Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Mitchův mikro kýbl 2x25W CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 65


No a celkový pohled do kýblu

Ještě k předešlým fotkám: Kytky jsem zkoušel ohýbat pomocí drátků, ale zjistil jsem že mi to nejde a že je to blbost (proto jsou některý takový ohnutý), tak je nechám růst.

Mimochodem už pracuji na nové skříňi (tentokrát opravdu skříň, ne kýbl ) o rozměrech 45x50x70 (šxdxv). Koukal jsem po osvětlení a asi zůstanu věrný úsporkám. Buďto koupím velkou 105 Watovou, nebo nějaký 36 W. Uvidím co mě přesvědčí víc No a možná si postavím i malou matkárničku, klonárničku...


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 15-09-2014 v 17:54 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 66

Zdar

Mno už to vypadá mnohem líp :-) jen tak dál :-D
Peace

ab imo pectore

Old Post 15-09-2014 v 21:56 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 67

mno Nechci ti kazit zábavu,ale už jsi do toho docela něco zaivestoval, tak dej trošku prostoru a vzduchu.... tyhle mučírničky o.k. Ale bejt tebou rushnu tu skřín co máš v plánu ,koupim aspon 150w HPS a těm školačkám udělám zuper uvýtání v new houmu... zářivky maj rádi,ale na květ je to traga

Naposledy upravil Džejmsn 15-09-2014 v 22:59 PM

Old Post 15-09-2014 v 22:30 PM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 68

No rushnout... Bude trvat než to postavím. Dělám na tom po večerech, po odpolednech prostě když je čas . Stavím prostě jak to jde . Na tu výbojku ale kašlu, koupím ještě nějaký úsporky abych měl minimálně 100W. Mě prostě baví pěstovat pod úsporkama . To mě taky bude stát nějaký peníze + další větráčky + aluflex (takový to potrubí, nebo jak se to jmenuje). Hlavně se to nesmí projevit na spotřebě, tak proto ty úsporky


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 16-09-2014 v 22:29 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 69



Pomalu makám na tý nový skříni (času holt není tolik kolik bych si představoval). Dneska jsem zbastil rám a na ten potom asi dám folii. Našel jsem ve sklepě takový bílý plastový desky s výstupky jako plata na vajíčka, takže ty tam zevnitř zapracuju. Taky asi pohltí i nějaký ten hluk, což by bylo super. Akorát jsem ještě nedomyslel dvířka, jestli udělat normální na panty, nebo nějakou folii na suchý zip (nebo nějaký jiný upevnění? )

A teď dotaz na ty zkušenější z nás... Je dobré udělat ty stěny z folie? Například 2 vrstvy-bílá zevnitř černá z venku Nebudou v tom kytky jak ve skleníku? Nebude se to pařit? Nebude to ráj pro plísně? Uvítám každou radu, názor, tip...


Připojil jsem ještě pohled do kýble. Nejvyšší drak to má ke světlu asi 14cm takže abych si s tou skříňkou docela pospíšil


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 18-09-2014 v 21:20 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 70






A tady jsou kytičky pěkně popořadě. Ti draci jedou jako blázen, zvlášť ten jeden
Vdovky už se taky rozjely akorát mě trápí to hnědnutí->usychání listů. Zase jim ale vždycky vyraší dost nových

Btw ty první 2 fotky jsou jedna kytka. Nějak mi nedošlo že sem tu druhou smazal


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 18-09-2014 v 21:27 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 71

zdar kejmo
Jak se má tvá belíková zábava hm?
nechci radit ale tu prvnií a předposl. zachran,jinak bych obral ty mrtvy suchly a žlutý listy (kytka pak zbytecne plejtva en. na obnovu) a zkus je trosku rozrust,treba polozit bo tak.. aspon tady vidis ze dobrej koln přežije všechno.. čus GL

Old Post 20-09-2014 v 19:05 PM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 72






Zdravím přátelé,
jelikož v kýbli byly kytky až skoro u úsporek rozhodl jsem se rushnout tu skříň. Pojal jsem to velice amatérsky a ten rám jenom oblepil folií, přičemž nahoru jsem dal celé víko kýble, což mi ušetřilo spoustu času . Vím nevypadá to nejlíp, ale tohle kolo bych chtěl pokud možno dojet už v tomhle nastavení . Odtah je nahoře v rohu, přítah je velká pasivní díra a přidal jsem větráček na ofuk takže by se kytky měly mít skvěle. Krásně to tam na ně fičí a maj 25 stupňů.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 22-09-2014 v 21:10 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 73



Zde celkové pohledy na květinky. Zítra je ještě zastřihnu ať se pěkně rozvětví. No a pomalu se blíží nákup květového hnojiva (vůbec ale nevím kdy přepnout, nerad bych aby mi to přerostlo ).


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 22-09-2014 v 21:15 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 74






A teď hezky popořadě


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 22-09-2014 v 21:18 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 75

Snad to tu nepovedu jenom já? :/

Podělte se se mnou o váš názor


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 23-09-2014 v 20:43 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 76

Cau, rekl bych ze si ten box spichnul celkem na klid :-)

Skoda tech kyticek, vypadaj trosku jak mrzaci, ja sem to taky ze zacatku pos*al, priste to bude lepsi :-)

Old Post 24-09-2014 v 07:10 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 77

Mohl by ses starat trochu lepe , ale zatim se ti dari fajne, holky uz se probouzí k životu.
K tomu přepnutí, poradne je roztahej, s prepnutim jeste urcite počkej! Pod tema usporkama se to moc netáhne. Roztahej to a urcite pak presadit...

Edit: mobil. příspěvek

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 24-09-2014 v 07:41 AM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 78

mě by spíš zajímalo kdo ty řízky dělal, ta poslední fotka, řízek dělaný z kytky co měla teprve trojlístky? Kvůli tomu má i nahoře jen trojlístky

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 24-09-2014 v 09:10 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 79

Díky za ohlasy, řízky mám od člena kobra777 a ten jak říkáš že je špatnej, tak ten jsem dostal navíc zdarma, takže asi není proč se zlobit . Jinak ty vdovy nejsou tak odolné jako draci, takže jsou víc poznamenané tím, jak jsem to na začátku posral a lepší už asi moc nebudou. Ale co, je to můj první pěst a chybami se člověk učí. Jde mi o to vychytat všechny mouchy a dojet to do konce, aby byl další pěst už snad bez problémů.

Servus


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 24-09-2014 v 16:51 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 80

Přemýšlím, že koupím kytkám nějaký výživový doplněk. Nemyslím čistě hnojivo, protože je substrát předhnojenej, ale nějaký vitamíny atd. Nevíte o něčem co bych mohl použít?


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 25-09-2014 v 16:29 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2467940 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív