Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Pozitivní test na THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 17

Martin666 -> Tak to si velká vyjímka.. Snad každej koho znám si zhulenej jízdu v autě vychutnává mnohem více nežli za "střízliva"... Myslím že to tu tak má většina lidí, akorát málokdo přízná že jezdí zhulenej.. Taky je rozdíl, jestli si pod vlivem za volat sedne člověk co hulí teprve dva měsíce a po brku si připadá jak Alenka v říši divů, nebo člověk co už hulí deset let a už to sním vpodstatě nic nedělá....,to je zatraceně rozdíl..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 21-05-2014 v 12:18 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 18

Souhlas s gremlinem. Hulím léta a lehce zhulenej jezdím daleko víc vyklidnene a nikdo mě jen tak nenasere.

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 21-05-2014 v 12:23 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 19

Nějak nechápu lehkovážnost některých členů a řízení pod vlivem. Tato tématika mne dlouhodobě zajímá a mé rozhodnutí je: Když nemusím, tak neřídím.
Přiměl mne k tomu experiment, kdy jsem si koupil pár testů na vyzkoušení a některé jsem měl pozitivní i 36 hodin po brku. Bohužel matematika je neúprosná a při řízení je každý z nás dříve nebo později zastaven. Testy na drogy začínají být prováděny takřka plošně a pozitivní výsledek má mnoho dopadů, které si lidé neuvědomují.
Odebrání řidičského průkazu a zákaz řízení je samozřejmostí. Nicméně o případu se může dozvědět (nebo bude informován) zaměstnavatel, což ve většině případů znamená vyhazov z práce. Pokud jste držitelem zbrojního průkazu, tak Vám bude odebrán, stejně jako všechny zbraně a střelivo. Nemluvě o pokutě až 20 000 Kč.
Nechápu šťastlivce, kteří mají zkouření negativní výsledek testu. Na metody "citron v hubě" nevěřím. Spoléhat na štěstí mi v tomto případě přijde velmi naivní. Pak to někdy dopadá, jako mediálně známé případy z poslední doby (řidič zpanikaří a začne policii ujíždět).
Pro mne tedy výsledek: Když nemusím, neřídím.

Old Post 21-05-2014 v 19:55 PM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Martin666 -> Tak to si velká vyjímka.. Snad každej koho znám si zhulenej jízdu v autě vychutnává mnohem více nežli za "střízliva"... Myslím že to tu tak má většina lidí, akorát málokdo přízná že jezdí zhulenej.. Taky je rozdíl, jestli si pod vlivem za volat sedne člověk co hulí teprve dva měsíce a po brku si připadá jak Alenka v říši divů, nebo člověk co už hulí deset let a už to sním vpodstatě nic nedělá....,to je zatraceně rozdíl..



citace:
Původní příspěvek od chlapeczlesa
Souhlas s gremlinem. Hulím léta a lehce zhulenej jezdím daleko víc vyklidnene a nikdo mě jen tak nenasere.


Jj přesně rozumím o čem ,mluvíte.
Ale stara_baterka má recht!
Já jenom doplním,že problém je v ostatních řidičích nebo jiných účastníků silničního provozu.
Každá nehoda nebo"jakekoli překročení zákona",vám může zkazit život,i když to nebyla vaše vina a to jen proto že vám v krvi našli "zbytkáč"!
Na druhou stranu,člověk který jezdí a hulí 10 let a výše,má reakce určitě rychlejší,než unavený nebo nevyspaný člověk.

Já osobně jezdím autobusem a jsem tomu rád!

Viva hulení!

Old Post 21-05-2014 v 21:01 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 21

Mno abych přidal, partákoj z práce našli metamfetaminy,to odmít jel na krev a našli mu trávu,takže pešek...
A jinak k tomu řízení ve zhulenosti, když vim že budu potřebovat řídit tak prostě nehulim a dám si až večer. A když to fakt hoří a musim řídit tak si to ani trochu neužívám, sem zasekanej a přehlížim značky nebo než mi dojde co to je už sem v křižovatce a nevim.

Old Post 24-05-2014 v 09:57 AM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 22

Řízení pod vlivem se nevyplácí, jednoznačně převažují rizika a negativní efekty. A je jen otázka času, než vás zastaví hlídka s testem nebo se stanete účastníky nehody, kterou jste třeba ani nezavinili.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-05-2014 v 11:10 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od koles
Řízení pod vlivem se nevyplácí, jednoznačně převažují rizika a negativní efekty. A je jen otázka času, než vás zastaví hlídka s testem nebo se stanete účastníky nehody, kterou jste třeba ani nezavinili.


To mas pravdu,ale at procitam kde co tak vubec netusim jak dlouho muze byt thc na odebrani papiru. Rad si zakourim v patek a v pondeli rano musim do auta zjisti mi thc? Muzou mi sebrat papiry? Hulim maximalne jednou za tyden - 14dni.



Old Post 24-05-2014 v 11:43 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 24

Projezdil sem celou republiku křížem krážem zhulenej. Samozdřejmě bez nehody.
Vy tady řešíte brko dva dny před jízdou - já tomu prostě nerozumím.

Nechci nikoho navádět k nezodpovědnosti tzn. pokud někdo přehlíží značky ( taky znám dva takové ) nebo si jízdu užívá víc než normálně jedná o občasného kuřáka/řidiče. Ten by se na řízení měl vysrat úplně což ví jistě sám nejlépe. Nicméně takových je tu řekl bych pár procent a tyto lidé většinou opravdu nehulí před cestou - vědomi si toho rizika.

Pro zbytek mi přijde mnohem důstojnější za svá práva bojovat bez pomoci právníků i za cenu vlastní oběti. Tohle výše popsané přizdisráčství různé návody jak obejít zákon, komu zavolat , jak správně komunikovat abych nepřišel o papíry mě to připadne strašně špatnej (prostě typicky ženskej) přístup. Už jenom tím že přistoupíte na tuhle jejich hru přiznáváte že jsou to oni kdo určuje pravidla - ale tak to není.

Vážení přátelé naučte se svým doktorům, zaměstnavatelům, policii, rodičům nebo partnerům říkat pravdu ..... ano hulil jsem! ..a co jako?

Mě tahle hra na schovávanou nebaví. Nestydím se za to co dělám a kdyby mi fízlové přeci jen někdy chtěli vzít papíry tak jim je hodim na hlavu a odejdu středem směrem k domovu. Nejsem králík abych chodil někam na testy to radši zbytek života o chlebu a vodě.

Byli v tomhle státě lidé kteří strávili v kriminálech celej život jen kvůli tomu že se nechtěli podrobit bolševikovi. Nechtěli podepsat nějakej "bezvýznamnej papír"- kurva tomu říkám oběť! a né přijít o směšnej řidičák.

Předpokládám že vás do hulení nikdo nenutil, bylo to zdřejmě vaše svobodný rozhodnutí tak kurva neustupujte při každý příležitosti!! Svoboda není zadarmo! Svoboda se nedědí tu si musí vybojovat každá generace znova a znova. Jinak než bez obětí to nepůjde. Čest jejich památce.

Old Post 24-05-2014 v 12:32 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 25

nikolaj: ideály jsou hezká věc, ale pak je tu realita, zákony...

Má smysl bojovat za legalizaci (řekněme) a snažit se změnit postoj ostatních k trávě. Potud dobrý. Ale obhajovat řízení pod vlivem látky, která mění vědomí, mi přijde dost mimo. Ty účinky neovlivňují řidičský výkon positivně. Působení je subjektivní, ale určitě to z tebe neudělá lepšího řidiče. Tohle není o tvé svobodě (řídit zhulenej), ale o odpovědnosti, na kterou jaksi zapomínáš. Nebo mi snad chceš tvrdit, že když jsi zkouřenej, představuješ na silnici menší riziko než za střízliva?



citace:
Původní příspěvek od yabasta


To mas pravdu,ale at procitam kde co tak vubec netusim jak dlouho muze byt thc na odebrani papiru. Rad si zakourim v patek a v pondeli rano musim do auta zjisti mi thc? Muzou mi sebrat papiry? Hulim maximalne jednou za tyden - 14dni.


No to si taky říkám, jak to je...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-05-2014 v 13:20 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 26

Tohle je kontroverzní téma, každý to vidíme jinak, já patřím ke starší generaci, tak je mi jasné, že mládí to vidí jinak, rozumně by mělo logicky platit tak jako u alkoholu, pokud si zahulíš, nesedej za volant, způsobíš-li nehodu pod vlivem návykové látky, zničí ti to život a to přeci nikdo nechce.
A co se týče testů na THC, vím že, řekněme plus/mínus po vyhulení jedné prskavky to po 24 hodinách mělo být v pohodě, ale je to sam. individuální.
Je ovšem možné test trochu pro jistotu oklamat, ale to také záleží na rychlosti reakce, protože pokud si něco lít do úst před policistou, budeš mu stejně podezřelej, pošle tě na krev, v které pravidelný hulič byť i málo THC mít bude, ale to můžeš vysvětlit např. tím, že jsi si dal někdy nedávno třeba na nějaké párty.
Základ je nehulit před jízdou.

Old Post 24-05-2014 v 16:55 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 27

koles:

Je škoda že chápeš to co sem napsal jako obhajobu řízení pod vlivem. To opravdu nebyl záměr a myslim že to je evidentní.

Píšeš o odpovědnosti a celou dobu tady probíhá diskuze jak se vyhnout následkům svých činů. Opravdu jak odpovědné. Budeme se snažit změnit postoj ostatních výmluvama a lhaním.

Old Post 25-05-2014 v 11:00 AM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 28

Je vysoce pravděpodobný, že ti přítel kecá.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 25-05-2014 v 14:28 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 29

Osobne jsem ještě nikdy nelizal, ale kamaradu co se tomu podrobili mam celkem dost..
Testy který mají policajti u sebe jsou silne orientacni...ten test ma jen odhalit pokud mas onu nezadouci latku v tele ale rozhodne to neni test na zaklade kterého by mel dotycny prijit o papiry..
Kdyby se mi stalo to co popisuje Tereza řekl bych policajtum ze občas si zakourim a ze poslední bylo cca před týdnem...a ze pokud mi chteji vzit papiry chci jet na odber krve kde se prokaze skutecna hladina v krvi..
Samozrejmne mnohem lip jsou na tom hulici který coudej pravidelne. protože jejich telo je na latku zvykle a dokaze ji mnohem rychleji a efektivněji osbouravat...mam minimalne 2 kamarady který si dali brcko po par minutach skocili do auta a jeli.. chytly je policajti udelali test a byli negativni...
Na druhou stranu mam kamaráda kterej si dal brko vecer a rano ho chytli když je do práce a test mel pozitivni...jel na krev zjitili mu zvýšenou hladinu nez je v toleranci a vzali mu papiry na 3 mesice...hrozne zalezi na cloveku...proto se u tyhle problematiky neda rict jasnej zaver...
Mam obdobi kdy vůbec nehulim a mam obdobi kdy kourim jak prokoplej..a muzu rict ze když hulim jak prokoplej tak se vždy druhej den rano vzbudim a jsem v pohode nepocituju na sobe zadny ucinky huleni... pak ale prijde obdobi kdy třeba 3 mesice nehulim jednoho dne to na me prijde a dam si brko velikost cca 1/4 toho co davam do bkrka když hulim pravidelne a to tech brk za den je mnohem vic..
druhé, treti i ctvrtej den to na sobe silne cejtim, nekdy me poboliva i hlava nesoustredim se tolik proste v ty kebuli to porad ještě je a az cca po tydny si rikam ze jsem zase krasne cistej... to je krasnej priklad toho ze obcasny hulici jsou na tom mnohem hur nez pravidelny hulici...

To co popisuje Tereze je dost zavadejici a myslim si ze v tomhle pripade je urcite nejaka ze skutecnosti zkreslena...takze otázka jestli opravdu jeji pritel nelhal a nezacoudil si den předtím nebo dokonce před jizdou...protože kdyby ne nechapu ze se nijak nebranil a netrval na vysetreni krve...

steny jako kdyby si clovek doma vycistil zuby listerinem, sedl do auta a chytli ho za rohem od baraku...test by samozrejmne ukazal nejaky ty promile ale dotycnej by si byl jistej ze nic nepil tak by samozrejmne chtěl jit na krev která by to prokazala...protože jen blbec by si enchal vzit papiry kvůli tomu ze si vycistil zuby ustni vodou...

o tom ze marihuana i u nas v republice získala status lecive latky jiste všichni vedi a stejne jako spousta jinych leciv ma i sve vedlejsi ucinky...bohužel...nicmene tohle je problemaqtika kterou se bude muset legislativa cr ještě dost zabývat...proto jako první bylo prijato ono zminovane množství 2 ng aby se kadzy pripad nemusel posuzovat individualne před odbournou porotou která kvůli tomu musela byt svolana.. místo toho ti ted reknou mate tam 4,5 ng ste v prdeli nebo mate tam 0,7ng ste v pohode nashle...je smutny ze spousta bezne podavanych leciv ma mnohem horsi vedlejsi ucinky na ridice nez samotna marihuana ale tim uz se bohužel nikdo nezabyva...spousta lidi zobe vselijaky antidepresiva, prasky na spani na bolest a spoustu jiných sracek který je ovlivnujou a je to jedno tudíž o tohle téma jiste bude ještě hodne booju a bojovat se za to musí. bohužel v kazde valce jsou nezbytne obeti.

Oni si proste stanovi hranici a nazdar.. pak je nemusi zajímat jak často dotycny huli jak ho to ovlivnuje jak rychle se to z jeho tela osbourava atd... oni v podstate tim ze stanovi hranici prevedou problem individuální delky ucinku marihuany na samotného jednotlivce...

jinak osobne hulim cca 10 let s ruzne dlouhyma prestavkama a když uz si teda před jizdou zahulim cemuz se snazim vicemene vyvarovat tak si spis jizdu uzivam...problémy s tim ze bych něco prehlizel nebo spatne ci pozde reagoval nepocituju ono 10 let bez zavinene nehody asi neni nahoda...nicmene neni to nic co by se mělo delat pravidelne.

Naposledy upravil FrYnK 01-06-2014 v 10:50 AM

Old Post 01-06-2014 v 10:21 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 30

Zdravím, hulím relativně krátce ( 1 rok) a víceméně ze zdravotních důvodů. Ze srandy jsem v lekarne koupil test ze slin, ze to zkusím. Pred ranni smenou, kdy potrebuju usnout kolem 21h si vzdy zapalim. V 5h rano řídím. s hruzou jsem zjistil, ze 8 hodin po dokouření me test stale vychazi jako pozitivni. neni to nesmysl?

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 14-01-2018 v 11:05 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 31

Lokinek, kup si citron a před jízdou ho snez. U někoho to funguje, ale u někoho ne. Zjistíš to, když si koupíš jednorázový test.

Old Post 14-01-2018 v 11:12 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Lokinek, kup si citron a před jízdou ho snez. U někoho to funguje, ale u někoho ne. Zjistíš to, když si koupíš jednorázový test.


Funguje akorát nehulit, zbytek jsou domněnky. Nebo si u sebe vysledovat hladinu, pokud možno mít kamaráda někde na rozborech a dát mu vzorek krve. Někdo se z posledního jointu dostane po 5 hodinách, jiný potřebuje 24.

Pokud má někdo alespoň trochu rozumu, tak s tím bude počítat dopředu a nikam v rizikové lhůtě nevyjede. Ono stačí, když vám skočí dítě pod kola a 5ng/ml THC v krvi vám v takovém případě opravdu nepomůže, aniž byste za něco mohli !

Old Post 01-05-2021 v 16:07 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2009 - testy na THC!! - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1338200 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív