Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Chceme like na odpovědi :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
to by s toho mohlo být příště . .kdo má víc přátel na groweru ?? . .



to ne, ale nečekal sem že budete tolik proti nové věci

Old Post 19-03-2013 v 06:22 AM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od CiGi



to ne, ale nečekal sem že budete tolik proti nové věci


Máme jen rádi náš zaběhnutý šistém, odzkoušený léty praxe...

edit: Jen bych dodal rýpanec: admin - jeden - carlos, moderátoři - je jich víc - Hlava, Machoman, The Worst, Rákosníček, atd... Jen pro upřesnění.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Naposledy upravil smoke85 19-03-2013 v 23:17 PM

Old Post 19-03-2013 v 08:51 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 19

jeste fotku a adresu :-D

Old Post 19-03-2013 v 11:57 AM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Hlava
No tohle snad normalně funguje , pokud to máš zaplé ,tak ti to chodí do emailu , přispevky i pmka nebo oboje .


Jo tak toho jsem si nevšim, respektive jsem tušil, že mi to bude chodit do mailu, což nechci.

Co mi trochu vadí, je že to neni automaticky, že musím klikat, že chci něco odebírat a pak mi to bude zasírat email. Jako jo, nějak to funguje, ale pohodlné to rozhodně není Lepší by byla stránka s výpisem někde vedle, kde bych tohle viděl.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-03-2013 v 12:10 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od koles


Jo tak toho jsem si nevšim, respektive jsem tušil, že mi to bude chodit do mailu, což nechci.

Co mi trochu vadí, je že to neni automaticky, že musím klikat, že chci něco odebírat a pak mi to bude zasírat email. Jako jo, nějak to funguje, ale pohodlné to rozhodně není Lepší by byla stránka s výpisem někde vedle, kde bych tohle viděl.


citace:
Původní příspěvek od Zedy
K té notifikaci je docela šikovná volba dole pod textem "Pohlídej mi téma" o které určitě víš a splní to co vyžaduješ


Výpis reakcí na tebou sledované téma máš v úvodní stránce tvého grower menu. Jinak už nevím co víc by uspokojilo tvůj rozmar kolesu

Old Post 19-03-2013 v 12:44 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 22

No fakt! Tak za mě je to neznalost systému A to sem chodim 10+ let!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-03-2013 v 13:34 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 23

Nejde mě to do Hlavy Z fora udělat komerkční sračk*

Spousta lidi je tu moc línejch a nechce se jim prostě číst ! tot můj názor

Mandala 2012

Sklep

Old Post 19-03-2013 v 17:49 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Frydrych
Nejde mě to do Hlavy Z fora udělat komerkční sračk*

Spousta lidi je tu moc línejch a nechce se jim prostě číst ! tot můj názor




jenom by mě zajmalo co je na like komerčního?

Old Post 19-03-2013 v 18:47 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 25

mě by zajímalo o čem by to mělo vypovídat?

jako co že bude u příspěvku 150 lajků?

asi na hádky by to bylo dobrý...kdo má víc vyhrál...

Old Post 19-03-2013 v 19:10 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od CiGi




jenom by mě zajmalo co je na like komerčního?





Určitě by to na lajku nezustalo

Mandala 2012

Sklep

Old Post 19-03-2013 v 19:11 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 27

mě by like stačil nevím jak adminům

Old Post 19-03-2013 v 19:11 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 28

Nám stačí karma nevim jak ostatním

Old Post 19-03-2013 v 20:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 29

no dobře dobře. Pouze jsem se zeptal

Old Post 19-03-2013 v 20:34 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 30

Nicméně zobrazit u příspěvku množství karmy, kterou sklidil, by bylo přínosné... Tím by se vyřešil ten lajk a spokojení by byli zas všichni

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-03-2013 v 20:44 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 31

Možno ani nie tak pri príspevku, ale pri celom threade. Užívateľ by tak mohol rozoznať tie lepšie/prínosnejšie thready, medzi tými ostatnými.

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 19-03-2013 v 20:51 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od koles
Nicméně zobrazit u příspěvku množství karmy, kterou sklidil, by bylo přínosné... Tím by se vyřešil ten lajk a spokojení by byli zas všichni


No kdyz kliknes na karmu svyho prispevku tak to tam je ale vidis jen vlastni mozna toto upgradnout , - klikneš na karmu a dostanes na vyběr , zobrazit karmu přispěvku nebo přidat karmu přispěvku a je to co takhle carlos šlo by to ??

Old Post 19-03-2013 v 21:22 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3160020 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív