Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Fóliovník nebo zimní zahrada?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chaby
Nový Člen

Karma uživatele Chaby - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Dotaz Fóliovník nebo zimní zahrada? Příspěvek č. 1


Zdravím všechny Growery,

tento rok bych si chtěl s kytičkama vyhrát a proto bych chtěl poprosit o radu. Mám možnost si dát kytky do zimní zahrady (viz. foto), ale nevím, jestli nebude lepší nechat je klasicky venku a udělat kolem nich menší foliovník.

V zimní zahradě bych je měl v květináčích (20l?). Svítí tam skoro celý den, teplota cca o 10 stupňů více jak venku, vlhkost taky větší.

Pokud bych sázel ven, udělal bych si kolem každé kytičky menší foliovník z dřevěné konstrukce a průhledné fólie.

Poslední dotaz je ohledně semen. Chtěl bych koupit buď Orange Bud nebo Vanilla Kush. Budu rád za všechny rady. Díky

Just smoke pot and chill.

Old Post 27-04-2014 v 15:56 PM
Chaby je offline   Profil uživatele Chaby   Find more posts by Chaby   Foto galerie člena Chaby   Click here to Send Chaby a Private Message   Add Chaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 2

já bych volil zimní zahradu a zatemňování

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 28-04-2014 v 13:10 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaby
Nový Člen

Karma uživatele Chaby - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Zatemňování? Mohl bys mi to nějak lajcky objasnit? Koukal jsem po netu a nic pořadnýho jsem nenašel. A mohl bys mi doporučit i nějaký semena? díky

Just smoke pot and chill.

Old Post 28-04-2014 v 14:14 PM
Chaby je offline   Profil uživatele Chaby   Find more posts by Chaby   Foto galerie člena Chaby   Click here to Send Chaby a Private Message   Add Chaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 4

mrkni sem ,myslím, že jsem to tam celkem popsal v minulosti:http://grower.cz/forum/showthread.p...9145#post979145

pracuji právě na novém modelu a semena - to nevím, je to asi jedno

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 28-04-2014 v 14:32 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5

ještě můžeš mrknout sem :https://www.facebook.com/JimmyJungl...dGarden?fref=ts

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 28-04-2014 v 14:40 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaby
Nový Člen

Karma uživatele Chaby - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 6

Super, díky za rady

Just smoke pot and chill.

Old Post 28-04-2014 v 14:48 PM
Chaby je offline   Profil uživatele Chaby   Find more posts by Chaby   Foto galerie člena Chaby   Click here to Send Chaby a Private Message   Add Chaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 7

čauvec,
kdybys uvažoval o zatmívání tak tady - http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4
máš jak jsem to dělal já, celkem se dařilo
od té doby mám ještě jednu negativní zkušenost s modelem Cheese, který totálně zplesnivěl (samozřejmě největší kytka), naopak dobrá zkušenost s TOP 44, Santa Maria a Bubblebeere (řízky z Vídně - floweryfield.com).

Old Post 28-04-2014 v 16:45 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaby
Nový Člen

Karma uživatele Chaby - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 8

Čau,
no uvidím jak se jim bude dařit a kdyžtak bych zatmívání zkusil, díky za návod. Já už chci právě dlouho zkusit Vanilla Kush, ale na ty kytky, co jsi psal se podívám a třeba ještě přehodnotím výběr. Díky

Just smoke pot and chill.

Old Post 28-04-2014 v 19:52 PM
Chaby je offline   Profil uživatele Chaby   Find more posts by Chaby   Foto galerie člena Chaby   Click here to Send Chaby a Private Message   Add Chaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 9

AHoj, máš fakt super možnost mít to v té zimní zahradě. Určitě si tam něco dej.

Pokud ti jde ale i o množství doporučuju zasadit něco i ven přímo do země z čehož bude mnohem větší kytka než z květináče.
I jestli ti nejde o množství tak bych na tvim místě něco zasadil ven do květináčů a napodzim to budes moct prenest do te zahrady kdyby bylo hnusne, aspon pak budes moct porovnat jestli je lepsi kytka v 20l kvetinaci doma nebo venku.

K tomu pařníku - dal bych ho kytkám na ven jen tak na to jaro a pak bych ho zase sundal..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 02-05-2014 v 10:51 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaby
Nový Člen

Karma uživatele Chaby - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 10

Čabásek,

přesně něco takovýho jsem chtěl vědět. Měl jsem to naplánovaný dost podobně, 3 dám do zimní zahrady, 2 ven (ještě nevím jestli přímo do hlíny nebo do květináčů). Dneska si jdu pro semena (nakonec jsem se rozhodl pro Orange Bud) na poštu, tak je dám hned vyklíčit, trochu je předpěstuju v menších květináčích a pak půjdou do velkých/ven.

Díky

Just smoke pot and chill.

Old Post 02-05-2014 v 12:25 PM
Chaby je offline   Profil uživatele Chaby   Find more posts by Chaby   Foto galerie člena Chaby   Click here to Send Chaby a Private Message   Add Chaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaby
Nový Člen

Karma uživatele Chaby - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 11


Takže semena jsem objednal z www.semenakonopi.cz. V obálce 5ks Orange Bud + 3ks TAO Super Auto jako bonus. Hnedka jsem je dal do misky, mezi navlhčené vatové tamóny, nahoře pot. fólie s dirkama a šli do šuplíku Snad vylezou všechny

Just smoke pot and chill.

Old Post 02-05-2014 v 14:59 PM
Chaby je offline   Profil uživatele Chaby   Find more posts by Chaby   Foto galerie člena Chaby   Click here to Send Chaby a Private Message   Add Chaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 16:17 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9421320 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív