Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Květové stimulátory - Aktivátoy a boostery pro květ zkušenosti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7

Požít aktivátory a boostery na květ ?
This poll is closed.
Ano - zaručená lepší uroda 14 45.16%
Ano - spíše může překvapit/skusit se má všechno 8 25.81%
je mi to jedno nechám to na přírodě nebo s mou pomocí 4 12.90%
Ne - škoda peněz 5 16.13%
Total: 31 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 81

A dotaz, má někdo zkušenost s podpůrnými vitamíny a doplňky jako je Sugar Royal apod.. ? Nejde mi ani o kvantitu ale o kvalitu , hlavně vůni a chuť. Co podle vás nejvíce tyto dva aspekty ovlivňuje?



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 08-07-2013 v 10:25 AM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 82

http://www.lacnepostreky.sk/pomocne.../tecamin.flower

Old Post 08-07-2013 v 14:01 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 83

Zdravím
Já mám letos canna boost,ne že bych to kupoval vyhrál sem ho v soutěži.
Máte s tím někdo zkušenost?Funguje to nějak nebo je to další zbytečná sračka??Jinak bych ho mohl prodat.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 08-07-2013 v 14:51 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84

Urcite tim nic nezkazis, Cannu osobne moc nemusim(je opravdu prilis draha se vsemi serepetickami co by jsi lit mel) ale zrovna ty jejich aditiva vyslovene spatne nejsou.

Lej to tam a urcite kytce neublizis. Pro priste az budes kupovat za svy, tak i PK za 250 udela dost, popripade pokud budes chtit neco navic tak senzace ci bloombastic(spis cekej na samply zdarma ) je to silny PK a jeste nejaky kvet stimul(u senzace bych rekl ze je to melasa za par kacek ) vetsinou u tehle senzaci se nezvedne vynos ani o gram, ale meni se chut, je takova--cukernatejsi

IPX

Old Post 16-07-2013 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 85

Zdravím
Tak canna boost vyzkoušen.
Určitě urychluje sklizeň,taky bych řekl že té pryskyřice je tam o něco víc,ale to nemusí být jenom tím že.Dál sem vypozoroval,že vůně a chuť sou takový výraznější.
A to je všechno,žádnej větší výnos nebo nabombený palice nic takovýho se nestalo a ani sem to nečekal.
Jako jo něco to dělá,ale není to taková sláva abych to musel mít na každej pěst.Pokud to vyhrajete jako já,nebo se naskytne nějakej výhodnej kup tak jo,ale jinak je to zbytečný.To ty prachy rači investuju do kvalitních semen.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 15-10-2013 v 04:18 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Já mám letos canna boost,ne že bych to kupoval vyhrál sem ho v soutěži.
Máte s tím někdo zkušenost?Funguje to nějak nebo je to další zbytečná sračka??Jinak bych ho mohl prodat.Díky
Zdárek


Canna Boost spolu s pkčkem (dvojitá dávka oproti tabulkám - ale EC metr nutnost) je vražedná kombinace. Odzkoušeno.

prostřední paldy i spodní jsou větší, tvrdší. O horních ani nemluvě
Osobně doporučuji

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 10-03-2014 v 19:30 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeffry
Nový Člen

Karma uživatele jeffry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 87

Zdar nevím jestli to patří taky k Boostrům, ale zajímalo by mě co říkáte na Hesi Phosphor Plus. Podle informací které jsem o tom vyčetl mě příjde lepší koupit flašku Phosphoru než topmaxu a výsledek by mohl být podobný.

Old Post 09-04-2014 v 22:08 PM
jeffry je offline   Profil uživatele jeffry   Find more posts by jeffry   Foto galerie člena jeffry   Click here to Send jeffry a Private Message   Add jeffry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 88

ahoj vsichni ma nekdo skusenost s Hesi Boost ???ted sem objednal 2.5 l za nejakych 690 a zda se mi to nejak moc levne o proti ostatnim boosterum ,jaky je vas nazor ????popripade nejake skusenosti

At se daří!!!!!!

Old Post 13-05-2014 v 23:01 PM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 89

Koukni na muj poslední pěst.. Nafukování palic bylo znatelně větší než předchozí kola.. dávkování každá 2-3 zálivka.. neměl jsem ani jeden problém se spálením atd.. dávkoval jsem podle informací na lahvých.. můžu klidně doporučit

EDIT: Dostal jsem vzorky zdarma a když mohu porovnat s Green Sensation (či jak se to píše) tak když koukneš na cenu.. tak jsem byl spokojenější u HESI.. ať už budoucíma nižšíma nákladama tak i kvalitou PLAGRON je podle mě nesmyslně předraženej.. Tak ti HESI můžu podoručit..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 14-05-2014 v 00:54 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 90

Zdravím, chtělo by to tu trošku oživit :-) proto přicházím s dotazem - zkoušel někdo Tecamin Flower? Zrovna jsem jej objednala a zajímaly by mě vaše zkušenosti.

Old Post 11-01-2017 v 07:03 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Jaky booster?! Příspěvek č. 91

Ahojte.

Ak som dobre kukal nevidim tu nikde temu ku kvetovym boostrom. Vidim temu hnojiva obecne.

Ake mate skusenosti s jednotlivymi kvetovymi boostrami ? Chut, vynos, vyzor, krystale ?

Mne sa na kvalitu produktu (vona,sila,ocukrovanost) zatial najviac osvedcil biobloom od ghe v kombinacii s hnojivami flora nova. Bolo to v hydro dripe

Vase skusenosti su ake ? Diky.

Old Post 05-09-2019 v 17:36 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eddieroot97
Nový Člen

Karma uživatele Eddieroot97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 92

Ahoj, ja jedu kokos, hnojky Jungle in da box, k tomu valím boostery od B.A.C. přesněji kořeňák, Silica power a PK booster. Zatím spokojenost.. sadím jen semena od Dutch Passion, smrad skera mě až štípe v nose, velké tvrdé palice, bíle jak posypané cukrem a vynos mám na 120x120 cca těch 650-750 pod 600W HPS, po vánocích budu kupovat LEDku tak jsem zvědavý jak to bude vypadat. víc než 10 kytek nesadím.

Old Post 15-09-2019 v 16:55 PM
Eddieroot97 je offline   Profil uživatele Eddieroot97   Find more posts by Eddieroot97   Foto galerie člena Eddieroot97   Click here to Send Eddieroot97 a Private Message   Add Eddieroot97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 93

od miestnych pokrocilich uzivatelov som sa docital ze bloom boostre su viac-menej marketingovy tah ktory len upravi pomer PK a prida "zazracnu formulu" vyrobcu
a co som odsledoval ,mimo forum, tak ani vacsina pro uzivatelov nepouziva b.boostre
asi na tom nieco bude
tiez som sa stal obetou marketingu a pouzivam Atami Bloombastic ale nemam skusenost s boostrom vs bez boostra, tento dojde a dalsie kolo pojdem pravdepodobne bez

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 23-09-2019 v 07:05 AM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 94

Ghe mám taky, zkoušel jsem ledacos, Advaced Nutrients, Hesi boost, Jidb environ i superthrive. Ghe celkem funguje, Hesi překvapivě taky, AN je magie ale funkcí si moc jistý nejsem (zato dírou v prkenici ano), Jidb jsem nic nepozoroval. Držím se Ghe + bionova silution, MgO a PK

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 23-09-2019 v 12:57 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
splafq
Nový Člen

Karma uživatele splafq - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 95

Zdar noo tak co jsme měli možnost testovat různé druhy boosterů tak pokaždé šlo více či méně o koncentrovanější poměr fosforu (P) a draslíku (K). Tyhle prvky rostliny v květu spotřebovávají ve zvýšeném množství tedy používat boostery se určitě vyplatí (vždycky ovšem v kombinaci se základníma hnojivama). Obvykle boostery rapidně zvyšují EC v poměrně malých dávkách takže je fajn džet se předepsaných koncentrací (Zní to jako banalita ale mám známýho kterej mi v panice volal ze doma vše umírá a on nalil kokot do zálivky asi 100 krát větší množství).

Nicméně teď se dostáváme k otázce jaký booster použít?
Na to bude mít asi každej rozdílnou odpověď, nicméně řídil bych se jednoduchým pravidlem množství sračky na litr zálivky vs. cena. V praxi jsme odzkoušeli třeba green sensation od plagronu vs pk 13 -14 od hesi a výsledek naprosto totožnej, nicméně když srovnáš cenu senzace a pékčka tak myslim není co řešit.

Jak tu psal akaisan, nevěř tomu že speciální diamantová formule aktivuje dosud neaktivní přirozené cheláty které přirozenou cestou donutí rostlinu kvést kosmickým tempem i bez přítomnosti světla, vzduchu a vody a sklidíš 300g na W při dodržení správného dávkování ideálně ještě v kombinaci s další předraženou mrdkou stejného výrobce.


Jinak já už třeba roky používám canna terra na zeminu plus enzym od atami a jako booster pk 13-14 od hesi (byť je prej primárně na kokos a hydro).

Co se týká výsledku tak kromě výsledné chuti která může záviset na kvalitě proplachu a správném vysušení (myšleno tak že každá odrůda se od sebe liší právě třeba i sílou aroma) zbytek kritérií bude vždycky záviset na té které odrůdě a kvalitě genetiky spíš než na použitých hnojivech (Pokud se bavíme o tom že používáme hnojiva tak jak se používat mají)

Old Post 07-10-2019 v 16:25 PM
splafq je offline   Profil uživatele splafq   Find more posts by splafq   Foto galerie člena splafq   Click here to Send splafq a Private Message   Add splafq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 96

Ozkoušeno pulka klonu v jednom systenmu s GS a druha bez GS, vysledek je, že to nemělo ŽÁDNÝ viditelny rozdil, v množstvi nebo kvalitě, možná v laboratoři by se viděl rozdíl, ale pouhým okem a jazykem nic.

Old Post 05-01-2020 v 08:28 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6626380 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív