Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Klonovací okénko - experimenty/techniky/postupy/srovnání
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Dellies
Stálý Člen

Karma uživatele Dellies - 85% PěstitelskáKarma uživatele Dellies - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 49

LuckyBoy: No Cannu bych jako "málo muziky za hodně peněz" rozhodně nespecifikoval. Už jsem viděl pár srovnání a musím říct, že Canna mě dostává. Hlavně mají všechny produkty vyladěné aby do sebe zapadly a tím stabilizovali pH. Navíc opravdu vědí co dělají - viz. p.Klaasen, jejich výzkumník. Kdo byl na přednáškách v Ostravě nebo Praze tak ví ... Každopádně jejich hudba se mi zdá hodně zvučná Navíc co jsem teď slyšel, tak na tom frčí celé Holandsko...

Old Post 12-09-2013 v 10:34 AM
Dellies je offline   Profil uživatele Dellies   Find more posts by Dellies   Foto galerie člena Dellies   Click here to Send Dellies a Private Message   Add Dellies to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dellies
Stálý Člen

Karma uživatele Dellies - 85% PěstitelskáKarma uživatele Dellies - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 55  

Experiment č.1 - Stimulax I vs. Root!t / VÝSLEDEK Příspěvek č. 50

Všiml jsem si, že jsem tady ani nepostnul výsledek Experimentu č.1 - Stimulax I vs. Root!t, o kterém je psáno výše. Takže jak to dopadlo?

STIIMULAX I jednoznačně vyhrál!

Teď k posouzení faktorů (čerpám z poznámek):

a) U Stimulaxu I rychlejší prokořenění cca o 60%
b) Vitalita prokořenělých klonů +- stejná, nelze srovnat
c) Vzhled, hustota a vlásečnice se mi líbili více spíše u Root!itu - kořeny byly silnější a tlustší, vlásečnice výraznější. Každopádně to až takový rozdíl nebyl
d) Úspěšnost větší u Stimulaxu (cca 95%). U Root!tu cca 80% ale poslední dojížděli až 17 den. Pak jsem to stopnul.

Moc se omlouvám, že mi k tomu chybí foto, ale foťák nemám a telefon byl tou dobou v reklamaci (už zase!!).

Ještě bych chtěl porovnat Clonex se Stimulaxem I a Stimulaxem III, tak kdyby měl někdo chuť, může to tu prubnout taky

Jestli bych mohl poprosit, pokud nějaký "experiment" budete dělat, pokračujte prosím v číslování, které je napsáno v hlavičce příspěvku. Rád bych z toho později udělal nějaký závěr, ať v tom máme přehled

Old Post 12-09-2013 v 11:58 AM
Dellies je offline   Profil uživatele Dellies   Find more posts by Dellies   Foto galerie člena Dellies   Click here to Send Dellies a Private Message   Add Dellies to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 51

to Dellies:
hele, já to nikomu neberu, každýho názor jinej..ať si každej hnojí čím chce zdarex

Legalize It!

Old Post 12-09-2013 v 14:38 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dellies
Stálý Člen

Karma uživatele Dellies - 85% PěstitelskáKarma uživatele Dellies - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 52

Však já nic neříkám Jen jsem byl nejistej tím "hodně peněz, málo muziky". Nic ve zlém

Old Post 12-09-2013 v 14:53 PM
Dellies je offline   Profil uživatele Dellies   Find more posts by Dellies   Foto galerie člena Dellies   Click here to Send Dellies a Private Message   Add Dellies to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 53

to Dellies:
O.K. beru zpět "málo muziky" ale maj to trochu "přepálený"
myslím, že Canna se rozmáhá taky hlavně proto, že si dělaj docela solidní reklamu,jsou všude vidět..proto i hoodně začínajících bo nezkušených growerů dá na "to,co vidí"..tak taky funguje naše podvědomí...ale to už patří jinam
Tak ať se zelení..Peace

Legalize It!

Old Post 12-09-2013 v 20:49 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Re: Experiment č.1 - Stimulax I vs. Root!t / VÝSLEDEK Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Dellies

..Ještě bych chtěl porovnat Clonex se Stimulaxem I a Stimulaxem III, tak kdyby měl někdo chuť, může to tu prubnout taky ...


to srovnání clonex vs práškový stimulax jsem si dělal a vyhrál mi jednoznačně stimulax.
pak jsem ale zkoušel stimulax vs nic a vyhrálo nic tak nevim

Old Post 15-09-2013 v 15:05 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Re: Re: Experiment č.1 - Stimulax I vs. Root!t / VÝSLEDEK Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od dlouhán
pak jsem ale zkoušel stimulax vs nic a vyhrálo nic tak nevim


Vyhrálo znamená co? Rychlost prokořenění a/nebo kvalita, množství kořínků?

Možná že prokořenění ve vodě šlo rychleji, ale tipnul bych si, že se stimulaxem bude za stejných podmínek bohatší růst kořenů (víc tlustších, kratších?).

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-09-2013 v 14:53 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 56

prostě jsem píchl do rw řezy se stimulaxem a bez a těm se stimulaxem to trvalo o den až 3 dýl. kořeny +/- stejný

smrťák

Old Post 25-09-2013 v 13:07 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 57

párkrát jsem zkoušel kořenit jen na vodě, a výsledek výrazně horší než se stimulaxem.....daleko méně kořínků a větší úmrtnost (řádově v desítkách procent)
stimulax mi vyhrál i nad clonexem

Old Post 28-09-2013 v 11:27 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 58

stimulax III (gel) vs stimulax I (RW)

vyhrál stimulax I
-----
stimulax I vs voda (docela často sem kropil a pak to přežilo, když ne, umíralo a umřelo)

vyhrál tedy stimulax I (RW)
------
stimulax I vs voda (kokos)

vyhrál stimulax
------
ale musím dodat, že v kokosu to prokořenilo a chytlo se o mnoho lépe, než v RW

stimulax I je to stará dobrá klasika, třeba je něco lepšího, třeba s tím lepším neumím pracovat....těžko říct, furt se něčemu učíme, když si myslíme že víme dostatek, zjistíme jak málo víme...ať to roste

"Moudrý člověk získá víc od svých nepřátel, než hlupák od svých přátel."

Old Post 26-10-2016 v 14:38 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0085730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív