Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #7
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 17

nádherný pěst chlape ;-) máš to moc vydařené a pěkně rovnoměrně rozložené, je vidět, že ani stínítka nejsou zapotřebí.
Tak ať to dobře dopadne a přeju hodně G
K+ už putovalo ;-)

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-03-2014 v 18:24 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od techem
nádherný pěst chlape ;-) máš to moc vydařené a pěkně rovnoměrně rozložené, je vidět, že ani stínítka nejsou zapotřebí.
Tak ať to dobře dopadne a přeju hodně G
K+ už putovalo ;-)
Diky moc.
No po dluhé době konečně grow z kterého mam radost. A jinak stínítko na sodíku mam normální vlaštovku (Waveflector). Ale na tu úsporku se mi to zda uz na nic. :-D Vlastně ta úsporka tam putuje z jednoho rohu do druhého. :-D A krásně to prosvítí.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 28-03-2014 v 06:45 AM

Old Post 27-03-2014 v 19:51 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

47. Den květu Příspěvek č. 19






_________________

Tak pár dní zase uteklo. A pomalinku se přibližuje zdárný konec. Už se moc těším protože jsem včera dočadil svojí poslední pálku.
Jinak pálky ještě nejsou u konce vidím že se snaží ještě nabýt na váze.
Krásně se ještě zvětšují nejspíš je k tomu donutil Overdrive který je má ještě nakopnout do konce.

A jinak jsem fotil při zeleném světle ve tmě.
_________________

Teplota: 28 °C D , 20°C N

Vlhkost: 55 %

EC: 1,6 - 1,7

pH: 5,5 - 6,0
_________________

< Paličky O.G. kush









< Celá rostlina O.G kush











< DelaHaze












< O.G. kush


Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 01-04-2014 v 19:25 PM

Old Post 01-04-2014 v 19:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 20

sakra, normálně mi to tu z těch tvých fotek zavonělo
no vypadá to super!! Klobouk dolů, je vidět, že jsi dobrý zahradník
Máš to fakt luxus...tak ať se daří

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 01-04-2014 v 19:19 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

50. Den květu Příspěvek č. 21






_________________

Tak kytičky bobtnají a trochu se ohýbají pod tíhou palic. Každým dnem se mi zdá že jdou víc k zemi.
Ještě že se o sebe můžou opřít. Zatím se mi tento grow moc líbí a těším se na výsledek.
Počítám že v příštích dnech jim vyměním roztok za čistou vodu jen s Final Phase. A budeme proplachovat.
_________________

Teplota: 27 °C D , 20°C N

Vlhkost: 45 %

EC: 1,6 - 1,7

pH: 5,5 - 6,0
_________________

< O.G.kush








< O.G.kush













< O.G.kush a papírky Shine










< Paličky a Shine zlaté papírky


Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 04-04-2014 v 12:19 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 22

Velmi povedený pěst, už se těším na finále

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 04-04-2014 v 16:55 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Praseone
Velmi povedený pěst, už se těším na finále
Děkuji,
no taky jsem zvědav. O.G.kush jedu poprvé a doufám že to bude taková bomba jak se říká. Na další kola plánuji Bubble Kush a Somango od stejné seeds banky. Tak doufám že budou stejně kvalitní odrůdy.
Jinak jak pozoruji O.G. kush má převahu indiky, dělá tenké stonky s velkýma palicemi. Které se ještě teď v 50.dnu zvětšují.
Naštěstí jsou tak naskládané na sebe že se nemohou zlomit. Ale jsem zvědav jak budou vypadat až půjdou na kosu.

Old Post 04-04-2014 v 19:26 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Děkuji,
no taky jsem zvědav. O.G.kush jedu poprvé a doufám že to bude taková bomba jak se říká. Na další kola plánuji Bubble Kush a Somango od stejné seeds banky. Tak doufám že budou stejně kvalitní odrůdy.
Jinak jak pozoruji O.G. kush má převahu indiky, dělá tenké stonky s velkýma palicemi. Které se ještě teď v 50.dnu zvětšují.
Naštěstí jsou tak naskládané na sebe že se nemohou zlomit. Ale jsem zvědav jak budou vypadat až půjdou na kosu.


jestli chceš vidět Somango / paradise seeds / tak se mrkni na mj threed zítra budu dělat menší up tak zaberu detailně somango :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 04-04-2014 v 19:28 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
jestli chceš vidět Somango / paradise seeds / tak se mrkni na mj threed zítra budu dělat menší up tak zaberu detailně somango :-)

Čau, no tvůj threed už sleduji. Ale jinak bych chtěl nakoupit od Royal Queen Seeds, ale budou nejspíš velmi podobné. Na příští kolo plánuji nakoupit ještě pár doplňků od Advanced Nutrients abych to měl ultra dobré. Tak že budu zvědav co se z toho bude dát ještě vymáčknout.

Old Post 05-04-2014 v 11:24 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN

Čau, no tvůj threed už sleduji. Ale jinak bych chtěl nakoupit od Royal Queen Seeds, ale budou nejspíš velmi podobné. Na příští kolo plánuji nakoupit ještě pár doplňků od Advanced Nutrients abych to měl ultra dobré. Tak že budu zvědav co se z toho bude dát ještě vymáčknout.


Dle mě některé doplňky vůbec nefungujou.. a ty už máš sakra moc doplňků

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 05-04-2014 v 12:50 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 27

Kiddnaped:
Čeeče kdyby se vše bralo podle tebe tak nehnojíme vůbec.. Doplňky k základním hnojivám jsou třeba a vyplatí se do nich zainvestovat, ale samozřejmě neříkám, že všechny ty stimulátory a boostry jsou kvalitní.. Nejlepší je vyzkoušet a pak hodnotit..

Naposledy upravil TommyGun 05-04-2014 v 20:17 PM

Old Post 05-04-2014 v 16:25 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 28

No na začátek vám musím říct že jsem nikdy neměl tak dobrou sklizeň, do té doby co jsem začal používat právě tyto hnojiva od Advanced Nutrients.
Viděl jsem v akci hnojiva od Hesi, Plagronu, Advanced Hydrponics, Canna většina i se všemi doplňky od stejné značky.
A u žádné jsem se nedočkal kýženého výsledku. A já jsem trošku náročný pěstitel.
Až jsem narazil na tyto hnojiva od Advanced Nutrients.
Co jsem všechno přečetl nejen od nich ale i v knihách o hydroponii a o pěstování v zemině. Některé látky jsou velmi složité na vstřebaní rostlinou. Většina takových prvků se nejprve musí na něco navázat aby se potom dostala do rostliny. A právě ty doplňky od AN jsou vlastně jednotlivé látky nebo více látek které jsou v každém produktu udělány tak aby je rostlina co nejlépe mohla vstřebat v takovém poměru aby se nepřihnojila.
Například doplňek Rhino Skin obsahuje oxid křemičitý a křemíku je v rostlině cca 10% stará se o stavbu pevných větví aby se nelámali pod tíhou palic a byli celkově odolnější.
Nebo třeba CarboLoad je plný sacharidů (glukózy, arabinózy a xylózy) které rostliny taky potřebují v průběhu květu. Také se tím živí prospěšné mikroorganismy vetšinou v půdě které pak pomáhají kořenům přijímat všechny vitamíny a živiny.
A tak bych mohl pokračovat se všemi doplňky. Tak asi takhle to vidím já. A řekl bych že se mi to zatím vyplácí. Super účinek, chuť a vůně výsledného produktu je luxusní. Takže na tuto značku nedám dopustit zatím mě nezklamali.

Old Post 05-04-2014 v 22:15 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 29

Zdarec moc paradni.to mas... jen co to tam mas za zarivky a jakou maji.funkci i s tou usporkou a kdy s.nima.svitis ?k+ jasny

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 05-04-2014 v 22:46 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Positivevibes
Zdarec moc paradni.to mas... jen co to tam mas za zarivky a jakou maji.funkci i s tou usporkou a kdy s.nima.svitis ?k+ jasny
No nlite jsou tam na dožití svítím s nima od prvního dne květu, je to fialové světlo má mít víc podíl UV světla než normální sodík (kytky mají dělat více trachomů).
A tu 200W úsporku tam mám k doplnění spektra sodíku a k dokonalému prosvícení řekl bych že pár g na tom navíc bude, a tu používám cca od 30dne květu.

Old Post 06-04-2014 v 10:30 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

56. Den květu Příspěvek č. 31






_________________

Tak proplachování je v plném proudu už některé mírně začínají žloutnout jak těch pár dní nedostávají živiny.
Trochu se bojím protože jsem se trošku prohrábnul kytkama že opravdu na sobě leží. Co není tak úplně cool mám obavu z plísně. Ale řekl bych že luft tam mám předimenzovaný tak že snad to profoukne všude. Některé pálky jsem musel převázat protože OG dělá velmi tvrdé koule na teňounkých stoncích. Můžete se podívat na jedné fotce.
Jsem opravdu zvědav co z toho vyleze už teď se na to těším. Ta vůně.
_________________

Teplota: 28 °C D , 20°C N

Vlhkost: 55 %

EC: XX - XX

pH: XX - XX
_________________

































< O.G.kush tady se můžete podívat jaké palice musí nést takové tenounké stonky

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 10-04-2014 v 15:28 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 32

hmmm nádhera, jen možná mohly bejt o deset čísel větší ale slintám na OG se taky už delši dobu chystám

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 10-04-2014 v 16:16 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8158130 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív