Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zatmívačka a jiná překvapení.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Zatmívačka a jiná překvapení. Příspěvek č. 1

Čau kluci a holky. Tenhle thread nevznikl jen z mého popudu, ale důvodem jeho vzniku je praktičnost a mé čisté svědomí. Abych to vysvětlil, tak jsem si letos naplánoval docela monster zatmívací projekt. Chci zatmívat 5 kytek, což by nebylo tak zvláštní, ale mám možnost využít k zatmívání místnost o výšce 2,5m a šířka a délka je taky úžasná. Tak jsem se prostě rozhodl, že toho využiju na 100 procent. Chci mít ve finále kytky vysoký do 2 metrů. Šířku určuju průběžně, protože jde o naprosto neznámý geny, s kterýma se zatím seznamuju a už ted v růstu jsou dost nepředvídatelný. Matkáři a dvoum svým nej kámošům jsem slíbil, že se podělím o fotky a to je ten důvod, proč tohle všechno píšu. Prostě bych se na to jinak vysral.
Původně jsem plánoval jinou skladbu genů, ale naštěstí matkář zaspal, zapoměl, vysral se na mě, co já vím……a díky tomu se ke mně dostaly dost zajímavý modýlky a to Alien Tahoe, Larry OG, White widow , Sweet mendobog (panacea semínka, moje/kámošova selekce ne HLAVA), a rozmýšlím se mezi Misty a boubblegummem, sweet skunkem a křížencem Night hail ultra/Northern light.
Kztky jsou v různé fázi, u některých jsem musel dost drsně zpomalit růst (teplota, živiny, světlo), protože jsem je dostal dost brzo a chci začít zatmívat od půlky června a kdybych jim dal volnost a to co chtějí, tak mají už ted 2 metry. Nešlo to, tak jsem je zabrzdil, teprve tento týden jsem jim dovolil rozlet a do týdne až 14 dnů chci začít zatmívat.
Mám je v kokosu, zatím v 10L kýblech, ale plánuju přesadit, až kořeny prorostou do větších kýblů. Kvůli rychlému prosychání kokosu v létě je budu mít strčené v zemi a to v dírách o něco hlubších, než je výška kýblů. Zálivka 2x denně bude dostačující.
Možná sem přihodím fotky kytek nějakých automatů a venků, které statečně bojují s nepřízní počasí v posledních dnech. Uvidím kolik bude času, chuti do focení.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 03-06-2013 v 09:04 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 2

Nazdárek!
Zrovna jsme se vrátil z kalby ve tvém regionu , tak jsem si právě vzpomněl na květiny jak se asi maj. Ještě ted když vydechnu, tak cejtim slivovici .
Hele a dával jsem ti i Larry OG x The purps? Jestli jo, tak ho tam dej na 100%. To je hodně povedená záležitost! Asi nejvýnosnější.
Jinak to feno Tahoe aliena co jsem ti dal se spíš naklání na OG stranku věci a zatim vypadá asi nejlíp, tak se těš. Až to bude mít smysl, tak ti sem hodim nějaký foto jak to vypadá v květu!
Jináč mám taky kros s NHU, tak sjem na ně velice zvědavej.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 03-06-2013 v 12:03 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 3

Hojas, no puvodne jsem chtel toho larryho dat jen jednou, protoze vypadaji v rustu stejne a dost si delaji co chteji (jak si psal, chobotnice jsou to), ale kdyz je to takhle, tak je necham oba. Necham teda sweet mendobog, Aliena, larry OG i Larry OG X The purps a Vdovicku. Bude to i tak dost zajimavy. Ted je tady dost naprd pocasi, tak jsem je dal dokud se neudela hezky do foliacku.
Zkusim pres tyden udelat nejaky fotky.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 03-06-2013 v 16:05 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 4

Hele je tam rozdíl, "čistej" Larry OG má menší výnos, neni tak moc obsypanej jako Larry OG x The Pups, ale zato má výraznější tu "OG" zatuchlou citronovou chut. Ten kříženec je ke konci uplně bílej, má trochu víc listů v pálkách a je ještě silnější než původní Larry.
Jinak co se týče chobotničení, to je holt dan za výslednej produkt no...
Já jsme s nima ted na 39. dnu, tak ti můžu hodit nějaký fota pro představu.
Pak ti to tu promažu

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 03-06-2013 v 16:20 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 5

JJ, za fota bych byl rad, kdybys mel fotku tesne pred prepnuti a neco z toho 39. dne, ale treba i kolem 20. dne, tak bych byl rad a dost by mi to pomohlo v predstave kdy prepnout a jak ji prostrihat, jestli to bude treba.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 03-06-2013 v 17:59 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 6




Hele jel jsem SOG a přepnul jsem po 2 dnech, vytáhlo se mi to cca na 90cm, tak jsem to celý polámal a poohýbal pod sít, takže počítej s táhnutim u všech 3.
I když já zrovna nejsem velkej příznivec zaštípávání, tak tady u těch bych to rozhodně doporučil. Snaž se je držet niž než ostatní modely, oni to pak srovnaj Naposled bych je štípnul cca tejden před přepnutim. Jinak klasika, ohol spodky (tak čtvrtku) a nech chobotnice rozjet divadlo!

1. Larry OG, zaštípnuto někdy mezi 5. až 10. dnem květu, kytka se nasrala, vyhodlila kulku co jsem utrhnul a od tý doby pohoda, ale s výnosem to zatočilo, jinak typická OG stavba.

2. Larry OG x The Purps, zatim vypadá nejvýnosnějc ze všeho co tu tentokrát mám.

3. Tahoe Alien 6, je to mix mezi OG a Alien kushem, voní to jako OG, ale pryskyřice je tam ještě víc .

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 03-06-2013 v 18:17 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 7

To vypada neuveritelne. Psal jsi, ze ten tahoe alien smeruje spis k OG. to me dost desi, protoze jsem ho jeste nezastipoval. ma dost robustni stavbu, kush jak vysita, proto jsi me dost prekvapil.jsem zvedavej. zitra zkusim udelat fotky, jestli mi pujde nabijecka. nejakou dobu jsem ji nepouzival.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 08-06-2013 v 16:39 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 8



Tady nějaký fotky semenáčků, který jsem dneska dával do hlíny.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 10-06-2013 v 16:54 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 9






První 3 fotky Alien, další 2 Larry OG/ The purps. Další fotky se mi nepodařilo udělat, protože se spustila taková průtrž mračen, že bylo nejlepší vzít nohy na ramena a to jsem taky udělal.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 10-06-2013 v 16:59 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 10

ahoj kolego! a ty fota to je ta zatmívačka? (esli jo, tak kterej den zatemňuješ?) nebo jsou to ta "jiná překvapení"?? :-)

já už zatmívám dnes 17tý den, chystám se aji o tom trýd zrobit,ale furt bojuju s časem, každopádně už se mi tvořijó aji pidipaldy..

držím palce a snad bude i přiležitost zrobit nějaké košty navzájem! až to posušíme a vyrobíme z teho tu nebezpečnó drogu :-)

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 10-06-2013 v 18:29 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 11

Zdarec brachu od fochu :-). Původně jsem chtěl začít zatmívat touhle dobou, tj. v půlce června, ale kdo má kurňa předvídat tu oblačnost a studené bratry ze severu. Navíc nemám telku a počasí sonduju jen od kolegyně. počasí nebylo ideální, měl jsem to za oknem a nešlo to dát do té zimy. Mám to namíchaný v kokosu s perlitem a rockwoolem a to dát ven, tak .... ani to nedomýšlim.
Situace je taková, že kytky byly dost zabržděný a tak je chci zatmívat až tak od příštího týdne a to jen aliena a ostatní druhy za 10 dní.
Ty už 17 dní? Tak to je krása, počasí ti přeje. doted idealka vlhkost teplota a ode dneška snad slunečno a pařaky. u toho bych nechťel asistovat. To musi být za týden prásárna. Radost pohledet hadam, ale jak te znam, tak se na to z nedostatku casu vyseres a pulka groweru ztustane nepolibena. :-)

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 10-06-2013 v 18:54 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 12



Tady jen tak pro zpestření nějaký AFka. Jejich čas teprve přijde :-).

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 12-06-2013 v 19:57 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 13





1- larry OG
2- WW
3- zatmivaci mistnost
4- misto, kde budou pres den. Chce to vykacet, srovnat a vykopat diry na 50L kyble. Sviti tam 10h v kuse slunicko, takze idealni podminky.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 12-06-2013 v 20:06 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 14

Fotky klamou, jsou dost prtavoucky. Ve zkutecnosti vypadaji lepe a i jsou dost kosatejsi, ale nemeni to nic na tom, ze jsem zacatek posral, kdy jsem je 3 tydny brzdil, aby neprestrelil, protoze kdo mel tusit jak se letos zvrtne pocasi. V tuhle dobu uz jsem chtel zatmivat, ale dost se to protahne. Zatmivat zacnu jak jsem psal pristi tyden a neco za 14 dni.
Dnes jsem pohnojil Fish-mixem a to postrikem na lisst v davce 4ml/L coz je dost, ale snad jsem to neprehnal. Jinak davam Bcuzz AB. Zdrojovka EC 0 a zalivku leju pri hodnote 1,0.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 12-06-2013 v 20:15 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 15



SCH/onyx X Russian Rocket Fuel/ Cobra

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Naposledy upravil benjichaouat 17-06-2013 v 11:19 AM

Old Post 13-06-2013 v 20:49 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 16

Zitra jdu nachystat vesechno, co jsem zanedbal a v dalsich dnech zacnu nosit do tmy. Uz je nacase, doba pokrocila a podzimni destiky nechci zazit.
Jinak jsem letos a minulej rok udelal dost zajimavej postrech a to ten, ze kytky v kokosu a rockwoolu jsou ve kleniku a foliaku zabrzdeny jak prase. Proc? to nechapu a kdyby mi na to nekdo odpovedel, budu rad. Zvysena teplota v mediu je blbost, protoze jsem nadobu vzdycky chladil.zvysena vlhkost a mensi odber zivin, to bych mozna bral, ale proc az takova zabrzdenost? po tom, co jsem je dal vzdycky ven se rozjely jak strela a to az teprv teplota v mediu zacala prihrivat. Z lonska jsem se nepoucil a udelal stejnou chybu. myslel jsem, ze dam kytky do foliaku a vic se rozjedou. Zabrzdili se jeste vic, nez jsem je zamerne brzdil pred tim a pomohlo az dat foliac dolu. Jsem z toho dost rozpacitej a doufam, ze mi to nekdo pomuze rozlosuknout.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 17-06-2013 v 14:31 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5246860 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív