Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »

Jaký typ osvětlení používáš?
This poll is closed.
HPS 55 60.44%
LED 29 31.87%
CFL 7 7.69%
Total: 91 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 17

Vypadá to na klasické čipy 2.generace.To asi nebude stačit.Kdybys koupil možná dva nebo tři ty moduly.Jak se divam na ten obrazek,tak ty diody po stranách nemají přistup k chladiči.No nevím.Každa dioda by měla byt v kontaktu s chladičem.

Old Post 13-06-2014 v 07:27 AM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 18

Klasický čipy 2. generace. LOL.

Je to nějaká Čína, malý výkon. Účinností to bude někde mezi "tragédie" a "špatné".

Old Post 15-06-2014 v 10:14 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 19


Tak jsem prubnul Led žarovku s novými čipy a čočkou lens.Zhruba před 3 tydny jsem koupil v Bille dvě rostlinky Bazalky a jednu hodil na balkon a druhou do boxu.Jsem nechapal ,jak muže ta bazalka začít kvest ,když svítim 18/9 .To je masakr rozdil.Změřil jsem spotřebu 12W. Konečně pořadna žarovka na dosvěcovani a podle mě na květ.Svitim s ní i na řezy a zatim v pohodě.

Old Post 19-06-2014 v 10:26 AM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 20


A tady je foto,jak vypada bazalka na balkoně(vlevo) a pod led grow žarovkou (vpravo) po 3.tydnech.Bazalky jsou kupovane někdy koncem května v Bille.To je mazec

Old Post 19-06-2014 v 10:31 AM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 21

Kvete ti protože jí je fotoperioda volná a nezaštipuješ ji. Ta balkónová vypadá tak mizerně, protože je jí zima.

a.

Old Post 20-06-2014 v 12:21 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 22


Až dojedu kolo tak pošlu pár fotek do galerky.
Nicméně, s ledkama jsem spokojenej a dám 65g suchého/rostlinu a pálím 375W.
Jde teda i o pheno a spoustu dalších příjemností (péče), ale v klidu mi to těch 7-10 kytek účině osvítí (dle genetiky).
S koupí je to těžší, chce to mít známý.
Něco z minula

Naposledy upravil scars22 20-06-2014 v 13:16 PM

Old Post 20-06-2014 v 13:00 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 23

alesh,mam lodžie a na balkoně mi svíti slunko,takže tam je jak ve skleníku.V noci kolem 16 stupňu a přes den mi teplota neklesla pod 24 stupňu.Takže to zimou asi nebude.Moje žena ma bazalky na okně nebo na balkoně pěknych par let,ale toto se ji ještě nestalo.Každa Bazalka vydrži tak kolem měsíce a pul,než jí uplně očešem.Ja si myslím že to je tou žárovkou a už jsem ji pujčil kamošovi co jede sodík 600W na dosvěcování,tak jsem zvědav jak se osvětči spolu se sodíkem,jestli to nějak pujde vidět na palicích.Dal ji na 4 kytky a další 4 kytky jsou bez žarovky,tak jsem zvědavý jak to dopadne

Old Post 20-06-2014 v 13:21 PM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od scars22
Až dojedu kolo tak pošlu pár fotek do galerky.
Nicméně, s ledkama jsem spokojenej a dám 65g suchého/rostlinu a pálím 375W.
Jde teda i o pheno a spoustu dalších příjemností (péče), ale v klidu mi to těch 7-10 kytek účině osvítí (dle genetiky).
S koupí je to těžší, chce to mít známý.
Něco z minula

Chápu to dobře, že jsi schopný udělat 455-650g za kolo pod 375w? Nebo to máš nějak kontinuálně? Prosím vysvětlit

a.

Old Post 20-06-2014 v 14:08 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od alesh

Chápu to dobře, že jsi schopný udělat 455-650g za kolo pod 375w? Nebo to máš nějak kontinuálně? Prosím vysvětlit

a.


Je pravda že to je ta horní hranice a není to pochopitelně u každého phena, teď nemám moc čas se rozepisovat, ale ten 1g/W se dá udělat za kolo cca 3,5 měsíce od semínka 7 kyti.Víc jsem nedal. A ledky se chovají trochu jinak než HPS.
A blbě sem to napsal, to jsem měl opravdu jednu velkou (65g suchého/rostlinu) a klony okolo ty dali okolo 25g suchého/rostlinu.Bylo to v menších hranáčích a bylo jich 10, a dány na přepnutí i s tou už měsíc rostlou 60cm vysokou, ve finále 135cm. Takže přibližně ano ten g/w se dá.

Ať se daří

Old Post 20-06-2014 v 15:33 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 26

scars22: Pokud počítáš g/W podle správného výpočtu, tak by to bylo 375W LED + ostatní věci okolo/cca 400g.
Výrobci tvrdí, že to nahrazuje 600w sodu, takže bys to měl dávat do prostoru kolem 1,2m ?
A teď, když si představím 400g ( v tom nejlepším příadě, který se ovšem ještě nikomu nepovedl, nebo nemá důkazné foto - tudíž pro mě žádný fakt. Takže budu brát, že tak 250-350g a je to úspěch), tak ten pěst v tom prostoru musí vypadat hoooodně uboze, ne???

S 600W sodou není problém ve stejném prostoru dát 600g, někteří jedinci dokážou i 800g a to promiň, mi příjde opravdu "lehounce" lepší.

Tudíž pro mě sodík zatím vyhrává na plný čáře... ( a asi i vždycky bude...)

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 21-06-2014 v 11:49 AM

Old Post 21-06-2014 v 11:30 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 27


citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
scars22: Pokud počítáš g/W podle správného výpočtu, tak by to bylo 375W LED + ostatní věci okolo/cca 400g.
Výrobci tvrdí, že to nahrazuje 600w sodu, takže bys to měl dávat do prostoru kolem 1,2m ?
A teď, když si představím 400g ( v tom nejlepším příadě, který se ovšem ještě nikomu nepovedl, nebo nemá důkazné foto - tudíž pro mě žádný fakt. Takže budu brát, že tak 250-350g a je to úspěch), tak ten pěst v tom prostoru musí vypadat hoooodně uboze, ne???

S 600W sodou není problém ve stejném prostoru dát 600g, někteří jedinci dokážou i 800g a to promiň, mi příjde opravdu "lehounce" lepší.

Tudíž pro mě sodík zatím vyhrává na plný čáře... ( a asi i vždycky bude...)


Toto tvrzení ti neberu , to vím že sodík je na výnos daleko lepší, jen chci říct že to taková hrůza není dát g/w s led a pokud někdy dám 400g, určitě se pochlubím, ale jsem rád opravdu za g/w. Stačí mi to jak to je a jsem spokojenej. Vždyť to není jen světlo co je třeba kytkám dát.Thread zakládat nějak neumim ale dám pak do galerie až za měsíc dojedu kolo, mám jich teď 7 na cca 1m2 a jsem měsíc na květu.

Old Post 21-06-2014 v 19:32 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 28

g/w je dávno překonanej výsledek, nevím proč bych měl investovat do new technologie která nic nepřekoná.
LED jsou dobrý na růst, tak jako cfl.
pokud kveteš, potřebuješ sodík!


BASTA!

Old Post 21-06-2014 v 22:10 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coach Grow
Nový Člen

Karma uživatele Coach Grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 29

Zdravím všechny.. Chystám se na prvni indoor pěstování a nemám s tím vubec žadne zkušenosti a tak vas prosím o radu.. zalíbila se mi technologie LED světel, ale nemám žádnou zkušenost s pěstováním pod lampou. vyhlídl jsem si tohle LED svitidlo (http://www.growway-garden.cz/mazar-...tidlo-120w-5062) určené udajně pro pěstování a moje hlavni otazka zní jestli se vyplatí kupovat tohle svitidlo, mám v plánu mít skříň cca pro pět kytiček tímto směreem směřuje moje další otazka, ktera zní jaky si myslíte že by utahlo box tohle svitidlo? Předem všem děkuji za ochotu a odpověď!

Pěstu Zdar!

Old Post 13-08-2014 v 14:56 PM
Coach Grow je offline   Profil uživatele Coach Grow   Find more posts by Coach Grow   Foto galerie člena Coach Grow     Add Coach Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

to snad není možný, prachy máte ale že byste se koukli za co hodláte tolik utrácet to ne , nechápu

Old Post 13-08-2014 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 31

Než tohle si radši kup sodík.

Old Post 13-08-2014 v 15:19 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coach Grow
Nový Člen

Karma uživatele Coach Grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 32

To:258413679 - Nikdo neříkal že bych si to svitidlo koupil, jen se snažím poradit o tom jestli cena odpovídá vykonu popř. kvalitě nebo do čeho bude lepší a užitečnější investovat příště bych ocenil misto vysměchu radu, díky

To: Alesh - Díky Dík

Old Post 13-08-2014 v 16:51 PM
Coach Grow je offline   Profil uživatele Coach Grow   Find more posts by Coach Grow   Foto galerie člena Coach Grow     Add Coach Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9170220 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív