Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Pozitivní test na THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Tereza7
Nový Člen

Karma uživatele Tereza7 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Pozitivní test na THC Příspěvek č. 1

Už se tady řešil nový předpis, podle kterého je určený limit pro thc v krvi (2ng/ml). Moje situace je trochu jiná. Přítele dnes chytili a na druhý pokus mu z testu zjistili přítomnost thc. Samozřejmě mu sebrali řidičák, ale neposlali ho na krev. Naposledy hulil cca před 2 měsícema a po delší době. O novém předpise jsme nevěděli, ale myslím si, že kdyby šel na krev, vešel by se do limitu. Jde udělat zpětně test thc v krvi? Proč policie test nepožadovala? Přijde mi to nefér a nesmyslný, protože z těch jejich testů nezjistí jestli hulil před jízdou nebo ne. Není to žádnej šílenec, kterej hulí za volantem, proto mi to přijde nespravedlivý a chci s tím něco udělat. Stalo se někomu něco podobnýho? Díky

Old Post 18-05-2014 v 18:38 PM
Tereza7 je offline   Profil uživatele Tereza7   Find more posts by Tereza7   Foto galerie člena Tereza7   Click here to Send Tereza7 a Private Message   Add Tereza7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 2

Ahoj, řekl bych, že hulil, po dvouch měsících by nenalízal.. a pokud nehulil určitě, tak by při krevních testech a testech moči měl být v normě.. kamaráda chytili, taky nalízal, pokuta 4.tis Kč + psyhotesty 2.tis Kč na toxikoligii nebyl, půl roku bez papírů.. znám případ, kdy osoba zaplatila přez 20.tis Kč za poplatky (soud, toxikologie, psychotesty), otisky prstů a DNA, 14.měsíců zákaz a 14. měsíců podmínka. Takže přítel může být v klidu. Maximálně to má na půl roku, na půlce si zažádá. A finančně do 10.tis Kč max. ale na různých místech to orgány řeší různě..

Old Post 18-05-2014 v 18:59 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tereza7
Nový Člen

Karma uživatele Tereza7 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Možná to nebyly dva měsíce, přesně neví. Ale rozhodně to nebylo před 14 dny. Právě, že by měl být v normě, ale oni ho na krev neposlali. Říkal, že policajti byli v pohodě a bez papíru by neměl být dlouho. Ale jde mi o ten princip. Když už tady je nějakej novej předpis a pomohl by mu, tak ho ani nevyužije. No jsem zvědavá za kolik a na jak dlouho to bude.. A teď se teda po každý, když někomu seberou papíry, dělaj psychotesty? Já se v tom moc neorientuju..

Old Post 18-05-2014 v 20:02 PM
Tereza7 je offline   Profil uživatele Tereza7   Find more posts by Tereza7   Foto galerie člena Tereza7   Click here to Send Tereza7 a Private Message   Add Tereza7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 4

Tak občas se stává, že člověka na krev nepošlou a rovnou napíšou, že odmítl odběr. U nás je možné vše.

Old Post 19-05-2014 v 08:09 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adameen
Nový Člen

Karma uživatele adameen - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5

V záznamu o odebrání papíru určitě bude napsané zda se chtěl podrobit nebo ne. Tento papír podepisoval. Možná že dobrý advokát by to pořešil, otázkou je že to bude stát třeba 15 tisíc a to se někomu může stát hodně.Taky ses nerozepsala jestli mu při prvním testu něco našli. No a pak záleží jestli mu ty papíry vezme soud nebo odbor dopravy při přestupkovým řízení. Pak se odvíjí i cena u advokáta. Každopádně pokud nebyly testy krve ani moči jel bych hned na nějákou vyšetřovnu a nechal si to i třeba placeně udělat. Advokát to potom bude mít daleko jednoduší i u soudu nebo při přestupkovým řízení a bude se u toho odvíjet i cena. Pokud by na přestupkové řízení musel jít jen jednou, tak to odhaduju tak na 2 tisíce, pokud na soud tak do 5 tisíc. Tyto náklady jsou ve stejné úrovni jako následující pokuta + bude mít papíry a hlavně to nebude mít na triku jako přestupek. Pak mu budou třeba dávat lízat pokaždé.

Old Post 19-05-2014 v 08:46 AM
adameen je offline   Profil uživatele adameen   Find more posts by adameen   Foto galerie člena adameen   Click here to Send adameen a Private Message   Add adameen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adameen
Nový Člen

Karma uživatele adameen - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20304

Old Post 19-05-2014 v 08:47 AM
adameen je offline   Profil uživatele adameen   Find more posts by adameen   Foto galerie člena adameen   Click here to Send adameen a Private Message   Add adameen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 7

Bohužel je to svinárna já už ted hulím málo dám si brko tak 1 do 3 tejdnů ba ani to ne ale když si dám tak vždy v pátek pak celej víkend nejezdím. V pondělí když jedu do práce tak si říkám jestli to v sobě ještě mam pač o papíry přijít nechci jsou opravdu důležitý .Jenomže i když tak 2 týdny nehulim a spotim se tak prostě cítím skunky ganju né že bych se nekoupal to ne ale prostě to tak je tak nevím jak dlouho to mizí už jsem uvažoval prostě nehulit . Ale já tu trávu mam prostě rád alkohol piju max 4x do roka pač jsem znechucenej jak se lidi v opilosti baví a jak se chovaj člověk si dá brko a je Mííííír a klid žádná agrese nic podobnýho teda takhle to mam já. Je nefér vůči lidem co občas si daj špeka a pak dají pozitivní test . Je to stejně v tom zákoně nedořešeý a mělo by se brát velkej ohled na to jestli jsi pod vlivem či nikoliv.

Old Post 19-05-2014 v 12:58 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulm
Stálý Člen

Karma uživatele bulm - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

ja s tim sice nastesti zatim nemam zkusenost, ale 2 znami co lizaly a hulili vecer pred tim tak nic nelizli a sam policajt jednomu rikal ze po 12ti hodinach by to melo byt ok. tak mi prijde divne ze nekdo po 2 mesicich, nebo i po tech 14ti dnech lizl.. a proc az na druhy pokus?

Old Post 19-05-2014 v 13:43 PM
bulm je offline   Profil uživatele bulm   Find more posts by bulm   Foto galerie člena bulm   Click here to Send bulm a Private Message   Add bulm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od bulm
ja s tim sice nastesti zatim nemam zkusenost, ale 2 znami co lizaly a hulili vecer pred tim tak nic nelizli a sam policajt jednomu rikal ze po 12ti hodinach by to melo byt ok. tak mi prijde divne ze nekdo po 2 mesicich, nebo i po tech 14ti dnech lizl.. a proc az na druhy pokus?



po 12 hodinách by to mělo být pro člověka, který konzumuje marihuanu málo a v malém množství...
člověk, který hulí jak prokoplý kamna, tak ten se toho nezbaví ani za hovno, jelikož jeho tělo už není schopno odbouravat látky tak efektivně, jako tělo uživatele, který hulí velmi zřídka...

Old Post 19-05-2014 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 10

sorry ,ale to jsou keci! me chytly 3x cc po 2 hodinách co jsem hulil a nic (samozřejmě jizda byla nečekaná jinak bych si šlúčka odpustil) a to kouřím každý den cca 2x tak 10 let

Old Post 19-05-2014 v 20:09 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 11

Je jasný že týpek mlží... bych se nedivil kdyby si dal brko den před tím, néli krátce před jízdou...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 19-05-2014 v 21:46 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od chuta
sorry ,ale to jsou keci! me chytly 3x cc po 2 hodinách co jsem hulil a nic (samozřejmě jizda byla nečekaná jinak bych si šlúčka odpustil) a to kouřím každý den cca 2x tak 10 let


Samozrejme... Taky znam takove pripady...jen riskuj dal, kdyz tomu tak veris...

Old Post 20-05-2014 v 03:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 13

To fedousek- neumíš číst závorky?

Old Post 20-05-2014 v 05:14 AM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od chuta
To fedousek- neumíš číst závorky?


jestli kouříš 2x denně 10 let, tak je to, co jsi napsal do závorky úplně bezvýznamný :-D

Old Post 20-05-2014 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 15

Pánové a dámy ruku na srdce, máte po užití konopí chuť sednout za volant? to bych se divil.
U mě to tedy funguje naopak, jakmile si trochu dám, tak nemám na řízení absolutně chuť, jako by mi ta kytka řekla, ven rozum do hrsti buď doma přemýšlej, nebo se věnuj ženám, tedy záleží na modelu konopí.
Ovšem po užití už jen trochy alkoholu, mám pocit, že jsou ve mne jezdeci F1 Fiti a Paldy.
Jelikož jsem zdravotník, vím, že pokud nic nepřeháníte a hulíte rozumně např. jedno brko občas, a sednete za volant např. až po 12hod, žádný test nebude na konopí pozitivní, a když už vás zastaví a vy si nejste jistý, jsou přeci dobré fígly jak test oklamat, stačí mít pořádně vypláchlá ústa, což samoz. neplatí pokud pod vlivem omamné látky spácháte havárii.
Peace pro vás i naší kytičku ze semena bohů.

Old Post 20-05-2014 v 18:09 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 16

neznate nahodou nejakej pripravek neco jako sprej do ust kterej by se dal pripadne nastrikat do pusy pred testem (nenapadne zj), nejsem zadnej hazarder, ale nekdy vecer, treba pred zapadem slunce jedem autem nekam na kopec na strafka, tam chvili vykysame a poklidnou jizdou se vracime, odpustte si prosim ty moralisticke kecicky...

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 21-05-2014 v 11:47 AM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2009 - testy na THC!! - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4633670 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív