Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Prijdeme ted lehce o ridicak kvuli novemu narizeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Čau miravlak,

pokud ti našli jen 4,3ng/ml a povoleno je do 2ng/ml měl by jsi dostat ten nejnižší trest co je, tipuju že pokutu spojenou se zákazem řízení. Vždy po polovině zákazu řizení, můžeš požádat o vrácení řidičáku. Tedy pokud dostaneš zákaz řízení na 12 měsíců, můžeš po 6 měsících požádat o jeho vrácení. Budeš muset udělat psychotest u psychologa, ale zkoušky v autoškole jen v případě, že jsi neřídil déle než 12měsíců. Takže tak miravlak=)

Old Post 12-03-2014 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Čus Mr.Sordo a Whiskey,

bohužel po tom průseru s řidičákem jsem hulil ještě víc a vzhledem k nízké váze jsem dostal pneumotorax plyc, ale ani to mě nedonutilo přestat. Přestal jsem proto, že jsem nemohl pravidelně(každý den min.5g) sehnat model, který by mě dokázal zhulit, protože sám nepěstuju(nemám na to podmínky) Jinak v hlavě vygumováno nemám spiš mám neskutečné deprese, ale to může být i z toho že jsem několik let jedl lysohlavky=)

Naposledy upravil 13-03-2014 v 08:59 AM

Old Post 12-03-2014 v 10:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Kostička
Čau miravlak,

pokud ti našli jen 4,3ng/ml a povoleno je do 2ng/ml měl by jsi dostat ten nejnižší trest co je, tipuju že pokutu spojenou se zákazem řízení. Vždy po polovině zákazu řizení, můžeš požádat o vrácení řidičáku. Tedy pokud dostaneš zákaz řízení na 12 měsíců, můžeš po 6 měsících požádat o jeho vrácení. Budeš muset udělat psychotest u psychologa, ale zkoušky v autoškole jen v případě, že jsi neřídil déle než 12měsíců. Takže tak miravlak=)


ok dík za info...kámoš minulý rok právě nedělal ani ty psychotesty nic

Old Post 12-03-2014 v 11:31 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 36

no tak sem dostal 4litry flastr+2,5litru za trestni rizeni=6,5k + mam jit na prohlidku k doktorce,pak ty psychotesty a pry se zato plati 1500 :-O +6měsíců zákaz řízení

Old Post 25-03-2014 v 10:10 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od miravlak
no tak sem dostal 4litry flastr+2,5litru za trestni rizeni=6,5k + mam jit na prohlidku k doktorce,pak ty psychotesty a pry se zato plati 1500 :-O +6měsíců zákaz řízení


No, docela dost podle mě, čili už v Tvém případě neřešili jestli aktivní nebo neaktivní THC v krvi, jenom změřili prostě THC v krvi a už jeli podle nového, jestli to dobře chápu. Smůla a pěkně blbej zákon. Snad bude časem líp.

Ať se Ti daří.

Old Post 25-03-2014 v 11:53 AM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od kewin


No, docela dost podle mě, čili už v Tvém případě neřešili jestli aktivní nebo neaktivní THC v krvi, jenom změřili prostě THC v krvi a už jeli podle nového, jestli to dobře chápu. Smůla a pěkně blbej zákon. Snad bude časem líp.

Ať se Ti daří.


zdarec,no jako su rád aj za toto....kámoša chytli v kamioně,hulil den předtím "Prý" ale nezdá se mě to,protože dostal 25tisic a 12 mesicu zakaz...kdoví jak to bylo

Old Post 25-03-2014 v 14:06 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od miravlak


zdarec,no jako su rád aj za toto....kámoša chytli v kamioně,hulil den předtím "Prý" ale nezdá se mě to,protože dostal 25tisic a 12 mesicu zakaz...kdoví jak to bylo


Jako jo, máš recht, nevím, jaká je nejnižší sankce pokut, ale 6 měsíců bez ŘP je snad minimum co dávaj (co vím já) a jestli je kámoš řidič z povolání, tak měl větší flastr nebo zlobivějšího posuzovatele :-D

Old Post 25-03-2014 v 15:15 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od miravlak


zdarec,no jako su rád aj za toto....kámoša chytli v kamioně,hulil den předtím "Prý" ale nezdá se mě to,protože dostal 25tisic a 12 mesicu zakaz...kdoví jak to bylo



Hlavně přišel o práci což je docela dost na houby....

Old Post 25-03-2014 v 19:56 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777



Hlavně přišel o práci což je docela dost na houby....


jojo jezdil po evropě právě...

Old Post 25-03-2014 v 20:21 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 42

Ahoj, lidi taky se podělim:

Asi před 2ma měsíci mě zastavila PČR
> doklady (vporadku)
> alkohol test negativní
> dotaz na jine drogy (odpoved ze jen jednou za cas travku - mam dredy)
>zkoumani zornic pod baterkou (opakovane - podle me sem mel oci OK)
>DrugWipe 5+
>pozitivní výsledek na látku Cannabis
>omezení na osobní svobodě
>odvoz na místní policejní oddělení
- dvě hodiny trvalo než to pánové sepsali, pak me predali tem druhejm a odjeli
- rekl sem jim, ze sem hulil den predem vecer, ale pravda je, že to bylo ten den ráno (okolo 09:00 bong)(i kdyz den predem samozdrejme taky) - kontrola proběhla asi v 14:45

>po další hodině čekání mě vezli na krev kterou sem chtel dát z vlastní vůle
>odběr krve, moči a taky sem musel v nemocnici projít po čáře, zatočit se a dotknout se nosu... (což sem zvládnul nejspíš dobře)

>pak me zas odvezli na stanici, kde prisel nakej dalsi policajt, kterej semnou sepsal neco jako "vyslech" kde sem mu zopakoval ze sem to mel den predem a nechal sem do protokolu uvést: že už jsem se necítil nijak ovlivněn a že se cítím nevinen

>pan policajt mi to uvěřil, řekl že bude "takovej frajer" a řidičák mi nechal stím, že mi snad (tvrdil do 14.dní) přijde že se v krvi nic nenašlo

>po měsíci přišlo nějaký lejstro, že sem podezdřelej ze spáchání přečinu Ohrožená pod vlivem NL, protože v krvi byla naměřená hodnota okolo 300ng/ml.
Taky tam stálo, že vzhledem k obtížnosti případu musejí přiznat znalce z oboru toxikologie.

>po dalším měsíci (nedávno) mi volali z Odboru dopravy PČR že se mam někam dostavit kvuli te moji veci.

>tak sem se dostavil a tam mi dali další lejstro kde stojí:
- Zahajuje se trestní stíhání osoby MOJE MENO Jako obviněného ze spáchání přečinu ohrožení pod....
- Dále že 300ng/ml byly kanabinoidy a že ztěch bylo 10ng/ml delta-9-thc (aktivný látky)
- Taky je tam, že znalec se vyjádřil tak, že "vtomto množství jsou značně negativně ovlivněny řidičské schopnosti"

>Nechali mě to přečíst a pak se mě zeptali jestli budu vypovídat. Vypovídal jsem.
-Chtěli to slyšet celý znova s nějvětšíma detailama jako třeba kolik tabáku bylo vtom špeku (chtěli % ), kde sem vzal tu ganju, co sem jedl, jak sem spal, jestli něco beru, příjem, rodina, práce, jestli už mě někdy vyslíchala PČR (NE)...
Mohl jsem se ktomu i sám vyjídřit, ale nic moc mě nenapadalo. Tak sem znovu zopakoval že už sem se necítil pod vlivem, že jinak bych si nesedl do auta a že sem se z toho poučil a lituju toho že se to vubec stalo.

>No nakonec se me zeptali, jestli souhlasim stim že to statni zastupce muže podminecne (na dva roky) pozastavit (SOUHLASIL JSEM)

-Moc tomu pozastavení nerozumim, jestli je to teda fakt pozastavení nebo jestli je to prostě podmínka.
-Ti policajti si tim taky nebyli moc jistí, ale říkali něco vtom smyslu, že když by mi dali tuhle "podmínku" tak by to bylo proto že sem zatim netrestanej, studuju a taky proto že sem jim tam řek že sem od té doby přestal marihuanu užívat.
Prý bych možná mohl dostat tuhle podm. jako jediný trest bez pokuty a bez zákazu řízení (což by byl opravdu velkej paradox našeho právního systému)

No a teď teda čekám, jestli přijde že mám jít k soudu nebo jestli to pozastavili.
Jinak papíry mam a jezdim si vesele dál (nezhulenej i když se stejně bojim že bych nalízal i dva dny starý bongy)

Co k tomu dodat ? Modlim se aby to dopadlo nějak dobře. Určitě to pro mě bude poučení a myslim že my všichni můžem bejt rádi, že se nestala nějaká nehoda, jejíž zavinění by nám šoupli kvuli THC taky.

Ještě mě napadla jedna zajímavost. Policisté mi rovnou řekli že si mě vyhlídli už někde v centru, kvůli dredum.
Jaký pak ale bylo moje překvapení, když sem zjistil že do protokolu uvedli že mě stavěli kvuli zapomenutemu blinkru.
(Vedel sem ze za mnou jedou, takže sem blinkr dal na 100%

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 28-03-2014 v 10:01 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 43

čus takže mám za sebou další lízačku
byl jsem v práci a stavil se zamnou kámoš, bylo tak 12 hodin (normálně v tomto čase nehulím bo ve 2 řídím pár km domů,ale když se stavil) a asi o půl 2 me volá šéf at zajedu do hodo(15 km) no tak jsem jel, cesta proběhla dobře akorát jsem potkal ve mněstě kamarádku a že esi jí nehodím do holíče a já že jo (nevim proč uš to neudělám) a samozřejme při cestě zpátky mě za hranicema zastavily , takže me dal dýchnout a pak mě řekl at jdu s ním k autu (bylo jasné co bude) a ptal se mě esi kouřím trávu a já že jo semtam víkendově a že jsem před 2 dny hulil dal mě test a při čekání na výsledek uš jsem přemýšlel komu zavolat aby pro mě přijel! a asi po 10 dlouhých minutách me vrátil doklady a že můžu jet takže nevím esi to nemají nějaké špatné ty testy bo jsem před tou lízačkou cca 2,5 hodiny hulil mooc dobrou lampičku a nedal sem si jí zrovna málo ale už na to budu jebat , nestojí to za to

Old Post 29-03-2014 v 07:41 AM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od chuta
čus takže mám za sebou další lízačku
byl jsem v práci a stavil se zamnou kámoš, bylo tak 12 hodin (normálně v tomto čase nehulím bo ve 2 řídím pár km domů,ale když se stavil) a asi o půl 2 me volá šéf at zajedu do hodo(15 km) no tak jsem jel, cesta proběhla dobře akorát jsem potkal ve mněstě kamarádku a že esi jí nehodím do holíče a já že jo (nevim proč uš to neudělám) a samozřejme při cestě zpátky mě za hranicema zastavily , takže me dal dýchnout a pak mě řekl at jdu s ním k autu (bylo jasné co bude) a ptal se mě esi kouřím trávu a já že jo semtam víkendově a že jsem před 2 dny hulil dal mě test a při čekání na výsledek uš jsem přemýšlel komu zavolat aby pro mě přijel! a asi po 10 dlouhých minutách me vrátil doklady a že můžu jet takže nevím esi to nemají nějaké špatné ty testy bo jsem před tou lízačkou cca 2,5 hodiny hulil mooc dobrou lampičku a nedal sem si jí zrovna málo ale už na to budu jebat , nestojí to za to


Ty máš asi nejspíš nadpřirozené schopnosti nebo mají špatný testr.
To tě zastavili v civilu (modrá oktávka) nebo ve služebním?

Old Post 29-03-2014 v 17:55 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 45

ale ne normalne hlidka co tam stala a brala auta videl sem je uz kdys sem jel tam ,ale doufal sem ze me brat nebudou . ten testr nevim od noveho roku jsem vyzkousel 3 a vzdy negativ

Old Post 29-03-2014 v 18:47 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 46

[účet odstraněn]

Old Post 29-03-2014 v 21:51 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micra
Nový Člen

Karma uživatele micra - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 47

Zdravím přátelé, po delší omlce jsem tu zase zabrouzdal, a tohle mi zrovna vrtalo hlavou, tak jsem pročetl co je v tomhle směru nového.

Každopádně se s váma podělím s mýma zkušenostma.:

> Byli to moje 19 narozeniny kdy jsem dostal od švagrové máti starého Peugeota 205, 1.8 D, a já si vesele s partyjou brouzdal po okolí, ten víkend jsem spálil tak 2g podlampovky, přičemž navečer v neděli, jsem se jeli projet do sousedního města, že tam dáme "prda" a zajdeme na jídlo. Na vybraném místě jsme kouřili v autě, protože pršelo a když už jsme se vydali na to jídlo, po asi 100 metrech na křižovatce se nás chytla PČR, avšak rovnou dopraváci s dodávkou. Dali mi fouknout, zeptal jsem se jestli jsem kouřil trávu, a jelikož jsem tak fakt vypadal a i Pán policista říkal, že jsem pravděpodobně před jízdou trávu kouřil, řekl jsem že ano, a testu se tedy podrobím, jinou možnost jsem v podstatě ani neměl. Tak jsem tedy vysedl, řekli, že je to test na sliny a já jim odpověděl že žádné sliny nemám a hbitě a stručně řekli ať si nějaké sliny udělám. Vytřeli mi celá ústa, boky jazyk i pod jazykem. Trochu to škrábalo. Následně mě vyzvali ať s sednu zpátky do auta a počkám, že to vyhodnocení bude trvat asi 30 minut. To jsem si říkal že je to všechno v pejči, kámoši mě litovali, já si říkal, že řidičák v pytli a ani jsem si auto moc neužil... Chtělo se mi skoro až brečet a uvažoval jsem jak se dostat domů když vlakové nádraží je asi 5km daleko, je okolo 23:00 hodiny a zítra vstávám do školy. Po nejdelší půlhodině v mém životě přišel policista, a já už tak nějak tušil co asi řekne a spustil: "Pane řidiči, Vy máte víc štěstí jak rozumu. Váš test vyšel negativní, tak si tu trávu raději kuřte někde na poli a běhejte po něm, ale v žádném případě ji kuřte a pak sedejte za volant!" V tu chvíli mi spadl balvan ze srdce a hrozně se mi ulevilo, až mi to zase oživilo stav. S mírným úsměvem na rtech jsem neskrýval svou radost. A pokračoval: "My jsme hned veděli že jste zhulený, je Vám to vidět na očích a hlavně když ste stáhnul okýnko, bylo to zřetelně cítit. Tak tady máte papíry a jeďte hned domů a ať se to neopakuje, ... -to už jsem ho přestal v duchu poslouchat, propaganda alá pokuta 25k a co kdyby se stala nehoda a tak dále -... a odfrčel jsem domů. Jakmile jsem otočil klíčkem a vypnul motor, tak jsem se ještě stále třásl strachem stejně jak v okamžik, kdy jsem viděl blikat majáky ve zpětném zrdcátku.

> Klasicky jsem pálil den předem, i ráno ten den. Po obědě jsem jel jen asi kilometr za kámošema protože tehdy předělávali byt a já jim jel pomáhat s malováním. Zase jsem byl zastaven hlídkou, tentokrát jen v policejní oktávii, test vyšel negativní. Bál jsem se stejně jak první krát, akorát už jsem byl "oklepaný" tak když se mě ptali jestli jsem už někdy testu byl podroben, frajersky jsem odpoveděl "Jo jasně" jako kdybych nikdy nehulil.

> Na třetím policejním zastavení už jsem jen foukl, a ptali se mě jestli hulím, tak jsem jim řekl že ne, a když už tak vyjímečně s tím že třeba týden neřídím, a nakonec se rozkecali pánové tak, že jeden řekl že taky občas zahulí a už to byla taková volná diskuze a po sléze jsem už ani nelízal a jel jsem.

Takže abych to zhrnul, teď si na to dávám SAKRAMAJZLA protože vlastním řidičák C, CE, profesák a i když mě to neživí tak o to přijít nechci!

Takže když už vím že budu řídit, pár dní nehulím a naopak když vím že řídit nebudu tak si rád dám :-)

Jinak mám asi složitější situaci, protože v mém městě, se nejen často vyskytuje PČR, tak je tu i speciální dopravní institut v podání dopravní policie, která byla zřízena právě kvůli častému výskytu řidičů pod vlivem omamných látek.

Myslím že v mém případě mám Zkurvapekla-štěstí.

-------------------------

Kámoš nebožtík nalízal, když hulil minulý den, a dokonce nalízal i amfetaminy přitom to nikdy neměl...

Prý už stírají i pot z tváře, nejen sliny z ůst.

-------------------------

Snad jsem vás příliž rozepsaným textem neunudil k smrti, jen jsem se chtel podělit s mými zážitky, ačkoliv se hanbou propadám do země že jsem si vůbec někdy dovolil za volant usednout, pod vlivem a už si to nikdy nedovolím. Je to jediný důvod proč přestávám hulit. Mějte se a snad se Vám poštěstí tak jako mě!

Old Post 31-03-2014 v 20:27 PM
micra je offline   Profil uživatele micra   Find more posts by micra   Foto galerie člena micra   Click here to Send micra a Private Message   Add micra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 48

no kurva borci, vy mi dáváte! ..mě když berou, tak se mě na drogy ptají vždy..přiznávám že kouřím ganju,ale že jakožto fotr od rodiny, už jen párkrát za měsíc a ROZHODNĚ NE před jízdou, když se ptají kdy naposled, tak jakože dlouho přemýšlím a vždy řeknu něco jako před týdnem nebo tak...pak hned nadhodím, že nekouřím protože se bojím toho nespravedlivého systému, že oni si dají po obědě pivko a můžou z vesela po 2h. za volant a mě budou buzerovat po 12 ti a více hodinách s nejistým výsledkem, že proto na to seru a že mě řidičák živí a že to nehodlám riskovat (mám dredy a vůbec vypadám jako narkoman :-) )

vždycky to prostě se švestkama nějak zakecáme a testy mi nedávají...až jednou v posraným veselí na moravě, měl jsem dokonce děti v autě, čapli protože sem manipuloval s mobilem (díval jsem se kolik je hodin na křižovatce na červenou a ty piče mě viděli z boční ulice a tak se za mnou rozjeli a že prej sem psal esemesku :-)

dali mi 500 a vytáhli i drogový test (před tím už mi 1x fízli taky dávali,ale to sem nekouřil zrovna 24 hod)....hulil jsem naposledy ve 2 v noci a brali mě v 11 hod dopoledne...DRUG WIPE - negativní...hned sem využil příležitosti a ptal jsem se jestli by byl pozitivní jestli mám právo na ještě jedno testování stejným způsobem, říkal že jo,ale že bych mě smůlu, protože to je jejich poslední test co mají a že jedině na krev....ale jak tvrdil Jirka X. "nikdy nejezdi na krev!!" to už na tebe mají fízli přímý důkaz a jako pravidelný kuřák nemáš šanci tam nemít množství kvůli kterýmu tě sejmou...že je prej lepší jim to podepsat, odevzdat rovnou papíry a pak už je člověk furt jenom řešen za přestupek...což je menší pokuta, žádný soud a papíry mxa na rok s tím že za půl roku se dá žádat o vrácení...


ganju za volamtem vůbec neřeším, hulím před jízdou i během jízd, za volantem jsem furt, nedovedu si představit, že řidičák nemám v autě dávám tak 45-50 tisíc kiláků za rok...ale mrdám na ně ať si ty papíry strčí doprdele!

jebat pořídím si kolo a budu jej tahat vlakama, a budu se tlouct do prsou jakej jsem ekolog! a mé pracovní cesty bude muset zařídit stará a já budu zatím doma z děckama...je doba internetu, mobilů, PPLek, a jiných podobných služeb, které nám usnadňují život, věřím, že i bez řidičáku prožiju život šťastně, sice to bude komplikovanější všechno a vydělám i míň peněz...ale kua abych furt žil ve stresu jestli mám přijít o papíry a být posranej strachy,na to jim seru, to ať si ty papíry rovnou vezmou...stejně je těch aut pokokot, partyja s tím jezdíí i na poštu na dobný nákup, vždyť to není normální stejně...máme 2 auta, bude stačit jen jedno atd...bydlíme na vesnici celkem z ruky od města, ale přizpůsobím se!

každej den s řidičákem beru jako dar,ale abych se zbavil ganji a omezoval ji když na ni mám chuť kvůli řidičáku?? sem se posral? smotnu to a vymalované!!

a ta fyzická kondice jakou budu mít když denně budu valit v zimě v létě 10 kiláků do práce na kole! paráda :-)))))


asi budu pak mluvit jinak ale teď to vidím takhle.

ten kdo se řidičákem živí a tu prácii má tak rád, ten ať nehulí, ale co by to bylo za rastu, kdyby se bál o posranej řidičák a šulil při tom svatou rostlinu?? muhehe

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 01-04-2014 v 11:20 AM

Old Post 01-04-2014 v 09:56 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7196440 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív