Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předčasný nákvět rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 65

pokiaľ viem je to automat... nevadí to, ešte sa počas kvetu vytiahne

Old Post 07-07-2014 v 17:15 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 66

Aha, tak to je dobře díky moc

Old Post 07-07-2014 v 17:19 PM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 67


Ahoj,
posílám jak mám velké kytky a co mi dělaji.
č.1 velikost kytek - asi mám malé květináče,
zastřihnul jsem je, ačkoliv je to AF.
č.2 je tohle už květ? Začala fáze květu?
myslíte že to je v pořádku? Kvete potom ty kytička ještě do výšky?

Díky moc.

Old Post 13-07-2014 v 09:29 AM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 68


a tady 2

Old Post 13-07-2014 v 09:36 AM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 69

nazdar, jo je to začátek květu a nebo poroste ještě i když bude kvést

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 13-07-2014 v 11:59 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 70

Tak jsem taky dneska objevil jednu kytku nakvetlou - coz se me zda celkem dost brzy. Po ranu je ovsem kytka v totalnim stinu, odpoledne uz ale na ni sviti primy svetlo, takze tady je asi ten duvod.
Ostatni kytky ze stejnych seminek jeste nekvetou, dostavaji totiz mnohem vice svetla...Tak bude alespon predcasna uroda.

Old Post 13-07-2014 v 12:55 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganžík93
Nový Člen

Karma uživatele Ganžík93 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 71

Zdravim... Taky jsem rozpestil 3 outdoory a jeden z nich mi kvete.. Pritom jsou zasazene na stejne . neni to brzo?

Old Post 16-06-2016 v 00:20 AM
Ganžík93 je offline   Profil uživatele Ganžík93   Find more posts by Ganžík93   Foto galerie člena Ganžík93   Click here to Send Ganžík93 a Private Message   Add Ganžík93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HŘEBÍK
Stálý Člen

Karma uživatele HŘEBÍK - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 72


koukejte na samce je nějakej zblblej

Old Post 28-06-2016 v 14:23 PM
HŘEBÍK je offline   Profil uživatele HŘEBÍK   Find more posts by HŘEBÍK   Foto galerie člena HŘEBÍK   Click here to Send HŘEBÍK a Private Message   Add HŘEBÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 73

samec kterej hermí?

Old Post 05-10-2017 v 18:14 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yogabear
Nový Člen

Karma uživatele yogabear - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 74


Zdar pěstitelé,
taky mám dotaz k nakvétání. NoName, Stáří 71 dní, od 30 dne ve skleníku, zaštípl jsem před 16 dny a kytky mají teď od zákroku dvojnásobnou velikost. Samčí předkvěty se objevili cca 50den na první a páté kytce. Dnes (30.6.) se na 3 kytce objevili všude pestíky, není to trochu brzo? Je uprostřed, rozestupy kytek jsou cca 50cm. Napadlo mě že má nejmíň světla, ale z kytek je nejvyšší (140-150cm). Chápu správně, že jak proces kvetení začne, už se do vegáče kytka nevrací (ikdyž ještě povyroste)?

Old Post 30-06-2021 v 16:48 PM
yogabear je offline   Profil uživatele yogabear   Find more posts by yogabear   Foto galerie člena yogabear   Click here to Send yogabear a Private Message   Add yogabear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od yogabear
Zdar pěstitelé,
taky mám dotaz k nakvétání. NoName, Stáří 71 dní, od 30 dne ve skleníku, zaštípl jsem před 16 dny a kytky mají teď od zákroku dvojnásobnou velikost. Samčí předkvěty se objevili cca 50den na první a páté kytce. Dnes (30.6.) se na 3 kytce objevili všude pestíky, není to trochu brzo? Je uprostřed, rozestupy kytek jsou cca 50cm. Napadlo mě že má nejmíň světla, ale z kytek je nejvyšší (140-150cm). Chápu správně, že jak proces kvetení začne, už se do vegáče kytka nevrací (ikdyž ještě povyroste)?


Hele, já mám stejný problém s Frisian Dew. Uvidím za týden jestli se rozjede tak ho začnu hnojit na květ co s tím jinak udělám... má asi metr a chce do květu.. taky se mi to nelíbí a taky nevím co s tím. Světla má dostatek. Jinak by se mi přepli i ty ostatní dvě

Old Post 05-07-2021 v 22:52 PM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Namcore


Hele, já mám stejný problém s Frisian Dew. Uvidím za týden jestli se rozjede tak ho začnu hnojit na květ co s tím jinak udělám... má asi metr a chce do květu.. taky se mi to nelíbí a taky nevím co s tím. Světla má dostatek. Jinak by se mi přepli i ty ostatní dvě

U tebe jsou to jen preflowers, tzn. že je pohlavně dospělá a jde poznat pohlaví rostliny.
Buď v klidu zatím to nekvete 😉


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 06-07-2021 v 14:09 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yogabear
Nový Člen

Karma uživatele yogabear - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Jamés

U tebe jsou to jen preflowers, tzn. že je pohlavně dospělá a jde poznat pohlaví rostliny.
Buď v klidu zatím to nekvete 😉


Díky za info, počítám že začne kvést koncem července.

Old Post 07-07-2021 v 09:06 AM
yogabear je offline   Profil uživatele yogabear   Find more posts by yogabear   Foto galerie člena yogabear   Click here to Send yogabear a Private Message   Add yogabear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 78

Mám dvě fast odrůdy ze semen, který mají v techničáku dokvět třetí týden v září. Jedna je sativa, druhá indika - obě taktéž ruderalis. To, že mám dvě genetiky nyní shledávám jako velkou výhodu. Ta sativa je nejspíš daleko víc citlivější na nedostatek světla, takže náznaky nakvétání už pomalou jsou, ale ta indika, ta si jede dál tu svoji a žene to pěkně nahoru a do stran. Původně jsem chtěl jen tu sativu, kterou už jsem měl minulá léta, ale na druhou stranu bez riskování se nikam neposunete.

Old Post 19-07-2021 v 19:40 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yogabear
Nový Člen

Karma uživatele yogabear - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 6 

Dotaz Příspěvek č. 79


Ahoj, při porcování sušiny na paličky mi vypadlo semínko. Při prohledávání zbylých květů jsem našel ještě další 2 prasklé pupeny, kytku jsem sklízel okolo 10.10., zažila 2 přízemní mrazíky (cca -1°C) na přelomu září a začátek října. Myslíte, že semínka se objevili díky stresíku, nebo odněkud přilítnul pyl? Kytka byla řízek ze skleníkový samičky, zasazeno venku. Netuším, že by někdo v okolí pěstoval.

Naposledy upravil yogabear 14-11-2021 v 08:23 AM

Old Post 14-11-2021 v 08:05 AM
yogabear je offline   Profil uživatele yogabear   Find more posts by yogabear   Foto galerie člena yogabear   Click here to Send yogabear a Private Message   Add yogabear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 80

Cau, mohla ti to opelit nejaka random technika ktora je kilometre daleko. Kvoli stresiku to nebude.

Old Post 14-11-2021 v 09:04 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8470280 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív