Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13
Autor
Téma 
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 177

Zdárec,
já jsem používal B cuzz a dobrý
teď Bio-g power Hydro A+B, BIO 1,2,3, a PK 13/14 + biozym a bomba růst a vitalita, jen lítá PH. Možná to je něčím jiným, nevím
A chci se zeptat, můžu zbytky hnojiva B cuzz použít s BgP ??
Třeba dát A+B od BgP a růstový stimul od Bcuzz ?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 23-02-2013 v 22:00 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barnabáš
Nový Člen

Karma uživatele Barnabáš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 178

b-cuzz s BgP je zbytečnoust, akorát se budou hádat

Old Post 28-04-2013 v 21:15 PM
Barnabáš je offline   Profil uživatele Barnabáš   Find more posts by Barnabáš   Foto galerie člena Barnabáš   Click here to Send Barnabáš a Private Message   Add Barnabáš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shaker
Nový Člen

Karma uživatele Shaker - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 179

Ja na out letos poprvé použil CELERIT- je to npkáčko,ale s vyšším než-li obvyklým poměrem n p k , má to fakt dost, granule, bud posyp anebo zálivka, líp se klasicky rozpouští v teplé h2o.
Guáno
Phyt-amin
kuřince
kompost

Old Post 24-09-2013 v 14:07 PM
Shaker je offline   Profil uživatele Shaker   Find more posts by Shaker   Foto galerie člena Shaker   Click here to Send Shaker a Private Message   Add Shaker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 180

Já jedu biobizz na růst ..a Hesi na květ plus Enzimy a rood simulátor od anvance hydroponic a jsem spokojenej

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 06-07-2015 v 15:16 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carvik
Nový Člen

Karma uživatele carvik - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 181

Já jedu jen plagron substrát i hnojky a max spokojenost :-)

Old Post 11-07-2015 v 04:19 AM
carvik je offline   Profil uživatele carvik   Find more posts by carvik   Foto galerie člena carvik   Click here to Send carvik a Private Message   Add carvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rukavica
Nový Člen

Karma uživatele rukavica - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 182

asi prehnojene sice pisi po 2 rokach,ale tak treba si to dotycny precte,beztak uz to vi,kde udelal chybu

Old Post 30-07-2015 v 19:31 PM
rukavica je offline   Profil uživatele rukavica   Find more posts by rukavica   Foto galerie člena rukavica   Click here to Send rukavica a Private Message   Add rukavica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 183

S ohledem na mou obcesi na pocit z předraženého výrobku, nepoužívám doporučená holandská hnojiva. Po několikaletém experimentování v hlíně jsem růstovou část snad už dotáhl do konce - používám Floria Kapalné hnojivo pro zelené rostliny a palmy 1l, což je vyvážené hnojivo i s mikroprvky. Dávkování postupně zvyšuji od 1 do 3 ml/1l vody. Když chytnu smutnice tak jednu zálivku nahradím hnojivem Floria Kapalné hnojivo pro pokojové rostliny, které obsahuje výtažek z citronu, po kterém smutnice zmizí.
Horší je to s hnojivem pro květ, tam zatím používám Agro Bloomate Květ + Agro Bloomate PK13/14 a stále paralelně hledám nějakou cenově rozumnější variantu, ale testování stále není uspokojivě dokončeno. Nyní testuji AGRO Kapalné hnojivo pro růže 1l, ale trochu tomu chybí mikroprvky. Kdyby někdo měl něco odzkoušeného s poměrem NPK 10-20-20 či obdobným a obsahovalo to mikroprvky, tak by mne to zajímalo. Ale určitě je Bloomate výborné, jen mi připadá kapánek drahé. To že hledám něco jiného je jen zábava, nikoliv nutnost. Baví mne porovnávat jak stejný fenotyp reaguje rozdílně na různá hnojiva.
Musím dodat že do každé zálivky ještě dávám AGRO VITALITY KOMPLEX 1L v dávce 1.5 ml/1l vody. Hnojivo s vitality smíchám dohromady před zalitím.
Root boostery nepoužívám, ale nejspíš brzy vyzkouším výtažek z vrby.
Třeba tohle někomu, kdo má hlouběji do kapsy, pomůže aby zbytečně kytky netrápil. Já zpočátku testoval Kristalon a když jedu gerillu, tak stále ještě s ním přihnojím, ale jsou lepší varianty.

Old Post 31-07-2015 v 08:12 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 184

Používám zkavšené kobilince od koní. Jednou za týden krígl koňských kobylinců na konev 10 litrů.

Old Post 04-07-2016 v 22:12 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 185

Tak po roce můžu říct že jsem otázku květového hnojiva vyřešil. Používám FANTAZIE PODZIM 1l http://www.agromanualshop.cz/fantazie-podzim-1l/
Kytky po tom krásně kvetou a jsou hustě obalené. Opravdu to můžu doporučit. Když to míchám s Agro Vitality Komplex (v dávce cca 1 ml na 2l vody), tak kytkám zřetelně nic nechybí!

Old Post 05-07-2016 v 09:44 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 186

[účet odstraněn]

Old Post 14-01-2017 v 14:39 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 187

Dříve jsem dával přednost general hydroponics, pak sem přešel na trojsložku jungle in da box a už bych neměnil.

Old Post 08-10-2017 v 19:58 PM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 188

citace:
Původní příspěvek od Jahodáč
Dříve jsem dával přednost general hydroponics, pak sem přešel na trojsložku jungle in da box a už bych neměnil.


Za mě to samý, jen s rozdílem že ja jel Advanced Nutrients.

Old Post 09-10-2017 v 08:21 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 189

Ahoj, já jedu GHE trojsložku a maximální spokojenost Dříve jsem zkoušel plagron a AH ale bohužel mě to moc nenadchlo.

Old Post 09-10-2017 v 17:06 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 190

Ghe flora nova. Nebo flora duo


atami

A top pro mě zatím advancet nutriens


Píšu zatím protože mě dost zajímá metrop
A jednou z nudy bych dal nějakou úplnou bio věc ...

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-03-2018 v 20:45 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 191

Já jel bio bizz a po přechodu na JiB veliká spokojenost. Hlína, kytky nikdy nebyly tak tmavě zelený

Old Post 28-03-2018 v 11:10 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 192

Tvl už jsem to cetl tisíckrát jidb jidb
Ze bych to zkusil ven 😅

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 28-03-2018 v 11:31 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2007 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - 1281 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8934890 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív