Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Suares 2014 Foliák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Green poison Příspěvek č. 49

Ahoj,

dovolím si přidat odkaz na můj Green poison.

Old Post 03-11-2014 v 22:03 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 50

FREK :

-tak to rád slyším ještě když to bude z řezu tak by to mohlo bejt ještě víc keřovitý 3:-) .. ae to rozhodování je těžký asi si tam prdnu dvě.. killer kushe a toho green poisona

- na normalni se vykašlu protože v říjnu mi začíná škola.. a vždycky je toho hrozně moc nic nevztíhám pak to tak dopada :-( příští rok bych právě mohl mit k dispozici pěknou zahrádku u známého a svůj foliák tak bych chtěl z těch genetik vytřískat co nejvíc

-jinak na cannafest jedu v neděli poprvé tak sem zvědav budu nasávat in fo ze všech stran

Tooth :

-ahoj fakt pěkný keře!, nevim proč sem byl k těmhle odrůdám tak skeptickej

Old Post 03-11-2014 v 22:10 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 51

nasušeno natříháno zváženo FD - 120 ,WR - 80, WRfiallka - 100,og-rqs - 140, og-dinafem1 - 160, og-dinafem2 - 100, dinachem 80

takže celkem krásných 780 g + počítám že plísen mi sebrala tak 150 g

večer report obou rusů

Old Post 09-11-2014 v 07:47 AM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 52


Model: White russian - fair seeds

vůně : taková nasládlá, mírně štiplavá 7/10

účinky :stav me překvapil silou je to energický, smích, tak na 2 hodky 8/10

výnos : výnos je poměrně žalostní ale myslím že to bylo i mou vinou vzhledem k tomu že mi půlku vzala plísen tak to nebudu hodnotit -/10

struktura : palice jsou poměrně listnatý vzhledem k tomu že ten model chtěl ještě tak dva týdny, ale za to nejvíc obsypanej z celého foliáku opět hodnotit nebudu protože sem si jist že za dva týdny by to nabralo uplně novej rozměr -/10

celkově me tato odrůda zaujala jen je trochu víc náchylná na plíseň ale třeba jsem měl smůlu na pheno. opět sem šáh po levnější bance a je zde krásně vidět že cena nemusí přímo úměrná kvalitě věřim že když se této odrůdě dostane všechna péče že to musí bejt bomba dávam 8/10

Old Post 09-11-2014 v 17:01 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 53


Model: White russian - fair seeds (fialové pheno)

vůně : vůně NEUVĚŘITELNÁ ani to nesmrdí jako tráva voní to hrozně sladce jako natřený borůvky posypaný třtinovym cukrem za celou dobu pěstu sem se sničim podobným nesetkal davam maximum 10/10

účinky : stav veselej energickej je to skvělej model k hudbě sledování filmů všechno prožíváte hrozně intenzivně 9/10

výnos : výnosově sem měl 100g protože sem to kočíroval ae dela to dlouhý salámy když by clovek dal dostatek místa atd tak si myslim že výnosově je to skvělí 8/10

struktura : řekl bych lepší nadprůměr je to trosku vzdušný listku na me trochu moc ae opět to chtelo jeste 10 dní 7/10

docela ironie bílej rus totálně fialovej celkově me si myslím že tohle pheno je skvělí absolutne odolné proti plísni oproti bílému phenu nekde jinde zde bylo pouze par ložisek mohl doject až do konce ale vzledem k tomu že sem neměl čas tak sem jí musel seknout dávám 8,5/10

Old Post 09-11-2014 v 17:17 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 54

jinak zbytek Dinachem,OG-rqs,OG-dinafem, zítra ve večerních hodinách ;-)

Old Post 09-11-2014 v 17:53 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 55



Model: OG kush - Dinafem

vůně : mrkev, intenzita prumerna 5/10

účinky : zvláštní zkouřenost, je tam ta indika znát, jakozto milovnika sativ me to moc nenadchlo 5/10

výnos : výnosove nemuzu posoudit, vzhledem k tomu ze sem to musel zkosit brzo

struktura : palice jsou pěkně pocukrovany jsou takový krasne vzdušný dat tomu jeste dva tri tejdny tak by to bylo jiny kafe 7/10

vzhledem k tomu ze na kvet prepina zacatkem září kvete pomalu a je nachylna na plísen jak muzete videt na fotce me tento model nezaujal davam celkem 5/10

Naposledy upravil suares 17-11-2014 v 12:51 PM

Old Post 17-11-2014 v 12:36 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 56

Tak abych to tady nějak uzavřel og kush od rqs smrdí zle zkuřuje obstojně ale jakožto většina modelu nevztihl dozrát..což je škoda za zmínku stoji Dinachem dostal sem ho jako bonus byl pekelně obsypanej a zkuřoval opravdu jak indoor po třech brkách už sem měl ty přepálený stavy opět škoda že vsechny og,dinachem i ten rus zacli kvést začátkem září takže palice byly řidší. Letos zatmivani padlo protoze jsem musel odject v srpnu pryč :-(.Ale příště chci zkusit zatmívat naký sativy(durban+ jeste uvidim) a indiky(Dinachem a lsd - i kdyz je to 50/50) tak snad se mi postesti ze budu mit dostatek času nebo najdu někoho kompetentniho a proskolim ho. Letošní grow bych řek že je poměrně zdařilí ale slo to spis na ukor kvantity podařilo se mi uděla 1 kg suchýho včetně automatů


rok 2015

Poučení:
-nebrat odrůdy co kvetou po 20.srpnu (i když vypadaj pekne a nekomu se je podari doject tak proste to stesti nemam a budu sázet na jistotu )
-ve foliaku hned po zacatku kvetu maximalně vetrat a umístit min. 2 věže na ofuk
-používat
Bud Root Stop používal kámoš a měl stim určitě lepší vysledky ae je to jako PREVENCE na rozjetou plisen vam uz nepomuze bohuzel nic
-Neject modely od DP krom durbana cetl jsem vsude jak sou v prdeli ze to hermi a proste hrůza no nechtelo se mi to verit ale docela podstatna vec co jsem zapomnel zminit v reportu u frisiana že začal hermit ne moc ae zacal stacilo si pohrat orvat koule jednou tejdně a vpohodě ae pro priste mam docela strach snad to tam kluci v holandsku srovnaj

Na příští rok : - 100% nějaký fast verze z kterých si udělám klacky do kukuřice asi s.a.d a sweetskunk hlavně kvůli tomu ze dozráva přelom srpna/zaří takze realně nekdy 10.zaří
- víc automatů hlavně automazara a bigdevila se mi osvědčili extremním výnosem automazar (130g!!!) skvělýho kuřiva z ktereho mi sebrala plisen tak 10 g ani se mi tomu nechtelo ani ted nechce verit a bigdevil 75g kvalitou jeste lepsi nez automazar hrozný pekla
- Co se týče normálních odrůd bohužel nevim. stoprocentně pojedu durbana protože to je srdcařina když se mi podaří splašit naky byt tak možná tak ho poslu pod 150 cfl .. u kamarada me presvedcil special queen kteryho mel ve skleníku dobře odolaval vuci plisni a brzo dozraval z kytky mel 400g a zkouřenost me opravdu prekvapila

-Pokud nekdo mel dobry zkusenosti s nějakými odrůdami co dokvítaj do toho 10.října rád se nechám inspirovat..tak se mějte a zase za rok

Naposledy upravil suares 26-11-2014 v 19:34 PM

Old Post 26-11-2014 v 09:55 AM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 57

Ahoj.

Hezký závěr.

Rád bych reagoval na Tvůj předchozí příspěvek.

Special Queen Bych Ti určitě doporučil. Minulý rok jsem měl 2. Jednu v květináči, druhou volně v zemi. Obě dozráli začátkem řijna a byly to výstavní kusy. Velká odolnost, dobrý výnos a silný účinek.

Od DP jsem měl minulý rok FD a Shamana. Kromě horší odolnosti Shamana proti plísním dozráli na začátku řijna bez jakéhokoliv náznaku hermení. Ale možná jsem měl ještě nějakou starší várku semínek.

Na ven bych ještě doporučil Opium od paradise seeds. 10. řijen bude ready a odolnost a výnos jsou solidní. Ještě bych Ti doporučil La Blancu od Kannabia. Sice dojíždí až kolem 17. října, ale odolnost je opravdu velká a výnos je taky monstrózní. A luxusní vůně po ovoci.


A ještě doplním, že já jsem na příští rok zvolil Jack 47 a Sweet skunk. Oboje fast version, tak sem zvědavej.

frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 26-11-2014 v 21:16 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 58

Pekny to mas 👏🏿
Mužů doporučit Magnum to je hodně divoký automat
Nedal jsem na rady a zkusil ho indoor pod 400w
A musím říct ze letěl jak blázen
4x jsem musel natvrdo lámat
A to jsem ho provlekal síti
Nakonec dal cca380g suchý

Venku to má ještě větší ohlas

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 08-03-2017 v 12:43 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeShrimp
Nový Člen

Karma uživatele SmokeShrimp - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 59

Suarezi skládám obrovskou poklonu za tvé nadšení a reporty kéž bych k sobě našel tak zapáleného parťaka jako jsi ty

Měj se a pěstu zdar!

Old Post 09-11-2017 v 11:44 AM
SmokeShrimp je offline   Profil uživatele SmokeShrimp   Find more posts by SmokeShrimp   Foto galerie člena SmokeShrimp   Click here to Send SmokeShrimp a Private Message   Add SmokeShrimp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od suares
Model: OG kush - Dinafem

vůně : mrkev, intenzita prumerna 5/10

účinky : zvláštní zkouřenost, je tam ta indika znát, jakozto milovnika sativ me to moc nenadchlo 5/10

výnos : výnosove nemuzu posoudit, vzhledem k tomu ze sem to musel zkosit brzo

struktura : palice jsou pěkně pocukrovany jsou takový krasne vzdušný dat tomu jeste dva tri tejdny tak by to bylo jiny kafe 7/10

vzhledem k tomu ze na kvet prepina zacatkem září kvete pomalu a je nachylna na plísen jak muzete videt na fotce me tento model nezaujal davam celkem 5/10



Dinafem je low brand kor na Kushe .. doporučuju zkusit SFV OG KUSH od @TheCaliConnection.com to je jiný hukot.

k+

Old Post 10-11-2017 v 14:50 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 61

Díky všem !!! jsem rád že to nekoho inspiruje. Letos sem dával: wappa,white russian(fs),opium,green poison FV, killer kush FV, cream caramel FV.. až bude čas a chut tak určitě dám reporty.. chutove,stavove a vizualne TOP rok mate se na co těšit

Old Post 17-11-2017 v 10:45 AM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 62


Opium (paradise seeds)

Vůně: příjemná, mírně štiplavá, 5/10

Vzhled: na mě moc řídké, spíše sklamání 3/10

Stav: intenzivní poměrně, ale krátký 5/10

celkově dávám 4 z 10. Odrůda mě moc nenadchla tudíž do budoucna s ni nepočítám

Old Post 05-02-2018 v 13:51 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 63


Cream caramel fast version (sweet seeds)

Vůně: intenzivní zatuchlý pomeranč 8/10

Stav: silný, spíše indikový, podobný indooru 9/10

Vzhled: skvělá konzistence, málo listnaté 9/10

kosa 5.říjná, skvělá odrůda můžu doporučit všem celkově 9 z 10. Jeden z nejlepších outdooru co se mi povedl.

+

Mám pár dotazů na zkušenější
1) Chci si udělat pod CFL 20 řezů normálně z Fem. fast verzi. Mate nekdo zkusenosti.. jelikoz jsou citlive na fotoperiodu tak kdy je sadit ven atd. popř. nejake pripominky

2) Nevíte nekdo o odrůdě do indoor co jé méně aromaticka (kvůli okolí) popř. ma netradiční vůni aby to nepripominalo hned klasickej skunk oder.

3) kdybyste nekdo mel info, foto o fast verzích (RQS,sweet seeds,natural seeds) budu rád když se o to podělíte, popř. i o jine zajmave strainy do nasich podminek pěstu zdar

Old Post 05-02-2018 v 14:01 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 64

Ohladom rezov mrkni sem.

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Old Post 05-02-2018 v 21:14 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7340220 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív