Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Alver
Stálý Člen

Karma uživatele Alver - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 17

2 Smallholder:
To je mozny.. Ja fakt nevim.. Nikoho jsem nevidel se slozit po travce.. Jo blinkat, to jo... Mozna je to nadmorskou vyskou

http://ukazuseti.wz.cz/ATT00002.gif
Drak byl odjakživa poslem strachu, obdivu, úcty. Lidé se mu klanili, uctívali jej a obětovali se mu.
Nic z toho nepotřebuji, pouze re5pekt.
_--==#{Alver}#==--_

Old Post 06-12-2003 v 10:42 AM
Alver je offline   Profil uživatele Alver   Find more posts by Alver   Foto galerie člena Alver   Click here to Send Alver a Private Message   Add Alver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 18

4 Armagedon: tohel je už fakt čuňárna......hele a to chceš jako říct, že ses ani s nikým nepodělil a snědl to sám????? jen tak něco mě teda nepoloží, ale tohle by mě nejspíš zabilo. bohatě mi stačí zážitky z mlíka......

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 06-12-2003 v 11:04 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 19

to melian: nezjedol som to sam ,jedli sme to styria a kazdy bol napadrt rozobraty

Old Post 06-12-2003 v 13:27 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

heh taky sem nikoho nevidel v bezvedobi po huleni, jenom jeden kaslal krev a dvakrat sem videl nekoho hodit savlu,

Old Post 07-12-2003 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování Příspěvek č. 21

Toto je pokračování legendárního tématu Nejbrutálnější zážitky po hulení, které naleznete archivováno zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=171

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-12-2006 v 13:29 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 22

Jednou jsem se zhulil tak ze v posledni fazi toho miho stavu se me zatmelo tak na 3 minuty(vubec nic jsem nevydel,blbe slysel,uplne nejvic jsem se spotil a kurevky jsem se motal)
nikdy vic jsem to nezazil a sem proto rad.
Nejvetsi masakr na tom byl ze jsem jel sam (+dalsi cestujici) v autobuse ze kteryho jsem mel behem tohoto zazitku vystoupit.
Brrrr

Old Post 18-12-2006 v 15:03 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 23

Jednou jsem hulil prakticky celý den, potom jsme šli do sousední vesnice na zábavu.. Takže samozřejmě sklo na cestu, hodně skel po cestě, bylo to v říjnu takže jsem s každým musel ochutnat jeho sklizeň.. Pak to přišlo - postávali jsme venku kecalia někdo vyfoukl kouř z cigára. Jak jsem se ho nadechl dostal jsem šlupku do palice, všechno se rozhoupalo a všechno bylo modrý.. Modrej pohled vydržel ještě asi půl hodiny, během které jsem se nějak dostal dovnitř a seknul se na kapele...

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 18-12-2006 v 15:56 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpL!Ff
Nový Člen

Karma uživatele SpL!Ff - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 24

Ja mam haluzzii po huleni taky mrte ale nejlepší byla tyhle :
1) Seděl sem zhulenej ve třídě a kamoš po mně hodil přes celou třídu disketu 3.5 disketa letela ve svisly poloze pres celou tridu mrte rychle a jsem nepohnul rukou jenom sevřel prsty k sobě a chytil ji.... pak vsichni lidi ze tridy na mne jenom cumeli asi pul hodiny s otevrenou pusou :-)

2) a tohle se stalo kamosovi : sli po speku zpet do skoly a druhej kamos po mym kamosovi hodil vajgl a ten kopnul nohou do zadu jakoby za zada, vajgla vykoponul zpet pred sebe a 20cm od hlavy ho chytil aniz by se prestal divat druhymu kamosovi do oci :-D :-D neskutecny fakt jednou za zivot todleto...

Až zemřu pohřběte mně tváří k zemi ať mi celý svět může políbit pr*el...

Old Post 18-12-2006 v 16:08 PM
SpL!Ff je offline   Profil uživatele SpL!Ff   Find more posts by SpL!Ff   Foto galerie člena SpL!Ff   Click here to Send SpL!Ff a Private Message   Add SpL!Ff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigStickyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 25

SpL!Ff: ty ses hotovej NEO z matrixu

Bsb:zahrada.2008:ws&swt#3
White Satin Balkón 2007

Old Post 18-12-2006 v 16:24 PM
BigStickyBud je offline   Profil uživatele BigStickyBud   Find more posts by BigStickyBud   Foto galerie člena BigStickyBud   Click here to Send BigStickyBud a Private Message   Add BigStickyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpL!Ff
Nový Člen

Karma uživatele SpL!Ff - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 26

to zrovna ne nikdy vickrat se mi to nepovedlo ale divim se tomu jeste ted a je to asi rok..

Až zemřu pohřběte mně tváří k zemi ať mi celý svět může políbit pr*el...

Old Post 18-12-2006 v 16:48 PM
SpL!Ff je offline   Profil uživatele SpL!Ff   Find more posts by SpL!Ff   Foto galerie člena SpL!Ff   Click here to Send SpL!Ff a Private Message   Add SpL!Ff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 27

Já jsem jednou seděl na autobusový zastávce,a trochu jsem byl vyhulenej,a nebylo mi moc dobře,tak jsem si řekl že si na to dám ještě brko,aby mi bylo líp,ale to se moc nevyplatilo,protože jak jsem se zhulil,tak jsem nasedl do autobusu,a tam kde jsem měl vystoupit,tak jsem nevystoupil,a jel jsem dál,měl jsem v hlavě nějak moc vymatláno,a měl jsem v sobě až moc brk,no a jel jsem místo domu na vesnici do města na vlak,nastoupil jsem,no a to je všechno co jsem si pamatoval,protože jsem jel vlakem úplně někam jinam a to do Prahy,a já bydlim v Ústí nad Labem,na nějakou dobu jsem usnul,a vzbudil jsem se až na Pražskym hlavním nádraží,tak jsem vystoupil,a hned jsem volal šéfovi že se asi dneska nedostanu do práce,že jsem v Praze,kam jsem se dostal vlastně zadarmo,protože jsem si nekupova ani jízdenku,no ale ráno mi bylo blbě,protože jsem měl totál prázdnej žaludek,tak jsem si řekl že se budu muset projít aby mi nebylo tak blbě,neměl jsem u sebe nic jen hulení,papírky,filtry,mobil a to bylo všechno,tak jsem si řekl že bych se mohl dostat do Ústí pěšky,šel jsem a šel jsem,až jsem zjistil že jsem asi debil,když chci jít 100km pěšky,tak jsem se vrátil zpátky na nádraží,a hledal jsem někoho kdo by koupil hulení,abych měl prachy na jízdenku zpatky domu,nakonec jsem viděl houfek pankáčů,a řekl jsem si že jsou to asi huliči,tak jsem se k nim vydal,a těžce pod cennou jsem jim prodal necelý 4 gramy indooru za 300 korun,ani mě nevadilo že nemám hulení,ale byl jsem spíš rád že nemusim pěšky domu.Když jsem se dostal domu,tak jsem vlastně zapoměl co jsem chtěl,sednul jsem si na židli a dlouhou hodku jsem přemejšlel co jsem chtěl,pak jsem se koukl n lednici a došlo mi že jsem se chtěl najíst,najedl jsem se a šel jsem spát a to bylo už kolem 1 hodiny odpoledne,tak takhle jsem nezabil den už hodně dlouho A ani jsem nikdy nebyl tak apatickej a vymatlanej jak tehdy

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 18-12-2006 v 16:56 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 28

Marihuana je dar.

Old Post 18-12-2006 v 18:03 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 29

jsem se nedávno tak zhulákal, že když jsem podával pití určené ke koupi prodavačce , tak jse m se smál až jsem se málem posral

ps: možná už jsem to někde psal

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 18-12-2006 v 18:27 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 30

TouchWood:a posral?
Jo jinak v sobotu jsme byli s kámošem tak zhulený že jsme měli haluze že nás honěj měštáci,takže když jsme viděli policajta,tak jsme hned zdrhali,takže bengům jsme byli nápadný,tak nás fakt začali nahánět,ale zdrhli jsme

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 18-12-2006 v 18:34 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 31

Jo my sme jednou hulili s kamosem, uz sme toho meli regulerne dost, ale rekli sme si ze dame jeste jednoho johnatana, tak sme to stocili v jednom baru a ja si to dal do pusy a ze jdem nekam ven, tak sme sli a ja sem nemohl najit to brko (mel sem ho v puse), rikam to kamosovi ten se na me podival a zacal ho hledat semnou, hledali sme ho asi pul hodiny a pak ten kamos se zacne smat hrozne a rika mi ze ho mam v puse a ja sem si uvedomil ze ho tam fakt mam Vubec nevim ze si toho nevsiml hned kdyz me videl s tim brkem v puse a lidi na nas dobre cumeli kdyz sme tam pul hodiny lezli pomalu po zemi a prohledavali si bundy s brkem v puse xD no proste ulet

world aware :: free party is not a crime

Old Post 18-12-2006 v 19:41 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
heelmaan
Nový Člen

Karma uživatele heelmaan - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 32

hehe dobraaaa athemaa jo TAk mne sa zazdalo ked sme s kámošom ležali na streche našho barákkuu 6e je to nááš batoh a nevedeli sme sa s nim postaviť NO nečudujem sa po tom blunte čo sme dali ale ono sa to podaril oa kráčali sme spolu s velkými barakmi na chrbtom a bolo nam fajn šecko sme rošlapali ako jožin z bažin Je tohaluz ale bol silnýý realistickýý zažitok heh

Old Post 19-12-2006 v 17:48 PM
heelmaan je offline   Profil uživatele heelmaan   Find more posts by heelmaan   Foto galerie člena heelmaan   Click here to Send heelmaan a Private Message   Add heelmaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1802100 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív