Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak nejlépe klíčit semínka, aneb zaručte si úspěch při klíčení semínek!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Kolik průměrně klíčíte semen najednou?
5 a méně
5 až 10
10 až 50
50 a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 49

Davam klasicky do hliny tak 1 cm , zaliji odstatou vodou a snad nikdy jsem nemel problem...akorat ted klicim seminka od Dinafemu a ty snad klicili 6 dni...;-) Pokud neni clovek uplny kopyto a nema nejakou spatnou genetiku, tak to snad musi kazdymu vyjet...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 11-01-2013 v 02:31 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 50

hlína se mi osvědčila nejvíc, největší ztráty byly při klíčení na různejch vatách, kapesníčcích, tampónech atd..
super jsou jiffy..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 11-01-2013 v 17:12 PM

Old Post 11-01-2013 v 03:39 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 51


Navlhčený vatový tampony..
-jednoduchost
-100% funkčnost
-snadná kontrola vlhkosti i ph v tamponu,snadná průběžná kontrola naklíčenosti..
-vyšší teplota - cca 28°C klíčení urychluje..

U mladých semen,která hůře pukají je osvědčená pomocná finta namačknout s citem přes hranku semínka mezi prsty,urychlit tak puknutí obalu,po nabobtnání..

Old Post 11-01-2013 v 15:32 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 52

Tak zrovna vyvařuju utěrky ;-)

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 13-03-2013 v 20:03 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 53


Tak jsem doklíčil - 100% úspěšnost
Díkes za radu!

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 16-03-2013 v 15:40 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dada2
Stálý Člen

Karma uživatele dada2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele dada2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele dada2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele dada2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 54

Ja nechávám naklíčit v misce s odstátou vodou žádnou vatu nebo nějaký utěrky.Semínko prvně plave pak ho sklepnu na dno a většinou do dvou dnu vyklíčí pak ho hned picnu do substratu a je to.Už to takhle dělám asi 10 let a ještě se mi nestalo že by něco nevyklíčilo nebo nahnilo.

dada2

Old Post 27-03-2013 v 10:36 AM
dada2 je offline   Profil uživatele dada2   Find more posts by dada2   Foto galerie člena dada2   Click here to Send dada2 a Private Message   Add dada2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fíče
Nový Člen

Karma uživatele Fíče - 83% PěstitelskáKarma uživatele Fíče - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 55

Utěrky koukám fungují, ale abych se snima vyvařoval.....
Používám léta vatu, vlastně kosmetické tampóny... jsem snima naprosto spokojen, až na pár případů, které podle mně neminou nikoho, ať už klíčí jakkoliv.
Jen nejsem uplně jistý teplotou a světlem, neměl by ste k tomu někdo něco?? jeslti kličit v teple (nemyslím vodu) a ve tmě??

Všechno může být jenom všude...

Old Post 30-03-2013 v 14:48 PM
Fíče je offline   Profil uživatele Fíče   Find more posts by Fíče   Foto galerie člena Fíče   Click here to Send Fíče a Private Message   Add Fíče to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 56

Klidně v teple tak kolem 26- 28 C a ve tmě. Dávám na kuchyňské papírové utěrky na talíř a zakrývám dalšíma utěrkama a talířem, celé zabalím do nějakého hadru a na parapet nad topení. Hlídám vlhkost ubrousku, alespoň jednou denně přivlhčím, uspěšnost Vysoká, když nezlomím neopatrností nějaký klíček při přesazování. Ale stává se to málo kdy.
Teď z 26 semen do 48 hod 23 kousků vyklíčilo.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 03-04-2013 v 22:53 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 57

Mam jednu otazocku. Dal som klicit semena medzi dva vlhke papierove obrusky vlozene do krabicky. O 24 hodin boli napucane a niektore aj prasknute. Ked som ale pozrel na teplomer - 20 stupnov. Zdalo sa mi to malo, tak som ich dal na 5 minut ohriat nad pec kde susim pradlo. Zabudol som ich tam asi 2 hodiny, dostali sa zhruba na teplotu 40-45 stupnov. Jedno to najvacsie vyhodilo klicek, ale ostatne sa ani nehnu. Dal som ich do zeme vsetky, zatial vyslo len to jedno. Myslite ze som ich uvaril alebo je este sanca ze vylezu ? Uz su tam 7 dni a zem sa nedviha. Naklicim nove ?

RB

Old Post 04-04-2013 v 00:08 AM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 58



1. Takto to vyzeralo, poradi niekto ?
2. Tu by som to chcel zasadit.

RB

Old Post 04-04-2013 v 22:08 PM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 59

Ola erbes, teploty co si jim připravil nejsou zase takovej extrém, když se ti v létě opírají polední sluneční paprsky o půdu, tak jsou teploty při povrchu podobný. Ten moment kdy ti pukne semeno a vystrčí klíček, je ten správnej okamžik pro sazení do hlíny, jak sis mohl sám všimnout. Mohl si vydržet i s ostatníma, teď je už nech v hlíně, aby si je zbytečně nepoškodil a snaž se je rosit, tak aby pocítili vláhu a dej je za okno. Když ti nebudou vyhovovat ubrousky na klíčení, tak je hoď do misky s vodou a dej do tmy při pokojové teplotě, taky zaručená varianta na klíčení.
Vím že je to blbost odhadovat ze zasněžený plochy, ale podle toho zakrslýho doubku a těch odkrytejch kamenů to budou nějaký mělký kamenitý půdy, nebo se pletu?

Old Post 05-04-2013 v 07:46 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 60


Ja som tie semena klicil celkom 4 dni, ale to jedno malo klicek uz velmi velky a ostatne nic, dal som ich preto spolu do zeme pod lampu 18/6, teplota 26, vlhkost 50-80, zdalo sa mi to lepsie ako klicenie vo vode pri 20 stupnoch. To jedno vyrazilo hned na druhy den ako sa dotklo zeme. Prikladam foto.
Ten teren je rubanisko, ktore sposobila vychrica.Pred rokom tam este rastli buky, teraz tam cely den svieti slnko a hubari tam nechodia.

RB

Old Post 05-04-2013 v 11:44 AM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fíče
Nový Člen

Karma uživatele Fíče - 83% PěstitelskáKarma uživatele Fíče - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 61

Erbes bál bych se jen trochu aby lesníci nechtěli porost obnovovat, ale když už by chtěli tak nejspíš ted na jaře či na podzim. Každopádně za zkoušku to stojí, místo pěkné.

Všechno může být jenom všude...

Old Post 09-04-2013 v 13:57 PM
Fíče je offline   Profil uživatele Fíče   Find more posts by Fíče   Foto galerie člena Fíče   Click here to Send Fíče a Private Message   Add Fíče to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 62

Takze som tie semena predsa len uvaril. Dal som predvcerom naklicit z tej istej sorty 9 ks a za dva dni uz 5ks ma 1cm klicky, prave som ich dal do zeme a ostatne som este nechal naklicovat v boxe pri 25. Bud ta teplota bola o trochu vyssia ako 45, alebo sa im nezdal ten velky teplotny rozdiel. Ziadne dalsie uz ani po 14 dnoch zo zeme nevyliezlo. Ten vylamany teren sa zalesnovat nebude, nepatri to lesom, ma to urbar, spolocenstvo sukr. vlastnikov. A takych polomov je tu viac, dokonca v blizkosti byva sudca specializovaneho sudu, rozmyslal som ze by som aj tam nieco nasadil, tam to nikto hladat nebude

RB

Old Post 10-04-2013 v 17:29 PM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 63

Zkušení podlemě vědí, že je to vpoctatě jedno.
Všiml jsem si, že spoustu nováčků zničí svoje draze nakoupená semena jenom proto, že z klíčení dělají vědu a svojí přehnanou snahou to pokazí.
- např. klíčení na vatě, dokteré může klíček zarůst a špatně se vyndává.
- nebo když je někdo nedočkavej, chce větší teplotu a strčí to na topení

Za mě doporučuju jednoduše vhodit semena do odstáté vody, kterou necháte při pokojové teplotě.
- Jen doplnim, že se mi teď na semínkách v jedné sklenici začala dělat plíseň protože mam hrozně vlhkej byt - takže doporučuju sklepnout semínka na dno hned jak to půjde (cca 24 hodin). Normálně mi ale z hlíny vyrostli takže to neni takovej problém.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 06-05-2013 v 08:54 AM

Old Post 10-04-2013 v 18:27 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 64

Presne tak, bol som nedockavy, zabil som to. Viem ze ma caka este vela prace, dufam ze to v tej nedockavosti nezabijem zase hnojenim.

RB

Old Post 10-04-2013 v 19:36 PM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9544380 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív