Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Mitchův mikro kýbl 2x25W CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 17






A zde jsou:
1. a 2. Draci¨
3. 4. Vdovy
5. Nejvíc zdecimovaná vdova


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 24-08-2014 v 19:53 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 18






Tak to vypadá, že tenhle thread povedu jenom já.
Kytky mají 6. den růstu, zatím nehnojeno. Ph taky nemůže být špatný v půdě je substrát pro výsev a množení, perlit a písek (takže by to s Ph mělo být dobrý). Už jsem vychytal pravidelnou zálivku, ale problém s listama je tu pořád. Tedy až na jednu vdovu, která je celá krásně zelená. Nejhůře vypadají draci, kterým kompletně zežloutly spodní listy a pomalu se to přesouvá k horním :/.

Poraďte mi pls někdo, nechci aby mi kytky chcíply
Na dobré rady samozřejmě čeká karma


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 27-08-2014 v 13:07 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 19

jde o ph hliny ale taky zalevky,to jsi neuvedl?



Old Post 27-08-2014 v 13:41 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 20

Byl jsem se podívat v akvaristice a za Ph test chtějí 120-150 Kč, tak jsem ho tam radši nechal. Zalévám odstátou vodou z kohoutku ta má ph nevim kolik, ale špatné asi nebude.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 27-08-2014 v 15:24 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 21

zdarec

s tim ph testem to je chyba a za chyby se plati a na konec ho stejne koupis peace at ti to roste

ab imo pectore

Old Post 27-08-2014 v 15:29 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 22

To máš recht že ho jednou koupím, ale podle http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2 problém s Ph vypadá jinak a asi to nejvíc sedí na ten dusík. Pohnojím a uvidíme.

Dík za rady


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 27-08-2014 v 18:31 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23

Je dobrý, že si počkal s hnojením, dej jim čas na spravení a ten písek v substrátu si mohl klidně vynechat.
Skoč si pro ten pH test, za pár dní na vhodný vodě se ti holky spraví, jestli jsou teda substrát a podmínky v kalfasu v cajku

Old Post 28-08-2014 v 08:29 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 24

Zdar Mitchi.. já mám třeba ph kohoutkové vody 8.2 což určitě v pohodě není ani u hlíny,kor když máš takhle malé květináče, v 11L kvetníku budeš mít víc pufračních látek než v 0,5/1L? určitě ošéfuj alespon ty kapky a dej si pozor at nekapes treba 30kapek,už jsem se taky jednou napalil, pak jsem sehnal kapky kde kapes tri kapicky na 15ml vody a ty vydržej asi na 500. měření.. zalévej jen opravdu minimálně,podle tíhy květináče.. příznaků špatného PH je určitě víc než jen na těch dvouch fotkách (kytka nemůže vstřebávat živiny proto žloutne) to pletivo se dává spíš když máš lampu vertikálně zasahující do porostu, (třeba do půlky belíku) pak holky můžeš pěkně trénovat do toho pletiva a osvítí ti to krásně co potřebuješ.. u tebe nevim jestli by to mělo smysl,mít uprostřed díru,akorát by ses připravil o již tak malý výnos.. tak jen tak dál a pamatuj někdy je méně více.. at to roste pic!

Naposledy upravil Džejmsn 28-08-2014 v 12:38 PM

Old Post 28-08-2014 v 12:27 PM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 25


Tak jsem si dneska koupil ten Ph test (to Džejmsn: je dobrej kape se 5 kapek) no a nebyl jsem mile překvapenej.
Ph zálivky je 7,2
Ph půdy je 7,3
Že já škudlil vás neposlech dřív a nekoupil to rovnou .
Si řikám že je to celkem hustý a chtělo by to minimálně o jeden bod snížit.
Podle FAQ: Ideální Ph je 6,0 až 6,5. Vyšší Ph dělá problémy kořenům při absorbci živin-to je můj problém Sem rád že sem na to asi kápnul.
Dále jsem vyčet že na snížení Ph je dobré přidat do zálivky ocet (poraďte někdo kolik by měla mít zálivka aby to ovlivnilo půdu v květníku? )
Tudíž zítřejší zálivku zkusím s octem a viděl bych to tak na Ph 5,0 (nebo kolik?) aby se zklidnila hlína . Nebo máte někdo lepší nápad jak ovlivnit Ph půdy? (vím v FAQ je toho dost ale nezmiňují se o takhle malých květnících)
Doufám že se vzpamatují zatím zdár


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 28-08-2014 v 16:14 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 26

zdar a sílu

Stím octem nemám skušenost a řek bych že to neni idealni volba pro sraženi ph

Když sem neměl kyselinu na sraženi ph tak jsem používal obyč citronku,ale je to jenom takové dočasné řešení ph se pořád vrací.
Jinak sraženi na 5 se mi zdá moc radši bych to umíchal na ph 6 i s nejakou menší dávkou hnojky do růstu vypadá že jim nejspíš chybí dusík

Měj se ať to roste

Popřípadě pokud tady píšu pi.oviny tak do mě

Old Post 29-08-2014 v 04:51 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 27

No v octu je 8% kyselina octová, která je kyselejší než citronka, takže když si to namícham na těch 6 tak by to mělo fungovat. No a přidám trochu hnojiv ať se spraví

Dík za rady


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 29-08-2014 v 09:09 AM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 28

Že já škudlil vás neposlech dřív a nekoupil to rovnou .



toto uz jsi psal a zase skudlis par kacek? kup si ph down



Old Post 29-08-2014 v 14:04 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 29

Jo Ph minus koupím, ale momentálně mám zánět na palci a nemůžu moc chodit takže nejdřív v pondělí . Zatím si musím vystačit s vodou s octem.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 30-08-2014 v 10:19 AM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 30

Tak co jak se holkam dari?

Old Post 04-09-2014 v 11:10 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 31




Ták dneska zakoupen ph minus od Hesi. Shodou nešťastných náhod bohužel až dneska. Kytky vypadají notně sešle, jakoby se samy sžíraly. Tak jsem je pořádně prolil čistou vodou o ph 6 a uvidíme kdy se spraví . Zatím je nechám na vodě a až se zazelenají začnu pomalu s hnojivem. Doufám že se z toho dostanou

Nějaké tipy, triky co teď? Jak je zachránit?


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 04-09-2014 v 13:34 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 32

Kámo už bych je zahnojil,počkej až to zlehka proschne a namíchej jim nějakou slabší baštu třeba jen třetinu dop. dávky (z čeho se maj zelenat když nemaj co žrát) a ty chcíplí suchý listy ostříhej.. Jinak to vipadá že už trochu valej ne?

Old Post 04-09-2014 v 14:42 PM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3494400 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív