Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Jsem Dneska Hulil...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »

JAK NEJČASTĚJI KOUŘÍTE MARIHUANU?
This poll is closed.
SKLENĚNKA 18 15.38%
BRČKO 67 57.26%
BONG 19 16.24%
VODNICE 4 3.42%
JINÝ ZPŮSOB 9 7.69%
Total: 117 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 17


a já mám dnes to samé co minule, něco léčivého .) Zentiva nikdy nezklame.. jo a mám novou kovovou piksličku...

carpe diem

Old Post 19-04-2013 v 20:28 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 18


Hašik,Maroco,Reef,Ketama, jižní svahy

Naposledy upravil Mr.Sordo 22-04-2013 v 11:00 AM

Old Post 22-04-2013 v 10:50 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 19


tak na dnešní večerní posezení u tv, dávaj Hogo Fogo Homolka jsem si připrvila:
S.A.D. od Sweet Seeds (OUT 2012) ,bylo ve skleníku, na květ opět bohužel moc nehnojeno,ale rozhodně to na něm není znát bohužel bylo sklizeno tak 7dní dřív,kvůli plísni( palice prorostlé a tvrdé), ale chut ma příjemnou, zemitou, ale trochu to škrábe, ale z bongu, super..měla sem 2 phena, toto víc prorostlé, zemitá chut, a na plíseň náchylné..druhé bylo "sativovější", méně prorostlé, zato sladká chuť, a po plísni ni stopa!

JAH LIVE

Old Post 22-04-2013 v 18:25 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo
Hašik,Maroco,Reef,Ketama, jižní svahy


...závist! (sry, vím, špatná vlastnost .) )

carpe diem

Old Post 22-04-2013 v 21:28 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 21


tak taky něco přihodim

je to Alien Abduction, druhý feno z posledního indooru a cejtim se tak jak se to jmenuje

jointík při focení už bohužel nebyl

Old Post 22-04-2013 v 22:11 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 22


taky se přidám včera sem si pohuloval Cream Caramel fakd chuťovka

chlast je prostě chlast......

Old Post 25-04-2013 v 08:36 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 23


PAMIR GOLD - DP out12 profialovělé pheno....

JAH LIVE

Old Post 02-05-2013 v 13:52 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 24

Včera jsem měl buchtu a jsem rád že jsem konečně trochu při smyslech. Takže si dám chvíli pauzu

Old Post 02-05-2013 v 19:20 PM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 25


Odpolední svačina byla samonakvítačka Mandarine od Sw.S. s typicky hutným ovocným kouřem, který na patře nechává nasládlohořkou chuť přezrálých citrusů. Při hoření se uvolnuje hašišová vůně, v hubě ale ani náznak hašišové chuti. Zajímavé. Placebo vonavej efekt :-)

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 02-05-2013 v 22:36 PM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 26

Zdravím
Dneska jsem měl marihuanu.





Konkrétnějí teda Special Queen #1 dost přezrálou, tak to mám rád , nebyla to kupodivu vykydávka ale vodstřel jak se patří, po 4 hoďkách jsem si vzpoměl že jsem měl vlastně brko a že pomalu přicházim k sobě, stávek trval věčnost, fakt jsem na to zapoměl že jsem hulil...

PS: Jestli hledáte něco mimořádného, tak vezměte 5-6 svých indoor modelů v celkové gramáži cca 2 g a dejte si je ve dvou, už po pár šlucích je to znát vůbec pokud se na to posilníte nakym alkoholem ( i když je to možná lepší aby to s vámi neseklo )

Naposledy upravil Highskór 08-05-2013 v 05:27 AM

Old Post 07-05-2013 v 20:52 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 27

asi sedm brk různých doma pěstovaných modelů .. taková sešlost lidí stejného zaměření... fotoaparát jsem naštěstí nebral.

carpe diem

Old Post 07-05-2013 v 21:43 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 28


Morning ...!

tak dnešní svátek slavím už od rána pomocí:

SPOETNIK 1 od Paradise seeds.. (greenhouse 2012)

bohužel neměl takové světelné ani výživové podmínky jaké by potřeboval, a rozhodně by si i zaslouzil

Na in to může být velice zajímavá volba!

u mě byl výnos katostrofální sice to byli 2m stromy, ale cca 110g? na rostlinu, měla jsem 2 phena, ale obě si byli mooc podobné, vůní, chutí, stavbou..

naprosto žádná známka plísně, dozrál krásně kol 20.října, paličky řidčí, ale přitom krásně prorostlé, žádný šustí...

a jak píšou PS, High je cítit nejvíce v horních partiích hlavy a na tváři.

vážně velmi znatelné high , po ránu destruktivní:P

chut je jako zrovna otevřená plzeň nebo budvar, nádherně chmelové, výrazné..

Yummynies!

JAH LIVE

Old Post 08-05-2013 v 07:48 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 29


hola! tak a já si už chvilku ochutnávám svou novou sklizeň - CRITICAL MASS od místního mistra.. zatím jen rychlosuška spodky, čili chuť ještě ne excelentní (ale špatná nee).. spodky povětšině nedozrálé, výrazný HIGH stav, u mně upovídaný...
foto palice za růstu: http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=513580

carpe diem

Old Post 10-05-2013 v 23:33 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Withman
Stálý Člen

Karma uživatele Withman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 30

Dneska půl g ve vaporizéru a potom dva špeky z materiálu, který je tu k dostání. Je to shit. Čekám na vlastní výrobky.

Old Post 10-05-2013 v 23:45 PM
Withman je offline   Profil uživatele Withman   Find more posts by Withman   Foto galerie člena Withman   Click here to Send Withman a Private Message   Add Withman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 31


Jack Hererr od kámoše, indoor

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 15-05-2013 v 17:26 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 32


.dneska hulim úžasnej kros euforia x orange bud od místního teknokrata a dva měsíce předtím jsem hulil svůj critical mass(v pixle)

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 17-05-2013 v 13:14 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2004 - Dostal jsem dneska kytku!! - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7703990 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív