Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Prijdeme ted lehce o ridicak kvuli novemu narizeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
zhulovan.siska
Nový Člen

Karma uživatele zhulovan.siska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 49

Nie každý sa vie ovládať. Aby to bolo spravodlivé, museli by sledovať každého jedného osobitne, jeho toleranciu, a vplyv na jeho pozornosť, a to by bolo určite veľmi nákladné. Veď to vidím už len keď si idem zahúliť s kamarátmi, dajú si viac krát ,že to ani nespočítam a nespraví im to skoro nič, ja si potiahnem toho istého 1x (aj tak to vykašlem) , a som úplne mimo realitu, takže asi tak. Človek ako ja by bol schopný ohroziť na ceste ľudské životy. A niekto si ešte rád sadne za volant, aj keď vie že je značne mimo. Ja musím dať v tomto jedinom za pravdu justícii , že sa za to robia postihy. Ale v tomto mám pocit sa zhodneme.

Old Post 01-04-2014 v 10:56 AM
zhulovan.siska je offline   Profil uživatele zhulovan.siska   Find more posts by zhulovan.siska   Foto galerie člena zhulovan.siska   Click here to Send zhulovan.siska a Private Message   Add zhulovan.siska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 50

Jo šak,beru to,když si zhulený tak to chápu,ale když si dáš den předtím a si bez papírů..třeba jak já...tak mě to sere

Old Post 01-04-2014 v 11:03 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulovan.siska
Nový Člen

Karma uživatele zhulovan.siska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 51

miravlak, s týmto úplne súhlasím, ale ja som reagoval na človeka čo napísal príspevok predomnou, a ten písal, že si dá pred jazdou/počas jazdy. Vzhľadom k jeho tolerancii, ho to zrejme neovplivní natoľko aby bol schopný nejakej nepozornosti, ale to by chcelo viac ako len nejakú DrugPipe dačo také vyšetrovať.

Old Post 01-04-2014 v 11:10 AM
zhulovan.siska je offline   Profil uživatele zhulovan.siska   Find more posts by zhulovan.siska   Foto galerie člena zhulovan.siska   Click here to Send zhulovan.siska a Private Message   Add zhulovan.siska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 52

Prostě kdo zvladne nakej test jako je chození po rovne care, toceni se a tak podobně tak není ovlivnen, nebo aspon ne na trestný čin . To je spravedlive, nicméně to se asi nikdy nestane.
Vemte si ty alkace... Člověk co pije denně pulitr vodky tak mu 2 piva nic neudělají a mohl by ridit a to už se mi líbí mnohem mene než hulic po včerejším jointu..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 01-04-2014 v 13:52 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 53

Drogy za volantem - ode dneška platí stanovené limity

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/do...anovene-limity/

Old Post 03-04-2014 v 19:04 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 54

tomu asi dost dobre nechapu! tojakoze vyhulim pul brka a nebo si dam pul kolace a muzu vesle ridit kdys nenalizu ty jejich hodnoty?

Old Post 03-04-2014 v 19:23 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 55

ty 2 nanogramy tu řešíme od začátku, nevěř tomu že to je půl brka - viz příspěvky výše, kolik borcům naměřili!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 03-04-2014 v 20:40 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 56

jojo je to akorát zavádějící po dnu od záhulu sem měl 4,3 ng takže určitě půl brka nebude do limitu

Old Post 04-04-2014 v 11:19 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenaro
Stálý Člen

Karma uživatele jenaro - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 57

Nemá někdo link na nějaké soukromé nemocniční zařízení, kde by se dalo zaplatit za test a otestovat schopnosti vlastního organismu..? Třeba udělat tři pokusy:
Zahulit večír, přijet tam ráno, a nechat odebrat krev, pak šupp do auta na brko, a za hodinu zase na odběr, a pak, třeba, ještě za 3 hodky….

Old Post 22-04-2014 v 06:05 AM
jenaro je offline   Profil uživatele jenaro   Find more posts by jenaro   Foto galerie člena jenaro   Click here to Send jenaro a Private Message   Add jenaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

jenaro,

podle mě by to bylo moc drahé a složité, pokud by ti vůbec někde udělali z odběru krve rozbor na aktivní a pasivní metabolity THC. Vím, že si mě jednou rodiče nachali otestovat v Ostravě, ale test byl pouze na pasivní metabolity. Doporučil bych ti objednat si z netu ten lízací test, co se dává, při silniční kontrole a otestovat se sám. Jmenuje se drugwipe a je běžně k sehnání v několika variantách a cenových skupinach. Od nejlevnějšího na jeden typ návykové látky, až po ty dražší na více druhů.

Měj se Kostička

Old Post 22-04-2014 v 08:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenaro
Stálý Člen

Karma uživatele jenaro - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 59

Kostičko,
to už se tady řešilo dávno… na drugwipe mám v aute citron, teď by mě zajímal poměr aktivních/pasivních metabolitu a ta magická hranice 2 nanogramu na ml

Old Post 22-04-2014 v 12:01 PM
jenaro je offline   Profil uživatele jenaro   Find more posts by jenaro   Foto galerie člena jenaro   Click here to Send jenaro a Private Message   Add jenaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 60

Zdarec,tak zítra už jdu zažádat o navrácení konečně jenže sem byl na psychotestech u debílka,který mě tam napsal > 2 letá trvalá,důsledná abstinence...hlavní problém sem měl s doktorkou,která mě řekla,že mi to potvrzení nepodepíše "až budeš 2 roky čistý tak ti to podepíšu" tak sem hledal další ta mi řekla abych 2 roky chodil k psychiatrovy ... a nakonec sem našel rozumného doktora,který mi to sice podepsal,ale budu chodit na namátkové kontroly a řekl mi,že když budu pozitivní tak bude proti mě zahájeno trestní řízení ....takže nedá sa nic dělat...2 letá abstinence předemnou už sem neměl šluka 17 dnů a pohoda ( ale 2 roky je hafo) uvidíme jak to teda dopadne

Old Post 26-05-2014 v 10:29 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

pokracovani Příspěvek č. 61

Zdravim, tak kdyby někoho zajímalo jak sem dopadl tak o me bylo rozhodnuto Trestním prikazem (prisel poštou) bez projednávání v hlavnim liceni.
16 mesicu zákaz řízení - takze snad 8
Právník povídal ze pokud se státní zástupce neodvola tak to mam opravdu bez pokuty a to je fajn.

Jeste sem nezjistoval jak to budu mit s tim vydanim. Zvlastni je, ze ridicak mam porad u sebe. Co sem pochopil od Miry tak půjdu na psychotesty kdyz mi to po půlce prominou.

No jezdit busem pro me bude hroznej trest.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 26-05-2014 v 11:32 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Re: pokracovani Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Zdravim, tak kdyby někoho zajímalo jak sem dopadl tak o me bylo rozhodnuto Trestním prikazem (prisel poštou) bez projednávání v hlavnim liceni.
16 mesicu zákaz řízení - takze snad 8
Právník povídal ze pokud se státní zástupce neodvola tak to mam opravdu bez pokuty a to je fajn.

Jeste sem nezjistoval jak to budu mit s tim vydanim. Zvlastni je, ze ridicak mam porad u sebe. Co sem pochopil od Miry tak půjdu na psychotesty kdyz mi to po půlce prominou.

No jezdit busem pro me bude hroznej trest.


hmmm... tak tos dopadl fajně teda mě nasra**,že mě napsal tu 2letou abstinenci a ikdyž sem měl 4,3 NG...neřeknu kdyby mě vzali po záhulu..ale co se dá dělat

Old Post 26-05-2014 v 17:32 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

Čus miravlak,

nestačím žasnout nad tím jak s tebou vyjebali. Mě řidičák vrátili na základě zvládnutých psychotestu, bez jakýhkoliv omezení. Můj názor je, že ti nikdo nemůže dělat testy na drogy jen tak, pokud nejsi účatníkem silničního provozu nebo v zaměstnání či škole. Mír s tebou brachu.

Old Post 26-05-2014 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 64

Tak i pro ostatni: Pokud dostanete zákaz řízení, budete pro navrácení ridicaku muset absolvovat psychotesty u akreditovaneho psychologa ( je jich v CR asi 200) ktere stoji cca 2000-4000 korun.
Pokud budete mit zákaz na rok a déle musite jeste absolvovat prezkouseni v autoskole.

Míra: je to teda pech, nasel sem i naky dotazy v poradnach kde jim psycholog taky naridil abstinencni obdobi. Odpovedi typu: Dopravní psycholog nemá žádná zákonem stanovená přesná kritéria.
Mohl by ses rozepsat jak si se jich ptal jestli potobe budou chtit tu abstinenci ? Lidi v poradne vetsinou pisou ze to nane psycholog vybalil az po testech a zaplacenych 2000 kc ale tys byl u třech a asi si zaplatil jen jednomu ne ? Mimochodem kolik te to stalo ?
Neslo by teda obvolat různý ty akreditovany psychology a primo jim rict jak se to ma a jestli by ti to neudělali bez te abstinence ?

Tady je ten dotaz:
http://www.12bodu.cz/zakaz-rizeni-n...radna-7858.html

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 26-05-2014 v 19:24 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1911860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív