Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Pyramid Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Já měl od nich Tutankhamona a opravdu super! Palice byly sice trošičku řidší ale stav neskutečná high!
DOPORUČUJI

Old Post 07-03-2013 v 13:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Skúsenosti čo sa týka praxe nemám skoro žiadne, mal som len jednu rastlinku aj tu mi ukázal a daroval kamarát na konci leta keď odchádzal do zahraničia. Ale čo sa týka teorie, tú si myslím že mam fakt dobrú Prečítaného a pozretého mám strašne veľa.

Ktej nirvane tak ceny sa tam pohybujú okolo 25€-30€ za 5 semen u pyramid seeds sa pohybujú ceny rovnako a ako som spomínal v našom meste growshop spolupracuje s pyramid a ceny sú tam 20€ + bonusy.
Nad mixom od Dutch Passion som dlho rozmýšlal pekné odrody 6ks za 45 € není také zlé ale posledné ohlasy na dp sú dosť negatívne.

Tak či tak sa na poslednú chvíľu rozhodnem pre najakú mongoslkú alebo čínsku seedbanku a dopadne to veľmi zle

A ešte za ospravedlňujem teraz som si všimol že istá téma tu je. No neviem prečo nejaký fešáčik názov tématu napísal bez medzery Pyramidseeds. To ma fakt nenapadlo dať do vyhľadávania

Old Post 07-03-2013 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Grenes
Já měl od nich Tutankhamona a opravdu super! Palice byly sice trošičku řidší ale stav neskutečná high!
DOPORUČUJI

Mohu jen souhlasit. Rád tvoří centrální šišku, která je fakt masivní. Takže nedoporučuju ho moc zastřihávat. Bude to pak řídký.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 07-03-2013 v 19:26 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Tak Anesthesia a Tutankhamon ktorú zvoliť radšej ? A ozaj klíčivosť je vraj špatná akú ste mali vy ?

Old Post 07-03-2013 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Tak Anesthesia a Tutankhamon ktorú zvoliť radšej ? A ozaj klíčivosť je vraj špatná akú ste mali vy ?


Podle toho co vyhledáváš, tutanhkhamon je prevazne sativa a anesthesia zase skoro čistá indika. Pokud mužu doporučit tak byhc volil tutanhkamona stav je fakt neskutečně euforický!!!
Naopak Anesthesia je gaučák, jeden maličkej joint a nehneš se z místa, totální stoned a odpis na pár hodin !!!

a klíčivost jsem měl zatím u všech semen na 100% :_)

Letos pojedu Wembley a NL, tak uvidíme co se z toho vyklube abych pravdu řekl tak mám špatný pocit z NL, jeslti má někdo zkušenosti s touto odrůdou od Pyramid seeds, nechť napíše

Old Post 24-03-2013 v 01:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Grenes


... abych pravdu řekl tak mám špatný pocit z NL, jeslti má někdo zkušenosti s touto odrůdou od Pyramid seeds, nechť napíše

Tak z touhle odrůdou mám jen dobrý zkušenosti. Mrkni do mýho podpisu, mám tam report.
Letos ji pojedu určitě znova. Zbylo mi semínko.
frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 24-03-2013 v 13:48 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 23

Cize tutankhamona a anesthesiu odporucate aj na outdoor...??

Old Post 12-04-2013 v 17:24 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od kammo
Cize tutankhamona a anesthesiu odporucate aj na outdoor...??

Ano, ale u Tutankhamona očákávej sklizeň o něco později. Přeci jenom je to Sativa.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-04-2013 v 19:00 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Tak tak nakonec letos zkouším Galaxy, Anesthesiu a Wembley
Co tipujete za nejlepší model? Nebo Vám nejvíce chutnal

Old Post 12-04-2013 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 26

Tez zkousim galaxy i anesthesii, mam od nich i WW a Nothern lights, tak jsem zvedavy:-)

Old Post 12-04-2013 v 21:00 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 27

Zdarec, dal jsem klicit od pyramid seeds WW, galaxy, anesthesii a nothern lights....galaxy roste krasne, ale anesthesie a ww jsou na tom teda bidne a to jak v kliceni, tak v kvetinaci, nechce se jim rust...doufam jen, ze jsem se netrefil do bidneho phena

Old Post 27-04-2013 v 11:55 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Hey! Já dal klíčit cca 15. dubna wembley, anesthesii a galaxy, po 10 dnech nahodily klíčlíček pouze 2 semínka a to galaxy a wembley. Zanedlouho wembley vykoukal ze země a galaxy více méně taky ale anesthesia stále nic ani nepukla proste nic zčernala a uhnila. :/ A TO JSEM NA NÍ VSÁZEL SNAD NEJVÍCE! SHIT!!!!!
!!

Old Post 27-04-2013 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Near
Nový Člen

Karma uživatele Near - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 29

Ja mam od nich prave Tutankhamona asi v 5. tyzdni kvetu, pouzil som na 3 FIM tenchinku ale len 2x na hlavnej palici a krasne sa mi rozvetvil a jednu som nechal bez zastrihavania aby som videl rozdriel - ma kopec malich konarikou a jednu strednu palicu ktora je fakt zanedbatelne vacsia od ostatnych co som pouzil FIM, takze by som ho urcite zastrihol aspon raz, krasne sa to natiahne.
Inak geny naozaj silne vela znesie, lamem trham supercropujem a ona sa furt len zvacsuje. Hnojim biobizz hnojivkami (Grow, Bloom, TopMax, BioHeaven) a substrat mam taktiez od biobizzu lightmix). To ze sa krasne natiahne pri prepnuti je pravda netreba potom taku dlhu vegetativnu fazu (ja som dal osobne 28 dni nevedel som este kolko potrebuje, ale nelutujem toho su krasne tvrde a dlhe cca okolo metra)

Old Post 02-06-2013 v 19:15 PM
Near je offline   Profil uživatele Near   Find more posts by Near   Foto galerie člena Near   Click here to Send Near a Private Message   Add Near to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 30

Tuth je stale vonku v kvetinaci,plesen ziadna,palky solidne,no nieje to az tak pocukrovane,vona paradnaale ochutnavka spodnych minipaliciek ma sklamala..rychle vystrelenie,citit sativnu energiu a po hodke skoro v normale,intenzita priemerna...cim to bude?..zeby potreboval este par dni slniecka?

Old Post 15-10-2013 v 18:00 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

kkjk Příspěvek č. 31

jjj

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 16-10-2013 v 12:28 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 32

Zdravím, tak jsem letos dojel několik kytek od pyramid seeds a to galaxii, anesthesii a tutankhamona...vše sklizeno asi v půlce října, palice na všech kytkách byly malé a řídké, ale to připisuji z větší části špatnému počásí v květu.

Tutankhamon rostl pomalu, kytka byla dost malá , ale zkuřuje dostatečně takže na síle to má a stejně jak tu někdo psal, tak nakouřenost z něj trvá poměrně krátce a dojezd skoro někdy ani necítím. Jako sativa určitě nevypadá, menší vzrůst a klasicky plné indikové listy...to mě překvapilo.

Anesthesia, od níž jsem očekával nejvíc, byla z těch kytek asi nejslabší. Krásně košatá kytka, ale palice řídké (snad jen kvůli tomu počasí). Zkuřuje vcelku dobře ale čekal jsem víc podle toho co uváděla seedbanka, místy i plesnivá.

Galaxie byla ze všech kytek jednoznačně nejlepší. Rychlý růst, krásně se větví, z kytek měla největší palice a i nejlíp nakuřuje. Palice jsou dosti tvrdé a zalité pryskyřicí, takže u této kytky spokojenost.. Jedno brčko z téhle kytky jsme měli problém zkouřit dva:-)

Old Post 28-10-2013 v 11:14 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2021 - Archive seeds - 22 odpovědí
02-03-2014 - Paradise seeds - 0 odpovědí
22-07-2013 - Přeprc seeds - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5990960 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív