Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Co delat, kdyz vam ukradli kytky a tusite kdo to byl?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 33

Porid si tam klasicky svetlo ktere se rosvici na fotobunku. Mam takove u vstupnich dveri abych nemusel hledat vypinac po tme. A hned pod to supni treba atrapu kamery ale i to je zbytecne. Nikdo nebude asi corovat pri rosvicenem svetle a radsi zdrhne. Nebo nastraz pasti (nabij hrebiky do desky a poloz pred zahon a treba lehce zahrn hlinou, at si proboda nohy blbec)

Old Post 25-09-2013 v 20:08 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 34

-fotobunka se svetlem ..knicemu to uz kazdy zna/ma lidi na to nereaguji jako na poplasne zarizeni
-kamera foto past etc dalsi blbosti
-pes taky nepomuze u nas na dedine neni rok aby nekdo nekomu psa neotravil
-pasti mno uz vidim jak na ne zapomenu a *cvak* sam sebe do neceho

reseni je dle meho alarm na mobil jde na to hodit vice cisel pak uz jen staci aby byl nekdo v dosahu;] kdo ma rychle nohy/auto ;]

Old Post 26-09-2013 v 11:14 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktus
Stálý Člen

Karma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 35

taky mi letos sklidili zahradu a to už jsem myslel že mám od čorek pokoj když byl 2 roky klid. když mě vykradli naposled, nastražil jsem do skleníku i na trám před skleník světla na čidlo, čidla utrhli, kytky sebrali, těžko něco vymýšlet. příští rok dám kolem kytek hřebíky a na stonky a všechno čeho by se moh chtít zloděj chytit žiletky, to by zloděje mohlo odhalit...

Old Post 26-09-2013 v 11:29 AM
kaktus je offline   Profil uživatele kaktus   Find more posts by kaktus   Foto galerie člena kaktus   Click here to Send kaktus a Private Message   Add kaktus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 36

Fotobunka se svetlem je spis proto, aby misto nasvitila pro kameru. Ta totiz nemuze byt z principu umistena blizko, aby ji zlodej nemohl utrhnout nebo znicit. Je to dost draha sranda, pokud ma byt obraz kvalitni.

Jako dobrou past vidim ten vlasec s hackama. Ja k tomu chodim pres den a budu to vedet, nikdo jinej ne.

Dalsi bude asi privazani za stonek na tmavej pevnej provazek. Necham tam treba kus odmotanej, bude to uvazany k necemu opravdu pevnymu (k baraku, plotu). Zlodej kytku vytrhne, ale az po par krocich zjisti, ze nemuze jit dal. Jak se bude snazit to urvat, je to dalsi zdrzeni, je tam svetlo, kamera nataci, frajer se jeste vic zamota do hacku na ryby.

To by slo, ne?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 26-09-2013 v 11:35 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 37

Jeste dej třeba na stonek ziletky. Takhle když ti to bude rvát nebo tahat tak si poreze ruce jako prase a vysere se na to věř mi. Kamarad to měl minulej rok a sice měl kytku na pul vytrzenou, trochu od krve, ale byla tam ;-)

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 27-09-2013 v 09:50 AM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 38

vlasec s háčkama a signalizátor záběru ( rybář ) tzv. pípák , vlasec bych protáh někam blíž k tobě a hnedle budeš vědět ..a pípá to dost nechutně....ty žiletky nevim..já nemám rád pohled na krev tak bych to asi nepraktikoval

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 27-09-2013 v 09:54 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 39

čorky jsou největší zlo a bohužel to k pěstování patří..právě dnes asi před dvěma hodinami jsem byl u známých kde mám nasazeno kyti mají před sebou ještě asi dva týdny aleee když sem obcházel náhodou dům narazil sem na dva malý cigoše kteří prej hledají cestu a hledají někoho kdo by jim poradil oba dva jsem okamžitě zřezal,že jsou na cizím pozemku a už nikdy v životě je tam nechci vidět bohužel při přemýšlení jestli to byla fakt náhoda a oni došli dooprady se zeptat na cestu tak to u nich je prý klasické omrknou..pošlou ty malé šmejdy a potom večer dojdou staří fotři a ukradnou všechno kytky jsem dal do tmy a v neděli to sklidím byl to první grow na kterej jsem byl pyšnej a teď to musím seknout RIP dávejte na to bacha kluci není to sranda s těma zmrdama co kradou kytky ..

Mr.Ferda

Old Post 27-09-2013 v 15:37 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 40

R-Man: A co fotopast ?
http://hunting-camera.cz/?detail_zbozi=24
Informace o fotopastech
http://www.fotopast.cz/content/11-j...ere-fotopast-ma

Rostliny jsou vědomé bytosti
Ohiyesa:
„Po pětatřicetileté zkušenosti osobně věřím, že něco jako "křesťanská civilizace" neexistuje. Domnívám se, že křesťanství a moderní civilizace si odporují a jsou spolu neslučitelné a že duch křesťanství a duch našeho pradávného náboženství jsou svou podstatou stejné.“

Old Post 27-09-2013 v 16:48 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 41

Zdravíčko.

Taky ke mě chodili zloději. Byli tu dvakrát a už to bude tak 10let zpět. Poprví zmizelé nezralé kytce jsem na záhonu nechal zalaminovaný vzkaz plný nadávek a výhrůžek. Asi to pomohlo protože byl pár let klid. I tak jsem ale přístí roky pěstoval jednu kytku jako pěst na oko jako návnadu na zloděje. Ostatní vždy držím supercropingem při zemi. Nástražné systémy jsou nejlepší když na ně zapomeneš.

Jako docela dobrý nápad se mi zdají pepřové bomby. Inspiroval jsem se u hráčů airsoftu kteří si vyrábí "miny" s pet flašky, alkoholu a elektrické jiskry. Nastíním princip:

Do Petky se dole vyvede jiskřiště piezo zapalovače. Naleje se tam pár ml alkoholu a vršek se přetáhne potravinářskou fólií. Na tu se nasype kopeček pepře a přetáhne další fólií nebo máslovým papírem. Hrdlo pak stačí nasměrovat k "cestičce" a použít spínač s kolíčku na prádlo (omotat drátkem kolíček a strčit tam izolant). Podle zkušeností a těsnosti tam plyn vydrží i týden. Ale pozor na možnost vzplanutí pepře. Airsofťáci tam dávají asi jedlou sodu která zpomaluje hoření. Více takovýchto bomb v únikových cestách určitě zloději nepomůže a rozhodně nepřijde o zrak ale nic neuvidí. Ideální pro to ho chytit ještě při činu až bude hledat cestu přes další pepřovky ven.

Btw minulý rok sem měl na zahradě 2web kamery protože mi mizelo nářadí. Natáčel sem programem iSPY který pracoval i po vypršení trialu. Umí nahrávat podle pohybu ve vybraných zónách, umí přímo uploadovat na ytb a ftp. Zadarmo velice namakaný nástroj. Já se za celé léto natočil mraky ptáků, koček a psů ale zloději už nepřišli. Taky sem měl na kamerách IR přisvit a vysoce svítívou ledku aby bylo vidět že tam něco je. Nejspíš je to fakt odradilo.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 27-09-2013 v 18:02 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
99smoula
Nový Člen

Karma uživatele 99smoula - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 1  

Re: Co delat, kdyz vam ukradli kytky a tusite kdo to byl? Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od r-man
Ahoj groweri,

stala se mi ta nemila vec, ze mi dnes v noci ukradli dve krasny kytky ze zahrady u baraku. Nedokvetly, jsou k nicemu, coz ale nejakymu curakovi evidentne vubec neva. Paradoxni na tom je, ze tam byl uz potreti v podlednich par dnech...napred usmiknul vrchni palici, pak nekolik dalsich vrchnich palic, a dnes v noci vyrval cely dve kytky. Nezbylo mi nic.

Mam tuseni kdo to byl, ale nemam zadnej dukaz. Nejsem zadnej kulturista, abych mu vtrhnul do baraku a mucil ho nez se prizna. To nepripada v uvahu. Zadna pomsta nepripada v uvahu, nez budu mit nejakej dukaz.

Napada vas neco, co by se s tim dalo delat? Nachystat nejakou past, do ktery se chyti? Nejak ho nenapadne vyprovokovat, aby se prozradil? Prosim jen inteligentni navrhy - napady typu "propichej mu vsechny kola" nebo "az nebude doma vloupej se mu tam a jdi to zkontrolovat" nejsou nic moc.

Predem diky vsem!!!

Old Post 28-09-2013 v 11:21 AM
99smoula je offline   Profil uživatele 99smoula   Find more posts by 99smoula   Foto galerie člena 99smoula   Click here to Send 99smoula a Private Message   Add 99smoula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bolt
Nový Člen

Karma uživatele Bolt - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 43

Cus cus, big thx to r-man. Tvuj thread me odhodlal se registrovat na Groweru . Ted k veci, pred týdnem a půl se mi stalo to samé. Corky mi sebrali 4 kytky :// Pozitivni je ze na 99% vim kdo to byl a chystam se jim vzit ten jejich stuff, jenze problem je ze to jsou fetky a to je nevyspitatelne svinstvo Nejake pasti na zahrade jsou fajn vec, ale musis na ne zlodeje upozornit. Je to bordel, ale pokud se zlodej na tve zahrade zrani tak za to budes mit problem ty. Tot nase legislativa. Taky uz jsem premyslel nad pasti na medvedy, ale chce to udelat tak aby se to pravne neobratilo proti me

Old Post 02-10-2013 v 11:09 AM
Bolt je offline   Profil uživatele Bolt   Find more posts by Bolt   Foto galerie člena Bolt   Click here to Send Bolt a Private Message   Add Bolt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakopalas
Nový Člen

Karma uživatele pakopalas - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 4  

Obecné jak jsem to zkusil z typka dostat;-) Příspěvek č. 44

minuly tyden mi volal kamos,ze uz maa jen jednu kytku,protoze mu v noci druhou nekdo cornul...este ten den jsem pro jistotu vyrazil okouknout to moje a tu nejzralejsii jsem pro jistotu sejmul...ten samej den se mi ozval jinej kamos,ze kdosi ukradl kytky mymu skoro sousedoj a este jeden kamos prisel uplne o vse...to uz na me bylo trochu moc...bohuzel to este pokracovalo..dalsi den rano mi pise borec co uz mel jen tu jednu,ze se byl rano podivat v 8 00 na golema ve skleniku a vse ok,ale kdyz prijel v 8 30 kytka nikde.no verili by jste tomu,ze vam v sobotu rano nekdo ze skleniku na zahrade odnese kytku velikost dva metry krychlovy???vypadaa to,ze v cechaach uz nenii problem vypestovat,ale sklidit....kurvy zasranyyy...kamos sel tedy kytku stopovat a to nebyl problem,protoze tu lezela paaalka,tu veterv,tu list no a skoncil 80 metru od baraku u brany takovejch ohooodne pochybnejch lidii,ktery meli dva syny dvacet a sestnact let...jak mi to napsal,tak jsem se vytocil do bela a zarekl jsem se,ze mu pomuzu to z tech grazluu dostat...jaaa,viiic jak desetilety pestitel,ktery byl mnohokraaat okraden,jsem najednou mel pachatele a za ta leeeta smutku z ukradenejch kytek se ve me nahromadilo takovyyy peklo,ze jsem okamzite vyrazil kamosoj na pomoc,ba jsem i vymyslel plaaan a po ceste si i vypujcil baseballovou palku,kdyby se to trochu zvrtlo;-) ted vam sem nakopiruju pro zasmani,co jsem sepsal,veril jsem,ze se mladiicci poserou strachy z beng a udelaj co chci.... Dobrý den.

Jmenuji se XXXXX XXXXX/tam bylo moje real name/ a živým se jako vymahač dluhů…

Je mi to líto,ale byl jste dnes dvěmy osobamy viděn ráno kolem 8 10,

jak jste z cizího pozemku odcizil květiny marihuany.osoby jsou ochotny proti Vám svědčit/to byl fake/

Jako studující advokát/fake/ jsem Vás chtěl upozornit,že jste se dopustil následujících trestných činů:

V důsledku vniknutí na cizí pozemek můžete být obviněn z Porušování osobní svobody,dále krádež

a jelikož doma přechováváte utržené květiny marihuany,také výroba omamných látek,která je nejzávažnější a s trestní sazbou 3-6 let.

Nechceme hned zacházet do krajních mezí,proto jsme se rozhodli,dát vám šanci na svobodné rozhodnutí…

Řešení:

1)vše dáte do pytle a odevzdáte

2)případ předáme policii,necháme ji promluvit se svědky a tím vznikne důvod k domovní prohlídce.

Letos už jste můj třetí případ této tématiky a díky rozumu se dosud vše vyřešilo dle bodu 1) a bez jakéhokoliv nadávání a násilí.

Navíc jsem Vás chtěl upozornit,že pěstování marihuany není trestný čin,ale pouze přestupek,tzn můj klient se nemusí ničeho bát,na rozdíl od Vás.

Já ted jdu ke klientovy na kafe,přibližně za hodinu se vrátím.

Je to jednoduché.Bude to v pytli,nebo zavoláme policii…

vsechno to melo tlapat jak po dratkach a policajty bych rozhodne nevolal...bohuzel zivot to napsal trochu jinak

vzal jsem palku pro respect a vyrazil k brane,kde stopy koncili,od otce zlodeje jsem se dovedel,ze je u kamarada policisty.
tvl to snad ne rikam si,njn zlodej se sel schovat k cajtoj,kdo vi,zda to neukradli spolu...kamos rika,ze na to serem,ze je ten cajt poradnej krypl,ale to bych nebyl jaa,abych to vzdal...to sem este nevedel,ze kdyz rika krypl,myslii tiim superkrypl....takze jsem typkoj predal dopis a rekl,ze jdu ke klientoj na kavu...cajt mu to sebral a okamzite ze ho bude zastupovat a zavolal hned kolegy kryply co pomahaj a chranej...za deset min dovalili,oba si snad petkraat precetli co jsem sepsal a slo se vysetrovat,zachoval jsem profesuonalbi klid jak boby six killer a hraal jsem si na znalce praaava.nutno riict,ze ze me meli hosi svestkovany poradnej respect.hned jak prijeli,legitimoval jsem se a v ruce jsem po celou dobu sviral tu baseball palku,kterou sem po vyzve" odlozte si "musel na chvilku opriit o lampu,protoze jsem jaa i kolega zlodej museli podstoupit test na chlast i na drogy...oba stejne,alkohol nula,thc pozitivnii(a to sem pred testem dvacet hodin nehulil)...pak jsme sli omrknout skenik,cesticku vyskladanou matrosem az k jejich brane.no trochu to zkratiim.svolili s domovnii prohlidkou ackoliv vubec nemuseli a tak jsme krom baraku prohledali i dve stodoly vcetne pudy atd...nic se nenaslo...takze jsem se vsem omluvil a tahnul do hajzlu...jelikoz jsme nechtely nic sepisovat jako ze na neznameho pachatele a oni prijali mou omluvu,bylo dosazeno smiru a dal se nic neresilo.takze verze jedna je ze to fakt neukradli a jen u jejich brany stalo auto do kteryho to nekdo nalozil,nebo to oni byli,ale rovnou to odvezli...dodnes jsem nepochopil,ze svolili s domovnii prohlidkou,idioti proste,ale byl js mrte raad ze prijmuli omluvu...napsal to saam zivot proste;-)ale kamosoj moje snaha moc nepomohla a tiim ze se hned zavolali benga,tak i kdyby se kytka nasla,tak by si ji benga nechali..noo zajimava zkusenost...snad to nekomu pomuzr treba.jinak bych to sem nedaval.na grower si chodim pro rady o pestovani od mejch growup pocatku a beru ho jako nej cz web o teto super kvetince,dnes jsem vsak prisel zpet na web po x letech a zjistil jsem,ze muj ucet byl zrusen,tak jsem sic nerad,obetoval ty kese za sms a prihlasil se.esi to ma zkvalitnit grower,tak proc ne.
je to tedy muuj prvnii prispevek a komu by se libil.muzete dat k+...jo a pokud by nekdo chtel zkusit muj system,napiste jak jste dopadli;-) ceeego a dobrou
sklizen

Old Post 07-10-2013 v 20:33 PM
pakopalas je offline   Profil uživatele pakopalas   Find more posts by pakopalas   Foto galerie člena pakopalas   Click here to Send pakopalas a Private Message   Add pakopalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 45

Mizí to tu rychlostí světla ! O víkendu zmizely snad všechny kytky v naší ulici. Mě někdo (nebo něco) ulouplo jednu vrcholovku na stromě (poblíž civilizace). Podle plísně v místě utržení a roztřepení sem usoudil že to už nějaký pátek bude. Projistotu jsem to sekl ať mám aspoň něco málo. I když babí léto by ještě udělalo divy.

Podezření padá na místní šmejdy s čorkařskou pověstí ale těm byly zlámány ruce už před pár lety tak sme doufali že pokradou aspoň jinde zmrdi jedni.

Co mi ale vrtá hlavou je to odhodlání čorek. Kolik stovek zahrad musí projít než najdou schované kytky? Za ten čas a ušlý zisk by měl každý skříň jako bůh.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 08-10-2013 v 16:10 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 46

čau šlechtitelé všeho dobrého!!
Minulej rok jsem přišel o půl úrody...Jak jsem přišel do skleníčku padl jsem na kolena a aj nějaká slzička padla... už je to myslim po druhé nebo po třetí... Letos se chci pořádně zabezpečit a mám takoví dotaz...Co když bych dal nějakou past na kuny nebo na medvědy do skleníku aby mu to zpřelámalo hnáty? přece jen tam nemá co dělat a já můžu mít na vlastním pozemku co chci..no ne snad? škoda že nejsme v americe to bych tak držel stráž z 9mm a hned jak bych ho tam viděl tak pic pic.. a bylo by

Old Post 25-03-2015 v 15:36 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od leela148
čau šlechtitelé všeho dobrého!!
Minulej rok jsem přišel o půl úrody...Jak jsem přišel do skleníčku padl jsem na kolena a aj nějaká slzička padla... už je to myslim po druhé nebo po třetí... Letos se chci pořádně zabezpečit a mám takoví dotaz...Co když bych dal nějakou past na kuny nebo na medvědy do skleníku aby mu to zpřelámalo hnáty? přece jen tam nemá co dělat a já můžu mít na vlastním pozemku co chci..no ne snad? škoda že nejsme v americe to bych tak držel stráž z 9mm a hned jak bych ho tam viděl tak pic pic.. a bylo by

S naší právní úpravou je u nás tohle na kriminál. Musíš se smířit s tím, že když ti někdo ukradne kytky, není jiná možnost než si to s dotyčným vyřídit sám - způsobem takovým, aby ti jej případně nikdo nemohl dokázat. To rozhodně není past na medvědy ve skleníku.

a.

Old Post 25-03-2015 v 15:54 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

U me vyreseno Příspěvek č. 48

Pratele zeleneho udoli, ja jsem to nakonec vyresil velmi elegantne.

1. Koupil jsem naprosto bozi kameru, IR prisvit funguje na 20m uplne bez problemu - http://www.dx.com/p/cotier-tv-681h-...04#.VRMfLvnF98E

2. Koupil jsem k rozumnej program, kterej umi celkem obstojne detekovat a nahravat, vyzkousen xx dalsich a byly vsechny nepouzitelny - http://www.webcamsoft.com/en/products/netcamctr_pro.asp

3. Instaloval jsem kolem zahonku elektrickej ohradnik, koupeno na inzerat celkem levne, asi za 1500 i s lankem. Na tu vzdalenost by to toho cloveka mozna prizabilo, ohradka ma cca 10m (standardni ohrady pro zvirata maji 100vky metru).

4. Diky pocinajici plisni jsem stejne sklidil o neco driv, ale tady se muzete podivat co udelal zlodej, kdyz se tesil na kytky a vsiml si jak na nej cervene sviti kamera: https://youtu.be/KfNXOjUc3s8

Takze asi tak na ne, na hajzly.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 25-03-2015 v 20:57 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8922230 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív