Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Dutch Passion - hermatění - genetický problém ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
userman
Nový Člen

Karma uživatele userman - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 33

Zdravím všechny co sou nasrany na DP že dělaj poslední dobou mrdky semena. Mám stejnou zkušenost měl sem mix od DP 2x BB, 2x OB, 2x Mazar. Obě BB mi chcíply a samozřejmě Orange Bud hermáč jako prase. Bohužel sem na to přišel pozdě a celá uroda oprcana tak že nasranost maximalni DP už nikdy!! Např. s GHS nebo VSN seedbankama sem nikdy žádný problém neměl a určitě mají i přijatelnější ceny

Old Post 31-01-2013 v 10:33 AM
userman je offline   Profil uživatele userman   Find more posts by userman   Foto galerie člena userman   Click here to Send userman a Private Message   Add userman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od userman
Zdravím všechny co sou nasrany na DP že dělaj poslední dobou mrdky semena. Mám stejnou zkušenost měl sem mix od DP 2x BB, 2x OB, 2x Mazar. Obě BB mi chcíply a samozřejmě Orange Bud hermáč jako prase. Bohužel sem na to přišel pozdě a celá uroda oprcana tak že nasranost maximalni DP už nikdy!! Např. s GHS nebo VSN seedbankama sem nikdy žádný problém neměl a určitě mají i přijatelnější ceny

Zdar, mám od nich dvě phena Blueberry a Mazara a všechno v pohodě, je fakt že když jsem selektil ty Blueberry tak jedno pheno hermilo, ale jinak dobry

Old Post 31-01-2013 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 35



Ahoj kolegove. Chtel bych se vas na neco optat jedu tedkon prave Orange bud od DP a jak jsem se dostal na tenhle th tak jsem dostal trochu strachu ohledne kyticek. Mam kvet v 41dnu a nelibi se mi jedna kytka neznam prubeh kvetu u OB a proto jsem pridam foto. Potreboval bych poradit jestlikvet v teto fazi vypada takhke. Foceno mobilem bohuzel nemam fotak ale to co myslim a ptam se na palicce uplne nahore snad uvidite dobre co myslim. Dekuji moc za rady

Old Post 09-02-2013 v 17:52 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 36



jeste dve trosku jiny pohled.

Old Post 09-02-2013 v 17:56 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 37

Take mi prijde divny ze listy u vrchu palicky jsou ovalny a ne klasicky. Omlouvam se ze to tady zasiram ale potreboval bych poradit abych nemusel vse vyhodit z boxu mam tam jeste 3x jinou kytku a nechci aby byli ze semenama. jeste jednou dekuji Mahnee

Old Post 09-02-2013 v 18:00 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 38

prohlídni to pořádně jestli tam není nějakej žlutej banánek mě to přijde jako hermouš.

Old Post 09-02-2013 v 18:04 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 39


Ahoj koukej tohle jsem tam nasel na kytce je to vak pro semeno nebo normalni pupen ka kvetu?

Old Post 09-02-2013 v 18:33 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 40

jo je to normální pupenec

,,prohlídni to pořádně jestli tam není nějakej žlutej banánek mě to přijde jako hermouš.,,

dle čeho soudíš?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 09-02-2013 v 18:45 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 41

Ja nevim prave jestli i OB mam takovyhle pupeny na kvetu jak mam na fotkach 4. Ten jeden pupen jsem dal jen pro kontrolu.

Old Post 09-02-2013 v 18:54 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 42

to mají všechny kytky, samice

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 09-02-2013 v 19:14 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 43

A co rikas podle tech velkych palicek? je to normalni jak vypada nebo to mam sledovat? zadnej bananek jsem zatim nenasel jen oranzovy penstiky ale to OB ma.

Old Post 09-02-2013 v 19:40 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 44

hele měl jsem takový lístky na vícero odrůdách a dopadlo to dobře, hermáč to není, neboj..)
jestli je ten ,,pupenec,, tvrdej, mohlo by to bejt semínko, ale tvořej se i prázdný, eda 45 ti o tom napíše víc

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 09-02-2013 v 19:52 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 45

[účet odstraněn]

Old Post 10-02-2013 v 08:09 AM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Nebrať to tak tragicky od každej banky sa prihodí že semiačko je zlé

Old Post 10-02-2013 v 11:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 47

Připojuju se se špatnou zkušeností s DP, byť ne aktuální – před 4 lety jsem nakoupil semena Passion n1, Durban Poison a Hollands Hope a krom toho Hollands Hope – ten byl skvělej, to stálo za nic – vše se zhermilo.... dodneška nevím proč, na stejném místě jsem dopěstoval spoustu jiných věcí bez problému. Doplňuju, že to byla feminizovaná semena, balení po deseti kusech, pěstováno venku.

Old Post 11-02-2013 v 10:32 AM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 48

zdravím přátelé pěstilé někde sem narazil na odkaz na tenhle topic a chci přidat svejch pet centu...lets sem si koupil paklik 5 pamir gold feminised seeds vyklicily krasne vsechny to bejva u DP klasika dve me schiply moji picovinou a muzu bejt rad ze jen dve... ale ted co sou rostliny suchy a uz je pokuruju sem narazil na dvou ze tří na kvitky...sice se objevily az pozde a nemeli vliv na opyleni ale stejne...

JAH LIVE

Old Post 04-03-2013 v 16:10 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3467000 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív