Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Píďalka podzimní (Operophtera brumata)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 33


Díky ti moc bubiku K+

Tohle mám na kytkách necelej 1měsíc, jsem z toho na mrtvici. Zítra budu obědnávat asi ten Alsystin 480, nebo nevím, nemám s tím zkušenosti, tak by mi nevadila vaše rada jakej nejvhodnější postřik na ně. Je mi jedno pokud to bude největší chemka. Stejnak to ještě nekvete a dešťů to má ještě před sebou celkem dost. HLAVNĚ ABY TO BYLO ÚČINNÝ A BYLO OD NICH KLID.
Ještě jedna malá otázka, jak se rychle šířejí po ostatních kytkách ? Mám napadané 2 kytky a dalších 12 snad nečeká na tuto havěť.(

Díky za rady a přidávám foto, celkem solidně napadaného mého listu.

Old Post 27-07-2010 v 20:59 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 34

Manuální sběr je v klidu.
Je dobrý to dělat po setmění, vzít si dobrou baterku a dají se vysbírat všechny.
Již zmiňovaný postřik z muchomůrky je účinný! Pomůže i výluh z tabáku, silný čaj, káva, česnek, chilli.

Na bezobratlé působí i kofein! V koncentraci 1% jako silný neurotoxin!

Old Post 13-08-2010 v 19:21 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 35



Ještě vám sem hodim fotky dospělců...
Na první je samice, která má zakrněný křídla a nelétá ! na druhej je samec...

Old Post 13-09-2010 v 14:42 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peltsky
Stálý Člen

Karma uživatele Peltsky - 85% PěstitelskáKarma uživatele Peltsky - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 36

Zdravim,
tak sem jen tak z nudy zabrousil sem a nemile jsem zjistil, ze moje dve kyti sou asi lehce napadeny pidalkou. Nekdy cca v pulce leta jsem zacal obevovat na vrcholich a novych listech presne takhle vykousany diry jako sou tady na fotkach ale nastesti ne v tak velkym meritku. Nevenoval sem tomu moc pozornost, ale ted kdyz jsou kyti ve 4 tejdnu kvetu a pomalu dou do finale, tak me to tosku trapi. Hned sem sel zkontrolovat listy a mam nakousanejch cca 20 listu, ale zadny u vrcholku ani zadny mlady listky. Nevim jestli to zere i palice, nekdo vyse psal ze jo. Abych rek pravdu, tak bez precteni si zdejsiho threadu, bych tomu ani nevenoval pozornost v jak malym meritku to je. Spis me zajima, jestli se ta svine bude s vic postupujicim podzimem rozmnozovat, nebo naopak ne? Jak rikam holky maj cca 5 tejdnu do sklizne, dneska dostali poprvy senzaci. Myslite, ze to mam nak vic resit nejakym postrikem? Obe kytky jsem ted hodku s baterkou kontroloval zespoda listĹŻ, ale nenašel jsem ani jednu píďalku?ku na celejch dvou kytkach. Nevim jestli jsem slepej, zejtra za svetla je budu kontrolovat zase.

díky a píďalkám smrt

Spliff or die.... Balcoon 2010 - ak 48, Black
jack - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51587

Naposledy upravil Peltsky 17-09-2010 v 14:50 PM

Old Post 16-09-2010 v 21:40 PM
Peltsky je offline   Profil uživatele Peltsky   Find more posts by Peltsky   Foto galerie člena Peltsky   Click here to Send Peltsky a Private Message   Add Peltsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peltsky
Stálý Člen

Karma uživatele Peltsky - 85% PěstitelskáKarma uživatele Peltsky - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 37



Tak jsem dneska kytky prohlíd ve dne, listů bylo napadanejch cca 15. Sou navic nakousany dost málo. Co mě trápí, žadnou píďalku jsem prostě nenašel. Musí tam bejt asi jenom jedna a přesouvá se, svině.
Přidávám foto napadení

Spliff or die.... Balcoon 2010 - ak 48, Black
jack - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51587

Old Post 17-09-2010 v 14:53 PM
Peltsky je offline   Profil uživatele Peltsky   Find more posts by Peltsky   Foto galerie člena Peltsky   Click here to Send Peltsky a Private Message   Add Peltsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 38


Zdarec, nevěděl by někdo co to je za housenky ?

Old Post 02-09-2011 v 21:07 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od punkure
Zdarec, nevěděl by někdo co to je za housenky ?


Sem ti to dal kam to patři , je to stejny , http://grower.cz/forum/showthread....1675#post901675 , Hlava

Old Post 02-09-2011 v 22:45 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Sem ti to dal kam to patři


Ok, dík moc

Old Post 02-09-2011 v 23:50 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 41

Chtěl by jsem vám doporučit tento přípravek : http://www.biocont.cz/shop/pdf/file_35.pdf
Má to nulovou ochranou lhůtu a je to proti všem housenkám, který požírají listí !
Hmyz normálně naklade vajíčka, vylíhnou se housenky, který si ale jen párkrát kousnou a přestávají žrát...
Myslím si, že ideální věc pro preventivní postřik proti těmhle škůdcům.
Mám vyzkoušeno a opravdu funguje !!! Proti píďalkám, ale pokud použijete zavčasu tak i proti zavíječům !
Minulý rok jsem nic nepoužil a kvůli poškození kytky hodně plesnivěly !
A letos je jich u nás vcelku hodně

Old Post 04-09-2011 v 09:32 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollyholly
Profesor Grow

Karma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 42

Tak ja mam to same, ach jo.. hura do boje..tak pidalka to je..

hollyho grow 2012

Old Post 10-07-2012 v 02:07 AM
hollyholly je offline   Profil uživatele hollyholly   Find more posts by hollyholly   Foto galerie člena hollyholly   Click here to Send hollyholly a Private Message   Add hollyholly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 43



Tak to se musím taky pochlubit....sviní.nejhoší je že jí vůbec nemůžu vyhmátnout. Vyzkouším teda večer, ale radši dneska koupím ještě nějaký postřik. Pak dám vědět....

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 26-07-2012 v 11:17 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1b2
Nový Člen

Karma uživatele 1b2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 44

Predstavte si, že na nich zaberá Biolit (jeho plechovka je zelenej farby a je proti mravcom a lezúcemu hmyzu) ! Pred dvomi dňami som moju rastlinku asi viac než z 30 cm (aby sa nespálila) postriekal, trochu sa dostalo aj do pôdy...na druhý deň, čiže dnes som prestal pozorovať nové objavujúce sa dieročky, tie pôvodné sa nerozširovali a tie malé biele svinovinky/povlak, zrejme ich larvy, začína sa to strácať, uvidím zase za pár dní...a p.s. čítal som si zloženie Biolitu a obsahuje aj jednu z účinných látok voči týmto hnusným tvorom ! .. p.s. obsahuje deltamethrin

Naposledy upravil 1b2 01-08-2012 v 08:46 AM

Old Post 01-08-2012 v 08:25 AM
1b2 je offline   Profil uživatele 1b2   Find more posts by 1b2   Foto galerie člena 1b2   Click here to Send 1b2 a Private Message   Add 1b2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 45

Tak zní to vědeckofantasticky, ale vyfoukal jsem do kytek dvě cigarety a byl klid. Do čtyřech dnů listy ok, píďalka nikde. Možná náhoda, možná na to mělo vliv něco jiného, nevím.

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 10-08-2012 v 16:46 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajo
Nový Člen

Karma uživatele pajo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 46

Ahoj, tento rok mi taky píďalka napadla kytky a už mě to začíná fakt srát půlka vrcholků je trochu ožraných, ale větší listy vůbec, ta svině jen trochu nažere pupeny a jak list roste udělaj se v něm dírky jak v cedníku. Chtěl bych je vysbírat, ale ještě sem ani jednu nezahlíd, potřeboval bych zjistit kde se mám koukat páč na vršcích nic nevidím...

Old Post 11-08-2012 v 14:36 PM
pajo je offline   Profil uživatele pajo   Find more posts by pajo   Foto galerie člena pajo   Click here to Send pajo a Private Message   Add pajo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 47

caute borci mam tento rok ten isty problem a chcem sa spytat , ze ci na ne bude stacit postrek Neem Oil od Plagronu , podla popisu na baleni by to mohlo zabrat . Ak ma niekto s nim skusenosti dajte prosim vediet dik a growu zdar

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 18-09-2012 v 20:37 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 48

Zdravím pánové..já používám postřik http://www.neudorff.cz/vyrobky/spru...ti-skudcum.html hned po prvnim postriku klid...ale je dobry ho po 15-20dnech zopakovat...spokojenost s timhle prostredkem na hubeni..

Old Post 24-07-2013 v 14:56 PM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2774260 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív