobilem pristi mesic zacnu delat
poradny obrazky.

Old Post 27-11-2014 v 22:38 PM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 21

cau vypada to slibne hlavne az budes delat ty super obrazky tak nezaponen blejsknout to za tmy nebo pres brejle na ledky tadyta fialova je takova nicmoc nerikajci...

Old Post 28-11-2014 v 00:06 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jajabings
Stálý Člen

Karma uživatele Jajabings - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jajabings - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 22

tak jak to dopadlo nakonec? doufam ze nas o to nepřipravíš

Old Post 21-01-2015 v 09:19 AM
Jajabings je offline   Profil uživatele Jajabings   Find more posts by Jajabings   Foto galerie člena Jajabings   Click here to Send Jajabings a Private Message   Add Jajabings to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 23

taky jsem zvedavej jak to dopadlo, uz v listopadu byl na kvetu takze by mel mit sklizeno...

Old Post 21-01-2015 v 15:04 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 24

Asi to dopadlo dobře když je tak dlouhá odmlka

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 22-01-2015 v 07:57 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 25

tak zatím dáme typovačku ne?

.....já bych řek že toho bylo tak 1.4kg

Old Post 22-01-2015 v 14:44 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od nikolaj 01
tak zatím dáme typovačku ne?

.....já bych řek že toho bylo tak 1.4kg


si myslel spis 0,4 kg ne? )) kazdopadne vysledku se asi nedockame, dalsi thread kde se ledkar radsi vynosem nepochlubil...

Old Post 22-01-2015 v 19:35 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 27

nene.. myslel sem 1.4 kg

Když to tak pěkně šlo!.... a udělat 1.5g/w není vůbec problém! (prej)

prostě ....nepochybuju že toho bylo přes 1kg....


ot: nechceš dat nějakej breakbeat do fóra "Co posloucháte právě teď ?"

Naposledy upravil nikolaj 01 22-01-2015 v 22:35 PM

Old Post 22-01-2015 v 22:18 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 28






To by bylo krasny 1,4kg na 1m2 ale to se tu zatim nikomu nepodarilo nebo spis za 12let co tu jsem o nicem jsem takovem necetl A dopadlo to pro me celkem uspesne z tech 5 kiti (The Edge) bylo 210g a na tom jednom BlueChees 30g. Palky paradne kompaktni a tvrdy jak sutr a po ususeny nehoraznej smrad kazdej vonel jinak ale neskutecne intenzivne,stacilo g mit v kapse a zasmradil jsem autobus, jen nevim cim jsem toho docilil a chci to znova . Jinac jsem cekal ze to dopadne mnohem hur v prvnich 30dnech kvetu jsem nepouzival ECmetr(prvnich 30 dni 12/12 EC jen 1,2) s ECmetrem jsem to zacal postupne zvedat az na 2,2 a nebyla videt zadna znamka prehnojeni(listy az do dne sklizeni paradne zeleny az ke koneckum) ale stejne uz bylo pozde to dohnat.Ted pojedu kolo s vice kiti,chci na 100% vyuzit prostor a chtel bych zkusit SCROG mozna ale to se jeste uvidi. Jinak fotky lepsi nejsou nebyl cas jen z mobilu a posledni jsou kolem 50 dne 12/12 a finish byl 68den. A ma tady nekdo zkusenost s HESI BOOST?

Old Post 22-01-2015 v 23:39 PM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 29

Vezmeme-li v potaz, že realnej příkon toho panelu je 326w, tak je to celkem fajn :-) Tedy blahopřeji k výsledku.

S Hesi boostem mam takovou zkušenost, že se během pul roku kdy byl uskladněnej ve skříni při pokojové teplotě zkazil.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 23-01-2015 v 00:15 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 30

Dikes,jo s tou vattazi souhlasim ale na prvni pokus jsem spokojen jen me mrzi ze jsem jich tam nemel vic tim se mi pokazil vynos ale na kvalitu je to perfektni. Ten HESI BOOST mi pripada jako jablecnej dzus (voni mi to tak i to tak vypada ) jen by me zajimalo proc to je tak silene aromaticky a to jsou 2 uplne odlisny modely.

Old Post 23-01-2015 v 00:57 AM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bajt
Nový Člen

Karma uživatele Bajt - 82% PěstitelskáKarma uživatele Bajt - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 31

tuffgong1:a jak jsi poznal ze je zkazenej??

Old Post 23-01-2015 v 00:58 AM
Bajt je offline   Profil uživatele Bajt   Find more posts by Bajt   Foto galerie člena Bajt   Click here to Send Bajt a Private Message   Add Bajt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 32

Jo je to fajn... Máš tam nějakých 0,74g/w :-) , příště to bude určo ještě lepší.

Poznal jsem to tak, že na povrchu byla plíseň a i to po plísni smrdělo. U žádné jiné hnojky (bloombastic,green sensation,terra bloom,ripen...) se to nestalo, takže skladováním by to být snad nemělo a tak mi z toho plyne, že se to musí spotřebovat co nejdříve od otevření. :-(

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 23-01-2015 v 01:56 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3314090 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív