Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Humboldt seed organization
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Humboldt seed organization Příspěvek č. 1


Zdravím Groweři,

máte někdo s touto bankou nějaké zkušenosti? Nikdy jsem ji nezaregistroval a modylky maji opravdu moc pěkný...

díky za info

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 09-03-2014 v 23:04 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Taky mě tato seeds banka zaujala. Protože okres Humboldt v Kalifornii je mekou konopné kultury, hlavě tedy v USA.
Tady máte i jejich stránku https://www.humboldtseeds.net/en/

Zatím s ní zkušenosti nemám. Ale počítám do budoucna že si od nich nějaký model zakoupím.
Velmi mě zaujal model Dr Greenthumb's od Cypress Hill. je to kříženec OG kush s Chem#4 OG ted jedu od jiné seeds banky a musím říct že jestli se dá ještě vylepšit OG tak to prostě chci.

Ale samozřejmě by mě taky zajímalo nějaké info.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 10-03-2014 v 12:36 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 3


Dr Greenthumbs Em-Dog By B-Real feminizovaná 3ks (indoor, outdoor)
Keif Pot ze Cypress Hill vytvořil tento druh. Jedná se o to nejžádanější v L.A. a také to nejdražší. Top D.J. a další celebrity z Kalifornie si svět bez něj již nedovedou představit. Made in Los Angeles

Typ: Sativa 60%, Indica 40%
Genetika: OG Kush/ Chem4
In: 60 dní
Out: kone

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 10-03-2014 v 12:48 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 4

jj to by mohla byt pecka...prodává se na 5semen.cz

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 10-03-2014 v 12:53 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

No vím o 5semen.cz, vlastně jsem se o nich dočetl v nové legalizaci.
Zaujal mě tato seeds banka. Kdyby někdo napsal ještě info o kvalitě a třeba klíčivosti byl bych rád.
A nebo budu první no. Hodně mě to láká a až se z mého rozpočtu uvolní pár korun neváhám.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 10-03-2014 v 14:43 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MichalekCze
Nový Člen

Karma uživatele MichalekCze - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

zdravim, ted mi od nich jede 3x chemdawg, klicivost 3/3 vypada to nadherne hotovy by to melo byt do 14 dni tak uvidime, dostal jsem tu krasnou krabicku k predplatnemu casaku....

Old Post 10-03-2014 v 14:48 PM
MichalekCze je offline   Profil uživatele MichalekCze   Find more posts by MichalekCze   Foto galerie člena MichalekCze   Click here to Send MichalekCze a Private Message   Add MichalekCze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od MichalekCze
zdravim, ted mi od nich jede 3x chemdawg, klicivost 3/3 vypada to nadherne hotovy by to melo byt do 14 dni tak uvidime, dostal jsem tu krasnou krabicku k predplatnemu casaku....
Tak hoď foto. Ale jinak budu rád za info. Ale stejně neodolám. Ať je stihnu předpěstovat do dalšího kola.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 10-03-2014 v 19:33 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 8

ahoj, já od nich na cannafestu koupil 5x blue dream... jediný co ti zatim můžu říct je, že klíčivost 100% a naprosto překrásný balení semínek!

Old Post 11-03-2014 v 12:23 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 9

Tady video jak vypalují ty obaly > http://www.youtube.com/watch?v=NcSPSXxJZ_k
A tady nějaký to kecání o modelech a o seeds bance > http://www.youtube.com/watch?v=zXO0BB-v6Dw

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 11-03-2014 v 12:35 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Taky mě tato seeds banka zaujala. Protože okres Humboldt v Kalifornii je mekou konopné kultury, hlavě tedy v USA.
Tady máte i jejich stránku https://www.humboldtseeds.net/en/

Zatím s ní zkušenosti nemám. Ale počítám do budoucna že si od nich nějaký model zakoupím.
Velmi mě zaujal model Dr Greenthumb's od Cypress Hill. je to kříženec OG kush s Chem#4 OG ted jedu od jiné seeds banky a musím říct že jestli se dá ještě vylepšit OG tak to prostě chci.

Ale samozřejmě by mě taky zajímalo nějaké info.


Já vám nevim...
Moc dobře na mě nepůsobí popisy těch odrůd. Neuváděj jakej cut používaj (ted myslim zrovna ty Bubba kush a OG kush) a co to vlastně je, jestli S1, bx IBL nebo jen krosy... Plus nějaký DJ do popisku na mě osobně působí spíš jako klišé.
Nicméně OG x Chem#4 zní dost slušně, pokud maj legitimní matky

Pokud bych chtěl OG (mám odzkoušeno od Rare dankness, Cali connection, Alien genetic, OG raskal), tak rozhodně volim White fire OG od Raskala a nebo zkusim něco od Archive seeds.
ps kdybyste někdo chtěli, tak na cannacolectivu je ted white fire. Dlouho bych neváhal, spíš se divim, že to tam visí už 2. den .

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 11-03-2014 v 12:53 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MichalekCze
Nový Člen

Karma uživatele MichalekCze - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 11

Tak tady mate Chemdawg od Humbolt

Old Post 11-03-2014 v 17:28 PM
MichalekCze je offline   Profil uživatele MichalekCze   Find more posts by MichalekCze   Foto galerie člena MichalekCze   Click here to Send MichalekCze a Private Message   Add MichalekCze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MichalekCze
Nový Člen

Karma uživatele MichalekCze - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12


Chemdawg by Humboldt

Old Post 11-03-2014 v 17:34 PM
MichalekCze je offline   Profil uživatele MichalekCze   Find more posts by MichalekCze   Foto galerie člena MichalekCze   Click here to Send MichalekCze a Private Message   Add MichalekCze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MichalekCze
Nový Člen

Karma uživatele MichalekCze - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13



Dalsi dva

Old Post 11-03-2014 v 17:43 PM
MichalekCze je offline   Profil uživatele MichalekCze   Find more posts by MichalekCze   Foto galerie člena MichalekCze   Click here to Send MichalekCze a Private Message   Add MichalekCze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MichalekCze
Nový Člen

Karma uživatele MichalekCze - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

Tak foceno telefonem samosebou asi obracene, myslite ze to pujde otocit ted nejak zpetne ??? Diky predem za rady...

Old Post 11-03-2014 v 17:53 PM
MichalekCze je offline   Profil uživatele MichalekCze   Find more posts by MichalekCze   Foto galerie člena MichalekCze   Click here to Send MichalekCze a Private Message   Add MichalekCze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulm
Stálý Člen

Karma uživatele bulm - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 15

loni sem on nich jel venku OG kush a bomba, letos ho beru zase a chemdawg k tomu

Old Post 22-03-2014 v 10:51 AM
bulm je offline   Profil uživatele bulm   Find more posts by bulm   Foto galerie člena bulm   Click here to Send bulm a Private Message   Add bulm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 16

Zdravím
Mám od nich dr.greenthumbs a bubba kush mám to do skleníku myslíte
že to pude??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 07-04-2014 v 15:06 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7518290 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív