Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » TEST - Kleaner, přípravky proti drogovym testum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 81

Čus, vím jen o jednom a to je tohle > http://www.growway-garden.cz/productdetail?pid=3115
Ale nevím jestli je vůbec skladem. Ale fungovat by to mělo. Řekl byž že by stačilo i před tím než zastavíš si loknout propláchnout a pak nenalízneš za těch 350 to možná stojí.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 12-10-2014 v 14:54 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Čus, vím jen o jednom a to je tohle > http://www.growway-garden.cz/productdetail?pid=3115
Ale nevím jestli je vůbec skladem. Ale fungovat by to mělo. Řekl byž že by stačilo i před tím než zastavíš si loknout propláchnout a pak nenalízneš za těch 350 to možná stojí.


Nechci shazovat epesnost toho udělátka, ale radši bych slyšel osobní zkušenost, nebo aspoň složení co v tom vlastně je, nikde to tam nemají nebo jsem slepý.
A stejně jediná věc, která funguje stoprocentně je chleba namazaný sádlem, to mi nikdo nevymluví.

show must go on

Old Post 12-10-2014 v 19:33 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MISHKA
Nový Člen

Karma uživatele MISHKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 83

Osobní zkušenost mám a bohužel není s dobrým koncem.

Old Post 12-10-2014 v 21:36 PM
MISHKA je offline   Profil uživatele MISHKA   Find more posts by MISHKA   Foto galerie člena MISHKA   Click here to Send MISHKA a Private Message   Add MISHKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od Morgan
Nechci shazovat epesnost toho udělátka, ale radši bych slyšel osobní zkušenost, nebo aspoň složení co v tom vlastně je, nikde to tam nemají nebo jsem slepý.
A stejně jediná věc, která funguje stoprocentně je chleba namazaný sádlem, to mi nikdo nevymluví.
Čus,
no rád bych akorát se k volantu dostanu tak jednou za půl roku. Tak že to vlastně ani nepotřebuji. Tak to nemohu zkusit.
Ale teď přemlouvám kámoše ať si to rači koupí. Přemýšlím že koupím i nějaký papriky aby to byla jistota že to opravdu funguje.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 12-10-2014 v 21:39 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od MISHKA
Osobní zkušenost mám a bohužel není s dobrým koncem.
Nějaké bližší info? Jak to bylo použito atd. Protože jestli to nefunguje tak to je dost na prt v tom případě.

Old Post 13-10-2014 v 10:40 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 86

Na tenhle test postaci citronka do caje,proplachnout si hubu a je to...nevim na jak dlouho,ale kdyz si loknes,nez te esembaci lapnou,melo by to melo byt ok. Cetl jsem ze tohle plati jen na ty wipe5... jinak radsi jezdit nezhulenej to je jas..

Old Post 13-10-2014 v 11:37 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 87

Taky přidám zkušenosti - v místech kde bydlím všichni náruživě holdují a většina i jezdí zhulení, nebo si myslí že jsou po "vyspání" čistí ale nejsou ..

Kámoš- hulí většinou denně a ne málo - nás vezl. 4 mladí v malým starým autě. Co čert nechtěl potkali jsme pecály kteří dle infa v okolí dost stopovali a dávali dejchnout. Hned co nás viděli, otočili to , blikačky.

Pane řidičák - hned dejchnout.
Nejaké látky? OBČAS. Co je to občas? Nó o víkendu jsem si zakouřil.
(mě by nikdy nenapadlo jim to říkat , ale jelikož už měl rozbalenej test tak to bylo jedno, navíc kamoš na sobě tepláková souprava, SK8 boty.. kllasika )
Auto ani nic nekontrolovali , sli jen po OPL.

Delali mu dva testy, zatímco všichni v nervu sedeli v aute jak to dopadne. Nakonec: Tak šťastnou cestu.

Z pekla štestí. Kámoš hulil cca 23-24 hodin před tím. - asi ve 3 odpoledne a další den ve cca 2 hodiny lízal a nic.

Na to ho brali o pár dní pozdej a to jestě před tím přemýšlel jestli si má dat na těch pár metru prda nebo ne. Naštěstí nedal.


Těžko říct. Já jako dennodenní hulič (cca 4 - 5 skel denně) podle mě i s denní abstinencí nemám šanci si sednout za volant s klidem na duši.

Pište prosím co nejvíc vašich zážitků - tipy triky postřehy. Pište kdy jste hulili naposled před testem, jak dopadl a kolik cca denně zhulíte.

Ať si můžeme udělat obrázek na věc. Nemyslím si že jezdit zhulenej je dobře, ale je sviňárna si volit mezi řízením a hulením , když obě věci jsou součástí života. Každej ví že po 12 hodinách už je uplně normální , nebo ráno po probuzení, ale pořád pozitivní na testu.

Good luck na cestách!

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 14-10-2014 v 14:03 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 88

no nevim ja hulim 11 let v kuse max s 1denni pauzou takze si zahulim a proste nejsem zhulenej, spis to hulim misto cigar 5g+ denne (kdyz je kdyz ne tak se omezim treba na 3)
nic mene si myslim ze nikdo nemuze bejt ani po 5hodinach ovlivnenej krom (prilezitostnych hulicu) ale test je pozitivni mnohem dele... navic treba ja i kdyz dva dny nebudu hulit furt toho v sobe budu mit mraky ale rika se ze je nezajima staly ale aktivni % ktere by melo byt na nule dostrychle (treba 10hodin) ale drug wipe vam stejne muze ukazat pozitivni protoze zadny staly a aktivni % nerozlisuje kdyz pudete na krev a neco tam najdou je z toho razem trestnej cin a vse je mnohem horsi kdyz ale nic nenajdou jste v suchu. nicmene kdyz krev odmitnete je to jen prestupek protoze wipe je pouze orientacni test kterej nemuzou pouzit jako poradnej dukaz.

Old Post 14-10-2014 v 14:58 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 89

právě- to by chtělo zjistit +- dobu kdy se drží aktivní thc v krvi a podložit to zkušnostma z praxe.. jenže lidí co šli na krev v různých časových intervalech od požití tady moc není ..

neštve mě ani tak to že bych musel čekat i dýl po tom co už jsem vpohodě - třeba 12 hodin, ale spíš to že mě bengáli křivě obviní že jedu zhulenej pričemž jsem třeba den dva nehulil abych pak věděl jestli vsadit na krev a bud pruser nebo nic, nebo to nechat na STŘEDNÍM PRŮSERU - přestupek , pokuta , bez ridicaku
A to chcou navrhnout v těchto případech zabavovat auta.. to už by si nikdo nelajznul jet ani 3 dny po prdu

- jo ještě jsem si vzpoměl že nejakej chlapík tady na G to prej zkoušel 2x s fízlem kámošem prímo s tím testrem co používají s citronkou , přičemž jednou zabrala, podruhé ne. Měl to tam docela podrobně rozepsaný.

Je o tom thread , jinak sem nikde nico někom kdo by to vyloženě zkoušel nenašel...

No každopadně policajti ted budou dělat mnohem víc kontrol podle toho co tvrdí, vzhledem k smrťákům co způsobují nafetovanci na tvrdých drogách, a jelikož dost lidí hulí a týka se jich to protože jezdí skoro každej v dnešní době, tak se mě zdá že to nikdo moc neřeší

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 14-10-2014 v 15:59 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 90

Taky jde hlavne o to, ze se vam do krve dostava THC z vasich vlastnich tuku v tele. Takze ten, co huli 5g+ denne, jak tady bylo napsano, kazdopadne at mu panbuh pomaha , tak ten tim THC je nasaklej na akovou dobu, ze se mu o tom ani nezda. Nestaci si rict, ze sem 12 hodin nehulil a ze uz sem cistej. Kazdodenni hulic uz nezpracovava THC tak efektivne jako obcasny hulic a tak se mu THC uklada do tuku, kde vydrzi hodne dlouhou dobu a postupne se odbourava a dostava do krve.
Muzete tady diskutovat jak chcete, ale stejne na nic neprijdete, jelikoz jikdo nevi, jak casto a kolik kdo huli a k tomu dalsich milion faktoru, jako treba vaha, rychlost metabolismu, atd., atd...
Je to jen plkani nesmyslu do vetru. At si kazdy sahne do sveho svedomi, pak sedne za volant a mozna ceka na pokutu. Stejne zadny pripravek neni, nebo nefunguje ani na 50%...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 14-10-2014 v 18:00 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 91

Čau spameři, zas duplicita jak kráva, stačí použít hledání
Nebo se kua kouknout do vystavených témat a přímo to tam máš.. To je jak z děckama, fakt..

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39358

http://grower.cz/forum/showthread.p...Bza+%2Bvolantem


No jo, však Zedy to zas smaže, že jo, Zedy
OMG



citace:
Původní příspěvek od Morgan


Nechci shazovat epesnost toho udělátka, ale radši bych slyšel osobní zkušenost, nebo aspoň složení co v tom vlastně je, nikde to tam nemají nebo jsem slepý.
A stejně jediná věc, která funguje stoprocentně je chleba namazaný sádlem, to mi nikdo nevymluví.



Hehe to máš odzkoušeno, Morgi, jo?
Kámoš jede listerin a už 5x test negativní. Bude to ale hodně individuální.

Lidi, prověřte si při zakládání témat duplicitu, nebo se tu v tom hnoji neprohrabem ani když budem mít každý 4ky vidle

ZDAR!
Zakladatel má u mě K-, přínos pro Grower = 0

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 14-10-2014 v 22:03 PM

Old Post 14-10-2014 v 21:52 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

Před cca 4 lety schíza jako prase... měl jsem cca 4 hodiny před jízdou. Veneček, ale i tak celkem silnej. Musel jsem jet pracovně mimo město, tak jsem holt musel sednout za volant (byť v té době naprosto střízliv). Namátková kontrola, v ten moment jsem věděl, že špatný - líznutí č.1 - nic. Švestka na mě že to mají rozbitý, že uděláme ještě jeden test. Líznutí č.2 - nic. Šly na mě mrákoty. Švestka na mě že ještě jeden test a podle toho se rozhodnou. Test číslo 3. - NIC!!! Myslel jsem že zešedivím... Nevím co to bylo za haluz. V každém případě jsem po cestě, cca 15 minut před kontrolou sežral balíček marcipánových bonbonů... Takže klíner vyhoďte, žerte marcipán. Každopádně nehulte před jízdou a je to

Old Post 15-10-2014 v 00:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Čau spameři, zas duplicita jak kráva, stačí použít hledání
Nebo se kua kouknout do vystavených témat a přímo to tam máš.. To je jak z děckama, fakt..

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39358

http://grower.cz/forum/showthread.p...Bza+%2Bvolantem


No jo, však Zedy to zas smaže, že jo, Zedy
OMG





Hehe to máš odzkoušeno, Morgi, jo?
Kámoš jede listerin a už 5x test negativní. Bude to ale hodně individuální.

Lidi, prověřte si při zakládání témat duplicitu, nebo se tu v tom hnoji neprohrabem ani když budem mít každý 4ky vidle

ZDAR!
Zakladatel má u mě K-, přínos pro Grower = 0





Jo tak v té duplicitě jsem taky namočený. Mělo se to zatrhnout hnedka v zárodku a byl by klid

Tak o listerinu jsem ještě neslyšel, ale proč ne vlastně. Já jedu pokud je možnost, citron do vody a vykloktat.Ale dost pochybuju, že jednoduchá změna ph v dutině ůstní obelže ten jejich testovací aparátek. Dělám to čistě z psychologických důvodů.

A k tomu sádlu máš něco v pm ku : ).

show must go on

Old Post 16-10-2014 v 13:32 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 94

Zdar, je to tady teda fest duplicita, ale když už to tu je..
Já sem chronik a po nějakejch 7 hodinách sem měl v krvi 10ng/ml ... max přípustná hodnota aby vás pustili je 2ng/ml..
Pokud de o citrónku a cleanery tak tomu moc nevěřim, ale v autě sem jí vozil taky. Bohužel sem to před kontrolou prostě nestihl.
Pro chroniky řidiče doporučuju si ten test koupit (cca 500 kč) a vyzkoušet to ! Když by se pak dotyčnej podělil s výsledkama tak by bylo spoustu lidí rádo si myslim.

BTW někde se tu a groweru válí starší thread kde si někdo opravdu koupil drugWipe a skoušel citrónku. Psal že to opravdu pomohlo..
p.s. asi neuslišíte rádi tohle jméno, ale Doležal si údajně nechal dělat krevní testy po 24h a stejně měl víc než 2ng/ml

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 23-10-2014 v 17:53 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BussyTom
Nový Člen

Karma uživatele BussyTom - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 95

Mátě někdo zkušenost s tímto cleanerem? ( http://growmart.cz/zbozi/kleaner-us...drogovym-testum ) zajímá mě jestli to opravdu pomáhá nebo to jsou vyhozené peníze. Protoze nekdo muze nalizat i druhy den po kouri. Jsou tu celkem rozpolcené názory na různe cleanery, tak by me zajimal vas nazor na tento

Old Post 12-06-2017 v 12:46 PM
BussyTom je offline   Profil uživatele BussyTom   Find more posts by BussyTom   Foto galerie člena BussyTom   Click here to Send BussyTom a Private Message   Add BussyTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 96

Vyhozený peníze!!

navíc když si to stříkneš do huby pět minut před tim než Tě chytí, tak jim i nadejcháš (stejně jako listerin)... on si tě tam nechá abys dejchnul po pěti minutách a mezitim má dost času aby s tim lízátkem přišel.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-02-2018 v 16:17 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1513610 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív