Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Žhavení výbojky ale nezapálí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ancool
Stálý Člen

Karma uživatele ancool - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 17

Takze problem vyresen, musim ted valit do prace ale vecer se rozepisu o reseni. Tenhle post tu davam jen kvuli tomu, kdyby chtel nekdo jeste poradit Takze vecer

Old Post 03-07-2012 v 11:12 AM
ancool je offline   Profil uživatele ancool   Find more posts by ancool   Foto galerie člena ancool   Click here to Send ancool a Private Message   Add ancool to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ancool
Stálý Člen

Karma uživatele ancool - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 18

Ahoj, nejak jsem to driv nestihl ... ale ted k problému, ktery po tom vsem, co jsem zkusil a vyvadel ... no naplacal bych si Prvni rada pro vsechny, kterym jen zhavy ... zkontrolujte vedeni ... znova utahnete vsechny sroubky, a ve finale nezapomente ze sroubky nejsou jen na cokolade u stinidla ale i v objímce (coz mne nejak nedoslo ) ... a tam byl muj problem, od vyrobce nedotazeny sroubek pote vse jede jak ma

Old Post 06-07-2012 v 17:16 PM
ancool je offline   Profil uživatele ancool   Find more posts by ancool   Foto galerie člena ancool   Click here to Send ancool a Private Message   Add ancool to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od ancool
Ahoj, nejak jsem to driv nestihl ... ale ted k problému, ktery po tom vsem, co jsem zkusil a vyvadel ... no naplacal bych si Prvni rada pro vsechny, kterym jen zhavy ... zkontrolujte vedeni ... znova utahnete vsechny sroubky, a ve finale nezapomente ze sroubky nejsou jen na cokolade u stinidla ale i v objímce (coz mne nejak nedoslo ) ... a tam byl muj problem, od vyrobce nedotazeny sroubek pote vse jede jak ma


Che, pobavil si mě . Ale na mě nemáš - já jednou strávil půlku soboty tím, že jsem kontroloval všechny spoje a volal všem známým, co rozumí elekrikařině, abych později zjistil, že problém je v tom, že to strkám do zásuvky, která není pod proudem.

Old Post 06-07-2012 v 17:47 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ancool
Stálý Člen

Karma uživatele ancool - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 20

no, nevim kdo je na tom hur, ja nad tim travil 14 dni a koupil kvuli tomu dva predradniky a dve vybojky rekneme ze tve reseni bylo urcite min nakladne

Old Post 06-07-2012 v 17:51 PM
ancool je offline   Profil uživatele ancool   Find more posts by ancool   Foto galerie člena ancool   Click here to Send ancool a Private Message   Add ancool to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od ancool
no, nevim kdo je na tom hur, ja nad tim travil 14 dni a koupil kvuli tomu dva predradniky a dve vybojky rekneme ze tve reseni bylo urcite min nakladne


)))

Nejsem z povahy škodolibý člověk, ale teď jsem se nahlas rozesmál. A mimochodem - já jsem taky strašnej vůl, tu zásuvku jsem totiž předtím sám odpojoval - byla na fakt blbým místě a kluk měl tendence do toho strkat špičaté hračky a nějak se mi nechtělo kupovat plombu.

Old Post 06-07-2012 v 17:57 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 22

kdyz mas snuru od vybojky delsi jak metr tak to prote nekdy nenaskoci ,,co je horsi je ze to dela psycha i kdyz mas dva predradniky v jedne zasuvce navzajem se ovlivnuji,,napr 250w MH a 400w hps ,,kdyjezi v zasuvce ta 250 mh tak se spolehlive nespina ta 400w. az kdyz sem misto te 250 w poridil usporku tak ten rpoblem zmizel stejne jako zreneni na tv zapojene do polecneho okruhu.evidentne ty trafa maji ruseni ,,, vyresil to GIB lumatek .

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 05-09-2012 v 12:35 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 23

Zdar dneska jsem zapojil 400w gib předřadník a uplně to samé nebo teda skoro....výbojka žhavý , pak blikne a zase zhavy a zhavy... navic ten přeřadník je něják moc hlučnej a divně to rachtá oproti 150w gib když je to v síti až přijdu z práce zkusím zkontrolovat vedení ale myslím že to by mělo bejt v pohodě předtim tam byla 150w a jelo to. ten předřadník jsem jen vyměnil a výbojku tky kabely a objímka zůstaly uplně stejně

uvítal bych něáký řešení snad jsi to tu ještě někdo přečte díky

Old Post 06-04-2013 v 08:00 AM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 24

to co popisujes vypda na prilis dpouhy kabl od lampy tam to nenaskakuje spolehlive.protoze kdby ti vypadl zemnici drat od stinitka tak by trafo jen jen bzucelo a nic by se nedelo.tkaze skratit kabl pod metr nebo odmotnovat s trafa starter a presunout ho primo k lampe aby starty byly spolehlive.to je celkem oldschoolova uprava ktera by mohla vyresit docasne tvuj problem.

kvalitni reseni ve vsech pripadech je elekronicky predradnik pac bez nej ti prijde doplatek takovej,, ze pri porizovaci cene za trafo cca 4000kc ten predradnik preplatis cca 3x rocne a to kazdej rok... plus dalsich 6000kc za vybojky gib extreme ,ktere jsou po jednom kole az dvou na obyc predradniku vypalene uz jen kvuli tech nekvalitnich zazehu.pkdu chces nadale platit jak mourovaty,, tak nic nemnen.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 06-04-2013 v 12:34 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od prashiwa
kvalitni reseni ve vsech pripadech je elekronicky predradnik pac bez nej ti prijde doplatek takovej,, ze pri porizovaci cene za trafo cca 4000kc ten predradnik preplatis cca 3x rocne a to kazdej rok... plus dalsich 6000kc za vybojky gib extreme ,ktere jsou po jednom kole az dvou na obyc predradniku vypalene uz jen kvuli tech nekvalitnich zazehu.pkdu chces nadale platit jak mourovaty,, tak nic nemnen.



Čau. To že je elektronickej předřadník kvalitním řešením osvětlení nepopírám. Nesouhlasím ale moc s tou návratností/úsporou financí. Šetří výbojky? OK. Pořád tam ale visí slovíčko "prý", nebo "výrobce uvádí", prokazatelnej test se ke mě ještě nedostal. (Rád ho ovšem uvidím) Ale to bych ještě bral, vlivem kompenzace kolísavého napětí, vyšší frekvence předřadníku atd. (výrobcem uváděné informace, které mají prodlužovat životnost výbojek. Většina z nás ale ví co jsou občas výrobci schopni o svých produktech napsat jen aby se lépe prodávali).
Co se týče nižší spotřeby el balastu. To je další blud jak prase. Podívej se do threadu "reálná spotřeba" a ihned zjistíš že je spotřeba naprosto srovnatelná s elektromagnetickým předřadníkem, není vyjímkou když je spotřeba i o trochu vyšší.
Sám sem přeměřil elbalast lumatek 400w a jeho reálnej příkon je bezmála 450w.
Spotřeba se může poměrně výrazně lišit od značky, výkonu balastu nebo staří výbojky, žádné horentní sumy ale za spotřebovanou elektřinu s el. předřadníkem neuspoříš.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 06-04-2013 v 17:23 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 26

skus chytit kabl od lumateku do profi elektrikarskejch klesti a uvidis ze lumatek zere o tak cca o pulku mene amper.o watech se nehadam...
navic za predpokladu kdy predradnik reguluje frekvenci na vysvicenou vybojku tak je jasne ze zde neni spetny odpor do site a ruseni jako pri pouziti elektromegnetickeho predradniku.
ruseni navic muze pochazet primo ze site ad uz josu to vlivy druheho predradniku ve stejnem okruhu nebo jinych spotrebicu ci kolisani cele rozvodne site.
nevyjmaje halucinace jako naindukovana elektrina na prilis douhem kabelu coz s pohledu radioamatera neni nic divneho(tam plati pravidlo ze delka kabelu ovlivnuje frekvenci a pokud nesedi delka vlny s frekvenci tak se vyzareny vykon indukuje na kabelu a vraci se spet do koncoveho sptupne vysilacky) a ta se nasledne prehriva a vetsinou schori. ,,
.je tedy jasne ze pokdu je vse spravne zapojeno jak ma, je pricina frekvence. nebo vada celeho dilu.

k te sotrebje:::

dejme tomu ze magneticky predradnik ma tyto parametry.470 w 4,7 A
s lumatekem je to 450 w 2,5A coz se vyrazne dostavame pod proud magnetickeho predradniku 250 w ktery si veme 3,3 A.
paklize je na lumateku regulace je usppora jeste razantnejsi ..
cim se pri spotrebje 250 w dostavame na 1,2A .... CFL pri stejne vatazi i s lumenama poklada na lopatky.protoze CFL si veme 2A.proto se pomnerl spotreba VS lumeny vyplaci CFL jen na rust pac MH lampa ma o polovinu mene lumenu nez HPS.ale CFL ma zase vice vzacnych plynu a 4x delsi zivotnost nez MH. tudis nema smysl uzivat CFL na kvet jen v castecnem spektru.CFL mam ale rad pac disponuji jevu zvany elektrikarskou hantyrkou jkao (jalovina tnz jalovy proud.neco ve smyslu ze po zazehu plynu v trubici je predradnik odpojen a tok plynu je nasledne udrzovan minimalnim napetim .)nebo lze hned nekolik zarivk najednou rozvitit vysilackou jen 1W vyzareneho radioveho vykonu na frekvenci cca 27 Mhz.u a to dokaze pohanet CFL i bez predradniku. zde se jedna o ukazkovou indukci ,,,diky Teslo )))


co se tyce frekvence na osciloskopu tak by mnel kazdy videt frekvecni obyc predradniku a lumateku...
videl sem testy vice znacek a chapu ze se vetina firem nemuze tim grafem ani pochubit kdby lidi videli jak ta frekvence ujizdi na vetine predradniku tak by si to nikdo nekoupil,,,
momentalne koukam na jeden fenomen a to jsou USA predradniky BADD ASS
ktery ma uplne novy hranaty graf bez proudovych spicek frekvence a nulovy spetny odpor coz je uplna novinka..ve srovnani stim je lumatek na krasnem druhem miste za predradnikem Badd Ass. ostatni eletronicke predradniky jsou orpoti magetickemu jasny pokrok ale ujeta frekvence u vetiny alternativnich vyrobku dokazuje ze pristroje nejsou osazeny az tak kvalitnimi soucastkami a to zda trafo plylule reaguje na stav a stari vybojky je tezce diskutabilni ,,,,

pro ty co neveri : i kdyz je tato diskuze trochu mimo tema
http://www.youtube.com/watch?v=afcRNgo_cU8

po tomhle videjku to snad bude jednou pro vzdy jasne..

MR.Shiwa



nft gt 205


Naposledy upravil prashiwa 06-04-2013 v 19:51 PM

Old Post 06-04-2013 v 17:51 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od prashiwa

o cene za nahradni vybojky ktere josu po jednom kole cerne a o otm ze stare trafo dokaze vyzhavit zasuvku ponicit casove spinace a roztavit vodice nebudu ani hovorit.
je tezce diskutabilni ,,,,


Tohle je ovšem bez diskuze, tvoje mlžení či tvoje nulová zkušenost s elektromagnetem..?? Jel si vůbec někdy kolo s elektromagnetem..?
Výbojky měnim po roce,cca po 3-4 kolech a nic černýho není..,po jednom kole už vúbec ne..,a zásuvka se ti hřeje když tam máš starý vyhnilý dráty,který ten průtok proudu ohřejvá nebo nedotaženej kontakt..
brzdi trochu,brzdi,krom jistě odborných zdůvodnění proč digitál a ne elektromagnet tu z tebe lítá i kupa přihlouplýho populismu..

Naposledy upravil EDA45 06-04-2013 v 19:20 PM

Old Post 06-04-2013 v 18:04 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 28

To co tu píšete je celkem mimo mě ale elektrickej předřadník je prostě mega drahej a já nemám takový finance zatím na elektřinu jsem docela amatér. Jinak kabel má asi metr a půl a na HPS je to dcla krátký jsi teda myslím ale jsem amatértk zítra to zkusím zkrátit pod ten metr ještě kouknu jestli je všechno dotažený zkusim to všechno rozpojit a zapojit a zkusím ještě jíný zásuvky a npíšu jak to dopadlo...Jinak myslíte že kvůli tomu ten předřadník dělá i takovej ohromnej randál?...Ale každopádně fakt díky za radu jsem rád že jsi to tu někdo přečetl a reagoval)

Old Post 06-04-2013 v 21:14 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 29

pokud ti predradnik dela randal a nenabiha tak to je nejspis proto ze uz se znicila ta magneticka mechanicka pohybliva cast ktera je slyset nevic pri nabihani magnetickeho predradniku.stane se ze se to nekdy uvnitr ulomi ..klasicka.. pac kdby si to nemnel uzemnene tak by to jen slabje bzucelo nebo by to v nem tak decentne tikalo ...rozhodne zadnej ohromnej randal ..

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 06-04-2013 v 21:33 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 30

No tk v tom případě bude ten předřadník asi teda v pr.... páč to dělá větší randal než kdybych položil svůj ventilátor normálně třeba na zem a zapnul. Jinak má to teda cenu ještě vyzkoušet s tim zkrácenim kabelu? nemůžu třeba takhle zničit i tu výbojku ?Snad moje dotazy nejsou zas tk hloupý

Old Post 06-04-2013 v 21:44 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 31

ne to s tim kabalem ani nemusis skouset,,, ten predradnik to ma zasebou ...znicit se to kracenim kabelu rozhodne neda ...jinak lepis se zeptat nez neco znicit tkaze od toho je tu na to vymezen myslim tento prostor.. aby to pomohlo i ostatnim v podopbnych problemech...

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 06-04-2013 v 21:47 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 32

OK díky ten grower co mi to prodal řikal že mi to kdyžtak vymění tak to bude snad dobrý....já třeba jen aby ten předřadník nebyl nakonec v pohodě a já bych ze sebe šel udělat k tomu growerovy debila páč ta elektrina je nekdy naprostej haluz a výměna něco asi potrváTAk proto se ptám jestli to nemám ještě radši případně zkusit jednou že jestli tam neni riziko zničení toho sodíku.Já nemyslel že tu výbojku zničím zkrácením kabelu ale třeba tím předřadníkem a jeho dalším strašidelným pokusem nažhavením tý výbojky jj v tom máš naprostou pravdu ještě že toto forum tk krásně žije)

Old Post 06-04-2013 v 22:14 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3271460 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív