Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Prijdeme ted lehce o ridicak kvuli novemu narizeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 65

Hey no on mě dopředu nic neřekl,až sem udělal ty testy tak mě řekl,že mi tam bude muset napsat " bla bla bla podle paragrafu bla bla je doporučená 2 letá trvalá,důsledná abstinence... platil sem mu 1600 ... já sem měl problém s doktorkou ,která mi nechtěla podepsat(že jsem schopný řídit m.v. abych si mohl zazadat o navracene ŘP)...prostě si myslím,že ten "psychouš" je nějaký zakomplexovaný alkáč a tak mi to tam napsal tu abstinenci...mám tak 5 kámošů,kterým vzali taky papíry,nevím teda kde dělali psychotesty,ale nikomu z nich nic takového nenapsali...nojo,já mám vždycky něco extra x(

Old Post 26-05-2014 v 20:26 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 66

tak další perlička na dort,šel sem dneska na ten úřad dát si tu žádost o navrácení ŘP,dojdu tam a týpek no ale tyď tu máte napsáno "2letá trvalá,důsledná abstinence" tak jakto,že vám doktor napsal potvrzení,že ste schopný řídit MV...tak mu hned volal tomu doktorovi...tak sem zas musel za doktorem,ale bohudík to néni píč*** tak se za mě zaručil....takže bacha na to hoši...nevím jestli to je teda jen tady na Hodonínsku,ale říkal mi,že začnou nové pravidla pro "fetky" (no měl sem chuť mu dát šupu hned jak to řekl)...takže ta 2letá abstinence už bude už asi u každého komu zeberou papíry a udělá psychotesty...největší gól je,že předem ti nikdo nic neřekne...až uděláš psychotesty a zaplatíš tak ti řekne,že bohužel to tam musí napsat...takže radši nejezděte pro mě tímto asi hulení končí nestojím o další flastr a problémy,mám toho už plnou hlavu a čekám kdy mě v ní rupne a vytáhnu to bongo ...takže asi tak

Old Post 28-05-2014 v 09:36 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 67

Obraťte se s m n na asociaci dopravních psychologů, tam vám to vysvětl. Mozna by to nebylo marne.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 28-05-2014 v 10:13 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 68

pejpry sou doma,to už jen abstinovat

Old Post 28-05-2014 v 19:03 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 69

Prosímvás, ještě by mě zajímalo, co si myslíte o tom, že jsem měl kartičku řidičáku odevzdat do 5ti dnů od doručení zákazu řízení, ale jelikož sem se o této povinosti dozvěděl až včera tak ji (tu kartičku) mam pořád u sebe.
Už jsou to asi 3 týdny od doručení zákazu. (16 dní zpoždění)

Toto čeho sem se dopustil je přestupek a může mi za něj být uložena pokuta.

Když ho půjdu odevzdat teď, omluvím se, myslíte že by mi to mohli odpustit nebo jak tohle funguje nevíte někdo ?

Hlavně doufám, že až budu žádat o vrácení na půlce, tak mi to nezamítnou kvůli tomu zpožděnému odevzdání.

To hlavní co by mě zajímalo, je, jestli mohu nahlásit ztrátu (odcizení) a tu kartičku si nechat. (Hodilo by se mi občas řídit alespoň v zahraničí)
Resp. jestli mi to nezvýší pravděpodobnost pokuty za výše zmíněný přestupek ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 04-06-2014 v 11:42 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kareo
Nový Člen

Karma uživatele kareo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Časový profil hladin THC Příspěvek č. 70

Ahoj
tady na tech strankach se muzete docit limity pro drogy ale hlavne co me zaujalo je odkaz na "Časový profil hladin THC" porad jsem hledal nejakou studii protože to co se člověk docte ruzne z novinarskych webu jsou doslova blbosti. zde

Old Post 25-06-2014 v 10:21 AM
kareo je offline   Profil uživatele kareo   Find more posts by kareo   Foto galerie člena kareo   Click here to Send kareo a Private Message   Add kareo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Re: Časový profil hladin THC Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od kareo
Ahoj
tady na tech strankach se muzete docit limity pro drogy ale hlavne co me zaujalo je odkaz na "Časový profil hladin THC" porad jsem hledal nejakou studii protože to co se člověk docte ruzne z novinarskych webu jsou doslova blbosti. zde


Ahoj, rozohodne zajimava studie, kazdemu doporucuju kouknout se na tabulku na strane 4. Docela me to potesilo, sam se muzu radit asi mezi "Stredni rekreacni" uzivatele u kterych byla namerena nedetekovatelna hladina uz po 4,5h. Coz je doba po ktere bych si ridit netroufal. Nadruhou stranu takovahle je situace po 1 normalnim jointu. Dokazu si predstavit, ze kdyz se obcas "rekreuji" ponekud intenziveji cely vecer bude hladina po 24h nenulova.

Jinak kamose nedavno sebrali asi 4h po a hladinu mu namerili docela vysokou (cislo nevim), kazdopadne studie by ho zaradila spis mezi "Chroniky".


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 25-06-2014 v 11:15 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NorN2
Stálý Člen

Karma uživatele NorN2 - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 72

Jedna osobní zkušenost:
12.03. zachycen hlidkou , dychal OK, lizal - pozitivni.
Panove se me snazili presvedcit at se priznam a podepisu (nasledkem cehoz bych mohl krom pokuty prijit i o RP) k čemuž jsem se neměl. Dal jsem si pulbrcko na spani predeslý den a jako starsi rocnik uz se trochu hlidam = zhuleny bych za volant nesed. Panove tvrdili ze v pripade kdy budu chtit na krev muzu v dusledku tohoto rozhodnuti platit i vylohy , coz bych sice mohl rozporovat(a bylo by na desli rozbor) , ale vedom si sve strizlivosti jsem nasedl do sluzebni oktavky a jeli jsem za mladou a pohlednou primarkou zdejsi Nemocnice. Distinguovanym vystupovanim, prstem po slepu na nos a primou chuzi bez padu jsem pani doktorku presvedcil ze nejsem pod vlivem ,ktery by ovlivnil me reakce , odebrala krev a sel jsem si pro odstaveny vuz ...
Po dvou mesicich volal rozsafny porucik dopravky jestli muzu prijit na sluzebnu---bez kytice a bonboniery jsem dorazil druhy den , kde na mne s pozdravem "tak budete zpivat" predvedl do sve kancelare (o praktikach a postojich v podobnych situacich nize) po sleze v me zprave dohledal ze krevni nalezy byly negativni - zpravu mi vsak neukazal a k podpisu vysvetlei pristupoval asi jako prodejce nejvyhodnejsiho tarifu se smlouvou psanou sestkovym fontem.

Kazdopadne , nutno priznat - prekvapive, nelhal. Dnes mi prislo usneseni o odkladu z duvodu neprokazani naplneni skutkove podstaty blablabla vsak vite...

Jen pro mladsi , nezkusenejsi etc bych mel nekolik postrehu.

1. Ridit hned po brku je proste blbost a kroutit se z toho
popijenim citronky je zoufalost .

2. A to by tu melo byt snad ve FAQ: policii vzdy MUZETE ODMITNOUT VYPOVIDAT a hlavne nemusite oduvodnovat PROČ!!! prostě odmítám yvpovídat a to je vše ...píšu to pro ty kteří se dostaví k podání vysvětlení (což není výslech ale tam toto pravidlo platí také) a začnou vyprávět kde to sehnaly, kolik toho mají atd...
pekne popsano tady ale i na spouste dalsich stranek
http://abc.anarchokomunismus.org/?p=226

3. Svoje spolecensky nazory na autority apod . neni proc resit s dopravkou , je to zbytecny plitvani energii -

4.Tohle ciste hypoteticky (mrk) kdyz mne chytnou a vim ze asi nalizu , zapřu řidičák , s tím že jsem ho zapoměl...až do vyřešení celé věci ho stále mám - tedy pro další řízení a nebude evidován jako zadržený ...

Old Post 25-06-2014 v 11:26 AM
NorN2 je offline   Profil uživatele NorN2   Find more posts by NorN2   Foto galerie člena NorN2   Click here to Send NorN2 a Private Message   Add NorN2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kareo
Nový Člen

Karma uživatele kareo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 73

iabek - no právě doufám že se na to zde přítomní kouknou a budou schopni se zařadit do nějaké "kasty"

Strašně mě štvalo že když se někde tohle téma řeší nikde ale fakt nikde jsem prostě nenašel žádnou studii, (mimochodem, docela se zaobírám myšlenkou zda by nešlo toho novináře žalovat který napsal tohle konkrétně "u nejčastější marihuany jsou limitem 2 nanogramy účinné látky na mililitr krve – což je asi polovina jointu") No bohužel nešlo a znovu platí pravidlo "kdo poslouchá cizí hlavu do své si může nasr*t" je vidět jejich přístup k práci (ostatní jen papouškují)

NorN2 - gratuluji ke správnému postupu, já jsem taky proti jízdě zkouřenej (keci o tom že se někomu řídí lepe to je fakt hovadina, to že dotyčného baví neznamená že mu to jde lépe a i kdyby ano, tráva má tak proměnlivé účinky že nevím jestli může někdo skálopevně tvrdit že zrovna tentokrát to taky bude ok)

Každopádně mě ale serou praktiky dopravní policie, pokud se někoho snaží někam "dotlačit" tak to je svinstvo. Na druhou stranu to co jsi popsal postrádá z jejich strany trochu smysl, metodika měření dorg za volante je daná a to že by te neodvezli na krev by ti spíše mohlo poct u správního řízení, to ale zase ale jen za předpokladu že máš nastudovaný správní řád. Myslím ale že tvůj postup je lepší protože bitva kterou by člověk takhle rozpoutal by nejspíš trvala hodně dlouho a po tu dobu by jsi byl bez papírů (tedy, tech co potřebuješ k řízení auta )

pro komunikaci s dopravní policí jsi v podstatě vyjmenoval většinu zásad
Trochu pro upřesněnění ještě zde

Případně si postupně pročíst tohle zde

Old Post 25-06-2014 v 12:56 PM
kareo je offline   Profil uživatele kareo   Find more posts by kareo   Foto galerie člena kareo   Click here to Send kareo a Private Message   Add kareo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od NorN2
J...píšu to pro ty kteří se dostaví k podání vysvětlení (což není výslech ale tam toto pravidlo platí také) .


Ono ale podáno vysvětlení v podstatě je výslech. Připomnělo mi to jednoho místního blbečka, který stejně jako půlka města kupoval denně model u vietnamců a když pak začaly výslechy, tak jim vyklopil všechno. Kolik za kolik, kdy, kdo další tam chodil, atd. Asi 100 lidí mlčelo a jenom na 2 podobných frajerech, na který udělali bububu, postavili obžalobu a nakonec je zavřeli. Frajer pak u piva v hospodě říkal, že na tom on rozhodně nemohl mít podíl, jelikož přece nebyl na výslechu, ale prý pouze podat vysvětlení

Old Post 02-07-2014 v 14:50 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 75

Slyšel sem že od 1.1.2015 pokud si budete chtít udělat řidičák tak musíte být předtím půl roku čistí (Jakože když dete na testy k doktorce tak vám udělá testy i na tohle.) Je to blábol nebo pravda? Díky

Old Post 04-01-2015 v 15:40 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Exceptional

Ono ale podáno vysvětlení v podstatě je výslech.
Není protože u výslechu musí být přítomen advokát obžalovaného.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 04-01-2015 v 19:31 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Skaff
Slyšel sem že od 1.1.2015 pokud si budete chtít udělat řidičák tak musíte být předtím půl roku čistí (Jakože když dete na testy k doktorce tak vám udělá testy i na tohle.) Je to blábol nebo pravda? Díky
Jak doktorka pozná jak dlouho jsi "čistý"?

Nepozná...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 04-01-2015 v 19:32 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Nápad 2 roky abstinence - proč?! Příspěvek č. 78

Zdravím lidi,
ty 2 roky prokázané abstinence si nevymyslel žádnej doktůrek na Hodonínsku, prostě je to v nové vyhlášce. Praktický lékař vám musí před tím, než si poprvé nebo po odebrání jdete dělat řidičák, potvrdit, že jste zdravotně způsobilí. A jelikož jste třeba o ŘP přišli "za drogy", tak se musí řídit vyhláškou a měl by před vydáním kladného doporučení mít potvrzení od psychiatra, že 2 roky prokazatelně abstinujete:

IX. Nemoci, vady a stavy spočívající v závislosti na požívání psychoaktivních (psychotropních) látek, léčiv nebo jejich kombinací (toxikománie) vylučující zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel

skupina 1 a 2

1. Zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel je vyloučena u žadatele nebo řidiče, který

a) je závislý na požívání psychoaktivních látek, léčiv nebo jejích kombinací,

b) není závislý, ale pravidelně zneužívá psychoaktivní látky nebo léčiva nebo jejich kombinace nebo

c) pravidelně užívá psychoaktivní látky nebo léčiva, jejichž účinek nebo jejich kombinace může snížit schopnost bezpečně řídit motorové vozidlo, a to v takovém množství, které má negativní vliv na jejich řízení.

2. Zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel žadatele nebo řidiče, který byl v minulosti závislý na psychoaktivních látkách nebo je neschopný vzdát se vlivu psychoaktivních látek při řízení, je podmíněna bezpečným abstinenčním obdobím; za bezpečné abstinenční období se považuje nezpochybněná dvouletá důsledná a trvalá abstinence, jehož prokázání vyplývá ze závěrů učiněných příslušným odborným lékařem; pravidelná lékařská kontrola je podmínkou zdravotní způsobilosti vždy.

viz např.
http://www.neurosurg.cz/cs/vyhl%C3%...C3%BDch-vozidel

Old Post 04-01-2015 v 20:52 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 79

Mám podobnou zkušenost, v roce 2011 jsem taktéž přišel o řidičské oprávnění.

Lízal jsem celkově třikrát (v rozmezí asi roku a půl)- dvakrát jsem byl intoxikován konopím a po třetí "čistý", THC jsem užil přibližně týden až deset dnů před měřením. Při intoxikaci mě tester vždy ukázal "negativní" (tzn, že jsem v sobě neměl žádné omamné látky). Nalízal jsem až po přibližně týdenním intervalu bez konopí, tak jsem zažádal o odběr krve, čímž jsem si zavařil. Údajně tenkrát nezkoumali hladinu v krvi, ale pouze, jestli se látka v krvi vyskytuje nebo ne (samozřejmě se vyskytovala, když se drží až tři měsíce). Celou záležitost jsem řešil s právníkem, který mě doporučil v celé záležitosti "sklopit uši" a uznat svoji chybu, což jsem udělal. Nedalo mi to ale přidat, že si myslím, že je hloupost, aby člověka ovlivňovalo konopí takovou dobu po užití. Posudek od policie jsem měl dobrý (dokonce mi při odchodu ze stanice popřáli, ať to dobře dopadne, že je vidět, že v sobě aktuálně nic nemám), tak jsem vyvázl s nejnižší pokutou a zákazem činnosti na půl roku - po třech měsících mě řidičák vrátili.

Jak je to teď, nevím. Je tady někdo sběhlý v právu natolik, aby dokázal celou věc uvést na "pravou míru"?

Zkouřený nejezdím a i druhý den po konzumaci se snažím řízení vyhýbat, protože to na sobě cítím a nerad bych někomu ublížil. Kromě toho ten, kdo tam už má vroubek, je pro ně podezřelý - nedávno jsem platil pokutu za pásy a policistka se mě ptala, jak na tom jsem s marihuanou teď.

Don't worry, be happy!

Old Post 08-10-2015 v 06:40 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 80

Policajti na HO jsou aktivní mrdky. Nemám je rád ani trochu.

Old Post 25-04-2016 v 20:28 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7928520 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív