Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » objednávka více semen problém s growshopy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od terorista
to KOSTIČKA

Však to by byli uplní idioti kdyby to měli prodávat za takovích okolností ! To by znamenalo , že pro pár korun co na tom vidělaj , tak by odevzdávaly adresy lidí ! To bych radči to zboží přestával prodávat! Ale na druhou stranu vdnešní době bych se tomu nedivil :-D

To je to důležitý slovíčko v tvém příspěvku. Škoda, že všichni v tomhle nejsou stejní jako ty.

Old Post 14-04-2014 v 18:51 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Podle mě, jsou problém ty zabavené faktury z prodejů přes e-shopy, před razijí.. Myslím že k fakturám po raziji přístup nemají. Četl jsem i argumenty, že každý "slušný" GS objednávky po vyřízení včetně osobních údajů maže, ale nevím jestli faktury bez doložení příjemce jsou použitelné v účetnictví pro e-shopy a následném odvodu daně. Pokud píšu nesmysly omlouvám se za mystifikaci.

Old Post 14-04-2014 v 19:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Kostička
No třeba tak mě to příde jako směšná , paranoidní diskuze

Old Post 14-04-2014 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

terorista,

to vykládej Jazzovi, ale snad máš pravdu...

Old Post 14-04-2014 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Jazz
zrovna minuly tyden mi doslo predvolani na policii,nevedel sem proc,nebylo to tam napsany jen ze se mam dostavit k podani vysvetleni.kdyz sem tam dosel tak mi rekli ze vysetruji growshop v Novem Jicine a pozvali si me jako svedka protoze sem si minuly rok z tama objednaval seminka,nejprve se me zeptali jestli kourim travu,ja sem rekl ze obcas i kdyz teda hulim kazdy den(co si budem nalhavat:-))a pak se me vyptavali proc sem si to objednaval,jak mi to prislo zabalene,jak sem to platil,jak sem s nema komunikoval a dalsi takovy podobny debilni otazky no a kdyz sem odchazel tak mi pohrozili at si davam pozor.z toho plyne ze moje jmeno si ziskali zrejme od majitele toho shopu,verim ze nedobrovolne,proste jim ho musel dat nebo spis to zjistili podle faktur toho shopu.takze pokud nebude shop vysetrovam policii tak si myslim ze sami od sebe jmena a adresy klientu nepraskaji.jestli ma nekdo podobnou zkusenost jako ja tak prosim napiste.


Zdá se, že kluci co vyšetřujou ten growshop v Jičíně jsou docela důslední.
viz: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=72915

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 14-04-2014 v 21:21 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 22

Čau kostička
policajtům sem řekl, že sem měl v úmyslu vyrobit konopnou mastičku.
ale nejlepší odpověď by asi měla být že sem tento nákup zprostředkovával někomu z rodiny a proti takové osobě nemusíš vypovídat ( už to tu myslím někdo psal )kdybych věděl předem proč si mě tam zavolali tak bych si to mohl promyslet co jim odpovím.jinak tímto okamžikem sem skončil s nakupováním takových věcí přes net, sem rád když vidím naši policii co nejméně:-)

Old Post 14-04-2014 v 22:39 PM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 23

Jazz:
Jako fakt? Konopnou mastičku?
Takže jsi defakto řekl, že jsi je kupoval s tím, že si vypěstuješ marihuanu a budeš s ní dál nakládat.
Měl jsi říct, že sis je koupil pro sběratelský účely. Nebo že jsi chtěl zasít, až se změní legislativa a bude to povolený. A víc se s nima o tom nebavit.
I všechny obchody prodávaj semínka oficiálně pro sběratelský účely.

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 14-04-2014 v 23:44 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 24

to je pravda co píšeš ale na druhou stranu nemyslím že by policajti chtěli slyšet že si někdo chtěl vyrobit konopnou mast, za tímhle účelem po tom nejdou..

Old Post 15-04-2014 v 00:28 AM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 25

Jasně že ne, jdou primárně po tom growshopu, ale stejně si musíš dávat pozor na to, co říkáš.
Platí že: "cokoliv řeknete, může být použito proti vám"

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 15-04-2014 v 00:45 AM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 26

jj, to máš pravdu, příště už budu chytřejší (snad žádné příště už nebude)

Old Post 15-04-2014 v 01:36 AM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 27

Terorista: Podle mě to není paranoidní diskuze, ale ty jsi tak neopatrný že si pro tebe brzy přijdou :-D. (míněno s nadsázkou)

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 15-04-2014 v 15:33 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 28

Jazz a vis o tom ze mas ustavne pravo nevypovidat?

Old Post 15-04-2014 v 15:54 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joska
Nový Člen

Karma uživatele Joska - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 29

Tak bohužel mám podobně nepříjemnou zkušenost jako Jazz. Včera mi volal kriminálka Brno, že se mám dostavit podat vysvětlení kvůli semínkům ( ze semena-marihuany.cz sem kokot ) a zatim teda vůbec nevim co jim mám vyprávět. Ale je divný, že sem ze středních čech tak proč to hrotí Brno

Old Post 15-04-2014 v 23:17 PM
Joska je offline   Profil uživatele Joska   Find more posts by Joska   Foto galerie člena Joska   Click here to Send Joska a Private Message   Add Joska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 30

tak aspon vis do ceho jdes,ja to nevedel,nejlepsi je asi nevipovidat jak tu vzpominal Maxeaux

Old Post 15-04-2014 v 23:54 PM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 31

puvodne prispevek od clena Omnihash:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013010605

Old Post 16-04-2014 v 07:10 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 32

Tak já jsem si právě semínka z Holandska od RQS donesl domů. Po 4 pracovních dnech. Ještě je na krabičce že za poštovné zaplatili něco kolem 11Eček. Tak že jim děkuji.
Mám to aspoň z první ruky. A kriminálka mi určitě volat nebude. A jdu sázet.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-04-2014 v 08:31 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4543040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív