Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Dutch Passion - hermatění - genetický problém ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Salatos
myslim že DP se pěkně zkurvil dřív jsem od nich kupoval semena a z každeho paklu semen se dalo vybrat něco dobrýho jednou to byl mazar euforie pp ob ww a spokojenost ,ale co z toho leze v poslední době nechápu hermafroditi a mutace a vím že od DP už nikdy nic kupovat nebudu....a to kupuji jen regulary a podle mě jsou na vině femky od ty doby co je jedou to stojí za hovno....


přesně tak. hrozný na tom je že se nestydí ty svoje paskvily nabízet za tak nehoráznou cenu.

citace:
Původní příspěvek od bobcat
To je trošku OT, feminizovaná semena na selekci matky použít nejdou právě kvůli dispozici k hermení, jak určitě víš... Feminizovaná semena sou konzumní zboží, zdroj peněz pro seedbanky.


nesmysl. jen se to musí trochu umět, matky nestresovat a hlavně nekupovat femky od DP

smrťák

Old Post 05-03-2013 v 13:20 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od dlouhán


nesmysl. jen se to musí trochu umět, matky nestresovat a hlavně nekupovat femky od DP


Přesně tak!
Mám teď matky z femin GWS a za 7 měsíců nebyla jediná koule,jsou 100procentní , bezproblémový....
Naproti tomu předtím dvakrát selekce regular OB od DP a vše skončilo na hnoji..Jen hermáči a mutantní mrdky..

Old Post 05-03-2013 v 15:29 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

Totalný flame toto mali by ste to trestať vydel som viac rastlín od dp a vždy to boli krásne, veľké rastlinky.

Old Post 05-03-2013 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 52

jak tak čtu, tak Dutch Passion jde dost do pí*e. Uvidím jak na tom budu já, já letos koupil Orange Bud a doufám, že se mi to neposere jako Vám ostatním. Hlavně nechci zjistit např uprostřed června nebo července, že je to hermáč nebo samec, když jsem si koupil feminizovaná semena. To pak člověka nasere nehorázným způsobem.

Old Post 10-04-2013 v 18:22 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetanospasmin
Nový Člen

Karma uživatele tetanospasmin - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 53

Nevím, s DP jsem byl vždycky spokojen. Moje první selekce, kdysi dávno, byly WW a BB a spokojenost. Nevím, jak jsou na tom s fem teď, ale loni jsem od nich měl AF Mazar a Think Different a všechny bez problémů. Jen AF Mazar hodil dvě rozdílná phena, až jsem nabyl pocit, že do něj u DP přimíchali něco "modrého"

Old Post 12-04-2013 v 23:53 PM
tetanospasmin je offline   Profil uživatele tetanospasmin   Find more posts by tetanospasmin   Foto galerie člena tetanospasmin   Click here to Send tetanospasmin a Private Message   Add tetanospasmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od sWei
Nj my zapoměly že pan Asfalt ví všechno nejlépe, to jako nemůže mít každej svůj názor? mysli si co chceš my si taky budem myslet co chcem ne? Za mě .... od DP už nic nekoupim a to že většina seedbank má přeprc od nich je mě taky jedno od jiných seedbank se mi ještě nestalo že bych měla hermouše


Ty jsi exot. Někdo schopný vyšlechtí dobrý model ale u tebe je to looser od kterého přece TY nebudeš kupovat nic. A pak nějaký vychcan ukradne jejich genetiku, navzájem ji prachprostě přeprcá a ty je tady vychvaluješ..

Samozřejmě máš svaté právo na svůj názor. Ale soudný člověk má své názory (alespoň ty veřejně hlásané) podložené a je schopen argumentace a ne jen tvrdit "je to můj názor protože je to můj názor a já na něj mám právo".

Já jel minulý rok feminizovaný Twilight od DP.
Měl jsem dvě dvoumetrové kytky a počet semen na jedné kytce by se dal spočítat na prstech jedné ruky!

Dutch Passion je dobrá banka. Patří k těm vůbec nejstarším. Není to žádná rychlokvašná firma typu Royal Queen Seeds která za pár let "vyšlechtila" (ukradla) víc odrůd než DP za 25 let...

Old Post 02-05-2013 v 08:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 55

stara sice je, ale to neznamena ze v ni nemaj pruser -

A ze ho tam maj. Za poslední 2-3roky jsem mel od nich 6 modelu (IN + OUT)a nehermil me akorad Shaman. Letos jsem udelal risk a poridil Frisian a jestli bude hermit, tak s bankou koncim do doby nez tady někdo odjede par kol bez hermeni. Zatím se nedari a hodne zahradniku se DP vyhejba...

je to koníček

Old Post 02-05-2013 v 16:31 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 56

To že mi taky trochu zhermil OB už jsem tu řešil, teď ještě přidávám, že kámošovi zhermil ve skříni jeden z pěti Power Plantů.

citace:
Původní příspěvek od tetanospasmin
... Jen AF Mazar hodil dvě rozdílná phena, až jsem nabyl pocit, že do něj u DP přimíchali něco "modrého"


Ano, jak píšeš, DP se do genetiky asi zamotalo něco "modrého", protože všichni OB a asi 3 PP na konci začali mírně fialovět, což mi k těmhle genetikám moc nesedí, teď ještě když píšeš že ti to udělal mazar... Prostě se přikláním k tomu, že se jim to v DP prclo - těžko říct jestli to byl pokus o zlepšení, nebo nehoda, s nějakou modrou genetikou. Řekl bych BB, podle toho hermení.

No kdo ví, nebu se to dál pouštět do nepodloženejch spekulací, ale DP tím u mě hodně kleslo. Hlavně svým přístupem k zákazníkům, kterým soustavně tvrdí, že je chyba v jejich péči.


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 04-05-2013 v 09:05 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chulimanga
Nový Člen

Karma uživatele chulimanga - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 57

Jedu od DP- 4 BB a 5 OB a všechno hermouši plný semen,paráda...

Old Post 18-05-2013 v 15:28 PM
chulimanga je offline   Profil uživatele chulimanga   Find more posts by chulimanga   Foto galerie člena chulimanga   Click here to Send chulimanga a Private Message   Add chulimanga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 58

hlavně je u nich průser ten že hermí i regulary což se mě u nich dřív 5-8 let zpátky nikdy nestalo podle mě tam tu feminizaci nějak nepodchytili a zatáhli hermofroditní geny i do regulárů bůh ví ..dřív to u nich byla jistota dneska to je trochu risk

Old Post 18-05-2013 v 15:50 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
empeerror
Stálý Člen

Karma uživatele empeerror - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 59

ja som mal od dp fem mazara a teraz idem fem fredys best. vsetko 100pro klicivost vsetko pekne fem bez mutacii bez hermenia

Old Post 11-09-2013 v 06:29 AM
empeerror je offline   Profil uživatele empeerror   Find more posts by empeerror   Foto galerie člena empeerror   Click here to Send empeerror a Private Message   Add empeerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 60

emperror jak Ti ten mazar dopad co se týká hodnot THc resp síly já to měl jako nejslabší model co jsem zažil nechápu to..stalo se mi to loni

Old Post 12-03-2014 v 18:58 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 61


Zdar, origo Power plant od DP, femin. semena.
(Kluk jak buk, shit) Po týdnu od přepnutí na květ.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 07-04-2014 v 08:53 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 62

Moje zkušenost s DP byla vždycky veskrze pozitivní. Občas některý semínko nevylezlo, ale nikdy nebyl žádnej problém a to jsem od nich jel minimálně polovinu sortimentu. Minulý rok jsem ale koupil Orange Bud - femky, 5 kusů ... no a všechny dopadly katastrofálně - deformovaný listy (většinou hned od začátku), deformovaný stonky a samozřejmě hermíci ... takže nevím co si o tom myslet - vždycky jsem s DP byl spokojenej ale když je 5 semen z 5ti nepoužitelných, tak asi fakt něco není v pořádku ...

Old Post 04-05-2014 v 17:50 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 63

5 rokov spet - Hollands hope, Durban a Shaman vsetko krasne kytky. Sucasnos - Durban u znameho vraj totalne chcipaky, strata casu sa o to starat. U mna 3x BB fem a pohoda, bez problemov.

Old Post 13-09-2014 v 17:12 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 64

Dal jsem klíčit 2xBB, 2xOB a 2xMazar. Femky... tak uvidíme Balení nejspíš nebude starší než rok.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-09-2014 v 18:54 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7284190 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív