Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » chorvatská ganja
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 17

Zdarec, nevim jak stim namáčením, to jsem nikdy neviděl. Ale ta bylinkovo- mentolová chuť a vůně - to jsem zažil když mi dal kamarád nějakou ANTIZApachovou kostičku koupenou v GS, zapoměl sem utoho nějaký hulení no a pak smrdělo i chutnalo bylinkovo- mentolově. (Stejně jako jedna kapsa mojeho batohu )

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 16-08-2013 v 10:37 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 18

Zdarec, oživím tohle téma. Byli jsme letos v Chorvatsku s přítelkyní letadlem. Letěli jsme z Terminál 1, což mě vyděsilo, protože na dvojce prý takové kontroly nejsou ale v batohu na odbavení se nám povedlo pronést 3g skafu krize nastala po dvou dnech. Byl vážně problém najít někoho kdo prodává, potkali jsme pár huličů, ale nikdo neprodával. Nakonec nás podaroval párkrát jeden kuchař a s ním jsme večer chodili pálit. Musím uznat, že silnější model, jsem dlouho neměl. Vůně a chuť byla hašišovo mýdlová, gumové hnědé palice, krásně lepivé. Takový dobrý model jsem dlouho neměl.
Jeden den jsme si udělali výlet, že projdeme více vesnic v okolí, jestli třeba někoho nepotkáme.. a tak si tak na pláži sbíráme mušle a najednou mladá z pod kamene vytáhla brčko, padlo ihned prostě haluz, tak jsme se mocně zhulený vydali zpět k nám na apartmán 10km pěšky v noci bylo to fakt super.

Zkoušeli jsme sehnat pálení na Makarské v klubu, ve vesnicích okolo a na různých náhodných místech, dealera jsme vyloženě nenašli.. i tak se nám díky fajn lidem povedlo prohulit půlku dovolené ty jejich outdoory jsou mocný


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 04-09-2018 v 22:51 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-08-2011 - Podozriva Ganja - 14 odpovědí
31-03-2006 - THC a horká vana - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1525540 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív