Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Přesun z Outdooru do Indooru - rady?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
jackson8800
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

outdoor na květ pod lampu Příspěvek č. 49

Ahoj,mam venku v květináči white widow a chci pořizovat box tak mě napadlo co kdybych na květ hodil tu kytku pod lampu? Je to blbost? Kytka je rozrostla tak akorát aby vyplnila prostor velký jaký chci box,buď tam dam 150 hps nebo 250 cfl,myslíte ze to ma smysl nebo slunce zatim odvede lepsi práci?Diky.

Old Post 31-07-2014 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 50

Do boxu bych to dával jen v případě, že by v říjnu už nebylo venku hezky anebo by hrozilo, že venku ten model nedozraje. Takže až na konci květu na poslední jeden dva tři týdny (podle potřeby).

Říká se, že slunce má sílu obdobnou 1000 W výbojce, navíc ti kytku líp prosvítí díky pohybu po obloze, tak proč zbytečně utrácet za elektriku a statický zdroj světla (navíc mnohem slabší)? S tímhle setupem bys měl výnos o dost menší než venku...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 31-07-2014 v 14:43 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 51

souhlasím s kolesem.odepsal bych stejnou věc.určitě to neni blbost to dat dosvitit ale jen když to bude nutne kvůli počasí až bys viděl že to mela šanci venku dozrat .

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 31-07-2014 v 14:53 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson8800
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Diky,s tim sluncem mi to stačí,necham ji teda pekne dozrát na sluníčku (snad bude hezkej podzim) :-)

Old Post 31-07-2014 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celica
Nový Člen

Karma uživatele Celica - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 2 

Nápad Z outtdor do inddor Příspěvek č. 53

Zdravím .. Chtěl sem se zeptat jak z venku do vnitř mám asi tak pul metrovi keříky a květou mi asi tak už mesís de o dvě kytky světlo 500w zářivka .. Stačí skříň o něco veči než jsou kytky?a svítit 12h a 12 tmu? Jde o první pokus díky za nějakou radu.. Jo a jedna se o critical plus a ta druha je klasicky wudučko serus

Old Post 08-09-2017 v 19:08 PM
Celica je offline   Profil uživatele Celica   Find more posts by Celica   Foto galerie člena Celica   Click here to Send Celica a Private Message   Add Celica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celica
Nový Člen

Karma uživatele Celica - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 2 

Nápad Z outtdor do inddor Příspěvek č. 54

Zdravím .. Chtěl sem se zeptat jak z venku do vnitř mám asi tak pul metrovi keříky a květou mi asi tak už mesís de o dvě kytky světlo 500w zářivka .. Stačí skříň o něco veči než jsou kytky?a svítit 12h a 12 tmu? Jde o první pokus díky za nějakou radu.. Jo a jedna se o critical plus a ta druha je klasicky wudučko serus

Old Post 09-09-2017 v 08:08 AM
Celica je offline   Profil uživatele Celica   Find more posts by Celica   Foto galerie člena Celica   Click here to Send Celica a Private Message   Add Celica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 55

Nech to dozrát venku a pokud máš nějaký uzpůsobený prostor in, tak si rozjeď klasický pěst

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-09-2017 v 08:24 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6833970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív