Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 2/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 49

na vine je IMHO moc nizky pH na pestovani v soilu, zvys postupne na 6.5-6.8 a uvidis..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 09-07-2009 v 00:13 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 50


cim muze byt tohle ? fotka je s 38 dne kvetu

killlsmoker

Old Post 19-12-2010 v 06:22 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od killlsmoker
cim muze byt tohle ? fotka je s 38 dne kvetu


No jestli mysliš ty listy že jsou ješte přes ně další a je jich tam více , tak to je genama , nemělo by to bejt nejakej problém , proste kytka s jinejma listama jak mezi lidmi albín cau Hlava

Old Post 21-12-2010 v 09:42 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 52

Hlava: mne zajimalo to zloutnuti..... zaclo to tak s niceho nic.....

killlsmoker

Old Post 21-12-2010 v 13:56 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Pomoc:( Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od killlsmoker
Hlava: mne zajimalo to zloutnuti..... zaclo to tak s niceho nic.....


Naposledy upravil tagra1 20-05-2011 v 12:16 PM

Old Post 20-05-2011 v 10:37 AM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 54

Zdravím
Mám pár kytek na balkoně. Vím že půda má proschnout před dalším zalíváním, ale do druhého dne kytky povadnou ikdyž půda zůstává 1cm hluboko pořád relativně vlhká... po zalití se do 20 minut zase krásně narovnají...

V těhle horkách asi mají vyšší teplotu, pravidelně chodím rosit (a musím říct že opravdu často). Zalévám tedy deně a pochybuju že to bude přelití, když jim ta voda viditelně prospěje téměř hned.

P.S. Kytky byly od začátku zvyklé spíše na menší a častější dávky zálivky, půda ale vždy stačila proschnout ikdyž to na kytkách nezanechalo viditelné stopy... až teď jak jsou starší takhle povadávají?

Mají větší žízeň vlivem suchého a teplého počasí nebo se mám něčeho obávat? Kytky pomalu přechází do květu a bojím se že by to povadání listů a vršků mohlo poškodit celou úrodu.

Old Post 04-08-2013 v 16:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Zdravím
Mám pár kytek na balkoně. Vím že půda má proschnout před dalším zalíváním, ale do druhého dne kytky povadnou ikdyž půda zůstává 1cm hluboko pořád relativně vlhká... po zalití se do 20 minut zase krásně narovnají...

V těhle horkách asi mají vyšší teplotu, pravidelně chodím rosit (a musím říct že opravdu často). Zalévám tedy deně a pochybuju že to bude přelití, když jim ta voda viditelně prospěje téměř hned.

P.S. Kytky byly od začátku zvyklé spíše na menší a častější dávky zálivky, půda ale vždy stačila proschnout ikdyž to na kytkách nezanechalo viditelné stopy... až teď jak jsou starší takhle povadávají?

Mají větší žízeň vlivem suchého a teplého počasí nebo se mám něčeho obávat? Kytky pomalu přechází do květu a bojím se že by to povadání listů a vršků mohlo poškodit celou úrodu.


1.Nepíšeš, jak velké květníky používáš.
2. Nepíšeš, kolik vody denně dostává každá.

Tím pádem ti nedokážu poradit, ač bych si to velmi přál.

Old Post 04-08-2013 v 19:00 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kelisek
Nový Člen

Karma uživatele kelisek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 56

Zdravím..chtěl bych poprosit o radu.. mam dvě kytky autdoor shiva skunk..Najedné rostlině mi začly 3 větvičky hnědnout a jako by se zastavil růst palic,,ostatní normalně rostou a mají zdaravou barvuDíky za radu..když nebudete vědět tak dam foto..ja osobě jsem se stimhle ještě nesetkal.

ghandy grow

Old Post 10-09-2013 v 14:33 PM
kelisek je offline   Profil uživatele kelisek   Find more posts by kelisek   Foto galerie člena kelisek   Click here to Send kelisek a Private Message   Add kelisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karholc
Nový Člen

Karma uživatele Karholc - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 9  

Dotaz Pomoc Příspěvek č. 57

Chlapi potřebuju poradit.Hnojivo jungle in da box.Všechny ostatní kytky co mám v zemi jsou uplně v pořádku.Ale mám takoviydvě v květináčich a už jak rostly tak zežloutly a cely se nějak spomalily a zastavili se.vždycky když pěstuju v květináču tak mě kytka zežloutne.Ještě není zralá,a začali opadávat listy.Nevite co by jim mohlo chybět?Diky moc!

Old Post 11-10-2013 v 15:22 PM
Karholc je offline   Profil uživatele Karholc   Find more posts by Karholc   Foto galerie člena Karholc   Click here to Send Karholc a Private Message   Add Karholc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 58

Karholc: Jak velká kytka? Jak velký květináč? Žloutnou odspodu listy, nebo zvrcha?

Primárně, kytka potřebuje místo pro kořeny, tím víc, čím je vyšší. Když ho nemá, začnou opadávat listy odspod. Pošli foto, koukneme na to.

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Old Post 20-06-2014 v 20:32 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dylema
Nový Člen

Karma uživatele Dylema - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 59

Zdravim vsechny G. Mam box 150x150 v nem 20 rizecku v hline svitim na 1000Hps,sou v 37 12/12 proble je ze kytky na bocich jsou o dost svetlejsi nez na stredu na vyvoj palic to asi nema zalivku dostavaji vsechny stejnou tak nevim predem diky.

Peace Dylemo ;-<~

Old Post 29-09-2014 v 13:57 PM
Dylema je offline   Profil uživatele Dylema   Find more posts by Dylema   Foto galerie člena Dylema   Click here to Send Dylema a Private Message   Add Dylema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 60


zdravim, mam na pár kytkách hnědé fleky (vypadají jako by uplně odumřeli). Nevíte někdo co to je ? Plíseň?

Old Post 16-10-2014 v 13:23 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 61

To Keen: No vypadá to na ukázkový příklad plísně... ...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 16-10-2014 v 21:11 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvepino
Stálý Člen

Karma uživatele Harvepino - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 62

Ahojte groweri,mam taky isty problem ako Keen,pliesen v siskach :/ da sa so siskami nieco urobit ( mlieko,maslo,hash...) alebo ich mam vsetky vyhodit ?

Alebo ich poriadne ocistit a potom z nich nieco spravit? Poradte prosííím.

Old Post 21-10-2014 v 21:39 PM
Harvepino je offline   Profil uživatele Harvepino   Find more posts by Harvepino   Foto galerie člena Harvepino   Click here to Send Harvepino a Private Message   Add Harvepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 63

pokud jses gurman tak to zhul, nekdo rika ze to zhuluej mrte, ja bych to vyhodil stejne jak 90% groweru, poradne vystrihat kolem jinak se ti to prolez vsude

Old Post 21-10-2014 v 22:01 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slecna_k
Nový Člen

Karma uživatele slecna_k - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 64



Jedu poprvý indoor, holky krásně prosperovaly, ale je to tak 7 - 10 dní, co začaly bejt nemocný. Rve mi to srdce, měla bych už za pár dní sklízet a pohled do boxíku je žalostnej. Jedná se o model Big Bud.

Vypadají, jako by byly totálně usušený, na těch nejvíc nemocných nejsou skoro listy (jen kolem paliček jsou malý celkem zdravý lístky), ale zalejvám ob dva dny, zem neni nikdy uplně suchá, celou dobu jim to vyhovovalo. Napadlo mi, jestli to neni tím, jak začala bejt větší zima venku, tím pádem i v boxíku (mám okno na větračku a je koiusek od boxíku). Nebo nějaká plísen? Nebo nemůže to být tím, že jsem o tejden dýl začala hnojit v poměrech pro finish fázi a kytkám se tak lilo jedno hnojivo navíc? Nějaký kusy jsou na tom líp, nějaký mi přijdou uplně seschlý, viz foto (snad se mi povede nahrát).

Předem dík za všechny rady, je mi jasný, že ted už s tim asi nic moc nenadělám, o víkendu kosim, ale nerada bych, aby se mi to stalo znova :-(

vymastisivousa

Old Post 16-12-2014 v 11:25 AM
slecna_k je offline   Profil uživatele slecna_k   Find more posts by slecna_k   Foto galerie člena slecna_k   Click here to Send slecna_k a Private Message   Add slecna_k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-02-2022 - Vzhledové změny na kytkách 3/3 - 278 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0170580 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív