Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.indoor,jack herer,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 17

strýček_Pompo:
Čau, koukám, že máme stejný box DS150.. Tak jestli ti můžu doporučit kup určitě kvalitnější stínítko plus každý dvě kola novou výbojku ať z toho prostoru dostaneš maximum a nebo ještě lepší varianta si koupit box 120x120x200.. Jinak hlavně už na ty kyti nic nestříkej..

Old Post 08-11-2014 v 08:49 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

tipy, rady a triky Příspěvek č. 18

díky za příspěvky pánové .

2koogi1: na začátku jsem pořídil digi z growshopu a po týdnu přestaly vypínat,šel jsem je reklamovat a dostal nové.Za nějakou dobu jsem zjistil,že opět nespínají.Už je z growu nechci,vemu si tam něco jiného.Značku si nepamatuju.Samozřejmě idiot jsem pak zjistil,že je kdekoliv seženu levněji a nebo se daj sehnat analog Pořídil jsem analog z obi za kilčo,pořídil jsem dvoje neasi Fungovaly bez problému asi 3 neděle.A pak jednoho krásného dne jsem zjistil,že lampa jede nonstop.Mohlo to být tak tři čtyři dny.JJ musím a budu více kontrolovat.Ale sere mě to,že jo když na to není spolehnutí

2optimus prime:pavučiny,sliz ani trus tam nemám.Měl jsem ze spoda na listech bílý potvůrky.Zkusil jsem to postříkat výtažkem z tabáku.Listy už jsou tahle bohužel delší dobu.Nepřipadá mi, že by se to zhoršovalo.

2Tommy Gun: stříkat už tam nic nebudu,mám cca týden do flushingu pak tma a kosa.Stínítko chci rozhodně pořídít větší.Asi Waveflector extra large.Menší stan taky možnost no.Ale s lampou jsi mě docela překvapil.Každy dvě kola novou???


Prosím o názor jestli je potřeba měnit tak často lampu.


díky všem
ať to roste a slunce v duši

Naposledy upravil strýček_Pompo 08-11-2014 v 10:44 AM

Old Post 08-11-2014 v 10:14 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 19

strycku pompo,analogovy hodiny jsou vyhozeny kilo do popelnice...zustaly me jedny z peti kery sem mel,tema spinam ted jenom zarivky v klonboxu,sice se o pul hodky predbihaji ale zustane to jenom o te pul hodky,a spinaji dobre,jinak mam digital tydeni za 200,nevim jestli je to elekrobock taky celkem sme,ale fungujou uz dva roky...

Old Post 08-11-2014 v 10:34 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 20

strýček_Pompo:
Jasně, že nemusíš měnit každý dvě kola lampu, ale počítej, že z toho prostoru nedostaneš maximum.. Já teď zkouším druhé kolo(DS150) s novou výbojkou a je to o poznání lepší.. Pokud nedocílím svého chtíče a výsledku tak se vracím k DS120.. Ale jestli máš starší výbojku + na dvě věci stínítko + větší prostor tak z toho nedostaneš maximum.. můj názor.. Když jsem měl menší stan tak jsem měl výbojku na 4 kola(1rok) a pak jsem jí zamával..

Old Post 08-11-2014 v 11:03 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 21

no ty 4 kola sou rozumejsi jak dve...

Old Post 08-11-2014 v 11:13 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 22

2TommyGun: čkej to mi chceš říct že lampa vydrží čtyři kola,což je cca 4tis hodin.Životnost lampy je udávána 20tis.Bo asi chápu,že to strácí lumeny takže ji klesá výkonost.Budu muset zagůglit ;-) Rozhodně stínidlo pořídim na další kolo tj jasná věc.Mno taky mi přijde ten stan moc velkej na 6kilo :-D

2Dr: díky za názor :-)

Old Post 08-11-2014 v 16:00 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 23

Co píše T..G. Je dá se říci pravda,jenže záleží na mnoha a mnoha aspektech používání žárovky.Ale Každý kdo chce vymáčknout co nejvíce z každého kola co jede tak si pořizuje max ob dvě kola novou žárovku jelikož každá věc co se využívá na max tak ztrácí časem svůj výkon a klesají hodnoty použitelnosti a maximálního využití světelného spektra a s tím spojeného výnosu kytek.Ti co na to mají si žárovku koupí novou ti co nemají využívají ji do té doby co to jde a spokojí se i s nižším výnosem který je s tím spojen.
Stan 150 je větší na 600w,lepší je tam nacpat 750w až 1000w.Také vlastním 150tku a prozatím jsem neměl důvod si stěžovat i se světlem o síle 600w,to si musí každý omakat sám jak se mu to zamlouvá po všech stránkách pěstu.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 09-11-2014 v 13:39 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 24

čua groweři

chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti s velikostí květináčů.Má vůbec smysl přesazovat z 6,5l na 11l? Přesazoval jsem z malých květináčů do 6,5l v době růstu.Do 11ljsem přesazoval už v době květu(cca 10-14dní květu),bohužel nemám zapsáno kdy přesně.3 kytky jsem nechal v 6,5l. Bohužel není znát žádný na kytce mezi květináči.Udělal jsem spoustu chyb tak možná proto ale přesto budu rád za vaše názory.:-)

díky :-)

Old Post 11-11-2014 v 13:22 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 25

Ve květu to už je zbytečnost přesazovat do většího a navíc ve tvém případě na takové malé kytičky je to zbytečnost.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 11-11-2014 v 17:47 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 26






2koogi1: chápu, estli přesazovat tak pouze v růstové fázi.Takže sledovat kořeny a podle toho postupně přesazovat a nebo taky vynechat 6,5l a rovnou z menších přesadit do 11l.

jináč se hlásím s updatem z 50.dne květu :-)
dám tomu cca 5-7 dní proplach a pak to zkosím :-)
proplach bude pouze vodou s Ph6

obr1 listy kaput
obr2,5 celkovka
obr 3,4 detail palic

koukám na trichomy přes mikroskop a jsem z toho jalovej nějak nemůžu rozpoznat zabarvení :-DDDD


pěstu zdar ;-)

Naposledy upravil strýček_Pompo 12-11-2014 v 21:53 PM

Old Post 12-11-2014 v 21:42 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st3pi
Nový Člen

Karma uživatele st3pi - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 27

Ahoj, zda se me to nebo na druhem obrazku jak mas vyfocene i stinitko, je na stinitku ta modra ochranna folie ktera se musi strhnout? Nebo je to jen nejaky modry "odlesk" ?

Kdybych nahodou mel pravdu hned s tim dolu

Old Post 13-11-2014 v 12:35 PM
st3pi je offline   Profil uživatele st3pi   Find more posts by st3pi   Foto galerie člena st3pi   Click here to Send st3pi a Private Message   Add st3pi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 28

zdarec
ne je to jen nějaký odraz od blesku :-)

Old Post 13-11-2014 v 14:59 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 29

prosím admina jestli by mě nemohl šoupnout do síně slávy bo spíš teda síně zmaru :-D
nedalo mi to a kouknul jsem do stanu tak ejhle modrá folie na stínítku :-D

no co dodat :-D
díky všem za postřeh ;-)

Old Post 13-11-2014 v 16:34 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30

Chech, neříkal sem ti to? Pěkně opálená od výbojky.
Příště líp vyplň plochu, nech na kytkách listí a sundej fólii ze stínidla. Pak to bude výnosově mnohem lepší kolo.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 13-11-2014 v 16:44 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 31

Ty dobré je dát hned do finálních nádob ušetříš si tím spoustu práce atd,ale jde to i že je přesazuješ vícekrát záleží na tom jak dlouho je budeš držet v růstové fázi.Můj názor na velikost květináčů je že ti 6l květníky stačí až až a radši dám o pár kytek víc a jedu sog
s dobrým modelem budeš mít i pěkný výnos s menšími kytkami,ale i velkými stromy.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 13-11-2014 v 17:24 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 32





zdar všem

tak jsem byl nucen sklidit o něco dříve než jsem nakonec plánoval,začala se mi dělat plíseň na paličkách.Nechtěl jsem radši nic riskovat a tak proběhla kosa a to v 58. dnu květu.Nevím čím to,možná vlkostí tu jsem měl kolem 50% a někdy v noci vyletěla aj na 60%.Na příští kolo bude odvlhčovačka

takže tedy zkoseno,pověšeno,ošmikáno a teď se paldy ještě do sušujou.

vyhlašuju již tak oblíbenou tipovačku:-)
smoke report doplním později až se to pořádně uleží :-)

ještě pár foteček:

1.myslíte fakt svilušky?(neměl jsem nikde žádnou pavučinku,jednou jsem to postříkal vylouhovaným tabákem)
2.zkusil jsem vyfotit plíseň :-D
3.pověšeno
4.ostříháno

Old Post 26-11-2014 v 11:40 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2016 - Jack Herer 400w - 180 odpovědí
02-04-2015 - 2.indoor,600w - 85 odpovědí
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9893260 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív