Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Klonovací okénko - experimenty/techniky/postupy/srovnání
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Dellies
Stálý Člen

Karma uživatele Dellies - 85% PěstitelskáKarma uživatele Dellies - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Dellies
Hopík44: Co máš v matkárně/řízkárně za světlo? Máš mezipatra dost od sebe, tipnul bych že CFL...


Ale možná je to jen genetikou, koukám, že tam máš Orange Bud a Northern Light ... ty se celkem táhnou ... a soudě podle listů to vypadá, že jsou více sativovější, to by dost vysvětlovalo. Můj Durban taky dělá mezipatra tak 10cm od sebe, takže by s ním ani malé řízky řezat nešlo. U Chronicu a Mohana to je ale jine kafe

Old Post 13-06-2013 v 14:39 PM
Dellies je offline   Profil uživatele Dellies   Find more posts by Dellies   Foto galerie člena Dellies   Click here to Send Dellies a Private Message   Add Dellies to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Dellies
Tak to je docela mazec ... jaké má ta LEDka spektrum a kde se dá pořídit? Docela by mě to zajímalo


ahoj, spektrum barev je:bílá 10000-20000k, modrá 460nm
a je to přímo tahle: http://www.rekker.cz/shop-led-grow-...0w-gr-detail-28
novou bych si asi nekoupil, podle mě se ještě vyplatí počkat, sehnal jsem ji zánovní ani ne za polovic..
zatím vypadají řezy, že se jim pod tím líbí, zítra kouknu, jestli už se náhodou neklubou zoubky .D

že je stimulax1 lepší mě nepřekvapuje...

hopík:dík

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 13-06-2013 v 15:31 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dellies
Stálý Člen

Karma uživatele Dellies - 85% PěstitelskáKarma uživatele Dellies - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 55  

Experiment č.1 - Stimulax I vs. Root!t Příspěvek č. 35

V neděli (12. den) proběhla poslední kontrola kořenů a dopadlo to takto:

Stimulax I: 18 ze 30
Root!t: 8 z 29

Další kontrola proběhne dnes, zítra dohodím i více informací. Každopádně jim vysoká teplota dává zabrat ... takhle načas si snad nikdy nedávaly ...

Old Post 19-06-2013 v 14:53 PM
Dellies je offline   Profil uživatele Dellies   Find more posts by Dellies   Foto galerie člena Dellies   Click here to Send Dellies a Private Message   Add Dellies to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 36

-

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 25-06-2013 v 00:41 AM

Old Post 21-06-2013 v 10:32 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 37



tak ledka se osvědčila, první zoubky vylezli pátý den, dnes je už většina prokořeněná..
100w je ale zbytečně moc, musel jsem ji zavěsit metr vysoko, protože z půl metru pálila lístky.. takže půjde po dokončení selekcí do matkovny a na zakořeňování pořídím 50w.

další ,,experiment,, : chci zkusit nechat řezy zakořenit za oknem, nejdelší den v roce bude za 5 dní, takže ideální čas, na okno jsem dal bílou netkanou textilii, aby na řezy nepralo přímý sluníčko, všechny pak půjdou ke kamarádovi do foliovníku..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 25-06-2013 v 00:41 AM

Old Post 21-06-2013 v 10:33 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od asfalt
tak ledka se osvědčila, první zoubky vylezli pátý den, dnes je už většina prokořeněná..
100w je ale zbytečně moc, musel jsem ji zavěsit metr vysoko, protože z půl metru pálila lístky.. takže půjde po dokončení selekcí do matkovny a na zakořeňování pořídím 50w.

další ,,experiment,, : chci zkusit nechat řezy zakořenit za oknem, nejdelší den v roce bude za 5 dní, takže ideální čas, na okno jsem dal bílou netkanou textilii, aby na řezy nepralo přímý sluníčko, všechny pak půjdou ke kamarádovi do foliovníku..


já teďka za oknem kořením 2. várku řízků na ven, mám je položený na topení, takže jsou trochu "utopený" za tím oknem, ale nebylo to na škodu, pežily tak i ty tropy, co byly. jelikož sem línej zajít do zahradnictví pro stimulax, tak to mažu gelovym clonexem, co mám ještě z cannafestu. a zakořenilo to asi do 14 dnů, některý samozřejmě dřív a chcípl mi jeden asi ze 16

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 01-07-2013 v 15:49 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


já teďka za oknem kořením 2. várku řízků na ven, mám je položený na topení, takže jsou trochu "utopený" za tím oknem, ale nebylo to na škodu, pežily tak i ty tropy, co byly. jelikož sem línej zajít do zahradnictví pro stimulax, tak to mažu gelovym clonexem, co mám ještě z cannafestu. a zakořenilo to asi do 14 dnů, některý samozřejmě dřív a chcípl mi jeden asi ze 16


ahoj, mám je taky na topení, dnes už jsou všechny prokořeněný, nechcípnul žádnej, evidentně to tak jde, minimálně v době od začátku června do půlky července, kdy je den dostatečně dlouhej..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 01-07-2013 v 16:11 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od asfalt


ahoj, mám je taky na topení, dnes už jsou všechny prokořeněný, nechcípnul žádnej, evidentně to tak jde, minimálně v době od začátku června do půlky července, kdy je den dostatečně dlouhej..


předloni mi zakořenil ulomenej, asi 2h napospas na slunci nechanej "řízek" v pet flašce za oknem někdy v srpnu, možná přelomu září.
určitě to neni ideální, ale když není zbytí, tak to šlo

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 01-07-2013 v 16:26 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


předloni mi zakořenil ulomenej, asi 2h napospas na slunci nechanej "řízek" v pet flašce za oknem někdy v srpnu, možná přelomu září.
určitě to neni ideální, ale když není zbytí, tak to šlo


nenakvetlo to?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 01-07-2013 v 16:53 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od asfalt


nenakvetlo to?


já si to teď našel a zjistil jsem, že ten "řez" byl už z nakvetlý kytky, pak sem ho společně s tou kytkou dokvetl in.
každopádně to kořenilo taky, ale asi by to začlo i nakvítat no

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 01-07-2013 v 19:18 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


já si to teď našel a zjistil jsem, že ten "řez" byl už z nakvetlý kytky, pak sem ho společně s tou kytkou dokvetl in.
každopádně to kořenilo taky, ale asi by to začlo i nakvítat no


s nakvetlejma řezama mám docela zajímavý, kupodivu ne negativní zkušenosti, brutálně se to větví, takovej fim bez šmikání

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-07-2013 v 05:03 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od asfalt


s nakvetlejma řezama mám docela zajímavý, kupodivu ne negativní zkušenosti, brutálně se to větví, takovej fim bez šmikání

řiká se tomu reveging

Old Post 12-07-2013 v 18:26 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od travodlak

řiká se tomu reveging

nepleteš se? já si doposud myslel, že dělám revegign, když setnu zralou květinu, nechám dole na pahýlu pár větviček s lístkama,přesadím do většího květníku a šoupnu pod světlo 18/6..
z toho taky rostou brutality ...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 18-07-2013 v 17:00 PM

Old Post 14-07-2013 v 16:36 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 46

reveging...něco jako návrat do vegetační fáze(z tý květový)...akorát u těch klonů se jedná o malý kytky...jinak to bude uplně to samý

Old Post 14-07-2013 v 17:56 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od travodlak
reveging...něco jako návrat do vegetační fáze(z tý květový)...akorát u těch klonů se jedná o malý kytky...jinak to bude uplně to samý


Říká se tomu Monster Cropping

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 18-07-2013 v 15:35 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 48

přeně tak trvá sice dýl, než se "chytnou",ale pak sou z toho brutální keříky...a používám výhradně Stimulax III (gel)...a Rhizotonic od Canny taky dobrá věc..(podle mě, i když Cannu zrovna nemusím..málo muziky za moc peněz)
Tak ať se zelení..Peace

Legalize It!

Old Post 12-09-2013 v 07:56 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7397190 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív