Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 61 62 63
Autor
Téma 
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 993

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Tak to je těžké doporučení, když HPS obdobného příkonu dělá výnos jako LED stejného příkonu. Pokud máš problém s teplem, tak CFL LED nahradí za zlomek ceny. Se spolehlivostí je na tom nejlépe HPS a led nejhůř, tak si vyber.



http://www.youtube.com/watch?v=DAw13w9eFxY nemůžu souhlasit..

Old Post 12-10-2013 v 09:36 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 994

citace:
Původní příspěvek od Darisss



http://www.youtube.com/watch?v=DAw13w9eFxY nemůžu souhlasit..

Tak dej odkaz na reálný pěst a ne na reklamní video. :-)

Grow Max 150W

Old Post 12-10-2013 v 20:01 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 995

Zdravím, já teda LED vřele doporučuju, a třeba automat pod nima je téměř bez práce.

Přikládám foto Great White Shark, 200W Led.

Old Post 12-10-2013 v 22:27 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 996


Zdravím, já teda LED vřele doporučuji, a třeba automat pod nimi je téměř kytka bez práce.

Přikládám foto Great White Shark, 200W Led. 63. den

Old Post 12-10-2013 v 22:34 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 997

citace:
Původní příspěvek od scars22
Zdravím, já teda LED vřele doporučuji, a třeba automat pod nimi je téměř kytka bez práce.

Přikládám foto Great White Shark, 200W Led. 63. den

Na jaké ploše a kolik kytek tam bylo?

Grow Max 150W

Old Post 13-10-2013 v 10:46 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 998

Mám jen jednoho Sharka pod 200W Led okolo Vdovky a pod druhou 200W Led mám noname ( slušná) a okolo opět Vdovky.
To celé svítí v místnosti 3m2. Ty vdovky jsou jen dřív přeplý a jsou to klony.
White Shark je přeplý v cca 40cm, a ten noname pod druhou 200W taky tak.
Vdovky jsem pak rozházel okolo jako zakořeněné řezy 14dní.

pozn. Úplně po okrajích je příjemně i salátu, rajčatům..... :-)

Old Post 13-10-2013 v 19:14 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sotolosot
Nový Člen

Karma uživatele sotolosot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 999

zdary...no ja zainvestoval a poridil sem SpectraboX PRO® 120W od MAZARu..a sem spokojenej..zatím to roste ..jen musim hlidat teplotu protože ta bestie vůbec netopi... ale jinak je to v cajku..a mam to v prostoru 3mX2,4mX3,2m .. a\ musim rict ze to fakt vysviti..navíc tam je booster kterej by melk udjne pridat naky procenta navíc do palic..tak jsem zvedavej..

Old Post 08-04-2014 v 09:17 AM
sotolosot je offline   Profil uživatele sotolosot   Find more posts by sotolosot   Foto galerie člena sotolosot   Click here to Send sotolosot a Private Message   Add sotolosot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 1000

120W na prostor větší jak 7m^2 asi opravdu nebude to pravý...

Old Post 08-04-2014 v 13:49 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 1001

Pravda, to je hodně málo, 120W led je na max 1m2, dle zkušeností.

Old Post 08-04-2014 v 14:52 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 1002

120W led se mi osvedcilo spis na 0,4m2 na 1m2 bych bral uz spis >300W na 1,5m2 pouzivam 240W LED na dosvicovani v druhe pulce kvetu

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 08-04-2014 v 22:30 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 1003

Přesně tak. Pral bych to okolo 300W/m^2.

Old Post 09-04-2014 v 08:53 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeffry
Nový Člen

Karma uživatele jeffry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 1004

Zdar podle informací které jsem si pozjišťoval mě bude nejvíc vyhovovat SpectraboX PRO® 120W. Jenomže jsem viděl negativní názory na Květovou fázi a napadlo mě co kdybych tomu ještě pomohl FlowerBooster ® 90W.

Myslíte si že to má cenu nebo tam mám rádaši hodit sodík?

Old Post 19-04-2014 v 20:25 PM
jeffry je offline   Profil uživatele jeffry   Find more posts by jeffry   Foto galerie člena jeffry   Click here to Send jeffry a Private Message   Add jeffry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 1005

Buď si kup/vyrob pořádnou LEDku nebo dej sodík. Na tyhle Spectraboxy se vykašli.

a.

Old Post 20-04-2014 v 15:34 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 1006

Téma pokračuje tady...

Old Post 21-04-2014 v 23:22 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 61 62 63  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8950300 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív