Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.indoor,jack herer,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

1.indoor,jack herer,600w Příspěvek č. 1

Tak Vás všechny zdravím

tady je můj set:

skříň : Dark Street 150 Rev 2.5 150x150x200cm
lampa : Výbojka Osram Plantastar HPS 600W
předřadník : 600W GIB předřadník
stínidlo : hobby 40x50
odtah : Ventilátor TT 125–220/280m3/h+stojanový ventilátor na ofuk
chemky : kompletní sada od Advanced Hydroponics+BioBizz Leaf Coat
substrát : CANNA Coco Natural
zvlhčovač : Neptune kit - M1
ostatní : PH metr(EC metr zatím není), teploměry, vlhkoměry


už jsem v 35.dnu 12/12,rostlinkám se celkem vede.večer dodám pár fotek a trocha hystorie

pěstu zdar

Naposledy upravil strýček_Pompo 27-10-2014 v 19:55 PM

Old Post 27-10-2014 v 09:53 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 2

Pěstu zdar,
trocha hystorie neuškodí což

Obejdnal jsem si 15 řízků Jacka, dostal jsem jich 17,s tím kdyby náhodou se nějaký neujal,proč ne :-)
Zasadil jsem řízky do malých květináčů s coco natural.Teplota se držela od 22°do 30°. Ze začátku jsem neměl zvlhčovač takže vlkost se držela kolem 50%.Bohužel jsem neměl ani PH a EC metr.Cca po 12 dnech jsem řízky přesadil do větších 6,5l květináčů.Po 16 dnech svícení 18/6 přepnuto na květovou fázi 12/12. Dodán zvlhčovač, pořízen PH metr. Po 17 dnech 12/12 jsem 13 kytek přesadil ještě do větších 11l květináčů(pak došel kokos tak jsem to neřešil jestli uvidím nějaký rozdíl).
Maličko jsem i zastříhal listy aby nestínily ostatním palicím.
Chemky jsem míchal jak uvádí výrobce krom enzymů,ty jsem přidával jen jednou za 14dní jen do čisté upravené vody na průplach.

Je to můj 1.grow vůbec takže se to bez chyb neobešlo :-) a to si myslím,že ovlivní mojí sklizeň

k chybám a vyvarováním do příštího kola se ještě vrátím

dost už keců postnu nějaký phota :-)

Naposledy upravil strýček_Pompo 27-10-2014 v 19:29 PM

Old Post 27-10-2014 v 17:49 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

photas z 34.dne květu 12/12 Příspěvek č. 3






teplota:22°C-27°C
vlkost:50%
PH:6


obr1,3: tahle chudě vypadaj všechny kytky...jak z chudobince :-D
obr2: detajl palice
obr4,5: skříň v noci

Naposledy upravil strýček_Pompo 29-10-2014 v 18:06 PM

Old Post 27-10-2014 v 18:27 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

co pa to může být :-) Příspěvek č. 4


ahoj groweři,doporučuji plnou velikost:-)
tohle se mi objevilo na listech,na některých listech jsem ve spod objevil malé bílé tečky(svilučky bo nějaká podobná havět),postříkal jsem tedy všechny kytky leaf coatem od biobizzu plus nalepil do skříně žluté lepové desky k odchytu hmyzu. Tak uvidíme :-)

Old Post 27-10-2014 v 18:30 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 5

Procetl sem to jen tak v rychlosti a musim se vyjadrit k tomi, ze jsi zastrihl kytce listy a podle fotek jsi ji i docela dost listu zbavil, si myslim. To nedelej. Kytka listy potrebuje. Kytka vyzivuje palice a kytku zas vyzuvujou listy jako celek. Kdyz osvitis paloce, tak je ti to vicemene k nicemu. Je potreba osvitit listy a mit jich hodne a samozrejme zdrave

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 27-10-2014 v 19:57 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 6

To jsou svilušky no.. leaf coat je pokud vim jen ochrana proti odparovani a hnojivo ne? na tyhle potvory ti moc nepomuže..a žlutý lepovky jsou jen na smutnice.. vyborna vec je plant vitality plus,ale ted neni moc k sehnani a muze se kropit az tesne pred kosou..
Ty isty jim netrhej,kytka se jich zbavi sama a navic se tvorej new listy a to v palicich coz nechces..
jinak to mas good ... cuz

Old Post 28-10-2014 v 08:21 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 7

kup na ty sviluchy BioOl... stojí to asi 100kč, je to 100% přírodní a můžeš tím kropit třebas i 1 den před kosou... k dostání je to skoro všude, 100% to pomáhá v podstatě po prvním postřiku a to vím z vlastní zkušenosti...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 28-10-2014 v 17:30 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 8

no nevim fedousku,bioOL sem taky zkousel,jednou se mi zdalo ze to zabralo,ale nakonec jenom na chvilu,pak sem koupil druhej a ten mi kytky znicil,rekl bych ze ten olej nebo co v tom je ucpal dychaci pory kytkam a listy zacly cernat...nejhorsi bylo ze sem si tim nastrikal i dve matky,jedna to skoro nerozdychala,pulku sem ji musel vyklestit...taky mam ted problem se sviluskou opet,a urcite koupim neem oil-proti svilusce jednoznacne nejlepsi bio nicitel!

Old Post 29-10-2014 v 14:00 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 9

Ja bych se uz na to vysral a nicim bych to nestrikal a dojej bych to jak to je.. moje zkusenost

Old Post 29-10-2014 v 14:10 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 10

No nevim, jak rychle kvete JH vám, ale za 25 dní (počítám květ 60) můžou ty mrchy s kytkama pěkně zatočit. Takže buď otrhat ty nejvíc zasažený listy a tím invazi parazitů aspoň zpomalit, anebo to stříknout. Vzhledem k tomu, že je ještě hodně času do sklizně, přikláněl bych se k druhé variantě.. Vertimec 1,8EC - k dostání v hobby shopech jako OBI

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 29-10-2014 v 14:38 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
no nevim fedousku,bioOL sem taky zkousel,jednou se mi zdalo ze to zabralo,ale nakonec jenom na chvilu,pak sem koupil druhej a ten mi kytky znicil,rekl bych ze ten olej nebo co v tom je ucpal dychaci pory kytkam a listy zacly cernat...nejhorsi bylo ze sem si tim nastrikal i dve matky,jedna to skoro nerozdychala,pulku sem ji musel vyklestit...taky mam ted problem se sviluskou opet,a urcite koupim neem oil-proti svilusce jednoznacne nejlepsi bio nicitel!


já s tím mám jen dobrou zkušenost, až na jednu vyjímku, ale věřím, že i špatné zkušenosti jsou
každopadně je potřeba to aplikovat, tak jak se má... já jednou například stříkal moc a dostavila se plíseň :-( bohužel...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 29-10-2014 v 14:51 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 12

zdárek,
počítám tak 60dní květu.Uvidíme dle palic.Každopádně poškozeno je 90% listů takže bych to musel oholit asi všechno :-D. Ze spoda na listech ty bilý mrchy nejsou všude-zatím.Asi zkusím ten vertimec a uvidíme ale ryskovat úrodičku, bych si to šel asi hodit :-D

zatím díky všem
slunce v duši :-D

Old Post 29-10-2014 v 17:45 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

36.den 12/12 Příspěvek č. 13


jedna fotečka paldy,začíná to hnědnout

jo a dík za Káčka ;-)

Old Post 29-10-2014 v 18:10 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

44.den 12/12 Příspěvek č. 14





zdar jak sviňa
je tady malý update z 44.dne.Paličky hnědnou a hnědnou.Jsou tvrdý jak šutr.Voní to nádherně Před dvěma dny jsem zjistil, že mi nevypínl anal.spínač, bohužel nevím jak dlouho palila lampa nostop :-D
BTW už dvakrát reklamamuju digit.spín.hodiny z growshopu.Bohužel jsem to vždycky zjistil až po pár dnech. Mě serou docela.... Už se vám to taky stalo?

Dávám holkám min týden ještě než začnu proplachovat,co myslíte? :-)
PH 5,8-6
teplota den 22°-26°C noc 20°-22°C
vlhkost 50%
zálivka 1 za 3 dny hnůjky, 1 za 14 dní pouze enzymi

veškeré připomínky samozřejmě vítány

ať se daří a slunce v duši

Old Post 06-11-2014 v 17:46 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 15

Ahoj. Tak které ti nefungují? Analogové nebo Digi spínačky?? Máš je nadstavené dobře?
A co používáš vůbec za modely Digi hodin? A spínačky digi i analogové koupíš v kdejakém elektru za poloviční cenu jak v G.Shopu!!! To že ti hodiny nevyply to může způsobovat to hnědnutí pestíků,a co se ti může stát tím je že se ti přepnou zpátky do růstu.Ale hlavní je dodržovat 12h světlo a 12h tmy i kdyby jsi to měl vypínat a zapínat ručně.Pokud ti tak často odcházejí spínačky tak kontroluj vypínání a opačně. Týden do fluše je v pohodě JH se kosí okolo 65dne 12/12 tak to by mělo stačit na proplach.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 07-11-2014 v 08:43 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 16

ahoj podle tech listu to vypada na třásnenky ,,jestli nemas pavucinky tak se koukni na spod zasazenejch listu a tam bude takyvy slyz a trus ,koukni na to zblizka a uvidis mali zluty larvy co delaj ty svetly fleky na listech mam je ted taky doma :-),strikal sem asi trikrat biolem a sou tam furt
ale zjistlil sem to az moc pozde bylo jich moc :-)

At se daří!!!!!!

Old Post 08-11-2014 v 00:45 AM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2016 - Jack Herer 400w - 180 odpovědí
02-04-2015 - 2.indoor,600w - 85 odpovědí
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2372790 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív