Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak dětem vysvětlit že pěstujeme?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 17

Přesně jak říká Barush, nedávno to zahrál známej v podobné situaci a prošlo mu to. Pokud ti teda neřekne, že s hulením je taky konec

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 10-03-2012 v 12:08 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 18

Zajimave tema hodim zkusenost. Mam nevlastniho brasku 8 let stareho. To že nás občas zahlédl s jointem sme neřešily až do doby kdy za námi sám přišel a zeptal se: to je ta marihuana? Já sem si o tom totiž četl na internetu......


..... A PAK NA TOHLE NĚJAK ROZUMNĚ ARGUMENTUJTE

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 02-04-2012 v 12:56 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 19

Tak aspoň byl informovaný, teď doufejme že si děcka dokáží vybrat z toho internetu ty "správné" informace a ne nějakou propagaci, bludy apod. Aby pak mladej za mnou nepřišel a neřekl mi: mami ty si feťák, protože pěstuješ a hulíš psali to na internetu že ti co hulí jsou feťáci a mají vymyté mozky.

Old Post 11-04-2012 v 19:37 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
widlak
Nový Člen

Karma uživatele widlak - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 20

Naštěstí mam k dispozici celou jednu místnost. Ženě jsem vysvětlil, že už fakt nic kupovat nechci. I když jsem měl stálé dodavatele, už se necítím na to, abych to ve svém věku sháněl "na ulici". A protože je místnost pod mojí trvalou kontrolou (pracuju hlavně doma), tak je tam moje "kancelář". A že je stále zamčená? Holt tam nikdo kromě mě nemá co dělat. Děti mam dvě - 16 let (riziko viz výše) a 5 let. Osobně radši zatloukám - tedy ten hukot je od serveru resp. od jeho chlazení. Ale je mi jasný, že jednou budu muset s pravdou ven. Ovšem co nejpozději to půjde. Venku na zahradě nesázím, vesnice má oči všude. Měl jsem pár míst "na mezi", kde je možný si ohlídat, jestli mě někdo nesleduje, když jsem chodil s pejskem na procházku.

Old Post 11-04-2012 v 20:41 PM
widlak je offline   Profil uživatele widlak   Find more posts by widlak   Foto galerie člena widlak   Click here to Send widlak a Private Message   Add widlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisco
Nový Člen

Karma uživatele Frisco - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 21

Nás teď s manželkou potkal problém opačný, naši rodiče přišly na to že si pěstujeme a bohužel oni mají ty nesprávné informace a nechápou to ani přes mé zdravotní problémy. Takže doufám, že se jednou moje děti budou učit ve škole, že to není droga, ale léčivá bylina abych už aspoň jim nemusel nic vysvětlovat.

Old Post 13-04-2012 v 11:20 AM
Frisco je offline   Profil uživatele Frisco   Find more posts by Frisco   Foto galerie člena Frisco   Click here to Send Frisco a Private Message   Add Frisco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 22

widlak: Mě být šestnáct a muj táta mít zamčenou místnost tak mu tam určitě vlezu Jo na vesnici je to někdy těžký s těma lidma, my máme zahradu naštěstí uprostřed lesa, jen pár sousedů a ti to už delší dobu tolerujou, normálně s náma i baví
Frisco: Naši to taky neradi slyšej že pěstujem, ale tak už si za ty léta zvykli na svou dcerku. Jinak s tou školou bych asi tak optimistická nebyla..

Old Post 15-04-2012 v 16:39 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Joooo, tak tohle je opravdu dobrý. Když jsem tady před lety začínal, byly tady témata typu "Jak rodičům vysvětlit že hulíte/pěstíte" a co po několika letech nevidím - "jak vysvětlit dětem že pěstíte".


Jojo, groweři nám stárnou

Old Post 18-04-2012 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Re: Jak dětem vysvětlit že pěstujeme? Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Barush
Ahoj, kdo máte děti zajímalo by mě jak jste jim vysvětlili že pěstujete marihuanu?Nás co nejspíš brzy čeká tak abych měla nápady. Jinak nepěstujem jen marihuanu, ale i biozeleninku, ovoce....


Tohle může poradit - http://www.justaplant.com/czech/

Old Post 07-05-2012 v 12:02 PM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Na'vi
Nový Člen

Karma uživatele Na'vi - 90% PěstitelskáKarma uživatele Na'vi - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 25

je to jednoduchý prostě o tom mlčet do ty doby než sami o tom se dozví stejně bude jim patnáct a budou jako my.to je osud.

Old Post 12-05-2012 v 23:08 PM
Na'vi je offline   Profil uživatele Na'vi   Find more posts by Na'vi   Foto galerie člena Na'vi   Click here to Send Na'vi a Private Message   Add Na'vi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAGA60
Nový Člen

Karma uživatele BRAGA60 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Barush
Tak aspoň byl informovaný, teď doufejme že si děcka dokáží vybrat z toho internetu ty "správné" informace a ne nějakou propagaci, bludy apod. Aby pak mladej za mnou nepřišel a neřekl mi: mami ty si feťák, protože pěstuješ a hulíš psali to na internetu že ti co hulí jsou feťáci a mají vymyté mozky.


Najhoršie asi je že si dospeli nevedia vybrať ztych infomacii a najcastejsie si vyberu tu propagaciu

Old Post 19-03-2013 v 21:18 PM
BRAGA60 je offline   Profil uživatele BRAGA60   Find more posts by BRAGA60   Foto galerie člena BRAGA60   Click here to Send BRAGA60 a Private Message   Add BRAGA60 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 27

Zajímavé téma.
Tomu mému jsou 4 roky a kolikrát se mě honí hlavou co mu jednou řeknu až se zeptá.
Teď zatím nic neví. Jelikož je ale hodně bystrý a chytrý až někdy překvapuje nedá se s ním jinak bavit než jako s dospělým, rozhodně jsem mu vživotě nezalhal ani to nemám v plánu ale trošičku pozměnit pravdu budu muset.
Beru si ho jen na víkendy jednou za dva týdny, už jsem ho kolikrát zkusil z něčím malým že to nesmí říct mamce že jí v obýváku a tak podobný hlouposti a po 14 dnech se zeptám bývalé jestli jí nepovídal že jí u mě v obýváku a u televize a neřekl to, jak mě slíbil! Už několikrát a pokaždé uspěl. To nic nemění na faktu že je to jen dítě a kamarádovi se tajemství taky říct může takže je to opravdu složité.
Ukáže až čas a hlavně situace která donutí jít s pravdou ven.
Ale budu tajit dokud to půjde, doufám že uspěšně!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 19-03-2013 v 21:49 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Withman
Stálý Člen

Karma uživatele Withman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 49  

Re: Re: Jak dětem vysvětlit že pěstujeme? Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Guch


Tohle může poradit - http://www.justaplant.com/czech/


Ten příběh jsem přečetl celej a je výbornej ;D

Old Post 29-05-2013 v 21:29 PM
Withman je offline   Profil uživatele Withman   Find more posts by Withman   Foto galerie člena Withman   Click here to Send Withman a Private Message   Add Withman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 29

Ou,super odkaz na knížku
Moje malé děti,když se ptali co to tam roste,tak jsem řekl, že prostě kytky. V bláhové naději jsem myslel,že to bude stačit.No nestačilo,optali se: "A jaké?" Tak jsem jim začal povídat: "Tamto je Pandora, todle Magnum,tamto Vertigo..." Hmm,odvětili a zatím mám klid

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 20-09-2013 v 13:14 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od celek
Ou,super odkaz na knížku
Moje malé děti,když se ptali co to tam roste,tak jsem řekl, že prostě kytky. V bláhové naději jsem myslel,že to bude stačit.No nestačilo,optali se: "A jaké?" Tak jsem jim začal povídat: "Tamto je Pandora, todle Magnum,tamto Vertigo..." Hmm,odvětili a zatím mám klid


božííííí
tohle mě fakt rozesmálo
BTW: nějakej známej říkal dětem že je to "Indiánský tabák"

Old Post 26-09-2013 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 31

2 pyroman23: Tvá zmínka o indiánském tabáku mi připomněla následující zapeklitou situaci, kterou uvedu otázkou: A co když nás děti přichytí při balení?... Když se mi to stalo, tak suveréně odpovídám: "No snažím se ušetřit na tabáku přece."

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 01-10-2013 v 08:20 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 32

tak to mě děti pomáhaly zalejvat když jsem zůstal dlouho v práci. teď už jim je objema přes dvacet.jo to byly časy, spíš jsem měl strach, když si přivedly spolužáky

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 12-02-2015 v 20:01 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1721720 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív