Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » TEST - Kleaner, přípravky proti drogovym testum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

Ten kleaner je na pokožku kdybi dělali stěr potu kterej by tu benga snad praktikovat neměly,,,

Old Post 31-07-2011 v 15:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

A kde v Cechach sa daju objednat tie peierikove testy ? Ze by som si nakupil a potestoval na sebe ktory "vyplach" ust pomoze

Old Post 03-08-2011 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 67

no přidám s trochou do mlýna... znám dost huličú co řídí, pokud už musíš sedat za volant tak je dobrý neutralizovat ph v ustech. Hodně ukrutná metoda je koupit si 12 kč citrónku, funguje to min.2-3 kamarádům to zachránilo papiry... o spreji z growshopu toho moc nevim neni to vyzkoušeny. pár lidi říkalo ze papirový testry oblbne třeba i loknutí si redbulla...

chlapec vod Labe

Old Post 29-09-2011 v 13:33 PM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 68

tenhle kleaner není do tlamy přátelé, je na stěrové testy, které dělají třeba v německu !Z VOLANTU!, ne z kůže.. jinak jsem taky slyšel o té citronce... z více zdrojů..

carpe diem

Old Post 29-09-2011 v 14:19 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 69


citace:
Původní příspěvek od travodlak
já už jsem přemejšlel co bych dělal kdyby mi někdo dal olízat papírek...a jediný co mě napadlo...že bych jim ho normálně zežral


to byś musel sežrat tak 12-15 cm dlouhý plastový lízátko sem se málem poblil, když mi s tím šmrdlal v hubě... (v Čchách mají polucisté nakoupené přístroje DRUGWIPE viz obrázek)...

carpe diem

Old Post 29-09-2011 v 14:24 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 70

no s cintrónkou přišel poprvy cca 2 roky na zpátek známej z brna... že to tam préj vlijou všichni huliči :-) no pro mě - kluka vod labe celkem milí zjištění :-)

chlapec vod Labe

Old Post 29-09-2011 v 15:44 PM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manik.luke
Stálý Člen

Karma uživatele manik.luke - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 71

zdravím zdejší grower osazenstvo. Chcu se s Vámy také podělit o jeden zážitek co se mi stal minulí týden. Jel sem pozdě večer (kolem 1) na akci pro kamarády asi 50 km od místa bydliště. Protože sem celej Pátek večer nemohl pít tak sem aspon pohuloval a byl v náladě. Když sem jel tam tak všechno v pořádku. Na akci mě překecali at se sněma tak dve hodinky zdržím, tak sme se nahulili a šli tepat. No před odjezdem sme dali rychlí dva prdy, sedli sme do auta. A tak pro klid duše mi známej poradil si dát do pusy ze dva hřebíčky a v případě nouze rozkousat a poválet na jazyku. No neujel jsem ani 500m a zastavili me policajti(hned jak sem uvidel červenou placačku stop tak sem kousal) a tak znáteto, typický věci jako doklady, otázky, dýchání vše cajk, a pak jesi beru navykové látky a hulím, řikám že ne a prej si pujdu líznout, tak sem asi 10 minut stál a pomalu se strachem klepal ze prijdu o papiry a v tom mi řekne že je vše v pořádku, test vyhodi do koše.. a ja v klidu jedu dal, kamoši v autě už ve shyze že budu bez papiru, ale prošlo to. Nevím jesi na haluz nebo ne, ale hřebíček je dobrá věc

Old Post 02-02-2013 v 11:32 AM
manik.luke je offline   Profil uživatele manik.luke   Find more posts by manik.luke   Foto galerie člena manik.luke   Click here to Send manik.luke a Private Message   Add manik.luke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 72

no taky mě už dali 2x lízat a bylo to tak 2 dny od sebe ... po prvé sem měl půl hodky po kýblu,tak sem si říkal že je to vpič..tak vytahl test,dal mi to a ze to mam cucat a napustit slinama,rikam zrovna sem dokuril cigo a nemam sliny...no tak se snažte po 10 minutach me to vzal a dal do pristroje...nastesti to byl nejaky mladý policajt co stim delal poprve a nevedel asi ze se tam ma ukazat modry prouzek..ten tam nebyl a dal to do toho pristroje...po chvilce dosel a dal me papiry ze je vse OK...tak me spadl kamen ze srdce...protoze ten tyden jel kamos 2h po zahulu po meste a namatkou ho zastavili a nalízal...tak mám asi kurevské stesti ....v posledni dobe se to nejak rozmohlo ty lizacky... :-/ nestojí to zato xD

Old Post 07-03-2013 v 21:45 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 73

Tááákže vážení. Dostal se mi do ruky před týdnem od kamarádky kamarádovo přítelkyně DrugWipe5+ <= klikni, přepiš % na + a můžeš přeskočit následující odstaveček

Bohužel (bohudík?) udělátko jen na jeden pokus. Je tam slinovej test a stěrovej test. Stěrovej ještě mám doma ale nevím jestli se dá použít samostatně a pochybuji o tom. Slinták je velkej asi 1x4 cm a na pacičkách na konci jsou dva malý čtverečky který se volizujou, nicméně do huby to strčíte skoro celý

Během dvou hodin jsme pokusu obětovali čtyři akorátní Špekoslavy, že to testnem. Jelikož mi pořád vrtá hlavou funkčnost bájné Citrónky, pustili jsme se do toho chvilku po posledním prásku (5min), hubu propláchlou tim sráčem kyselym, nechal jsme to chvilku vstřebat.. akce, kamera..

Výsledek: Během chvilky naběhly kontrolní čárky, takže test byl funkční. Dalších 10 minut, což je myslim maximální doba nervů příslušníka při kontrole, se neobjevilo nic dalšího! Po dvouhodinový kontrole začal proužek u Cannabis políčka (každá droga má vlastní čárku) jemně růžovoučkatět, ale tak aby byl nějak vidět byl až ráno po 12 hodinách po absolvování testu !! Podotýkám že i ráno byl fakt jen růžovoučkej, kontrolní čára až červená.

Závěry si z toho udělejte sami. Za uvedené informace neručím, jména osoby byla pozměněna, při pokusu nebylo ublíženo žádnému zvířeti. Rostliny byly pěstovány pod dohledem státního notáře.

PS. Vychytejte co nejpřírodnější citronku, necpěte se chemickejma sračkama, však to znáte..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 08-04-2013 v 00:35 AM

Old Post 18-03-2013 v 21:12 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeHaCe
Nový Člen

Karma uživatele TeHaCe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 74

Jeste by me zajimalo, jak by ten test dopadl kdyby nebyl proveden idned po huleni, nechat tam treba hodinovou mezeru mezi zkourenim se a testem. Pacto sem nekde slysel ze tester zacne detekovat thc az 30 min po 'intoxikaci'...

Old Post 15-10-2013 v 16:14 PM
TeHaCe je offline   Profil uživatele TeHaCe   Find more posts by TeHaCe   Foto galerie člena TeHaCe   Click here to Send TeHaCe a Private Message   Add TeHaCe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bangaboo
Nový Člen

Karma uživatele Bangaboo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa
Tááákže vážení. Dostal se mi do ruky před týdnem od kamarádky kamarádovo přítelkyně DrugWipe5+ <= klikni, přepiš % na + a můžeš přeskočit následující odstaveček

Bohužel (bohudík?) udělátko jen na jeden pokus. Je tam slinovej test a stěrovej test. Stěrovej ještě mám doma ale nevím jestli se dá použít samostatně a pochybuji o tom. Slinták je velkej asi 1x4 cm a na pacičkách na konci jsou dva malý čtverečky který se volizujou, nicméně do huby to strčíte skoro celý

Během dvou hodin jsme pokusu obětovali čtyři akorátní Špekoslavy, že to testnem. Jelikož mi pořád vrtá hlavou funkčnost bájné Citrónky, pustili jsme se do toho chvilku po posledním prásku (5min), hubu propláchlou tim sráčem kyselym, nechal jsme to chvilku vstřebat.. akce, kamera..

Výsledek: Během chvilky naběhly kontrolní čárky, takže test byl funkční. Dalších 10 minut, což je myslim maximální doba nervů příslušníka při kontrole, se neobjevilo nic dalšího! Po dvouhodinový kontrole začal proužek u Cannabis políčka (každá droga má vlastní čárku) jemně růžovoučkatět, ale tak aby byl nějak vidět byl až ráno po 12 hodinách po absolvování testu !! Podotýkám že i ráno byl fakt jen růžovoučkej, kontrolní čára až červená.

Závěry si z toho udělejte sami. Za uvedené informace neručím, jména osoby byla pozměněna, při pokusu nebylo ublíženo žádnému zvířeti. Rostliny byly pěstovány pod dohledem státního notáře.

PS. Vychytejte co nejpřírodnější citronku, necpěte se chemickejma sračkama, však to znáte..


Hele, a jak dlouho jsi čekal po tom vypláchnutí? Mě by zajímalo, když si vypláchnu citronkou, vyrazím do ulic a po dvaceti minutách budu vylizovat papírky :-), jakej bude výsledek...?

Bangaboo

Old Post 22-10-2013 v 07:08 AM
Bangaboo je offline   Profil uživatele Bangaboo   Find more posts by Bangaboo   Foto galerie člena Bangaboo   Click here to Send Bangaboo a Private Message   Add Bangaboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 76

MaaaYaaa má pochvalu, protože to konečně někdo otestoval.

Výsledek myslim dobrá zpráva, ale aby to bylo fakt objektivni tak by to chtelo pokus parkrat zopakovat, zkouset to po ruznejch dobach... ale kdo to má platit ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 05-11-2013 v 11:05 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Druhé testovací kolo Příspěvek č. 77

Tak se zase sešlo pár měsíců a na vaše přání jsem si test zopakoval, téměř stejně jako v prvním případě.

Opět darovaný (státem placený) DW5+, pravidelný několikaletý kuřák, brčko, půl hodina klidu, citronka, pět minut, test.. tady bych podotknul že mi test dělala osoba nejpovolanější, takže mi řádně prošoural celou dutinu ústní, setřel/sedřel "bílej povlak" z jazyka a vytřel i oba koutky. prej běžnej postup. Po pár minutách najely klasicky kontrolní proužky, v každym okýnku jeden - CA, CO, AMF/MET (nelekat se, jsou vážně jen kontrolní). Chvilinku na to, celkem asi 5 minut, naběhnul lehce růžovej CA proužek a v závěsu za nim se začal ukazovat i A/M.
..citronka teda v tomhle případě né úplně zapůsobila na CA a úplně normálně ho ukázala. Prej jakmile je tam do 10 minut i jenom náznak čárky, už je to jasný.
...co se týká A/M tak nechci šířit paniku, vyvolávat zbytečný diskuze ani zlehčovat funkčnost testů, ale .. testovaná osoba od svých prenatálních let kdy se nosila v pupíku nepožila vyjma čokolády jinou než konopnou drogu, má na tyhle sračky moc nemocný játra takže si můžu bejt 100% jistej tim, že si to ten test vymyslel!!!!!

Nehezká situace, pokud by to bylo navostro. Jediná cesta alespoň jednou nohou z "řídil pod vlivem thc a amfetaminu" by byla přes test krve, ale to rozhodně nedoporučuju, jelikož by se z přestupku hned po zjištění přesného obsahu thc v krvi (vyššího než ty 2ng, to je hrozně malinko) stal trestný čin a to už je samozřejmě jinej level

Nahazuju myšlenku o Kleaneru, ale zatim neni dost peněz a souprav na testování (a vim že je tu téma, jen jsem línej ho linkovat,hledejte, šmudlové).

Bezpečnému řízení Zdar !!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 28-05-2014 v 15:45 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

Zdar,

u mě Kleaner bohužel nezafungoval. Nevím jestli to bylo tím, že jsem ho použil chvíli před stěrem, ale nikde jsem se nedočetl jak se to má používat. Situace vypadala asi takto. Jel jsem závézt kamaráda do práce, po chvíli kolem mě projela policie, hned se za mnou otočili, zapli maják a houkačky. Zastavil sem, doklady je moc nezajimaly, hlavně chtěli ať si vystoupím a podstoupím test na drogy. To jsem přijal a zeptal se jich jestli si můžu zajít do auta pro mobil, že bych si to rád natočil. Šel jsem do auta a nenápadně se napil kleaneru. Myslím si že jsem toho vypil celkem dost. Následoval lízací test a po něm druhý. Bohužel oba pozitivní. Z neznalosti sem šel na krev a výsledek byl 42 000 pokuta + 18 měsícu zákaz řízení. Shit jak svině.

Old Post 28-05-2014 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 79

Zdravim vsechny. Touhle problematikou se uz dlouho zabyvam, protoze rad jezdim za kamosema i 200km autem na vikendy. Procital jsem spoustu zahranicnich for a lidi radili ruzny veci. Tak napriklad ze pomaha jist neco hodne slanyho za jizdy, vycistit si komplet zuby, nejlepe i mezuzibnim kartackem a to vcetne jazyka a dasni, odtud toho nejvice setrou a co mam informace tak to hodne delaji a nebo chteji, at si ty dasne poradne oliznete :-D taky hodne ve svete pouzivaji listerine, nejvice ten klasicky modry apod. O citronce jsem se toho nikde moc nedozvedel. Ve svete je taky spousta konurencnich vyrobku kleaneru a vetsina lidi je povazuje prave jen za predrazenou ustni vodu. Kazdopadne ja to vsechno tak nejak kombinuju, vyplachnu se listerinkou, jim tucky,kapu visine a zaroven se citim sebevedomeji. (I kdyz je to nejspis napul placebo efekt ) take me mockrat nestaveli (klepu klepu ) a doufam ze ani nebudou. Hodne taky asi dela vas vzhled a stav auta. S trojkovym golfem a ksiltovkou nebo dredama na hlave je to hold rizikovejsi :-/ nic z toho nemam, takze stale jezdim a stale doufam. Ps: podle me by stalo za pokus to cisteni a listerine

Old Post 14-07-2014 v 23:33 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FMFrost
Nový Člen

Karma uživatele FMFrost - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 1  

Upozornění Drugwipe 5s Příspěvek č. 80

Dobrý den
Včera kamarád přišel o papíry (nalízal marihuanu) dostal test DRUGWIPE 5S.
Poslední brko si dával v 1 ráno a za volant sedl v 11 dopoledne.
Pravidelně kouříme marihuanu a ne zrovna v moc malém množství (bonga,vapo.brka)
Chtěl bych se zeptat,zda existuje něco co zabrání nalízání

Old Post 12-10-2014 v 09:41 AM
FMFrost je offline   Profil uživatele FMFrost   Find more posts by FMFrost   Foto galerie člena FMFrost   Click here to Send FMFrost a Private Message   Add FMFrost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele FMFrost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2823660 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív