Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » objednávka více semen problém s growshopy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

objednávka více semen problém s growshopy? Příspěvek č. 1

Ahoj něco sem zaslechl a chtěl bych se ujistit jak je to.
Prý když si v growshopu objednám více semen tak mou adresu a co já vím pošlou policii čr. Je to možné nebo si ze mě udělali jen srandu?(prý to bylo i v radiu) Děkuji za seriózní odpověď.

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 13-04-2014 v 17:07 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 2

Ještě jsem to neslyšel. Seriózní growshop by ti tohle neudělal. Jinak můžeš objednávat přímo u seedbanky poštovný je třeba u RQS zadarmo a máš tam ještě k tomu nějaký maličkosti.. a podle mě poštovný nebude tak mega obrovský aby si nemohl objednat třeba z Holandska

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 13-04-2014 v 17:22 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Nevím přijde mi to padlé na hlavu.
Jestli se na to budu dívat z pohledu obchodníka. Tak nevím jestli bych své zákazník co se rovná živobytím udával. To mi nedává smysl.
Ale pravda je že vždycky když si objednávám semínka tak si je pořádně vybírám a vetšinou objednávám přímo od zdroje.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-04-2014 v 18:01 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 4

2 Tomsio: Jak teda probíhá taková objednávka? Pošlou ji na dobírku a ty zaplatíš českýma nebo jde o převod v eurech podle aktuálního kurzu? Díky...

Jinak mi ted objednávka z semena-marihuany.cz trvala přes měsíc a taky mě napadalo jestli nemají přimhouřené oko za spolupráci Vím že jedu zkromně ale growshopy to taky odsraly i když se ví že vietnamci nakupujou jinde tak proč by fízlos nebrali všechno když třeba zrovna nic nemají

Old Post 13-04-2014 v 19:41 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 5

pAliCZaKoff:
semena-marihuany.cz ?
To ti nevadilo, jak je ten shop předražený?
Navíc jejich název závání průserem. Tam bych nikdy nenakoupil.

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 13-04-2014 v 20:11 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od pAliCZaKoff
Jak teda probíhá taková objednávka? Pošlou ji na dobírku a ty zaplatíš českýma nebo jde o převod v eurech podle aktuálního kurzu? Díky...
Třeba já jsem zrovna minulí týden udělal objednávku a mám jí na cestě. Zrovna ze zmíněných RQS.
A chtěl jsem zaplatit normálně kartou nešlo to z dvou bank vždycky to hodilo chybu, tak převodem. Bez problému. Počítám že mi dojde příští týden.
citace:
Původní příspěvek od weeder
pAliCZaKoff:
semena-marihuany.cz ?
To ti nevadilo, jak je ten shop předražený?
Navíc jejich název závání průserem. Tam bych nikdy nenakoupil.
No nemám s níma zkušenosti. Ale taky se mi zdá v dnešní době ten název ujetý.
Když už nakupovat u nás tak max ze www.semenakonopi.cz. Trochu znám majitele a ten je až moc v pohodě.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-04-2014 v 20:17 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 7

Má někdo zkušenost s taoseeds.cz? Díky moc,...

Old Post 13-04-2014 v 20:40 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 8

Tao je v pohodě. Stejně tak 5semen.cz. Ti teď otevřeli i kamenný obchod.
Na semenakonopi.cz jsem už taky nakupoval a v pohodě.

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 13-04-2014 v 22:30 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 9

zrovna minuly tyden mi doslo predvolani na policii,nevedel sem proc,nebylo to tam napsany jen ze se mam dostavit k podani vysvetleni.kdyz sem tam dosel tak mi rekli ze vysetruji growshop v Novem Jicine a pozvali si me jako svedka protoze sem si minuly rok z tama objednaval seminka,nejprve se me zeptali jestli kourim travu,ja sem rekl ze obcas i kdyz teda hulim kazdy den(co si budem nalhavat:-))a pak se me vyptavali proc sem si to objednaval,jak mi to prislo zabalene,jak sem to platil,jak sem s nema komunikoval a dalsi takovy podobny debilni otazky no a kdyz sem odchazel tak mi pohrozili at si davam pozor.z toho plyne ze moje jmeno si ziskali zrejme od majitele toho shopu,verim ze nedobrovolne,proste jim ho musel dat nebo spis to zjistili podle faktur toho shopu.takze pokud nebude shop vysetrovam policii tak si myslim ze sami od sebe jmena a adresy klientu nepraskaji.jestli ma nekdo podobnou zkusenost jako ja tak prosim napiste.

Old Post 14-04-2014 v 03:36 AM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 10

Ahoj Jazzi pěkná odpověď, samozřejmě že by to nedělali dobrovolně, ale pod nátlakem Policie ČR. Takže pravdy na tom něco je takže lepší dojít osobně než pak čekat co kdyby. Chápu to tak, že když si dnes nakoupím přes internet, klidně za rok až budou vyšetřovat ten shop nebo něco podobného tak si mě mohou vystopovat.

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 14-04-2014 v 06:03 AM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od pAliCZaKoff
2 Tomsio: Jak teda probíhá taková objednávka? Pošlou ji na dobírku a ty zaplatíš českýma nebo jde o převod v eurech podle aktuálního kurzu? Díky...

Jinak mi ted objednávka z semena-marihuany.cz trvala přes měsíc a taky mě napadalo jestli nemají přimhouřené oko za spolupráci Vím že jedu zkromně ale growshopy to taky odsraly i když se ví že vietnamci nakupujou jinde tak proč by fízlos nebrali všechno když třeba zrovna nic nemají


Odpověď si už dostal.. popřípadě naštiv stránky banky a přečti si to tam.. RQS má dokonce stránky i v českém jazyce..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 14-04-2014 v 11:03 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Čus Jazzi,

zájímá mě, co jsi jim odpověděl, když se ptali, na co sis ty semínka objednával? Jinak z toho co píšeš usuzuji, že se nám tu rozjíždí něco nového a velmi nepěkného. Snad jde pouze o individuální záležitost.

Měj se Kostička

Old Post 14-04-2014 v 16:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Semenakonopi.cz bezproblemu , rychlí.

Old Post 14-04-2014 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Semenakonopi.cz bezproblemu , rychlí.
Jinak se mě tohle zdá jako pěknej shit přeci si shopy nebudou ustřelovat zákazníky. To by byli padlí na šišku!

Old Post 14-04-2014 v 16:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Terorista,

nejde o to, že by shopy chtěly někoho "ustřelovat". Jde o to, že musely odevzdat veškeré faktury, jak z prodeje na kamenné prodejně, tak i na e-shopu. Včetně toho jim byli odstaveny emailové schránky, spojené s prodejem přes e-shop. Tudíž veškerá komunikace přes email se cajtům dostala do rukou spolu s adresami zákazníků z objednávek přeš e-shop.

Old Post 14-04-2014 v 17:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

to KOSTIČKA

Však to by byli uplní idioti kdyby to měli prodávat za takovích okolností ! To by znamenalo , že pro pár korun co na tom vidělaj , tak by odevzdávaly adresy lidí ! To bych radči to zboží přestával prodávat! Ale na druhou stranu vdnešní době bych se tomu nedivil :-D

Old Post 14-04-2014 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3336280 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív