Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Jsem Dneska Hulil...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5

JAK NEJČASTĚJI KOUŘÍTE MARIHUANU?
This poll is closed.
SKLENĚNKA 18 15.38%
BRČKO 67 57.26%
BONG 19 16.24%
VODNICE 4 3.42%
JINÝ ZPŮSOB 9 7.69%
Total: 117 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 33


.

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 17-05-2013 v 13:20 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 34


..a já dneska vyhulil šukající berušku... jinak CM moje sklizeň..

carpe diem

Old Post 22-05-2013 v 17:53 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 35


tak stále moje poslední sklizeň CM... již kvalitně prosušeno.. pryskyřičná lahůdka...

carpe diem

Old Post 27-05-2013 v 19:32 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 36


Dneska sem hulil Kalli Buba, White russian a Super Skunk Všecny 3 zmašťováky,
akorát Rus jedinej je trochu energickej KB a SS jsou vrahouni
Všechno vlastní tvorba bio hnojky, hlína a sodíkový slunce, pečilvě nasušeno a uskladněno (7 měsíců)
na Fotce je akorát SS

Old Post 31-05-2013 v 17:17 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 37


Larry OG x The purps

větší netřeba motat

Old Post 31-05-2013 v 19:32 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 38

Casey Jones "Pericut"

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 31-05-2013 v 22:57 PM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 39

Tak pánové já si dneska po obědě dal osobáčka durban poisonu ;-) je to dobrej model jsem rád že mi pomalu roste 9 kousků ;-) kdo kouřil tenhle model asi ví a k tomu poslouchám oldschoolovky jako http://www.youtube.com/watch?v=rzM7F78G7n4 :-D ale to už je malinko OT ;-)

Old Post 03-06-2013 v 12:07 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 40

už několik dnů kouřím hašiš... dám ho do mrazáku... on pak pěkně ztvrdne... pak jde krásně nastříhat do trávy... už to takhle hulilm asi měsíc a světe div se chutná mi to pořád a navíc i v práci jako by to bylo takový lepší... mám rád hašiš

Old Post 03-06-2013 v 19:49 PM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 41

Tak, já buď hulím hašík a nebo trávu.Míchánim se jenom přebíjí opojení z hašiše s nakopnutím z trávy.
Dále pak hašík je nejlepší pořádně nahřát ,aby pustil co nejvíce oleje a pak ho rozmnělnit s tabákem,při kouření se totiž malý kousek zahasí hašolejem a většinou nestihne prohořet a odklepávaš popel i s nevyhořeným hašíkem.
Toť rada starého hašišáka!lol

Dneska fotku nemám ,ale zrovna hulim hašik ,jako minule!

Old Post 03-06-2013 v 20:21 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 42

foto, jinak to tu psát nemusíš

JAH LIVE

Old Post 04-06-2013 v 06:44 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 43


Critical Jack Dinafem

Náhodou se ke mě dostala hlávka této dobroty od neznámého známého,který ho měl loni na outu a velice se ho chválil.... a co je zvláštní, ikdyž je to zelené pheno, cosi v něm chutná modře,do borůvky? yum yum....

JAH LIVE

Old Post 04-06-2013 v 07:07 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 44


haleluuujaaaa! našel jsem dvě dobře schované palice ze sklizně Eda Rosentala z léta 2012... ňamóóózní!

carpe diem

Old Post 04-06-2013 v 17:35 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 45


flo x blueberry od známého, mňamka jaxsviň

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 10-06-2013 v 15:14 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 46


OG Kush...dneska je na něj nálada..

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 11-06-2013 v 12:34 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 47


Dneska zase pěkně chcalo,tudíž volno a od rána pořadný kouř.
Z levé strany senzina,wdovka a exile.

Old Post 11-06-2013 v 16:40 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 48


a já si stále frčím jediné vlastní, které mám.. CM od místního člena.. s dobou uskladnění kvalita i spokojenost roste..
.. a mimochodně - tu pixličku miluju a pořídil jsem ji před sedmi lety při první návštěvě Amstru...

carpe diem

Naposledy upravil ween 11-06-2013 v 18:55 PM

Old Post 11-06-2013 v 18:41 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2004 - Dostal jsem dneska kytku!! - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4982430 seconds with 47 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív