Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Čeští poslanci podpořili legalizaci konopí pro léčebné účely
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Buffalo
Nový Člen

Karma uživatele Buffalo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 33

taky by se jim nic nestalo kdyby za to jak tu většina národa trpí nám aspon k té zvýšené dani povolili legalne par rostlinek doma nebo na zahrádce pro vlastní potřebu... Hned by se dalo legálně a za hubičku cokoliv pořídit třeba i semena v baumaxu ale to už sem asi ve sci-fi. Pořád si tu nepřipadám jak svobodnej člověk co si sam nemůže vyprodukovat něco co má rád a baví ho to a nikoho tim neobtěžuje.

jsem člověk

Old Post 02-03-2013 v 13:44 PM
Buffalo je offline   Profil uživatele Buffalo   Find more posts by Buffalo   Foto galerie člena Buffalo   Click here to Send Buffalo a Private Message   Add Buffalo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 34

Co sem četl, tak těch firem by mělo být 1 až 5 co dostanou licenci na 5 let.
Byl tam rozhovor i s hempointem který se vyjádřil že do toho nejdou.
Z článku mě zaujalo to že se ale bavili o sklenících né o umělém osvětlení.
Vládní agenturu budou hlavně zajímat co nejmenší náklady za jedno gé které by mělo být levnější než dovoz z Kanady Izraele či Holandska.
A jako třešnička na dortu přátelé se o tuto lukrativní zakázku pokouší i náš velice známý a oblíbený bývalý ministr vnitra Ivan "Íčko" Langer.
Kde šlápl tam tráva 3 roky neroste ,-)

Old Post 03-03-2013 v 10:19 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 35

To s tim Langrem jsem cetl taky. Taky se suska, ze to budou dve firmy. A podle me se do toho sere i kolibrik Bem, s tou jeho slavnou drogovou preventirnou. Uz ted si sijou vyberko na miru. Normalni clovek, i kdyz ma know how, prostory, dokazal by i zainvestovat, tak nema sanci, protoze zvirata s konexema citi zlatou zilu na 5 let. Je to hnus, ale je to tak, proto budeme poslusne ovecky a budem jezdit na 6 do fabriky, aby bylo na zradlo a kde slozit hlavu.. A taky aby cigosi meli za co bubnovat na matech To jsem zas trochu ujel, uz se tomu jenom musim smat

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 04-03-2013 v 12:23 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 36

Jj, také mám z dobrého zdroje, že už se to šije na míru. Zpracovává to Czech Invest podle naprosto přesného zadání - notiček..

¨Co jsem se tak bavil, tak lékárníci i pacienti by samosebou kupovali - když to přirovnám - voňavá domácí rajčátka v Bio kvalitě za cenu umělohmotného polystyrenu z Tesca a to ještě za stejnou cenu. Leč mají smůlu
Já jen doufám, že lidi nejsou tak blbí a vědí, že za to, co si koupěj v lékarně na měsíc, za to si vypěstují na 10 let léčivo

Abych jen tak neplácal, vozit se to sem bude z Izraele, jinak to "legálně" (prý) nejde. Zpracování výběrového řizení má eliminovat vlastně veškerou konkurenci, která by o to teoreticky měla zájem.
Myslím že my tady jsme z kola venku už nějakej pátek

Zdroj: pan Krejčí (šije na míru)

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-03-2013 v 12:48 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2014 - tzv. Legalizace konopí pro léčebné účely - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9664540 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív