Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Květové stimulátory - Aktivátoy a boostery pro květ zkušenosti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7

Požít aktivátory a boostery na květ ?
This poll is closed.
Ano - zaručená lepší uroda 14 45.16%
Ano - spíše může překvapit/skusit se má všechno 8 25.81%
je mi to jedno nechám to na přírodě nebo s mou pomocí 4 12.90%
Ne - škoda peněz 5 16.13%
Total: 31 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 65

Mě určitě topmax , protože letos stím pojedu , pokud máš i bloombastic sem stím

Old Post 16-04-2011 v 08:13 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Vzhledem k tomu že Top Max není "chemka" tak hodně lidí asi letos testuje Top Max a pak by bylo super se o to podělit přímo zde.

Old Post 16-04-2011 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Metrop AminoBloom vs. AminoRoot Příspěvek č. 67

Zdravím,
trochu som behal po Metrop-áckej stránke a medzi týmito dvoma stimulátormi som veľký rozdiel nenašiel. Kecy okolo boli v podstate rovnaké a zloženie sa líši iba v koncetrácii Glicínu a Prolínu o 10mg/5L. ???? Žeby to malo mať nejaký strašný význam sa mi nezdá. Tým pádom stačí iba jeden a splní obe funkcie. Či nie? V N a P je rozdiel tiež zanedbateľný.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 27-10-2011 v 21:57 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 68

no nic tak to tu čtu a zrovna mám v ruce láhve Bloombastiku Topmaxu a Monster bloom u toho mě zaráží hodnoty 0-50-30! v dalším roundu zkusím na každou kytku stejného modelu zvlᚍ tyhle věci a dodám své poznatky

Old Post 26-11-2011 v 20:00 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

TOPMAX - nečekejte zázraky ale rozdíl tam je ,navíc palice vylepší chuť,vůni a naberou na objemu tedy rozhodně zvýrazní danou genetiku .

Old Post 30-05-2012 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Muminex
K topmaxu se bohužel nevyjádřím, protože ho jedu taky poprvé a doufám, že bude mít nějaký efekt, ale slyšel jsem o velmi dobrých účincích Bio Haven.
Mohl by je prosím, někdo potvrdit, nebo vyvrátit?

V grow shopu mi říkal prodavač, že ne jenom on sám je s ním velmi spokojen, ale i někteří pěstitelé co dlouho zná mu přičítají až 25% větší výnos. Pokud je tomu skutečně tak, tak za tu cenu stojí za to, nesrovnalostí ale zůstává, jestli mě nelanařil právě kvůli té ceny, což mi ale příjde méně pravděpodobné s přístupem jsem spokojený.




Kámo promiň ale nebuď blbej To je jasný že Ti řekne že je to super. To je jeho byznys, prodat Ti věci. a čim víc koupíš, tím líp pro něj. Já vim o typkoi ze shopu, kerej mi tvrdil že bez GS doma nepěstuje ani rajčata :-D


Už ve FAQ se dá najít že 90% je genetika a zbylejch 10 % vybavení a hnojky.
Takže radši pořešit pořádný fikance než zkoušet zázraky s lákavou nálepkou ale mizerným obsahem :-D


P.S: Osobně už nějakou dobu jedu kombinaci GH Bloom, GH micro a k tomu od plagronu pk13/14
Za litr máš hnojivovou řadu na docela slušný množství vody, tak proč kupovat zbytečný ******

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Naposledy upravil Jpt 19-06-2012 v 20:20 PM

Old Post 12-06-2012 v 17:49 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 71

http://www.mazar.cz/cs/produkt/396-...ncer/?katID=237
a
http://www.mazar.cz/cs/produkt/395-...-thc/?katID=226
ste nikto neskúšali chcel by som vedieť ohlasy na tieto 2 prípravky, no ten delta by som chcel vyskúšať

Old Post 06-08-2012 v 17:36 PM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 72

letos jen GS nic jineho, dávam dvakrát tydne a parada palice houstnou každym dnem vic a víc.

Old Post 09-09-2012 v 15:44 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 73

Můj kamrdát má komplet stan stejnej jako já a nepoužíva GS(90ml) a jde to oproti mojemu poznat,ale k tomu valim ještě enzymy(90ml),bloom(450ml),kapičku groowu(30ml),PK-13,14(90ml) vše od plagronu a ještě po gramku bloosom od growteku na 90litrový drip EC čistá voda 0,3 a po tehlé rakeťe tak 2,6 a ještě tam valim PH mínus na ph 6,0...no a kytky se lebedí..asi :-D

Old Post 14-09-2012 v 15:22 PM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Modelář
Můj kamrdát má komplet stan stejnej jako já a nepoužíva GS(90ml) a jde to oproti mojemu poznat,ale k tomu valim ještě enzymy(90ml),bloom(450ml),kapičku groowu(30ml),PK-13,14(90ml) vše od plagronu a ještě po gramku bloosom od growteku na 90litrový drip EC čistá voda 0,3 a po tehlé rakeťe tak 2,6 a ještě tam valim PH mínus na ph 6,0...no a kytky se lebedí..asi :-D



Tak na Ec 2,6 si rozhodně nelebedí.
A kámoš to jako vubec nehnojí?

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 07-12-2012 v 09:50 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 75

hnoj ale nevalí do toho booster...jsou to všechno biohnojky od plagronu a stěma jen tak něco nespálíš..sice konečky listů nazančovali že by nebylo ód věci trocha ubrat,ale výsledek to nepotvrzuje 1050g pod 600+400W..což si myslim není špatný..model Power Skunk,kosa 63den květu.

Old Post 10-01-2013 v 12:24 PM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

Pouzivam PK 13/14 od Hesi na hydro, ale do hliny v polovicnim davkovaní nez do hydra a je to v pohode. V hnojicim planu od Hesi je psano sice Fosfor +, ale to neresim a nepouzivam.
Je fakt ze je to dost silny a pokud se to nevychyta, tak to spalí listy.
Takze si chce pohrat s davkovanim, hodit oko na list a pak pripadne ubrat.
Je to levny, flaska asi za 200 a vydrzí to roky.

Old Post 24-01-2013 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od SaMoLeBKa
ohledně toho metropu calgreen..


Calgreen není nic jiného než starý laciný dusičnan vápenatý jen s desetinásobnou cenou a etiketou plnou lží o větších květech...
Je to prostě dusík s vápníkem prodávaný za nemorální cenu, nic víc.

Old Post 12-05-2013 v 14:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 78

Zdravím, já mám indoor zkusenost s Plagron Green Sensation.
Dával sem to všem kytkam až na jednu, která GS dostala jen 2x. Celková sklizeň nebyla nijak obří. Na kytce která dostavala jen samotný plagron alga bloom bez GS sem nezpozoroval žádný rozdíl.

Osobní názor mám takovej, že je to hnojivo na květ jako každý jiný jen je tam vic fosforu a je to.vic koncentrované. Každopádně za ty prachy to nestojí. Já to dostal zadarmo nazkousku a nepresvedcilo mě to. Osobně si myslím, že obycejna PK flasticka udělá to samé co GS.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 19-05-2013 v 14:51 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Jaky kvetovy stimulator a PK13-14 Příspěvek č. 79

Je tohle kvetovej simulator? mam atazyme, pk13/14 a zakladni hnojky AH 123 - tak by me zajimalo jestli to ma vubec cenu to kupovat...

http://www.growshop.cz/katalog/deta...-cuzz-ata-xl-1l

diky

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Naposledy upravil NoStress 12-06-2013 v 15:20 PM

Old Post 28-05-2013 v 16:33 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 80

Jedu teď indoor pod 600W květ- 8x Jack Herrer ; 8x Whitte Widow skusil jsem o5 semínka od Fair Seeds, je to levná varianta nicméně minulé kolo (moje první kolo) jsem dosáhl 440g sušiny z 18 rostlin Great White Shark pod 600W stejný box. Minulé kolo jsem jel Plagronky Alga Grow,,Bloom,GS. Jelikož to bylo první kolo a hnojil jsem všechny nevyvodím závěry. Účinek byl naprosto parádní, výrazně fyzický stav s návaly smíchu. Potvrdilo 7/10 lidských testerů Toto druhé kolo chci začíná květ a uvažuji o koupi PK od plagronu, a jako stimulátor již zmiňovaný TopMax. Hnojit budu všechny až na jednu od každého druhu a snad uvidím rozdíly. Jinak že by se mi po GS "monstrózně nafoukly palice a ztvrdly" to teda né. Člověk prvně čeká etiketový výsledek "mohutného a kompaktního květenstvý" ,ale přišlo mi jen že mají lepší barvu a více pylu. Tak uvidíme, rád se podělím s průběhem a výsledky.



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 08-07-2013 v 10:22 AM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0384090 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív