Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » [led 396w/aeroflo 10]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 65



Malej test

🍀

Old Post 06-11-2014 v 10:21 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 66


Zdravím po cannafestu a kdyz uz jsem se tam dostal,koupil jsem rovnou třetí světlo,takze pěstu zdar😜

🍀

Old Post 08-11-2014 v 17:00 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 67

ted by to melo podle vyrobcu svitit minimalne jak dve sestikila sodik pokud se nemylim...?
tesim se na dalsi fotkyyy...

Old Post 08-11-2014 v 17:48 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
ted by to melo podle vyrobcu svitit minimalne jak dve sestikila sodik pokud se nemylim...?
tesim se na dalsi fotkyyy...
dve 6kila urcite ne,ja budu spokojenej,kdyz to nahradí jedno,uvidíme

🍀

Old Post 08-11-2014 v 18:19 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 69

no prave rikam podle vyrobcu...sem zvedavej na realitu,akorat pak nevim kde je ta uspora...

Old Post 08-11-2014 v 18:53 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 70



26.den
Dotaz,jak se zvedá ph?

🍀

Old Post 09-11-2014 v 06:57 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 71

Jak je ph- existuje i ph+



Old Post 09-11-2014 v 07:13 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od yabasta
Jak je ph- existuje i ph+
tak to mi je jasny,ale kdyz to nemam a nemuzu na to čekat,tak jestli je nějaká alternativa

🍀

Old Post 09-11-2014 v 08:36 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 73

PH- ocet a ph+ vápno

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 09-11-2014 v 08:46 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 74

akorat nevim co na to vapno rekne jeho aeroflo...

Old Post 09-11-2014 v 09:21 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Zdravím po cannafestu a kdyz uz jsem se tam dostal,koupil jsem rovnou třetí světlo,takze pěstu zdar😜

Čau, máš rozměr boxu 120 x 60 cm, do 120 x 120cm je optimální 600w HPS , ty už svítíš takto 400W a Nyní v pulce květu přidáváš na 600w v LED. Je to jako by někdo dal do stanu 120 x 120 1200W . :-)
Vzniká tady problém, že přidání výkonu v pulce květu už na výnose moc nedá, ale zkreslí se tím poměr výnosu a výkonu světla. Pokud tam necháš stále 3 x 200W , tak se obávám, že skončíš i tak s výnosem do 400g , zkreslí to objektivitu testu. Tento pěst bys měl dojet na těch původních 2 x 200W , ať je pěst objektivní. Já bych ti doporučil dát 3 x 200W na příští kolo, mohlo by to být zajímavé porovnání, zda se vyplatí takto navyšovat výkon světla na tak malou plochu. Ono už 600w na tuto plochu popírá ekonomiku LED světel, proč zrovna nepoužít CFL za zlomek ceny :-)

Pokud ti padá PH, tak nestoupá ti zároveň EC ? Potom stačí dolít obyč. vodu.

Grow Max 150W

Old Post 09-11-2014 v 11:42 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 76


citace:
Původní příspěvek od cflgrow
tak to mi je jasny,ale kdyz to nemam a nemuzu na to čekat,tak jestli je nějaká alternativa

Na zvednutí Ph+v roztoku se používá hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda) .

Old Post 09-11-2014 v 12:11 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Čau, máš rozměr boxu 120 x 60 cm, do 120 x 120cm je optimální 600w HPS , ty už svítíš takto 400W a Nyní v pulce květu přidáváš na 600w v LED. Je to jako by někdo dal do stanu 120 x 120 1200W . :-)
Vzniká tady problém, že přidání výkonu v pulce květu už na výnose moc nedá, ale zkreslí se tím poměr výnosu a výkonu světla. Pokud tam necháš stále 3 x 200W , tak se obávám, že skončíš i tak s výnosem do 400g , zkreslí to objektivitu testu. Tento pěst bys měl dojet na těch původních 2 x 200W , ať je pěst objektivní. Já bych ti doporučil dát 3 x 200W na příští kolo, mohlo by to být zajímavé porovnání, zda se vyplatí takto navyšovat výkon světla na tak malou plochu. Ono už 600w na tuto plochu popírá ekonomiku LED světel, proč zrovna nepoužít CFL za zlomek ceny :-)

Pokud ti padá PH, tak nestoupá ti zároveň EC ? Potom stačí dolít obyč. vodu.
cau,ec nestoupa.2 panely je malo,neosvitim s tim celou plochu,ted jsem je dal niz a paráda,třeba sklidim 400,možná 300,ale jde mi hlavně o to,aby palice byli tvrdý a poradny šišky,takze čím je světlo blíž,tim lip nebo se snad mýlím?dal jsem ho tam vcera+ vyměnil jsem vodu a kytky uz vypili 3* více vody,než pod 2 panelama.

🍀

Old Post 09-11-2014 v 15:18 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 78





28.den
Velký dik posílám mr.sordo!!

🍀

Naposledy upravil cflgrow 11-11-2014 v 19:27 PM

Old Post 11-11-2014 v 18:21 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 79

Takze pánové,seru na celej grower,zase mi nejdou přidávat fotky,pak to jeste píše,ze mi to nejdriv musí někdo schválit,co sem asi jdu přidávat,ze to potřebuje schvalovat

🍀

Old Post 15-11-2014 v 08:24 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Takze pánové,seru na celej grower,zase mi nejdou přidávat fotky,pak to jeste píše,ze mi to nejdriv musí někdo schválit,co sem asi jdu přidávat,ze to potřebuje schvalovat

Vydrž, už mi někdo hlásil stejný problem, to se vyřeší, vydrž :-)

Grow Max 150W

Old Post 15-11-2014 v 12:20 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5779690 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív