Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bibliografie členů grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Organika Bibliografie členů grower.cz Příspěvek č. 1

...je tomu už hezkých pár měsíců, ne-li let, co jsem nerefreshnul kdysi tolik milovaný a nejvytíženější server na mém internetovém poli. Přišel jsem sem vědomostmi nepolíben, pouze s entusiasmem vlastním všem hulícím začínajícím pěstitelům, kteří s egoistickým a nadšeným výrazem vyprávěli o desetigramové kytce, kterou že to letos sklidili. Jako většina začínajících zde, jsem měl potřebu zakládat pičaté thready, avšak omezený přístup na mobilní síť mi toto neumožňoval a s postupem času jsem zjistil, že není důvod cokoliv zakládat. S vyvalenýma očima jsem se kochal u galerií xmalcolma, walhally2000, Krychle, srooga a dalších. Představoval si, jaképak by to asi bylo pozvat na randíčko vrrn a později i další osazenstvo něžného pohlaví zde. Postupem času se přidávali další a další a přirozenou selekcí se na světlo světa prodralo jakési "elitářství" zde na groweru. Každá hloupá otázka spustila flame, rovnější mezi rovnými se zde také objevovali a dávali najevo nově příchozím, jak to tady vlastně chodí. Člověka, jako byl Dude či Čepra, aby mezi novými vyvolenými pohledal. V té době jsem se radoval z toho, že jsem byl již plně začleněn do této cyber společnosti (díky bohu za údaj o datumu registrace), neboť nově příchozí byli pranýřováni a zesměšňováni tu "zhuleným jezdcem", tu zase kýmsi dalším. Ale i v tomto období se objevili lidé s upřímnými dušemi...Psycho84, j(j)aman, PanKer či Jahmaican. Postupem času se však vytratilo veškeré kouzlo a grower bych si dnes dokázal představit jako muzeum. Muzeum, kde stačí nahlédnout za správná dvířka a za nimi je k nalezení veškerá moudrost a vědění pěstění. Jen ten život, onen klokotající frmol aktivity lidí tohoto fóra, ten už nikdy nebude stejný. Nikdy jsem nevěřil, že by mohla existovat analogie reálného života a toho kybernetického, ale je to možné. Prosím, zamyslete se, především pak vy dříve zde registrovaní, nad zubem času, který ohlodal vaše učinkování zde. Kým jste byli, kam jste měli namířeno a kam jste skutečně došli. Zde, v životě, kdekoliv...zajímá mě kam se dostali ti lidé, které jsem znal (vyjma jednoho z vás) pouze dle písmen. Stejně jako mnozí z vás, i já jsem žil útržky vašich životů, do kterých jste ostatní nechali nahlédnout. Pomáhal jsem Chodci vymýšlet rande, hltal j(j)amanovy cestománie, dělil se o zkouřené příběhy a samozřejmě se také chlubil svými výpěstky. Prožil jsem tady s vámi kus života a patos a nostalgie se mi prostě tlačí do prstů a ťuká další a další ubulené sračky do klávesnice

Nejspíše i z toho důvodu, že je mi smutno, kude se vydala ganja samotná. Nepatřil jsem do, jak já říkám první vlny, kde byla takřka undergroundem. Ale už v té druhé jsem se ocitl a byla to nádhera. Nádhera ani tak ne díky ní, ale spíš díky tomu, že sounáležitost lidí a malinké polouzavřené komunitky spolu žily, dýchaly a posouvaly se dále. Všichni jsme byli kamarádi a to v pravém slova smyslu. Také jsme vždy bojovali za legalizaci. Jenže toho jsme téměř dosáhli a je to hnus! Opravdu hulí každý, každý zná konopný list, každý je king, když se může zdunit a jebe na to čím, ať už je to chlast, brka anebo perník. Dřív to bylo jiné. Nechci samozřejmě tvrdit, že jsme byli závratně jiní, ale a priori o to, být v piči, nám fakt nešlo. Za vše pouze jediné: sám již nehulím takřka 7 let. Za tu dobu jsem si dal tak 2x do roka a naposledy předloni na Silvestra, kdy jsem se zdunil tak, že už raději holduji jen rumíčku Ale pěstovat, pěstovat přestat nedokážu!!! Je to naprostá krása! A tohle si ti dunící a zmašťující se sráči nedokážou představit...

Mým virtuálním (i nejmenovaným) kamarádům s přáním všeho dobrého a napjatě očekávajíce potenciální reakce...


- grower.cz po čase objevíce ortodoxní outdoorer Jay-jay-


cosa nostra

Old Post 22-07-2013 v 21:47 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2

Kdyz jsem tohle cetl,behal mi mraz po zadech.Taky jsem si zavzpominal na to jak jako 16(ted je mi 25)jsem kazdo dene hltal grower a cetl vsechny tready vsech tu znamych celebrit (obcas jsem prosil o radu pres PM a vzdy jsem dostal odpoved)Zacinal jsem outem a to tahani vody a kopani pole,kde je vic kamenu nez hliny,ty haldy roztrhanejch tricek,vzdy jsem byl rad i za tu nejmensi kyticku.Ale hodne me v dnesni dobe mrzi,ze lidi(nebo alespon v mem meste)jsou uz natolik rozmazleny,ze kdyz jim reknu zasadime,tak prvni otazka zni : jeto daleko?,jede tam bus?,kolik s toho bude?rekl bych ze uz se vytratilo to kouzlo,dneska to prodava kazdej vjetnamec,kazdej zna alespon 2 lidi ktery mu prodaj.Vubec nevadi ze obcas v brku praska,hlavne ze je to hlina a kasle se.Proto jsem moc rad,ze se tu furt vyskytuji lidi,pro ktere je trava kus srdce.Proto bych chtel moc podekovat,vsem clenum,ktery nam v zacatku ukazovaly(a ukazuji) cestu kupredu,bez nich a bez jejich rad by nejednomu growerovy zbyly jen oci pro plac.DEKUJI

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 22-07-2013 v 23:16 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 3

Zdravím
Tak a teď je mi smutno.......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 23-07-2013 v 07:32 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 4

Mám stejnej náhled na věc pane Jay-Jay.
Sem tu sice dlouho, ale kamárů tu moc nemám - smazali se, nebo prostě s časem přestali být aktivní, nebo prostě zmizeli z mého života.

Taky si všímám toho elitářství zde, já mám jen štestí, že sem reglej před 9ti lety a mám plno karmy, protože by se dnes do mě asi každej pustil ...
Ale což, je to jednou komunita a tak to holt chodí.

Grower.cz pro mě byl taky jednou z top stránek, dnes sem chodim omrknout odebíraná témata a zjistit novinky ... Asi mě to sem už tak moc netáhne, jelikož nehulim 2 roky a byl jsem nucenej prodat věci na pěst ... pořád si řikám, že to byla škoda, ale stejně sem nikdy nevypěstil nic extra ... ale co, život de dál.
I tak ale na grower jen tak nezanevřu, část mého života patří sem a bez G bych v životě nic nevypěstil.

Děkovat bych mohl hodně lidem, ani by se to sem nevešlo. Je to super forum, který mi změnilo život aniž bych si to připouštěl.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 28-07-2013 v 18:11 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 5

Nějak se tu členové nevyjadřují. Přesto, že je téma vystaveno...
Jay-jay to napsal totiž tak, že na to ani nejde nic napsat. Všichni to cítí stejně. Lidé, co jsem uznával, respektoval je a inspiroval se jejich tvorbou, už mají svůj online G zenit za sebou, holt stárnem
Zajímalo by mě, co dělá Krychle, Dudušek, Dr. Smokalot, Dude, Chodec, Rappa, Claune, Psycho84, Xerthon, Omnihash, Kwjetoň... Většina z nich už je smáznutých.
Za sebe můžu říct, že jsem vleťel do pracovního života po zdárně dokončených, těžce prohulených studiích.. Očekavájíce světlejší zítřky.. Postupem času jsem přišel na to, že škola vlastně není životní prioritou a že kdybych šel tenkrát po matuře makat a ne studovat, tak se mám třeba líp.. Takže teď mám období po pár letech praxe, kdy se rozhoduju, jakou cestou se budu ubírat..
Na druho stranu, kdybych do té školy nechodil, těžko bych proseděl 5 hodin denně na mém tenkrát nejoblíbenějším serveru - Groweru. Těžko bych něco vypěstil. Hltal jsem každé písmenko, každou novou zkušenost, pořád bylo co číst.. Poznal jsem tu spoustu fajn, ochotných lidí..

Chci vědět, co s nimi je, kam zmizeli.. Je to prostě Cyber svět, navíc v takovémto oboru, kdy nemáš jistotu, že Tě soused zítra nepráskne.. Spoustu uznávaných členů se smazalo právě z těch obav. Je to škoda, ale neuděláme s tím nic.

Přeji Vám krásné životy a snad se tu občas ještě někdy pochlubíte Vašima kouskama nebo aspoň s Vašima zážitkama.

P.S.: Já hulím pořád, sice už ne tak často, ale ganju mám strašně rád, přes den povinnosti, k večeru nebo o víkendu krásny relax s dobrým modýlkem. Radši si zahulím, než vypiju

Nostalgie je někdy fajn, zavzpomínáš, co bylo a jak to bylo krásné

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 13-08-2013 v 14:29 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 6

mno, sice jsem nebyl regitrovaný clen ale studuju tady na G uz tech 10 let. Za tu dobu co tady jsem registrovanej jsem poznal docela dost lidi co byli stali clenove dobu, a muzu rict ze dost z tech co znam a jsem s nima v obcasnym kontaktu, se smazao ani ne tak z duvodu prozrazení identity nebo podobných duvodu, ale z duvodu zmeny osazenstva. Dost se tady zmenilo. Jak je psáno výše, drive v tom bylo srdce, dneska je to o penezich, a co si budem nalhavat, s rostouci popularitou teto kytí, sem chodi vice a vice komerečnich pestitelu kterým nejde o ten pocit sedet, koukat na zapad slunce a kouřit, a vzpominat na letni dny plne driny, jde jen o zisk, rychle nahazet do řepy info a jit make it many - bohužel ale je to tak

aloha at roste real G

Old Post 13-08-2013 v 21:01 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 7

Až teď jsem na tuhle perlu narazil a rozhodně bych chtěl podpořit tu tezi, že žeru a pranýřuju malý děti a nováčky a taky tu, že dřív to bylo o srdíčku a koukání na západy slunce, zato dneska je to o vypěstování co největšího množství co nejlepšího modelu -- což je jak víme všichni fašismus, nebo tak něco.

Pro samý elitářství nestíhám chodit do práce.
Ne, vážně, klientelismus a systém kámošů a známejch nefunguje v reálu, nefunguje v politice, nefunguje v práci, nefunguje v kontextu spravedlnosti. Jedinej prostor na světě, kde se k sobě chovají trochu jinak lidi, co se znají osobně , je grower.cz, to je vědecky dokázaný.
A to, že se lidi socializují taky proto, aby se pokusili se do té pavučiny lidstejch vztahů zapojit a ideálně z toho i benefitovat, odhalení tohohle je na nobelovku, si myslím.

A to, že spousta lidí nestíhá několikadenní úhul-srazy na opačným konci republiky, který si nikdo moc nepamatuje, protože tam za víkend padne zavářka skéra ( North Gang ), to možná díky Bohu, protože průser nastává, když se lidi nikam neposunou...


A jestli se posunuli dopředu všichni, se kterýma jsme seděli u jednoho stolu na úhulsraze a jen je nevídame tady na ynternetech, o to víc jsou věci tak, jak maj bejt.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 23-08-2013 v 07:32 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yára
Čestná Členka

Karma uživatele Yára - 6% PěstitelskáKarma uživatele Yára - 6% PěstitelskáKarma uživatele Yára - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 8

Nevím, zda mám vůbec právo sem něco vkládat. Berte to prosím tak, že dobu začátků G a vzpomínaných členů nepamatuji. (Nejde o věk, ale o zájem o tuto kytku u mne přišel až s léty a chorobami, ale to není podstatné.)
Můj příchod byl o hodně pozdější, viz datum registrace.
Jako člověk, aktivní a velmi konunikativní, jsem prožila na začátku přesně to napadání nováčka, různé nechutné ataky,.....až jsem to nakonec málem vzdala. A po žádosti o výmaz, nastala změna jen a jen díky moderátorům a předpokládám "staré gardy".
A tady se musím zastat mnohých členů, kteří nejen zareagovali, ale nabídli pomoc, a ti moderátoři snahy o dehonestaci utnuli.
Jsem za toto vlákno vděčná a pořád se ujišťuji a věřím, že je tu zdravé jádro g., kteří bezelstně poradí a pomohou. A chtěla bych těmto členům moc poděkovat.
Chápu nostalgii, i já jsem v mnohém stejná,byť v jiném oboru, ale pořád mi zůstává optimuzmus, že vše je jen a jen o člověku. A i když tu asi zůstala menšina těch pravých growerů, kteří berou tuto kytku srdcem a ne přes hmotné statky, kšefty a peníze. Podle mne jen nemají chuť s neustále se zvyšující arogancí bojovat. Ani se nedivím.- Ale i tak zůstali.
A my, později přicházející nováčci, jsme za tu věrnost vděčni. Bez těchto lidí, kteří vše od píky tady na G. doslova oddřeli a ještě zůstali, zaslouží poděkování.
Jen to člověka naučí, hlupáky a aroganci, ignorovat. podle mne se stejně časem ztrapní sami. - Přirozenou selekcí.
Zdar a dík všem se srdcem na správném místě.

Nedělej lidem to, co nechceš, aby oni dělali tobě!

Old Post 25-08-2013 v 19:17 PM
Yára je offline   Profil uživatele Yára   Find more posts by Yára   Foto galerie člena Yára   Click here to Send Yára a Private Message   Add Yára to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 9

tak tohle vlakno me potesilo

ja hrozne rada vzpominam na dobu pred uz mnoha lety a na libereckou potazmo semilskou, proste severskou partu, diky kterym mi to doma poprvy rostlo a se kterejma jsme se nakalik tolik, ze nechapu, ze si to pamatuju. S Rudou, Mirkoffem a dalsima x lidma to byly vyborny casy (a zdravim tebe, Figaro a Dana a vsechny kolem!
S Riderem jsme se obcas i po skonceni tyhle ery potkavali na psyckach (taky s Dudem) a se sojkpu i v Praze, ze, hehe..

sem tam jsem se do nedavna, dokud jsem nevypadla z cech, potkala s cosecou

samozrejme ma draha sestrenka divozenka, zena s velkym Z, s ni kontakt neztratim co budu ziva

a muzu mit cerny vedomi, ze jsem se nestihla stavit za Hlavou, se kterym si obcas napisem zhruba jednou za dva roky ale ktereho jsem, ac neni z daleka, nevidela taky tak 4 roky (nebo 6, kurva?)

vycet by nebyl uplny, kdybych nezminila chlapika vyborneho Disastera, kteryho bych timto chtela taky strasne moc pozdravit a cely to hejno vyhulenek kolem nej a samozrejme je tu hodne dalsich lidi na ktery si clovek vzpomene a jsou tu takovi, Tom nebo Mates, se kterejma jsme kamaradi doted a musim se priznat kdybyste me zabili, ze si nejsem jista, jestli jsem se s nima seznamila na G nebo nekde bokem muhehe

ja toho nenapestovala moc, nicmene diky tomuhle serveru jsem si prozila vyborny, vtipny a nezapomenutelny casy. pri cteni vasich prispevku vzpominky na Krychlaka, Psycha, u Rappy jsem se rozesmala, s Omnim jsme v prerusovanym kontaktu, coz mi pripomina k smrti ubijejici odpoledni vecirky u Snarka, kdy clovek byl rad, ze zvladnul odejit, Kvetaka obcas vidam a pokazdy hodne rada.. no tech lidi je hodne, s postupem casu clovek zjistuje, ze na par tech lidi by v budoucnu narazil i jinde a dost mozna by to zase bylo dlouhodobejsi kamaradstvi, ale spoustu lidi bych nikdy nepoznala

North Gang rulezz

cimz jsem se uplne odchylila od puvodni myslenky vlkna, kam se ti lidi dostali.. tem, co jsme v kontaktu porad, se dari alespon mi to tak prijde, kazdy se posunul o dost dopredu a kazdy dalsi setkani potvrzuje, ze si s zivotem umi poradit a fakt rada posloucham, kam dal zase postupujou. a ten zbytek, co nevidam a kdovi jestli jeste uvidim, tak proste verim, ze se maj dobre, jsou to lidi s mozkem v hlave a podle toho to beru

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 08-09-2013 v 20:03 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 10

Zdarte,
to je teda nostalgie! Jsem prijemne prekvapen, ze se tu na mne vzpomina, to jsem necekal. Jsem nazivu a rekl bych, ze prosperuju, evoloju a nechystam se jeste umirat. Taky vzpominam na doby, kdy trava byla zelenejsi. Ale to odeslo s VS studiem a nastupem do prace, management volneho casu pak probiha opatrneji a vyhlidka na vikend, ze ktereho si nebudu nic pamatovat a jeste 2 dny mi bude blbe, uz neni tak lakava jak kdysi Ale jednou za cas to je treba!

Chci touhle cestou pozdravit Rappu, ktery to cele spiskal tim, ze mi pred dost lety velmi velkoryse a nezistne pomohl se zacatky a shanenim hardwaru. Nikdy jsme se nesetkali osobne, s nejvetsi pravdepodobnosti k tomu uz nedojde, ale chci vyjadrit svoji vdecnost aspon touhle cestou - Rappaku - diky chlape! Taky inf3cti - ten mi dodal potrebnou teorii a metodiku - diky

Hulim mnohem min, nez kdysi. Toho jointa si jednou do mesice dam sam a jednou do mesice ke mne nejaky prijde nekde venku. Takze rekneme 2x do mesice. Lampu zapinam tak jednou za 2 roky, z ciste sentimentalnich duvodu. Naposledy jsem svitil loni v lete a zhulil jsem z urody asi 5% (~5g), takze nemam duvod pestovat, protoze bych to nespotreboval.
Prispivam malo. Nejak jsem prestal mit potrebu sdilet svuj zivot na internetech. Celkove travim na internetech min casu, nez kdysi ale je to i z toho duvodu, ze svoji omezenou aktivitu delim mezi vice serveru. Pestitelske trydy me uz moc nezajimaji, protoze co jsem potreboval, to jsem se dozvedel. Chodim obcas jen do kurarny a kanalu, abych zjistil, jestli sem porad chodi a jak se maji ti, ktere znam. Jako takovy hulicsky FB (=former breeder ).
Vetsinu lidi, ktere jsem tu jeste zazil aktivnich, a chtel jsem potkat, jsem potkal aspon jednou. Zminene uhul srazy mi casem prisly trochu kontraproduktivni, protoze jsem (nejen ja) do 20 min od prichodu uplne ztratil schopnost reci Ale byla to sranda. To ze se to uz nedeje, nebo prinejmensim ne tak casto je tim, ze casem postupne prichazeji jine starosti a klesajici zajem o podobne kalby a vubec o budovani novych kontaktu, kdyz ani nestiham udrzovat ty stare. Po nejake dobe srazoveho vakua se to postupne pretvorilo v komorni srazy, ktere nemely hlavni napln konopi, ale treba burcakovou turistiku, nebo zabijacku
Timto chci pozdravit Divozenku, Pohromovu zasahovou skupinu, dokktora, Machomana a dalsi..
Je mi po vas smutno, podzim prichazi a musime se co nejdriv sejit, jinak nevim, co bude!
Casto jsem premyslel, kam zmizel Sinuhet, Xerthon, 4C3.. ty jsem mel rad a nikdy jsem je nepotkal. Anebo kam odesel Jahudka - imho nejvetsi konopny mag. Mrzi me, ze jsem osobne nepoznal snarka a nezazil NG meeting, protoze to musela byt porce kvalitni zabavy znacnych nutricnich kvalit.
Zdravim timto taky sanchu a rajdra, doufam, ze se i s ostatnima jeste nekdy uvidime a jestli ne, tak z toho nebudme nervozni.
Lidi prichazeji a odchazeji; nevstoupis dvakrat do jedne reky a tomu podobně.
Ja verim, ze se vsichni maji, anebo snazi mit v ramci mozneho dobre a preju jim do budoucnosti s growerem nebo bez good luck!

p s y c h o 8 4

Old Post 19-09-2013 v 02:22 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 11

Psycho taktez zdravim, s tema uhulsrazama tos pripomel starou pravdu.. celkem brzy se zacalo po pravde tvrdit ze jestli prides o pul hodiny pozdeji tak uz nema smysl chodit vubec... patnact lidi kolem stolu a deset jich balilo brko... furt dokola
pak na probrani objednaly nejaky superpalivy pizzy, trochu to roztahlo cevy a clovek zvlasnul jeste chvili fungovat .. no to sou vzpominky.

Nejlepsi byly ty srazy planovany na celej vikend. Timto zdravim krome vyse zminenych jeste pana Co? - vejslapy na Jested s podporou neceho z jeho houbaria byly genialni, mam v hlave porad otisklejch hodne zivejch obrazku z tyhle ery

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 23-09-2013 v 17:54 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Dude rulezz, zrovna sme si dali intenzivní Plzneňskej wejkend rád sem ho po 4 letech viděl. byl tam i nějakej Květák ale to asi nebyl Kwjetoň z G (nebo jo?)... psajko weekendy, vandry, pozdně odpolední chlastačky téměř do rána, brka rozumně, ne to balit každou půlhodinu (což vlastně znamená že neděláš nic jinýho no někdo se tak baví celej večer, mě to nebaví plus někdy pár lidiček z Brna a je to dobrá banda,,
yeah

Old Post 24-09-2013 v 08:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dobruu
Nový Člen

Karma uživatele dobruu - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 13

Jay-jay: no trefa,taky takhle někdy vzpomínám na virtuální kamarády.
Sinuhet už tu není?No tím pádem Grower ani nemůže být co býval
Na srazech jsem nikdy nebyl,osobně jsem poznal jen 3 z vás.Ale kolik jsem toho tady naseděl,načetl a napsal,to mi dneska hlava nebere.
Znovu jsem se registroval kvůli sazenicím,ale ani je nesháním,chtělo by to pauzu s hulením.Když nemám,nevadí,ale když mám tak si dám.A mi stačí pár kytek na celý rok.
Tak mě napadlo,díky groweru jsem začal pěstovat i něco jiného,kdysi tady někdo založil vlákno -japonské topoly.Dneska už to jsou stromy,na které lozí děti.A taky jsem tady měl brutální vlákno-pokus o odpoutání se od systému Rozjížděl jsem to na 150m2 zahrádce a někteří mi to dávali snad i právem sežrat.Dnes jsem na bez mála hektaru kde tvořím dál svůj sen o soběstačnosti a nezávislosti.Trnitá,hodně trnitá cesta to byla,ale metodou pokus omyl se nějak posouvám dál.Jinak teda soustružím dřevo a dělám nějaké prvky pro truhláře na schodiště,ale doma,když mám náladu,bez nadřízených,jen když je venku hnusně
A taky jsem se rozvedl s manželkou,zatím co jsem tu nebyl

Old Post 24-04-2014 v 23:43 PM
dobruu je offline   Profil uživatele dobruu   Find more posts by dobruu   Foto galerie člena dobruu   Click here to Send dobruu a Private Message   Add dobruu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 14

Chvála Jay-jayovi, jakožto národnímu buditeli .
PsYcHo84: my jsme nezmizeli, jen se maličko transformovali . Mám se velmi dobře - život mě baví, díky za optání, přeju taky mucha suerte a třeba zas někdy bude renesance některých threadů . Přeju všem z Groweru taky hodně štěstí i v těch dalších transformovaných životech.

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Naposledy upravil 4C3 30-04-2014 v 06:44 AM

Old Post 30-04-2014 v 06:18 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximum Fresh
Stálý Člen

Karma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 15

Asi se schodneme, že taková ta první vlna zapálených, osvětychtivých středo a vyskoškoláků která se tu střetávala tak do roku 2010 zatím odrostla do produktivnímu věku a teď někde produkují děti nebo se ženou za mamonem.
Byla to první post komunistická generace (lidi 25-35) a jako první taky vše objevovala, internet, pěstování, angličtinu, stupidní americký seriály a milióny jiných věcí. Bylo to kurevsky super . Čest výjimkám které nadšeně pokračují ve své zevling-hippie kariéře i kolem třicítky a dál, ale prostě je nás míň.
Nová vlna už nepřišla s takovou razancí a upřímně ani se nedivim. Na internetu je informací milion, proběhl boom internetu v Čechách a boom growshopů kdy začal pěstovat už takřka úplně každý kdo mohl. Nemá moc cenu nosit dříví do lesa a pořád slepě opakovat to co už je tu stokrát a na tom to tu taky jednou dojede...

Old Post 11-08-2014 v 23:39 PM
Maximum Fresh je offline   Profil uživatele Maximum Fresh   Find more posts by Maximum Fresh   Foto galerie člena Maximum Fresh   Click here to Send Maximum Fresh a Private Message   Add Maximum Fresh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maximum Fresh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 16

ted jsem na festaku v Trutnove zavzpominala na sraz u hvezdarny (snad si hvezdarnu vybavuju dobre.) Co to bylo za rok, 07? No kazdopadne me ta vzpominka dost pobavila

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 23-08-2014 v 21:31 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2896400 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív