Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulenecký teorie & definice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32
Autor
Téma 
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 481

Heh, teorií těch mam zhulenej vždycky dost, ale snad tahle jediná stojí za to.
Co když se ve vesmíru dýchat dá, ale naše vlády nás chtějí akorát udržet na týhle planetě?

Old Post 04-07-2013 v 10:13 AM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 482

jedno z mejch posledních mouder mně napadlo v práci po čarodkách.
z důvody mí krásný kamarádky se kterou se bavym schází me se ale nikdy nic nebylo a nejvíc blízko se mi zdá že sem vždy! na čarodkách(zas tak neschopnej nejsem ) párkrát mi řekla že když ste jenom kamarádi tak je to lepší nebo podobný sračky (moc dobře se to prostě neposlouchá )
a tedy dospěl sem k názoru : že je to jako kdyby mi narvala kotel plnej nejlepší trávy dala mi přivonět..pak ho přemně postavyla a řekla mi že se na něj můžu občas kouknout ale nikdy si ho nezahulim



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 29-05-2014 v 17:58 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 483

Zhulenej jsem za svůj život vymyslel s kamarádama už neskutečný kvanta teorií, asi 300x jsme se rozhodli, že si je budem zapisovat. To se stalo jenom jednou, a jelikož nebylo nic jiného po ruce, psali jsme to na papírovej tácek Nicméně jsem ho samozřejmě ztratil, ale jednu si pamatuju doteď: Robin Hood bral bohatým a dával chudým, zároveň byl pro revoluci a i přesto, že je to vlastně zloděj, je propagován jako zachránce. ROBIN HOOD BYL PRAPŮVODNÍ KOMUNISTA


Skleník2014

Old Post 03-06-2014 v 18:32 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 484

Když vidíš Valentina Rossiho v autě, určitě to rozvěsí. Předávkovat marihuanou se nemůžeš, poněvadž když už máš dost, tak to prostě NENASAJEŠ!

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 03-06-2014 v 19:35 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 485

citace:
Původní příspěvek od Mankey
... Robin Hood bral bohatým a dával chudým...

Omyl.Naše "hospodská teorie",tak 16 let stará tvrdí,že Robin Hood ,bohatým bral a na chudé sral.lol

Old Post 03-06-2014 v 20:31 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 486

Sebeperspektivnější zěmědělec, orientující se například na mrkev nebo petržel, má oproti těm s jinými plodinámi velmi smutný život! Může si sice perfektně posílit horní jedničky intenzivním hlodáním kořenových zelenin, jeho hovězí vývar je zajisté chutnější než u konkurence, avšak posedne li jej ze všeho toho pěstění chandra, své produkty usuší, ubalí a vyhulí jen s velkými obtížemi. A nechce li ráno chrchlat nepochybně zdravé, ale nestimulující hleny petrželové natě, může se někdy cítit na životě velmi ochuzen.
Nikdy totiž například nepozná a nepochopí ty čarokrásné okamžiky, jak se dá v hodinovém záchvatu upřímného smíchu válet pod stolem, když spolusedící po třetím kole pronese jedno z, na první pohled obyčejných, ale v určité atmosféře třeskutě vtipných, slov, jako je třeba "Bagr".
Rovněž zabušit si pár hodin do vhodně stimulované roštěnky je pro zdravého, heterosexuálního jedince s jindy průměrnými až podprůměrnými výkony velmi egopovzbuzující, zvláště, když ráno poslouchá ty ódy, že takhle se jí vaginální muskulatura v životě nestahovala, a to ani s nejvyhlášenějšími kolonádními obšousty.
A to až si ho jednou mázne koksem,... vytáhne ji celou kundu ven, protože se za orgastického řevu nebude chtít pustit, kráva nezkušená!

Hybaj do recenzí na ČSFD!

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 06-11-2015 v 21:11 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 487

Jak může někoho uspokojit kreacionismus? Pak přece musí automaticky následovat otázka, kdo stvořil boha? A pokud je bůh věčný, nemůže být rovnou věčný vesmír? A pokud ne, tak komu vadí, že v celém vesmíru musí každé reakci předcházet akce? Při tvoření vesmíru (v čase 0), to ještě nemělo kde a kdy platit. Možná to vzniklo z ničeho nic. Nevidím důvod, proč ne. Bůh je jako imaginární kamarád OK, ale ke stvoření ho nepotřebuju.

Old Post 18-11-2015 v 17:01 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 488

Co když je oxygen psychoaktivní?

And I'm stoned!

Old Post 20-11-2015 v 22:02 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 489

Tenhle typ témat miluju , mam pročtený snad všechy vlakna na tema filozofie , vesmir a podobně co zde jsou a je furt jedna myšlenka která tu podle mě nikdy nezazněla. Týká se to barev konkretně vnímání barev, napadlo už někoho že každej vidí barvy jinak? Myslím to tak že se kouknu na list a jeho barvu mám já uloženou jako zelenou někdo další taky ale co když jeho zelená vypadá jako pro mě barva modrá? Doufam že me chapete, vysvetlovani a jeste myslenek mi moc nejde. A jestli ste mê pochopily (pokud ne ,pokusim se to vysvětlit líp) tak budete asi souhlasit že tohle se nijak dokázat nedá nebo mě nenapadlo jak, jednu dobu sem nad tím dumal docela dlouho a přitom me napadlo treba ze proto máme každej svoji oblibenou barvu jinou než ostatní. Napadlo mě to díky tomu že mám špatný barvocit a u doktorky když mě dávala potvrzení do autoškoly sem v tý knížce neviděl skoro ani jedno písmeno nebo číslo uz nevím co tam mělo byt v tech barevnych kolečkách . Tak sem okamžite potom začal přemýšlet o tom jaký je asi rozdíl třeba při pohledu do podzimní krajiny když nekdo vidí všechny spektra barev oproti mě kterej podle doktorky dokáže rozlišit jen základní odstíny barev a postupem času sem došel až k tehle myšlence ,určitě nejsem jedinej koho to nekdy napadlo tak se podělte o to, co si o tom myslíte? Pěstu zdar Jabko

____________________________________________________________________________

Old Post 17-02-2017 v 03:42 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 490

citace:
Původní příspěvek od Jablko
Tenhle typ témat miluju , mam pročtený snad všechy vlakna na tema filozofie , vesmir a podobně co zde jsou a je furt jedna myšlenka která tu podle mě nikdy nezazněla. Týká se to barev konkretně vnímání barev, napadlo už někoho že každej vidí barvy jinak? Myslím to tak že se kouknu na list a jeho barvu mám já uloženou jako zelenou někdo další taky ale co když jeho zelená vypadá jako pro mě barva modrá? Doufam že me chapete, vysvetlovani a jeste myslenek mi moc nejde. A jestli ste mê pochopily (pokud ne ,pokusim se to vysvětlit líp) tak budete asi souhlasit že tohle se nijak dokázat nedá nebo mě nenapadlo jak, jednu dobu sem nad tím dumal docela dlouho a přitom me napadlo treba ze proto máme každej svoji oblibenou barvu jinou než ostatní. Napadlo mě to díky tomu že mám špatný barvocit a u doktorky když mě dávala potvrzení do autoškoly sem v tý knížce neviděl skoro ani jedno písmeno nebo číslo uz nevím co tam mělo byt v tech barevnych kolečkách . Tak sem okamžite potom začal přemýšlet o tom jaký je asi rozdíl třeba při pohledu do podzimní krajiny když nekdo vidí všechny spektra barev oproti mě kterej podle doktorky dokáže rozlišit jen základní odstíny barev a postupem času sem došel až k tehle myšlence ,určitě nejsem jedinej koho to nekdy napadlo tak se podělte o to, co si o tom myslíte? Pěstu zdar Jabko


Zdravím
Sem moc rád žes tohle vytáhl.O tomhle přemýšlím už hodně dlouho,spoustu let,ale nikdy sem to veřejně neventiloval.Bál sem se že už je to trochu moc a taky sem si nebyl jistej jestli by mě ostatní vůbec pochopili.A nemám to jenom na barvy prostě všechny věci okolo.
Kolikrát sem si říkal jak ostatní vidí.Jak jako mají ty věci zasazený do prostoru,jak vnímají jejich velikost,tvar.....nevím jak to vysvětlit snad mě někdo chape.. Někdy si na tom ujíždím docela slušně...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 17-02-2017 v 05:41 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 491

Samozřejmě každý vnímá barvy a svět okolo podle svého. Defakto každý si žijeme ve své vlastní jedinečné realitě, nikdo nikdy neuvidí tak stejně jako ty. Vnímání barev zajišťují myslím tři druhy čípků v oku (modré, červené,zelené), kdy každý typ čípku je citlivý na určité vlnové délky.
Tyhle čípky můžou být u každého jedince různě citlivé, u některých nějaký druh čípku nefunguje a vidí pouze dvě základní barvy.
Oko je jenom senzor, nic jiného. Přeměňuje dané vlnové délky záření na elektrické signály pro mozek, který to následně intepretuje jako zrakový vjem.
Takže každý bude vždy vidět trochu něco jiného než ten druhý, protože každý máme jedinečné oči, které jsou různě citlivé a taky hlavně máme jedinečný mozek, který intepretuje stejný počitek jako jedinečný zrakový vjem.
Všichni víme, že konopí roztahuje cévy. Proto máme pak všichni červené oči. Ale taky nahání krev do čípků a zvětšuje jejich velikost. Tím, že jsou čípky větší, tím zachytí více vlnového záření, kde se pak vybudí více elektrických signálu což není nic jiného než že pak vidíme všechny barvy mnohem živěji.
Samozřejmě i mozek se celý lépe prokrví a dané příchozí el.signály lépe pak reprezentuje našemu vědomí.
Existuje mezi námi mnoho lidí, kteří vidí například písmena pod specifickou barvou. Třeba písmeno A vidí třeba vždy červeně. Soubory písmen, slova, pak vidí smícháním barev daných písmen, takže třeba slovo abeceda pak následně vidí jako třeba žlutooranžovou. Pak jak vidí danou barvu, tak se jim vybaví dané slovo.
Někteří dokáží interpretovat zvuky jako barvy. Když zavřou oči, tak vidí u specifických tónů dané barvy. Je to nějaká "chyba" v mozku, a někde jsem četl, že to jde podobně nasimulovat halucinogeny jako LSD a podobně.

Old Post 17-02-2017 v 07:24 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 492

podobne aj pri vunich komplexnejsich veci, napr. ganja, whisky, parfemy. kazdy to nejak citime rozdilne

Old Post 17-02-2017 v 07:27 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 493

https://videacesky.cz/video/je-moje...ejna-jako-tvoje asi takhle.. :-)
jinak mozek je superpočítač, kterej si vytváří vlastní "matrix" - jsem o tom přesvědčená

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 22-06-2017 v 20:32 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 494

citace:
Původní příspěvek od TheLittleOne
https://videacesky.cz/video/je-moje...ejna-jako-tvoje asi takhle.. :-)
jinak mozek je superpočítač, kterej si vytváří vlastní "matrix" - jsem o tom přesvědčená


já bych mezi matrix a kvantovým pojmutím reality dal rovnítko

Old Post 24-06-2017 v 09:04 AM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 495

Ono když se řekne matrix tak si každej vybaví ten film, takže to nechci spojovat. Každopádně kdysi jsem měla zajímavej rozhovor s psycholožkou, která vyjádřila názor, že lidi, kteří vyhledávají její pomoc a psychiatričtí pacienti nejsou v nepořádku - naopak vidí dál než "obyčejní" lidé, ale lidské tělo to neumí dost dobře zpracovat. Myslím, že jsme zvyklí vidět svět nějak a jakmile se z jakéhokoliv důvodu tohle vnímání změní a my na to nejsme připravení a ochotní to akceptovat, tak se zblázníme. Z toho důvodu nám tráva, houby a další přírodní poklady můžou otevřít mysl a nebo nám přepne. Akorát ta hranice je kolikrát hodně tenká a čím silnější zážitek, tím větší posun k jednomu nebo druhému.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 24-06-2017 v 16:03 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 496

TheLittleOne: a nebo to jsou lidi, který prostě nedokázali zvládnout i to málo co "obyčejní" lidé denně zvládají v pohodě a naopak vidí míň než kdokoliv jinej s otevřenou myslí. Psycholog toho hodně napovídá aby k němu "pacient" pravidelně chodil a dobře ví, jak lidi, který ho z pravidla vyhledávaj, rádi poslouchají řeči o jejich výjmečnosti. Když jsem viděl co hustí do přítelkyně tak jsem ztratil i ten poslední zbytek respektu co jsem k tomuhle oboru měl.
Vždy jsem slabost ducha považoval za tu nejvíc ponižující. Pokud bych se nemohl spolehnout na svůj rozum nebo se nedokázal postavit svým psychickým problémům sám, nedokázal bych si vážit sám sebe. Kdo ví nejlépe co se ti odehrává v mysli než ty sám a kdo jinej by pak měl mít tu největší moc se tomu postavit. Sorry trochu jsem odbočil od tématu.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 24-06-2017 v 21:18 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6866040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív