Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED 240W / 4x bubbler 10l / Mazar, White Rhino a Durban p.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
MadHorseFucker
Nový Člen

Karma uživatele MadHorseFucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 65

Vypada to jako nedostatek nejake micro ziviny, med, bor, zinek, sira atd... Jinak super zarizeny. Taky uz mam neco z LEDkama odzkouseno a hydro me zajima a do budoucna planuju bublak skusit na AF. Tak fandim. A sleduju ,)

Old Post 02-02-2013 v 10:18 AM
MadHorseFucker je offline   Profil uživatele MadHorseFucker   Find more posts by MadHorseFucker   Foto galerie člena MadHorseFucker   Click here to Send MadHorseFucker a Private Message   Add MadHorseFucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 66

Ahoj, tak zjištěna příčina spálených listů... světlo bylo moc nízko a mladé listy to prostě nezvládají. Jak LEDky nehřejou, tak to svádí dávat nízko, ale opravdu to chce min 60cm nad vrcholky (spíš i víc)... teď se holky regenerujou, tak buď to zvládnou nebo ne... kdyžtak bude výměna za nové klony. předběžně mám v plánu power skunk. Ale uvidíme...

Nyní ještě testuju jaké pH je lepší do bubláků. dva mají 5,2 a dva 5,7... tak uvidíme

až se to zase rozjede, tak budu pokračovat v přidávání fotek a reportů ;-)

zatim a ať Vám to roste

Old Post 04-02-2013 v 13:35 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 67


Zdar groweři a growerky :-)

objevil jsem snad již poslední mouchu na celém systému. Voda... vypadá to, že mám nějakou špatnou vodu, která se rychle kazí nebo prostě v ní odchází kořeny...
Pozoruju to již delší domu, že když někde nechám napuštěnou vodu, tak se na hladině udělá takový bílý povlak. V neděli jsem měnil vodu a převařil jsem jí a již dnes je vidět, krásné bílé kořínky. Takže koupě reverzní osmózy je na spadnutí
Nikdy jsem povlaku nevěnoval nějakou velkou pozornost, ale evidentně to dobré není ;-)

V pátek budou nový klony power skunka, takže začneme od začátku. Mazar a Rhino zůstanou asi v bubleru a durbanny přesunu do kokosu. Durbany nahradí Power skunk a dva PS půjdou ještě do kokosu... takový je plán...

Ale co mi udělalo radost je nové triko z groweru ... :-)

Old Post 12-02-2013 v 18:58 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 68

Zdravíčko,

Fííha to triko je dobrý Kde a za kolik? ;-)

Jinak s tou vodou máme úplně stejnej problém! taky se mi dělal povlak.. na začátku nic a po cca dni a více už toho tam bylo.. a když jsem kýbl vylil tak to bylo všude na stranách přichycený... Takže když někdo něco poradí či podobně určitě bych byl také rád...

Od té doby co jsem zjistil, že to dělá toto zalejvám balenou vodou AVE za 5,- 1,5l a kytky si nestěžujou... už je to cca přes měsíc a půl no..

Jinak držim palce a jsem zvědav jak se to dál vyvrbí, snad už jen ve všem dobrém

Good Luck

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 12-02-2013 v 19:29 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 69

Ahoj,

triko můžeš koupit zde: http://grower.cz/suvenyry/index.php?

Jinak ta voda to je přesně to co píšeš, že máš taky. Věřím, že RO to vyřeší a už vše pofrčí jak má...

Teď jak mají holky převařenou vodu, tak si v ní kořeny docela rochněji a je to opravdu znát, že rostou a fungují mnohem lépe...

Ale je to opravdu záhada minulé léto jsem měl na balkóně kytku v bubbleru, nehlídal jsem ph, EC ani teplotu vody a vše bylo v pohodě a teď když se o to člověk snaží, aby to bylo best of, tak se to takhle sere :-D... zákon schválnosti funguje no


citace:
Původní příspěvek od balonidlo
Zdravíčko,

Fííha to triko je dobrý Kde a za kolik? ;-)

Jinak s tou vodou máme úplně stejnej problém! taky se mi dělal povlak.. na začátku nic a po cca dni a více už toho tam bylo.. a když jsem kýbl vylil tak to bylo všude na stranách přichycený... Takže když někdo něco poradí či podobně určitě bych byl také rád...

Od té doby co jsem zjistil, že to dělá toto zalejvám balenou vodou AVE za 5,- 1,5l a kytky si nestěžujou... už je to cca přes měsíc a půl no..

Jinak držim palce a jsem zvědav jak se to dál vyvrbí, snad už jen ve všem dobrém

Good Luck

Old Post 13-02-2013 v 11:22 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 70


Zdar, tak kytky se začínají vzpamatovávat :-) (konečně) reverzní osmóza zatím nedorazila, tak stále vodu převařuju, ale holkám se daří a to je důležitý... Jelikož se holky docela vzpamatovaly, tak jsem je nechal v bubblerech a klony power skunka co měly být jako náhrada jsem dal do kokosu :-) takže se nám osazenstvo trochu rozrostlo... a nějakou fotku pro představu jak to nyní vypadá

Old Post 19-02-2013 v 11:08 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 71


Ahoj, tak přináším info o aktuálním stavu... Kytky jsem začal ohýbat a roztahovat do stran, aby pěkně pokryly co největší plochu.... bude to potřeba až natáhnu pletivo a začnu vyplítat...
Konečně mám už reverzní osmózu, takže další výměna živného roztoku bude postavena na kvalitním základu :-)

Aktuální roztok:
EC 0,6
pH 5,3
22°C

Přemýšlím o zvednutí EC, ale ještě s tím počkám až podle toho co budou holky říkat na vodu z RO... Abych je zase nespálil, to mi jde totiž velice dobře :-D

Old Post 25-02-2013 v 16:23 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 72

Jinak holkám v kokosu to vypadá, že se také daří... začínají se pomalu rozrůstat.

Když teď koukám na fotku, tak u kytky v pravém dolním rohu se zdají být některé listy do světlezelnožluta.

Možná jsou už holky hladový a EC 0,6 jim nestačí... co myslíte ?

Old Post 25-02-2013 v 16:29 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 73


malý UP pro představu jak to pokračuje :-) ... holky mi konečně delaji radost

Old Post 27-02-2013 v 19:32 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 74

Ciao Redgrow,
YES! Jsou nádherné..

-Asi ještě nemůžeš posoudit, jak to je s RO, což?
-Vypadají, že by snesly něco k jídlu. U předchozí fotky hlavně ta prostřední..
-Už máš tolik šniclů, že jsem se uplně ztratil jestli jsi je zastřihoval nebo necháváš volně..
-SCROG bude? Ještě jsem neviděl nikde síť, tak se ptám..

Old Post 27-02-2013 v 19:52 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 75

Ahoj,

- vodu z RO ještě nedostaly. Právě připravuju zálivku. Takže dotanou 0,6 EC s vodou z RO... To by jim mělo poskytnout více živin, pak bych postupně začal zvedat EC

- taky mi připadaji, že by si zasloužili víc hnojek, ale to až tu další zálivku

- Zastřihávání jsem neprováděl, jen ohýbám a promačkávám stonky. Takže kombinuju techniky Super Cropping a LST

více info:
http://grower.cz/forum/showthread.p...3139#post873139
http://grower.cz/forum/showthread.p...3142#post873142

musím uznat, že kombinace těchto dvou technik se mi v porovnání se zaštipováním opravdu zamlouvá. :-)

Old Post 27-02-2013 v 20:02 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od redgrow

...
více info:
http://grower.cz/forum/showthread.p...3139#post873139
http://grower.cz/forum/showthread.p...3142#post873142


-Hele, EC vůbec neřeším, takže netuším.
-Jj, LST a Sup.C se podle mého k LEDkám a CFL dost hodí.
-Jak často vlastně hnojíš?
-A jak teda ten scrog? -> ještě jsem to tu neviděl (s LED)

Old Post 27-02-2013 v 20:09 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 77

No, v bubblerech tam hnojim pořád ... tam jsou kořeny pořád v živným roztoku a kokos zatím při každý zálivce

Jinak ten scrog je v plánu, ale ještě nevím jestli hodit nad každý kýbl menší pletivo a nebo ho natáhnout přes celou plochu boxu.

Ale vzhledem k lepší manipulaci bych to viděl na menší pletiva ke každé rostlině

citace:
Původní příspěvek od Eclips


-Hele, EC vůbec neřeším, takže netuším.
-Jj, LST a Sup.C se podle mého k LEDkám a CFL dost hodí.
-Jak často vlastně hnojíš?
-A jak teda ten scrog? -> ještě jsem to tu neviděl (s LED)

Old Post 27-02-2013 v 20:14 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od redgrow
No, v bubblerech tam hnojim pořád ... tam jsou kořeny pořád v živným roztoku a kokos zatím při každý zálivce

Jinak ten scrog je v plánu, ale ještě nevím jestli hodit nad každý kýbl menší pletivo a nebo ho natáhnout přes celou plochu boxu.

Ale vzhledem k lepší manipulaci bych to viděl na menší pletiva ke každé rostlině



Měl jsem na mysli spíše ten kokos-potažmo jak často a v jakých dávkách.. U bubláku mi to je jasný. To bude ale hrozné sr*ní udělat 4 konstrukce na pletivo. Nebo to máš už nějak naplánované?

BTW: Jak to vlastně máš s tím světlem? Jednou jsi mi říkal, že se bude dát koupit ... nějaká změna teda?

Old Post 27-02-2013 v 20:20 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 79

Jo sr*ní s tím asi bude, ale moc si nedokážu představit, jak bych pak dělal údržbu bubblerů v případě, že bych pletivo natáhnul celoplošně.

Konkrétně tohle světlo bude po dojetí asi k mání a chtěl bych otestovat nějaký nový (výkonější) model... Takže když budeš mít zájem tak bude i za lepší cenu ;-)

citace:
Původní příspěvek od Eclips


Měl jsem na mysli spíše ten kokos-potažmo jak často a v jakých dávkách.. U bubláku mi to je jasný. To bude ale hrozné sr*ní udělat 4 konstrukce na pletivo. Nebo to máš už nějak naplánované?

BTW: Jak to vlastně máš s tím světlem? Jednou jsi mi říkal, že se bude dát koupit ... nějaká změna teda?

Old Post 27-02-2013 v 20:36 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od redgrow
Jo sr*ní s tím asi bude, ale moc si nedokážu představit, jak bych pak dělal údržbu bubblerů v případě, že bych pletivo natáhnul celoplošně.

Konkrétně tohle světlo bude po dojetí asi k mání a chtěl bych otestovat nějaký nový (výkonější) model... Takže když budeš mít zájem tak bude i za lepší cenu ;-)




Hoho, tak mě namotivuj nějakou čupr důpr sklizní..
Odkud vlastně jsi? Jinak s tou údržbou máš recht-to by bylo ještě větší sraní, než samotně 4 konstrukce..

Old Post 27-02-2013 v 20:46 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0032940 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív