Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Od Semínka po Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18
Autor
Téma 
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 273

Zdravím, jak je možné, že mi neraší další větve na kytce?Jsou to už dva dny a nic neroste, naopak, to místo, ten stonek hnědne, takže ani nepředpokládám, že tam už něo vyroste.Nejspíš jsem už přišel o vrhní palici.Paráda.Já mám celkově smůlu na kytky.Nic mi nechce klíčit.Přitom mám semena ve skříni, kde je teplo a sucho, neustálé vlhká půda.A hřebíček tomu nasazuje Dinafem a jeho semena Critical + ....z 5 semen mi vyrostla jen jedna.Která pomalu za neceleé dva měsíce ani nekvete.......
Co dělám blbě, nebo můžu dělat blbě?Hlínu mám od Plagronu s perlitem, nepředhnojenou.Jinak používám BioBizz hnojiva.... jeden dílek na 2L vody, odstáté.PH vody mám cca 5.9
Semínka nic, kytka naprosto katastrofa.Mám chuť se na to vy.rat ..... všichni tu mají nádherný rozvětvený kytky..... a já?!Škoda mluvit

Old Post 05-10-2014 v 11:32 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 274

Bud v klidu...2dny je malo.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 05-10-2014 v 13:36 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 275

Je to po namíchání hnojiv.

Mám samonakvétačky.Světla mají denně cca.- 18 hodin.
Začal jsem takto: Když jsem v práci, jsou pod okny, v bytě mám teplo, světla dostatek, příjdu z práce po 22hodině.Takže kytky měli zhruba od 19tý hodiny tmu.Dám je do skříně pod sodík 150w, malá skříň.Je tam teplo, sucho.Tam jsou kytky až do rána, než jdu do práe, to je v cca 8hodin...... no a pořád dokola.

Nevím no, kytka je docela chudá, vůbec není rozvětvená, tak jako tady vidím na fotkách jiných uživatelů.A nová, co mi vylezla se mi zdá zase malá.

Nemyslím si, že to je světlem.Prostě z 18ti hodin světla jim svítim MH výbojkou těch 8 - 9 hodin.Pořád mají teplo.Denně 1x je jen vytáhnu ze skříně pod okno- cca 2 metry od skříně a večer jdou zase zpět, po cca.- 4 hodinovém spánku.

Nevím prostě.Samonakvétačka a hrůza.To samé semena.Namočený byly 24hodin, poté daný do hlíny a mě ne a ne vyklíčit.Mám je v té skříni, mají tepla víc než teď lidi někde v Chorvatsku...a prostě nic :-/ už jsem z toho vůl, nevím, co dělám blbě.
Druhá várka semen.Od Dinafemu hrůza, tak celkově to byly šišatí chcípáčci, za tisíc korun.takže se té kytce ani nedivim, že je prostě suchá.No, ale další várka Think Different a druhý den a nic neklíčí?!?! To už je trošku moc, né......
Můžete mi někdo poradit?

Old Post 05-10-2014 v 15:53 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šabatista
Nový Člen

Karma uživatele šabatista - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 276

Zdar sem sem tu nový,zatím mám skušenost jenom venku teprvé budu stavět skříň ale koupil sem si semínka VENENO-od EVA Seds nemáte někdo stou odrudou skušenost.

Old Post 09-10-2014 v 18:05 PM
šabatista je offline   Profil uživatele šabatista   Find more posts by šabatista   Foto galerie člena šabatista   Click here to Send šabatista a Private Message   Add šabatista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 277

zdravim, co myslite ze je lepsi 3x semenena autoflower a 25 l kybel nebo 10l kvetinac a 5x semen ?

Old Post 11-06-2015 v 06:37 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 278

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
zdravim, co myslite ze je lepsi 3x semenena autoflower a 25 l kybel nebo 10l kvetinac a 5x semen ?


Protože zatím nikdo neodpověděl, tak si dovolím na základě svých skromných zkušeností s 10-ti AFky napsat svůj názor. AF moc nerostou, prakticky od 2-3 týdne přepínají na květ. Tudíž nejde o nějaké velké rostliny s pořádnými kořeny a kmenem jak ruka. Autoflower dle mého soudu využije maximálně 10l květináč. Dávat mu větší je vhodné jen když není možné pravidelně zalévat. Pro roslinu, která bude v dosahu, bych osobně nedával větší květináč než 10l. Já osobně je měl v květináčích 6,5l a nemám pocit že by se tam nějak moc tísnily.

Old Post 11-06-2015 v 12:45 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 279

citace:
Původní příspěvek od Ninewalls
Dám je do skříně pod sodík 150w, malá skříň.Je tam teplo, sucho.Tam jsou kytky až do rána, než jdu do práe, to je v cca 8hodin...... no a pořád dokola.

Nevím no, kytka je docela chudá, vůbec není rozvětvená, tak jako tady vidím na fotkách jiných uživatelů.A nová, co mi vylezla se mi zdá zase malá.

Nemyslím si, že to je světlem.Prostě z 18ti hodin světla jim svítim MH výbojkou těch 8 - 9 hodin.


Výbojka je MH (Metalhalid) nebo Sodík, co z toho platí?
Autoflower typy samy krásně větví, to podědily po ruderalis. Na autofloweru dle mého nic moc nejde zkazit. Květináč aspoň 4l, do toho libovolný půdní substrát (pro květiny, pelargónie, atd.)+30% perlitu (aby se zabránilo začátečnickému přelití vodou). Naklíčit si předem semínka, ty šoupnout do země až když mají klíček cca 8-15mm. Klíčkem dolu tak, aby zbytek semínka byl na povrchu substrátu. Jemně vlhká půda, žádné bláto! Hnojit až od 3-tího týdne a rovnou na květ. Zalévat až když je květináč s hlínou SUCHÝ! Tj. rejpnout do toho prstem a když je dole vlhko, tak nezalévat.


citace:

Namočený byly 24hodin, poté daný do hlíny a mě ne a ne vyklíčit.Mám je v té skříni, mají tepla víc než teď lidi někde v Chorvatsku...a prostě nic :-/


Jak to čtu tak mne napadá že je to celé nějaké divné. Opravdu byly dodrženy návody za zdejšího FAQ?
Na klíčení není potřeba vedro jako v Chorvatsku. Stačí 22-25C, tj. pokojová teplota. Naopak při vyšších teplotách semínka neklíčí. Voda by mělo být čistá, nic se nezkazí destilkou. Semínka klidně namočit jak píšeš na 24H. Já je pak dávám na ubrousek, nacucaný vodou v misce od zmrzliny, která je na jedné straně podložena. Takže voda je na jedné straně a na druhé straně jsou semínka. Ubrousek je pochopitelně na celém dnu, takže se trvale nasákává vodou na té nižší straně. Semínka dostávají vodu jen pomocí toho ubrousku.
Také se mi ale několikrát stalo, že jsem koupil od šmejda semínka, která absolutně neklíčila. To se pak nic moc nedá dělat. :-(

Old Post 11-06-2015 v 13:10 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 280

https://www.csfd.cz/film/198114-dos...smarta/prehled/

Old Post 10-02-2020 v 14:16 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1284240 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív