Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Suares 2014 Foliák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 33




Makra

-rus krasne se rysuje fialka voni hrozně sladce



-rus rychlejsi pheno bohuzel zacla plísen+svilušky



- OG (rqs) sou to takovy listnaty palky ae zato ackoliv to na fotce neni videt sou perfektně obsypaný

Naposledy upravil suares 03-10-2014 v 18:53 PM

Old Post 03-10-2014 v 18:40 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 34



--frisian uz od pohledu vypada ze to bude skvělí palivo




-dinachem nejvic obsypanej ze vsech + fakt divna vůně z toho nemůžu kamos to vyztih pěkně řek ze mu to smrdí po hovnech ja bych to netvrdil ae neco na tom bude... proste hovnařskej model

Naposledy upravil suares 03-10-2014 v 18:52 PM

Old Post 03-10-2014 v 18:41 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 35




- celek ( můj chrám míru a klidu )





- Rus rychlejsi pheno




- OG dinafem nejmin zastrihavanej a paradoxne po og od rqs ma nejvic vršku

Old Post 03-10-2014 v 18:43 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 36

jinak díky groweru Mankey ptž fakt to vetrani pomaha hodně nekondenzujou se mi tam kapicky vody..i plisen mi prijde ze o hodne zpomalila..skoda ze sem se o tom nepresvedcil driv .. díky chlape

Old Post 03-10-2014 v 18:55 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 37

a jestě mám dotaz nevíte jak je to s těma fast verzema od sweet seeds daj se z toho udelat řezany ?.. kvete to podle svetelny periody nebo to ma spis rudealis geny?

Old Post 03-10-2014 v 19:00 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 38

Čau,

Letos jsem jel pár kousků těch FV A kvete to podle periody. Začali mi kvést někdy začátkem srpna a stačí jim tak těch 50 dní, Takže sklizeň v polovině září. Určitě nařízkovat půjdou, příští rok bych to taky chtěl zkusit.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 04-10-2014 v 10:37 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 39

Jo s tou fast version je to tak. Kříženci regularu s ruderalis mají v F1 dominantní fotoperiodickou část, takže kvete podle délky dne. Jsem rád, že pomohlo to větrání Já bych to tak dělal celou dobu, kdybych nemusel zavírat kvůli zlodějům. Jinak zase na růstovou fázi to nechávám skoro pořád zavřený, kytky pak rostou jako z vody


Skleník2014

Old Post 04-10-2014 v 20:11 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 40

-Frisian a Rus (bilej) visí (rusovi chybelo 10 dní zacal pomerne dost plesnivet, frisianu 2 dny par palicek se zaclo chytat ae nechtel sem nechat nic nahodě..

-Dinachem min. 13 dnů do kosy (už šlo tak 15g pryc plesnivých)
-OG-din 1. min 13 dnů (shnilo 15g)
-OG-din 2. 13 dnů (shnilo 18g)
-OG-rqs 13 dnů (25g shnilo)
-Rus-fialka 8 dnů (8g shnily)

Naposledy upravil suares 17-10-2014 v 10:34 AM

Old Post 11-10-2014 v 13:42 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 41

Tak plísne uz zacina bejt moc ae je mi to lito pokosit ptž tenhle rok je to vsechno nadhera obsypany, smrad.. atd jen ty sisky jeste nejsou poradne prorostly.. dneska sem vyhodil tak 30 - 40 g ) otevrel sem obe strany at to profukuje ptz mi zacala zase kondenzovat voda

Old Post 15-10-2014 v 16:49 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 42

tak zejtra de pod kosu og-rqs,og-din,dinachem...zůstávájí na tejden og din,a fialovej rus (plesnivy málo)

Old Post 17-10-2014 v 17:02 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 43

takže díky svý neschopnosti mi shnilo tak 75 procent dinachemu :-( sel pod kosu az dneska zbytek fialovej rus a og pude tak pozejtří vceschno vklidu ususim navazim a cca od 10.11 sem budu kazdej tejden pridavat report modely kamose :durban,holland,mazar a moje :OG-din,OG-rqs,,rus-fair,dinachem,frisian

Old Post 21-10-2014 v 09:47 AM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 44


Model : Frisian dew (dutch passion)

vůně : je taková lesní houby,mech 5/10

učinky : relaxecni model, pohoda, klid ,palil sem to u pokru s kamosema a tam ten model uplně sednul 6/10

výnos : 135g na to ze to byla jedna z nejmensich tak dam 8/10

struktura : palice sou pekne prorostlý, nafouklý a tvrdý skoro jako indoor jen by to chtelo vic obsypanosti 9/10

no popravdě čekal sem od toho modelu vic vsude ctu jak je to jeden z nejlepších modelů od dutch passionu, skvelý zmastovadlo atd. podle myho lehce nadprumerny palivo takze celkem 7/10

Naposledy upravil suares 28-10-2014 v 17:21 PM

Old Post 28-10-2014 v 17:11 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 45

jinak bych chtěl poprosit kdyby nekdo mel nějaké zkušenosti s fast verzema od sweet seeds co se týče výnosu,stavu,stavbou rostlin,odolnosti proti plisni,vzhled palic atd.. tady toho moc nenajdu a na netu taky ne.. rozhoduju se mezi killer kushem,s.a.d, big devilem a green poisonem..
díky moc myslim si ze tyhle odrůdy maj docela potenciál..

Old Post 02-11-2014 v 19:38 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 46

Ahoj

Letos jsem jel CC, GP a S.A.D. CCčko bylo super. Velký monstrum, krásně zelený. Sklízel jsem ho kolem 18. září. Sice by ještě sneslo 5-7 dní, ale i tak paráda. Plíseň žádná

Green Poison bohužel neměl tak dobrý podmínky, takže se neukázal v plné parádě, ale byla to super rostlina. Rychlej, energickej růst, sativová stavba. Sklízel jsem ho v 18, září a byl akorát zralej. Krásně lepkavý šišky s úžasnou vůní. A plíseň asi na 3-4 místech, jen maličky ložiska.

S.A.D jsem jel v lese. Měl jsem 3 kusy. Bohužel je dost zničili kroupy v červnu, a tak to byli jenom takový záprdci. Každopádně začali kvést Koncem července! Což je fakt brzo. Takže hotoví byli někdy 12. září, Ale maj dost špatnou odolnost vůči plísním, takže jsem asi 60% musel vyházet. Ale jinak krásně orosený rostliny. Někde na balkoně nebo do foliáku ideální volba.

Určitě jdu do nich příští rok. Big Devila chci zkusit určitě, jen se trochu bojim jeho odolnosti proti plísním. A dále pak uvažuji nad Cream Mandarine a skunekm, nebo co to tam nabízí.

Pokud se k tomu dokopu, nahodim do galerky nějaký fotečky.

Snad jsem Ti pomohl. frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 02-11-2014 v 21:29 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 47

ahooj

-určitě pomoh díky za pohotovou reakci jak uz sem výše psal tak chci jednu rostlinku na klacky.. bez selekce na slepo me hlavne zajímá ta konzistence palic protože když do těch palic praží to srpnový slunce tak to musi bejt docela bomba

- nekde sem tu cet ze delaj velky rozestupy mezi patry a výnos bída... tak prave chci tuhle hypotézu potvrdit nebo vyvrátit..

-sweet skunk sem mel na očích dvě sezony automat.. a stav silnej ae takovej o ničem..

-každopadně ještě jednou dík za info snad budu mit stesti pri výběru

Old Post 03-11-2014 v 19:04 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 48

No já nehulim, takže s tímle Ti nepomohu, každopádně co se konzistence šišek CC týče, tak je to bobma. Pálky jsou hustý velký a plný. Krásně obalený pryskyřicí. A rozestupy mezi patry....Takovejhle keř sem vživotě neměl. Naopak tam byly velmi malé rozestupy. A Green Poisnu byly trochu větší, ale to bylo tím, že neměla tolik světla a nebyla v tak dobré půdě. A S.A.D. byla prostě typická indika.

Já jsem bohužel omezen prostorem a možnostmi, takže se mi rozhodně u nich neprojevil ten pravý potencial. Ale Je to srovnatelné s normálními odrůdami. Jen to kvete dřív a kratší dobu.

Už se moc těším, až si o tom s nima na Cannafestu pokecám


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-11-2014 v 20:37 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7296760 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív