Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED 240W / 4x bubbler 10l / Mazar, White Rhino a Durban p.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 49


A druhý graf doporučující pH 5,8

Old Post 23-01-2013 v 12:01 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 50

Docela mi to vrtá hlavou... podle druhého grafu by při pH 5.2 nebyly vůbec vstřebávány prvky N a P. Které jsou, jak víme důležité.

Old Post 23-01-2013 v 12:07 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 51

FAQ
http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#23

:-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 23-01-2013 v 12:26 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 52

To jsem samozřejmě četl, ale bohužel to neřeší moje dilema...

Pro hydro je nejlepší pH[4] 5,8. Širší rozmezí je 5,5 - 6,0. Speciálně holanďani používají ve svých systémech spíše nižší (kolem 5,2).

V čem je tedy ten rozdíl. a kterou cestou se tedy vydat ? Holanďani jsou profíci, ale otázka je v jakém systému je pH 5,2 použito a je to vůbec vhodné pro bubbler ?



citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
FAQ
http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#23

:-)

Old Post 23-01-2013 v 12:44 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 53

5,5 až 5,8 bych řek je ideál pro nft,bubler....a je zbytečný to nějak hrotit spíš dej bacha at to moc nekolísá

Old Post 23-01-2013 v 12:53 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 54

Díky v tom případě jsem se snažil o pH 5,2 zbytečně... pořád to lezlo nahoru na 5,6, tak teď se o to aspoň nebudu muset tolik starat


citace:
Původní příspěvek od Salatos
5,5 až 5,8 bych řek je ideál pro nft,bubler....a je zbytečný to nějak hrotit spíš dej bacha at to moc nekolísá

Old Post 23-01-2013 v 13:30 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 55


Ahoj, tak se po zvýšení EC na 0,6 a pH na 5,6 ukázaly problémy. Viz foto...

Old Post 25-01-2013 v 13:43 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 56


takto to začíná... je divné, že to jde jakoby od prostředku listů a děje se to jen u jedné rostliny ( durban )

Old Post 25-01-2013 v 13:45 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 57


A takhle to vypadá v pokročilém stavu...

Old Post 25-01-2013 v 13:46 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 58

EC jsem tedy stáhl na 0,4 - 0-5 a pH je na 5,6. Teď jsem si všiml, že možná pár dní svítím 24/0 :-( Když jsem montoval venťák na ofuk, tak se mi podařilo přepnout přepínač na spínačkách, takže nevypínaly... Sakra sem to samej průser...

Co si myslíte o tech listech ? díky za info

Old Post 25-01-2013 v 13:49 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 59

mužu ti říct jen jedno 24/0 ti maximalně zpomalí rust ... ale neudělá tohle. A přijde mi diivný, že by to bylo přehnojený sám mám u své šalvějky v bubleru (šalvěj je nachylnější an vysoké ec než konopí) Ec 1,0 (u malí kyti) a a zvyšuju až k 1,4 podle toho jak kyti roste.... Jestli to neni spíš tim že maj hlad.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 25-01-2013 v 16:03 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 60

A je možný, že tím, že mají hlad, tak že by šly listy takhle doprčic ?

Právě se pořád bojím, že to přehnojim a nakonec to bude úplně naopak... tak to by byl gól
Jako je pravda, že se mi zdá, že rostou nějak pomalu...
mazar a white rhino mají oproti durbanu kořeny o hodně větší.

No co tedy teď zvýšit EC nebo nechat snížený ?

díky za info.


citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
mužu ti říct jen jedno 24/0 ti maximalně zpomalí rust ... ale neudělá tohle. A přijde mi diivný, že by to bylo přehnojený sám mám u své šalvějky v bubleru (šalvěj je nachylnější an vysoké ec než konopí) Ec 1,0 (u malí kyti) a a zvyšuju až k 1,4 podle toho jak kyti roste.... Jestli to neni spíš tim že maj hlad.

Old Post 25-01-2013 v 21:14 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 61

Nějaké foto by bylo? Jsem docela zvědav. Snad už budou v pohodě

Peace

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 27-01-2013 v 20:17 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 62

zdar, no nějak se to nezlepšilo spíš je to horší... od té doby co jsem zvedl EC na 0,6 a pH na 5,7 tak tomu začaly jít dohajzlu listy

nyní právě zkoumám v čem by mohl být problém.
1 kytka dostala destilku říznutou vodou z kohoutku, takže ec bylo 0,2 a do EC 0,5 jsem dolil hnojivy, pH 5,7

2 kytka dostala to samý co první akorát pH 5,2

3 a 4 kytka má EC 0,4 a ph 5,2 a 5,7 ... tak snad se ukáže co je správná varianta.

jestli na to hydro není zdrojová voda EC 0,3 moc :-/, ale jel mi to divný... když jsem měl bublák v létě na balkóně, tak jsem nehlídal pH, ani EC a ani teplotu roztoku a vyrostla z toho pěkná kytka... nechápu no



citace:
Původní příspěvek od balonidlo
Nějaké foto by bylo? Jsem docela zvědav. Snad už budou v pohodě

Peace

Old Post 27-01-2013 v 20:46 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 63

tak snad zkus napsat sem (s fotkou , Ec , Ph, Tepltota... no vše potřene) :
http://grower.cz/forum/showthread.p...710#post1069710

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-01-2013 v 21:18 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 64

hele koukni na kořeny a jestli zhnědli tak si to trochu připálil a sniž ec

Old Post 27-01-2013 v 21:26 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5185440 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív